REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2011-11-28 17:02 | Telefony | halonet | voip | promocja | internet
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 3

Telekonferencje: nowa usługa operatora telefonii HaloNet

Firma Tartel wprowadziła nową usługę o nazwie "Telekonferencje HaloNet". Usługa będzie dostępna zarówno dla użytkowników telefonii internetowej HaloNet jak i dla klientów zewnętrznych.

System telekonferencyjny HaloNet umożliwia realizację grupowej rozmowy telefonicznej (telekonferencji), w której może uczestniczyć nawet 30 osób jednocześnie. Telekonferencja odbywa się w wirtualnym pokoju, do którego można się dostać dzwoniąc pod numer dostępowy 22 3500908 a następnie wprowadzając indywidualne dane dostępowe (przydzielane podczas zakładania pokoju) czyli numer konferencji oraz PIN.

Żeby móc korzystać z danego pokoju konferencyjnego należy go wcześniej założyć. Dla wygody użytkowników przygotowano aż 3 sposoby zakładania pokoju konferencyjnego. Osoby, które nie są klientami telefonii internetowej HaloNet mogą zakładać telekonferencje przez telefon oraz przez formularz umieszczony na stronie internetowej www.halonet.pl/telekonferencje/zaloz-przez-strone-www. W pierwszej opcji konferencja jest zakładana i realizowana w trakcie danego połączenia a użytkownik sam wybiera określone dane dostępowe. Z kolei przy pomocy formularza pokój telekonferencyjny można zarezerwować nawet 48 godzin wcześniej i korzystać z niego przez maksymalnie 12 godzin a dane dostępowe są tu przydzielane systemowo. W formularzu można wpisać adresy mailowe przyszłych uczestników telekonferencji. Na podane adresy zostanie wysłany komunikat zawierający termin rozpoczęcia pierwszej konferencji oraz informacje dostępowe.

Najbardziej rozbudowane opcje telekonferencji są dostępne dla klientów telefonii internetowej HaloNet. Korzystając z formularza umieszczonego na panelu użytkownika można zarezerwować pokój konferencyjny nawet 30 dni wcześniej i korzystać z niego przez 14 dni. W wybranym okresie można zrealizować kilka następujących po sobie konferencji, korzystając cały czas z tych samych danych dostępowych. Jest to wygodne rozwiązanie szczególnie w sytuacji gdy planujemy przeprowadzić kilka konferencji z wyselekcjonowaną, stałą grupą osób. Unikamy wtedy konieczności zakładania kolejnych konferencji i podawania uczestnikom każdorazowo nowych danych dostępowych.

Formularz umieszczony na panelu umożliwia przesłanie powiadomień do przyszłych uczestników konferencji drogą mailową i/lub za pomocą SMS (opcja płatna, według cennika telefonii HaloNet). Komunikaty mogą być wysłane po dokonaniu rezerwacji i/lub na 1 godzinę przed jej rozpoczęciem.

Zakładający konferencję przez formularz uzyskuje dodatkowo tzw. ADMIN PIN, którego może użyć podczas logowania się do pokoju konferencyjnego zamiast PIN i dzięki temu moderować daną konferencję np. wyprosić ostatniego uczestnika czy też zablokować w konkretnym momencie możliwość wejścia do pokoju konferencyjnego kolejnych uczestników.

Telekonferencje można rezerwować bezpłatnie. Płatnością są objęte jedynie koszty połączenia na numer dostępowy. Opłata jest pobierana zgodnie z cennikiem danego operatora, z numeru którego jest wykonywane połączenie. Wyjątek stanowią uczestnicy dzwoniący z numeru posiadanego w telefonii HaloNet. Po pierwsze nie ponoszą żadnych kosztów połączenia, po drugie dla swojej wygody mogą korzystać ze skróconego numeru dostępowego – 908.

źródło: HaloNet

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Aktualna ocena: 4 (głosy: 3)
Tagi: | halonet | voip | promocja | internet Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 3
Komentarze: 3 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

AnonimRemigiusz ze Stolicy
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.10.04 11:55 Odpowiedz
My mamy usługę centralki telefonicznej wirtualnej, czyli chmurowej i w tym telekonferencje w telecube.pl. Polecenia godne i da się przetestować https://www.telecube.pl/telekonferencje/ Praktycznie bezawaryjne i z fajnym panelem klienta. Mamy tam swój, stały numer telekonferencyjny. Super sprawa to dołączenia rozmówcy do takiej telekonferencji. Na panelu sobie zapisuję, żeby za np. 15 minut telefon zadzwonił pod takim a takim numerem i jak rozmówca odbierze, to się przyłączy od ręki do telekonferencji.
Anonimi tylko pudziana al
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.11.28 23:19 Odpowiedz
Jaki następny operator Przecież artykuł mówi o nowej usłudze, funkcjonującego już od dawna na rynku operatora telefonicznego. W branży voip, halonet ma ugruntowaną pozycję i dodatkowa usługa jak telekonferencje na pewno uatrakcyjni ich ofertę.
stalewiakstalewiak
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 522
Zarejestrowany:
2011-06-13 20:10:44
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.11.28 22:14 Odpowiedz
Jak dla mnie za dużo juz jest juz alternatywnych operatorów i taki następy operator nie ma szans na dłuższą metę

Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?
Test Hykker myTab 10 - telefon i internet 3G w jednym, czyli tablet z Biedronki
W opinii ekspertów o tabletach pojawia się całe mnóstwo głosów, że tablety się kończą, rynek kurczy, a hybrydy 2 w 1 i duże smartfony zabierają im klientów. Wszystko to jest prawdą. Sporo użytkowników jednak zostanie przy tabletach – to typowi konsumenci treści internetowej. To, co wyróżnia Hykker myTab 10 na tle konkurencji, to dwa wejścia na kartę SIM. Oznacza to, że możemy wyposażyć go w Internet, a także w funkcję telefonu.
Samsung S5570 Galaxy Mini
703
LG GT540 Swift
440
Samsung Ch@t 335
393
SonyEricsson Xperia neo V
393
Samsung GT-S5620 Monte
362
Samsung GT-C3530
281
Samsung GALAXY Y GT-S5360
279
Samsung Star II (S5260)
247
Więcej telefonów


Ankieta
Co dla Was jest najważniejsze w smartfonie?

Moc obliczeniowa i specyfikacja
System operacyjny
Aparat i multimedia
Jakość wykonania
Czas pracy na baterii
Antena i jakość rozmów
Inne czynniki


WynikiAnkiety

Głosów 9

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)