REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2014-07-27 07:30 | Taryfy | Acer | Z4 | test | smartfon | Android | dual-sim
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 14

Test smartfona Acer Liquid Z4 (Z160)

Kolejnym urządzeniem które udostępnione zostało Telixowi do testów to Acer Liquid Z4 – model Z160, smartfon obsługujący jednocześnie dwie karty sim. Urządzenie całkiem niedawno zostało wprowadzone do oferty sieci T-Mobile i można go nabyć już za złotówkę.


Firma Acer kojarzona jest przez większość z urządzeniami typu laptop. Sam posiadałem taki sprzęt owej firmy (ze średniej półki cenowej) i byłem zadowolony. Ciekaw jestem czy smartfon który na wolnym rynku kosztuje niecałe 400 zł będzie udanym zakupem.


Zapraszam do lektury testu Acera Z4. Specyfikacja:

  • waga: 130g,
  • wymiary: 123,5x64x9,7 mm
  • 4’’ wyświetlacz TFT 480x800 pikseli
  • system Android 4.2.2
  • 512 MB pamięci RAM
  • dwurdzeniowy procesor MediaTek MT6572 1,3 GHz
  • karta graficzna Mali 400 MP
  • pamięć 4 GB (1,5 GB dla użytkownika)
  • aparat 5 MPx
  • bateria 1630 mAh
  • obsługa 2 kart (Aero2)
  • przycisk AcerRAPID / dodatkowe nakładki.



Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Aktualna ocena: 2.665 (głosy: 3)
Tagi: | Acer | Z4 | test | smartfon | Android | dual-sim Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 14
Komentarze: 14 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

Anonimlil
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.05.14 23:55 Odpowiedz
Mój Acer miał już wymieniany dysk dwa razy i teraz trzeci raz oddaję go naprawy!!!Problemy są z ekranem,nie reaguje.
AnonimMax
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.12.01 21:35 Odpowiedz
Gadacie że się psuje Acer Liquid Z4 ja mam już go spory czas i anni razu się nie zaciął gry chodzą na nim elegancko fajny telefon naprawdę polecam
Anonimpawloo
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.11.22 18:00 Odpowiedz
witam orientuje się ktoś jak ustawić usb na pamięć masową?
Anonimangelina
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.11.11 14:12 Odpowiedz
witam czy wie ktoś jak się ustawia sciagniety dzwonek muzyke inna na acer liquid z 5? pomóżcie mam acera z5 od 3 tyg i ne doszłam do tego jeszcze proszę pisać na meila jak ktoś cos wie na ten temat
Anonimagaaga
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.10.25 11:35 Odpowiedz
Kochani czy ktoś z Was się orientuje jak wyciągnąć kontakty z Acera który ma zniszczony wyświetlacz? Jest jakiś program? Ratujcie..
Anonimartemis
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.10.20 23:55 Odpowiedz
specyfikacja i cena nie zachecaja, myPhone Funky tanszy i wydajniejszy, ale z serwicem dla acera w czechach skutecznie mnie zniecheciles, wspolczuje
AnonimJasiuuu1
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.10.17 19:54 Odpowiedz
Ten telefon jest fajny ale miałem go 2 tyg i sie zepsuł czekałem 3 tyg na telefon serwis w Czechach po naprawie telefon jest jak najbardziej OK Polecam!
Anonimgokihar
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.10.16 08:46 Odpowiedz
GPS to ma chyba ... w planach. Mam dokładnie ten sam problem co tester , Marcin : połączenie się z satelitą nie jest możliwe. A tak poza tym jeśli nie jest się wymagającym użytkownikiem to telefon jest ok
Anonimamcia
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.10.05 21:29 Odpowiedz
czy warto kupic ten telefon .
Anonimpatigzj
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.09.29 10:57 Odpowiedz
Witam, Czy ktoś może mi pomóc jeśli w trakcie rozmowy telefon rozmowa przechodzi na połączenie oczekujące a telefon sam wybiera inny najbliższy z listy nr i łączy? Czy gdzieś w ustawieniach można zmienić czułość ekranu albo blokowanie się ekranu w czasie rozmowy??
AnonimPOLSCY HULIGANI
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.08.26 01:37 Odpowiedz
Ja mam własnie w reku ten tel i nie wiem czy jest wadliwy czy nie bo kupiłem go nowego za 150 zł ma jedną wade , jest cichy i jeden plus dobry aparat
Anonimciupakabraabrahama