REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2015-11-07 08:11 | Taryfy | skype | wideokonferencje | voip
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 1

Tely 200 - terminal wideokonferencyjny za 7500 PLN netto

ConferencePro.pl wprowadziło do sprzedaży Tely 200, terminal wideokonferencyjny do małych i średnich sal konferencyjnych, który jest zgodny z popularnymi systemami wideo, oferuje rozdzielczość 1920 x 1080 oraz możliwość dzielenia dokumentów.

Tely 200
Tely 200

Urządzenie wystarczy podłączyć do wyświetlacza kablem HDMI oraz do sieci IP, by móc prowadzić wideorozmowę z użytkownikami rozwiązań Polycom, LifeSize, Cisco itp. w standardzie SIP. Do Tely 200 można podłączyć dwa monitory do równoczesnej prezentacji obrazu wideo oraz danych (np. arkusza kalkulacyjnego). Aby dzielić dokumenty z pozostałymi uczestnikami wideorozmowy, wystarczy komputer z Windows lub MacOS podłączyć do złącza HDMI terminala lub skorzystać z aplikacji telyShare. Dla firm korzystanie z Tely 200 jest doskonałym rozwiązaniem do wideokonferencji, ponieważ konfiguracji, zarządzania I rozwiązywania ewentualnych problemów można dokonywać zarówno lokalnie jak i zdalnie, poprzez scentralizowany tely Portal. Cena detaliczna Tely 200 wynosi 7500 PLN netto.

Tely 200 jest większym bratem terminala telyHD Pro, które współpracuje z systemami wideo w protokole SIP oraz Skype, ale w rozdzielczości 720p. Tely 200 nie potrzebuje do pracy komputera. Kamera wbudowana w terminal zapewnia szerokokątny obraz, z rozdzielczością 1080p przy prędkości 30 klatek na sekundę, a przy dwóch strumieniach 1080p przy odświeżaniu 15 klatek na sekundę. Szerokokątny obiektyw kamery obejmuje pole 78 stopni w poziomie i 47 stopni w pionie. Wysyłanie strumienia danych odbywa się w protokole SIP przy użyciu standardowego protokołu BFCP. Urządzenie można podłączyć do sieci IP przewodowo lub bezprzewodowo (Wi-Fi w standardzie 802.11 b/g/n) z szyfrowaniem transmisji WEP, WPA i WPA2. Wbudowane 2 mikrofony wiernie przekazują rozmowę, a w większej sali do tely 200 można podłączyć zestaw głośnomówiący lub zestaw audio ze złączem USB. Sterowanie terminalem odbywa się za pomocą dedykowanego pilota.

źródło: ConferencePro.pl

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Aktualna ocena: 5 (głosy: 1)
Tagi: | skype | wideokonferencje | voip Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 1
Komentarze: 1 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

AnonimPagin
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.01.12 14:13 Odpowiedz
Firma ConferencePro.pl jest nierzetelna Nie zwraca pieniedzy w przypadku rezygnacji z zakupu Nie odpowiada na maile i nie odbiera telefonow UNIKAC az zniknie z rynku

Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?


Ankieta
Czy w Polsce mamy roaming w UE według zasady RLAH (jak w kraju)?

Tak
Nie
Inne
A o co chodzi


WynikiAnkiety

Głosów 768

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)