REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2015-11-07 08:11 | Taryfy | skype | wideokonferencje | voip
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 1

Tely 200 - terminal wideokonferencyjny za 7500 PLN netto

ConferencePro.pl wprowadziło do sprzedaży Tely 200, terminal wideokonferencyjny do małych i średnich sal konferencyjnych, który jest zgodny z popularnymi systemami wideo, oferuje rozdzielczość 1920 x 1080 oraz możliwość dzielenia dokumentów.

Tely 200
Tely 200

Urządzenie wystarczy podłączyć do wyświetlacza kablem HDMI oraz do sieci IP, by móc prowadzić wideorozmowę z użytkownikami rozwiązań Polycom, LifeSize, Cisco itp. w standardzie SIP. Do Tely 200 można podłączyć dwa monitory do równoczesnej prezentacji obrazu wideo oraz danych (np. arkusza kalkulacyjnego). Aby dzielić dokumenty z pozostałymi uczestnikami wideorozmowy, wystarczy komputer z Windows lub MacOS podłączyć do złącza HDMI terminala lub skorzystać z aplikacji telyShare. Dla firm korzystanie z Tely 200 jest doskonałym rozwiązaniem do wideokonferencji, ponieważ konfiguracji, zarządzania I rozwiązywania ewentualnych problemów można dokonywać zarówno lokalnie jak i zdalnie, poprzez scentralizowany tely Portal. Cena detaliczna Tely 200 wynosi 7500 PLN netto.

Tely 200 jest większym bratem terminala telyHD Pro, które współpracuje z systemami wideo w protokole SIP oraz Skype, ale w rozdzielczości 720p. Tely 200 nie potrzebuje do pracy komputera. Kamera wbudowana w terminal zapewnia szerokokątny obraz, z rozdzielczością 1080p przy prędkości 30 klatek na sekundę, a przy dwóch strumieniach 1080p przy odświeżaniu 15 klatek na sekundę. Szerokokątny obiektyw kamery obejmuje pole 78 stopni w poziomie i 47 stopni w pionie. Wysyłanie strumienia danych odbywa się w protokole SIP przy użyciu standardowego protokołu BFCP. Urządzenie można podłączyć do sieci IP przewodowo lub bezprzewodowo (Wi-Fi w standardzie 802.11 b/g/n) z szyfrowaniem transmisji WEP, WPA i WPA2. Wbudowane 2 mikrofony wiernie przekazują rozmowę, a w większej sali do tely 200 można podłączyć zestaw głośnomówiący lub zestaw audio ze złączem USB. Sterowanie terminalem odbywa się za pomocą dedykowanego pilota.

źródło: ConferencePro.pl

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Aktualna ocena: 5 (głosy: 1)
Tagi: | skype | wideokonferencje | voip Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 1
Komentarze: 1 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

AnonimPagin
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.01.12 14:13 Odpowiedz
Firma ConferencePro.pl jest nierzetelna Nie zwraca pieniedzy w przypadku rezygnacji z zakupu Nie odpowiada na maile i nie odbiera telefonow UNIKAC az zniknie z rynku

Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?
Test Hykker myTab 10 - telefon i internet 3G w jednym, czyli tablet z Biedronki
W opinii ekspertów o tabletach pojawia się całe mnóstwo głosów, że tablety się kończą, rynek kurczy, a hybrydy 2 w 1 i duże smartfony zabierają im klientów. Wszystko to jest prawdą. Sporo użytkowników jednak zostanie przy tabletach – to typowi konsumenci treści internetowej. To, co wyróżnia Hykker myTab 10 na tle konkurencji, to dwa wejścia na kartę SIM. Oznacza to, że możemy wyposażyć go w Internet, a także w funkcję telefonu.
Samsung S5570 Galaxy Mini
703
LG GT540 Swift
440
Samsung Ch@t 335
393
SonyEricsson Xperia neo V
393
Samsung GT-S5620 Monte
362
Samsung GT-C3530
281
Samsung GALAXY Y GT-S5360
279
Samsung Star II (S5260)
247
Więcej telefonów


Ankieta
Co dla Was jest najważniejsze w smartfonie?

Moc obliczeniowa i specyfikacja
System operacyjny
Aparat i multimedia
Jakość wykonania
Czas pracy na baterii
Antena i jakość rozmów
Inne czynniki


WynikiAnkiety

Głosów 11

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)