REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2017-03-20 11:34 | Taryfy | iphone | naprawa
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 3

Tańsza metoda naprawy ekranów dla iPhone 7 i 7 Plus

Statystycznie iPhone jest uszkodzony już po 10 tygodniach od zakupu. Jedne z najczęstszych usterek dotyczą ekranów, które są wyjątkowo wrażliwymi elementami telefonu. W odpowiedzi na te problemy GoRepair wprowadził do oferty nową usługę. Serwis naprawia pęknięte szybki – bez wymiany wyświetlacza - w najnowszych modelach iPhone’a - 7 i 7 Plus.

Refabrykacja, czyli alternatywny sposób naprawy uszkodzonych ekranów nie jest tak popularny, jak wymiana całego modułu. Ta metoda naprawy jest bardziej skomplikowana, ale również dużo tańsza - nawet o 50%. Jeżeli w telefonie uszkodzona jest tylko szybka, a sam wyświetlacz działa bez zarzutu, warto wziąć pod uwagę takie rozwiązanie.

Metoda ta polega na rozwarstwieniu ekranu. Wymieniany jest tylko uszkodzony element, czyli pęknięta szybka zewnętrzna. Dzięki temu w urządzeniu pozostaje oryginalny wyświetlacz, montowany przez producenta. Szczególne znaczenie ma to przy ekranach o wysokiej jakości, takim jak Retina HD w iPhone 7. Rozwiązanie to pozwala uniknąć ryzyka, że nowy wyświetlacz będzie gorszej jakości, co w przypadku często stosowanych zamienników jest właściwie nieuniknione. Koszt refabrykacji ekranów w GoRepair wynosi tylko 545 zł dla iPhone 7 i 595 zł dla iPhone 7 Plus.


Takie usługi nie są oferowane przez wszystkie serwisy. Wynika to z wysokiego stopnia skomplikowania całego procesu, który składa się z kilku etapów. Najpierw odseparowywana jest uszkodzona część. Następnie usuwane są pozostałości szkła i kleju, a sam wyświetlacz jest przygotowywany do nałożenia nowego polaryzatora oraz szybki. Po ich zainstalowaniu cały moduł jest scalany w prasie laminarnej i komorze o odpowiednim ciśnieniu. Zapobiega to powstawaniu bąbelków powietrza i gwarantuje idealne złączenie poszczególnych elementów. Refabrykacja odbywa się na specjalnie do tego przeznaczonym sprzęcie i wymaga niezwykłej precyzji.

Serwis GoRepair zainwestował w profesjonalne urządzenia i kwalifikacje pracowników. Dzięki temu może oferować usługi niedostępne w małych serwisach i udzielać aż rocznej gwarancji na naprawę. Serwis działa w systemie door-to-door. Usterki zgłasza się w prosty i szybki sposób online. Kurier za darmo odbiera sprzęt od klienta, a po naprawie dostarcza go z powrotem.

źródło: GoRepair

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Aktualna ocena: 5 (głosy: 1)
Tagi: | iphone | naprawa Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 3
Komentarze: 3 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

swenswen
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 448
Zarejestrowany:
2014-01-14 11:33:26
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.03.20 14:53 Odpowiedz


Wymiana wyświetlacza w iPhonie - Cennik iPhone 7 Plus 759,00 zł iPhone 7 659,00 zł Czy chcesz zaoszczędzić 100 zł na naprawie swojego telefonu wartego 3000 zł i stracić gwarancję?
swenswen
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 448
Zarejestrowany:
2014-01-14 11:33:26
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.03.20 14:49 Odpowiedz
Ten artykuł to reklama jednej z podkrakowskich firm. Opinie o tej firmie na pierwszy rzut to - DROGO. Raz ustalona cena nie maleje. Teraz wymiana wyświetlacza w iPhone 7 jest dla wielu komisów nieosiągalna i nie robią tego w ogóle. A firma "GO" zrobi to w ciągu kilkunastu dni. Ale ciekawie się robi gdy masz telefon warty 200 zł i w zwykłym komisie ograną to w miarę w ludzkich pieniądzach w tej super firmie będziesz miał super zrobione ale zapłacisz 184,50 zł za wymianę samej szybki w iPhone 4. Aktualnie wartość naprawy przewyższa wartość telefonu. Generalnie nie warto. Jeśli masz telefon za 3000 zł to go ubezpiecz lub wymień szybę w autoryzowanym serwisie. Zwykły telefon ograną chłopaki z każdego komisu. Często też okazuje się że znajomy znajomego jest magikiem i ogarnie szybkę za mniejszą kasę.
KanKan
Administrator


Posty: 3095
Zarejestrowany:
2008-04-01 19:27:29
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.03.20 15:01
Chociażby dla takich opinii warto publikować. Dziękujemy za merytoryczny komentarz. Andrzej

Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?
Test NavRoad UNI - UNIwersalny asystent kierowcy pod choinkę
Gdyby pomyśleć o najlepszych prezentach dla kierowcy, koniecznie należałoby wymienić uniwersalnego asystenta kierowcy. Nawigacja, rejestrator, antyradar i kamera cofania bez kabli? Brzmi ciekawie. A co, jeśli dodamy, że to wszystko znajdziemy w jednym urządzeniu? - to idealny wybór dla kierowców. NavRoad UNI, bo o nim właśnie mowa, to pierwszy w Polsce asystent kierowcy.
Samsung S5570 Galaxy Mini
703
LG GT540 Swift
440
Samsung Ch@t 335
393
SonyEricsson Xperia neo V
393
Samsung GT-S5620 Monte
362
Samsung GT-C3530
281
Samsung GALAXY Y GT-S5360
279
Samsung Star II (S5260)
247
Więcej telefonów


Ankieta
Co dla Was jest najważniejsze w smartfonie?

Moc obliczeniowa i specyfikacja
System operacyjny
Aparat i multimedia
Jakość wykonania
Czas pracy na baterii
Antena i jakość rozmów
Inne czynniki


WynikiAnkiety

Głosów 187

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)