REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2017-10-24 12:09 | | panasonic | tablet
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0

Tablety Panasonic usprawniają pracę poczty

PostNL, największe przedsiębiorstwo pocztowe Beneluksu, podpisało umowę z Panasonic na zakup 5000 wytrzymałych tabletów z linii Toughpad. Holenderska poczta zdecydowała się wyposażyć swoich pracowników w poręczne 4,7-calowe modele FZ-N1. Zapewnią one firmie szybszy przepływ informacji, a klientom możliwość śledzenia przesyłek w czasie rzeczywistym.


W ramach umowy Panasonic dostarczył PostNL 5000 wytrzymałych urządzeń przenośnych Toughpad FZ-N1. To model o przekątnej 4,7 cala zaprojektowany specjalnie dla pracowników mobilnych z branży pocztowej, kurierskiej i logistycznej. Spełnia zarówno funkcje tabletu, jak i telefonu oraz czytnika kodów kreskowych. Dzięki urządzeniom pracownicy mogą na bieżąco aktualizować dane na temat przesyłek. W efekcie przyspieszono komunikację między listonoszami i kurierami będącymi w terenie, centrami sortowania korespondencji a klientami.

Panasonic Toughpad FZ-F1 i FZ-N1
Panasonic Toughpad FZ-F1 i FZ-N1

Przed zakupem urządzeń pracownicy PostNL testowali w terenie różne modele. Na podstawie ich opinii firma zdecydowała się na poręczne tablety Toughpad FZ-N1. Wśród najważniejszych czynników, które o tym zdecydowały była szybkość skanowania, długa żywotność baterii i przede wszystkim ergonomiczna konstrukcja. Zaletą FZ-N1, oprócz niewielkich wymiarów, jest bowiem specjalnie wyprofilowany czytnik kodów kreskowych. Jest on nachylony pod takim kątem, by kurierzy bądź pracownicy magazynów podczas skanowania przesyłek nie musieli nadwyrężać nadgarstków. Dzięki temu proces skanowania jest szybszy i skuteczniejszy.

Panasonic Toughpad FZ-F1 i FZ-N1, czyli trzy urządzenia w jednym 4,7-calowym tablecie

- Każdego dnia przez ręce naszych pracowników przechodzi ponad 575 000 paczek i liczba ta wciąż rośnie. Dzięki wykorzystaniu platformy mobilnej możemy skutecznie obsługiwać rosnący rynek e-commerce, który ma ogromny wpływ na branżę logistyczną. Zarówno firmy działające na rynku e-commerce, jak i ich klienci oczekują terminowej i profesjonalnej obsługi. Nowy sprzęt pozwala nam spełniać ich wymagania ,/i>- mówi Gerrie de Jonge, dyrektor ds. pakietów IT i logistyki w PostNL.

źródło: Panasonic

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Tagi: | panasonic | tablet Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0
Komentarze: 0 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>


Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?


Ankieta
mObywatel - z jakim prawdopodobieństwem zainstalujecie aplikację

100 %
75 %
50 %
25 %
0 %
A co to jest?


WynikiAnkiety

Głosów 213

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)