REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2008-11-20 10:17 | Taryfy | orange | telefony | komórkowe | promocje
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 105

Telefon Hello Kitty w Orange

Hello Kitty jest bodaj najbardziej eksploatowaną postacią na rynku gadżetów.

Hello Kitty w Orange

Hello Kitty została wymyślona w Japonii w 1974 r. i od tego czasu zdobyła pozycję jednej z najlepiej rozpoznawalnych marek na świecie. Urocza kotka z różową kokardką symbolizuje przyjaźń i szczęście. Od długiego czasu jest obecna na okładkach międzynarodowych magazynów mody i pokazach znanych projektantów. Kobiety i dziewczęta z całego świata szaleją na punkcie Hello Kitty. Do grona fanów kociaka zalicza się również wiele gwiazd.

Hello Kitty w Orange

Na stronie Orange dowiadujemy się, że ta śliczna kotka z kokardką będzie mogła nam teraz towarzyszyć także podczas rozmów przez komórkę. Telefon Hello Kity już wkrótce będzie dostępny w sklepie orange.pl w cenie od 1 zł.

(ź)Orange

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Aktualna ocena: 4.455 (głosy: 297)
Tagi: | orange | telefony | komórkowe | promocje Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 105
Komentarze: 105 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

AnonimFan Kotkfff
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.03.13 20:05 Odpowiedz
Ja to mam ten słłłitaśśśny teleffon od jakichś 2 lat i jeśli jego głufnom funkcjom miało być ciągłe psócie się to działa idealnie. Po mimo braku klawiszy i obudowy to i tak jest słłłitaśśśny tak jak na początku. <3 <3 <3 ;**
Anonimjestem kto
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.12.15 13:34 Odpowiedz
hejka ja tego telefonu nie polecam jak mialam 8 lat to go dostałam i chyba 2 albo 3 razy był u naprawy naprawde ja go nie polecam!.
AnonimZawiedzona
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.11.21 22:01 Odpowiedz
Mam ten telefon ale niestety muszę przyznać, że jest on do niczego. Po 1,5 roku używania go zepsuł mi się aparat z niewiadomych przyczyn, nie jest to moja wina gdyż jestem dziewczyną i szanuje swoje rzeczy a tu pewnego dnia chcę włączyć aparat i nagle wyskakuje odmowa! i tak za każdym razem, w wiadomościach nie można pisać polskich znaków tylnia część telefonu ciągle odpada i ogólnie telefon jest głupi. Pozdrawiam, którzy myślą tak samo )) he he
Anonimroki123278
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.09.23 14:45 Odpowiedz
ten telefon jest super mam go 2 lata i nic sie nie zepsuło
AnonimKunegundzia
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.08.11 11:41 Odpowiedz
Mam ten telefon od 3 lat.Dosyć dobrze się sprawuje ,ale jak dla mnie jest juz zadziecinny-ja tak twierdze .
Anonimhello kity
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.08.01 14:23 Odpowiedz

Anonimchuj cie to!!
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.07.18 17:41 Odpowiedz
Zajebisty.
AnonimMałgorzata
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.06.28 15:34 Odpowiedz
ja mam go już od 8 lat i dalej działa w ogule nic się nie stało a spadł mi z balkonu (z partera na bruk)
Anonimgaba
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.06.11 20:27 Odpowiedz
nie polecam tego telefonu zapsuł mi się po pierwszym wysłanym sms po prostu mam nadzieję , że zniknie o9n niedłudo z rynku
AnonimZjebany telefon
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.05.01 17:40 Odpowiedz
nigdy w życiu nie kupujcie tego telefonu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Barfdzo szybko sie psuje !! Aparat zjebał sie po 1 tygodniu ! zacina sie i to bardzo ! dziecinny bardzo ! a po 1 to kazdy bedzie sie smiał ze takie telefony ktos ma ! bateria hujowo trzyma i wogóle ! Do duppy jest ten telefon !!!!! NIEEEEEE POLECAM zaufajcie mi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NAJGOrSZY TELEFON NA RYNKU I WGL W ŚWIECIE
AnonimHelloKiciara
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.03.17 17:28 Odpowiedz
Ja mam taki telefon,jest fajny,chociaż się zacina jak ma zapełnioną pamięć.Naprawdę go polecam
AnonimMonia10234
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.03.13 20:33 Odpowiedz
Mi się podoba.Albo kupuję sobię rozsówany na bok albo ten.
Anonimkierowca_bombowca
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.02.15 13:49 Odpowiedz
mam ten telefon ponad pół roku i działa bez problemu pozdrawiam
AnonimDiana
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.12.26 21:04 Odpowiedz
ten telefon jest ładny ale nie polecam jesli lubicie hello kitty to kupcie se fajny tel. z obudową hello kitty a nie badziewny ale ładny ja bym tak zrobiła POOOZDROOO XDD
Anonimhello
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.12.08 17:52 Odpowiedz
naprawdę nie polecam tego telefonu , po 3 miesiącach padł mi wyświetlacz i musiałam oddać go do naprawy ;/ . dbam o telefon , tylko nie wiem dlaczego mi sie kruszy ;/ rysuje sie bardzo szybko , nawet o nie metalowe narzędzia ;/ oczywiście , wygląd zewnętrzny bardzo mi się podoba , tylko to co jest wewnątrz tego tel. to totalna masakra ;/ NIE POLECAM !
Anonimbasia_kasia
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.12.03 17:00 Odpowiedz
głupi telefon! Moja koleżanka go miała i po 2 tygodniach się zepsuł. Bateria jej nie działała, aparat się zepsuł i w ogóle!!!!!!!! nie polecam. PS. ale całkiem ładny on jest.
Anonimpusia
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.11.17 18:57 Odpowiedz
mam tel hello kity 5 mc i popsuł mi się z dnia na dzień głośnik i wyswietlacz dlatego nie polecam tego telefonu
Anonimdżoanna
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.11.12 21:42 Odpowiedz
:lol :o :mad: ;) :( :) :D

 

____________________

Anonimsara
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.11.08 14:04 Odpowiedz
A mnie się bardzo podoba, mam taki i nie narzekam :) :) ;) ;)
Anonimlaurka525
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.02.13 11:54
właśnie mam 14 lat a kupiłam go jak miałam 9 lat igo nadal mam ;) :) :lol :roll: :> :P :oops: :cool: :D :) :( ;) :mad: :o :lol :roll: :roll:
Anonimkitty
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.10.28 12:54 Odpowiedz
mam hello kitty na poczatku mi sie podobał ale teraz juz nie za bardzo jeżeli chce ktoś KUPIĆ to chętnie go sprzedam !! pozdrawiam
Anonimkitty
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.10.28 12:51 Odpowiedz
mam hello kitty na poczatku mi sie podobał ale teraz juz nie za bardzo jeżeli chce ktoś KUPIĆ to chętnie go sprzedam !! pozdrawiam
Anonimmaniek175691
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.12.11 13:04
chciał bym kupi ten telefo
Anonimnieznajoma
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.12.14 23:47
ja bym chciała zakupic ten telefon z chello kity ale podaj cene
Anonimszaolnyboy
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.12.26 22:52
ja go kupie ! kto sprzeda
Anonimja
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.10.20 22:12
masz jeszcze ten telefon? chętnie kupię. może być niedziałający. potrzebuję wyświetlacz.
AnonimMonia1023
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.10.06 14:01 Odpowiedz
Ale całkiem ładny telefon
Anonimmzet77
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.10.11 12:28
Powiem tyle, badziewie jakich mało. Moja córka używała go dosłownie pół roku i sie jej popsuł. Dodam tylko, że dziecko jest rozsądne i raczej dba o swoje gadżety. Osobiście nie polecam.
Anonimjula123
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.05.15 21:59 Odpowiedz
super telefon :D

 

____________________

Anonimtak
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.05.08 12:24 Odpowiedz
u mnie ekran sie zrysował po tygodni w najnowszej nokii e 75 także to nie jest wyznacznik telefon hello kitty z siemensa jest fajniejszy!
AnonimCarlie(cztać karli)
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.05.04 16:53 Odpowiedz
ten fonik jest strasznie dziecinny ja nigdy bym go nie wzieła to jest chyba dla maluchów co mają z 5 lat nie polecam moja kumpela ma go i ciągle sie z niej nabijają w szkole a ona ciągle przez niego płacze więc nie radze go brać
AnonimRoxi
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.04.08 14:13 Odpowiedz
Ten telefon to fajny..ale nie radzę go kupować!Dlaczego?? Bo telefony z bajek to badziewia..Nie żal by mi było 150 zł ale taki telefon szybko sie zepsuje!
Anonimangeeel .
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.03.25 22:33 Odpowiedz
` wiecie może w jakiej cenie jest teraz ten telefon ? na karte lub na abonament bez różnnicy . i niech ktoś kto go posiada się wypowie . bo zastanawiam sie nad kupnem . (;
Anonimpatka9218