REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2012-07-25 16:21 | | kiano | tablet | android | dvb-t | gps
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 31

Tablet Kiano Core II GPS DVBT: przenośny telewizor i nawigacja GPS

Już za tydzień trafi do sprzedaży najnowsze dziecko Kiano – tablet Core II gps+dvbt. Tablet łączy w sobie możliwość odtwarzania TV a jednocześnie jest narzędziem wyposażonym w nawigację GPS.

Kiano Core II GPS DVBT
Kiano Core II GPS DVBT

Do największych zalet Core II zaliczymy więc GPS z możliwością wgrania dowolnych map Polski i Europy, dostęp do Android Market/ Google play, port USB i wyjścia HDMI, dostęp do bezpłatnej telewizji DVBT.

Core II gps+dvbt posiada wyświetlacz pojemnościowy a nie rezystancyjny jak w wielu urządzeniach dostępnych na rynku. Wyposażony został w 7 calowy wyświetlacz o rozdzielczości 800*480 pikseli, szybki procesor Cortex A8 o taktowaniu 1,2GHz, 512MB RAM, 4GB pamięci, slot kart microSD, oraz akumulator 3000.mAh, pozwalający na pracę urządzenia do sześciu godzin, pracuje w oparciu o Androida 4.0.


Najnowszy tablet KIANO pojawi się na półkach sklepowych EURO RTV AGD, Media Markt, Saturn. Jego cena to 599 zł. Urządzenie objęte jest 24-miesięczną gwarancją producenta (door-to-door).


Specyfikacja:

  • Ekran 7’’ pojemnościowy, 16:9, 800×480
  • Procesor – Telechips 8923, 1.2 GHz
  • Pamięć Operacyjna DDR3 512MB, Pamięć wewnętrzna 4GB
  • System Operacyjny Android 4.0
  • Kamera/Aparat 2 Mpx-tył, 0,3 Mpx-przód
  • Wi-Fi 802.11b/g/n
  • Bateria 3000mAh
  • HDMI Full HD 1080p
  • Obsługa 3G – zewnętrzny adapter
  • Wejście micro SD – obsługa kart do 32GB
  • Obsługa flash 11
  • G-sensor 4 –poziomowy
  • Funkcje dodatkowe: DVB-T, GPS

źródło: Kiano

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Aktualna ocena: 4.43 (głosy: 7)
Tagi: | kiano | tablet | android | dvb-t | gps Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 31
Komentarze: 31 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

Anonimmarcyl
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.04.24 21:58 Odpowiedz

AnonimOlderJacke
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.06.01 00:27 Odpowiedz
Niestety mam bardzo złe doświadczenia z tym tabletem. Pierwszy raz wylądował w serwisie na drugi dzień po zakupie (padł wyświetlacz) - czekałem na naprawę ponad miesiąc!!!!. Drugi raz po kolejnych 6 miesiącach (znowu wyświetlacz i ładowarka). Sprzęt leży w serwisie od 6 tygodni (dostałem tylko mail, że naprawa wydłuży się do miesiąca). Jak macie kupować tego typu sprzęt to tylko w sklepach, które zapewniają sprawny serwis Media Markt lub Saturn i które nie bawią się w gierki w z pseudo producentami sprzętu. Odradzam tego producenta!!!
Anonimmn
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.12.09 19:12 Odpowiedz
Android czyli darmowy sklep z aplikacjami
AnonimGrzegorz111
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.11.24 12:51 Odpowiedz
Mam pytanko gdzie i jak mozna sciagnac mapy do tej nawigacji z tego tablecika bo chyba w zestawie to niema bo nic nie moge znaleźć... poprosze kontakt na gg 5478782
Anonimgerard
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.11.21 17:10 Odpowiedz
kupłem ten tablet tydzień temu za 499zł w MM
Anonimdebbie
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.11.13 12:58 Odpowiedz
Weź Kiano. parametry podobne a nie bedą się smiać , że masz tablet z Biedronki hehehe
AnonimAdam
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.11.12 15:20 Odpowiedz
Jestem na etapie kupna Tabletu, zależy mi na Gps wiec biore pod uwagę ten model Kiano i GoClevera t76? który wybrać?
Anonimkuba
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.11.06 11:55 Odpowiedz
u mnie też juz 1GB pamięci. wifi stabilne. fajna szorstka obudowa, używam tydzien i żadnej ryski. Mam pytanie tylko jaka wgrać mapę?
Anonimmilka
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.10.22 10:39 Odpowiedz
ja właśnie grafiłam na ten z 1GB pamięci. Sprawdziłam benchmarkiem. GPS działa bardzo dobrze. Wifi mam bardzo dużu zasięg. Połaczenie jest stabilne i się nie rozłącza. A juz najbardzięj urzekła mnie szorstka obudowa, bardzo dobrze leży w dłoniach. Klawiatura ekranowa jest bardzo wygodna.
michelmichel
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 19
Zarejestrowany:
2012-08-04 08:40:08
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.10.13 07:59 Odpowiedz
a teraz wyszedł ten tablet z lepszym oprogramowaniem i 1 GB pamięci wew.
michelmichel
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 19
Zarejestrowany:
2012-08-04 08:40:08
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.09.17 09:04 Odpowiedz
dokupiłem sobie uchwyt jeszcze do samochodu i teraz mogę uzywać tablet jako rejestrator jazdy.
Anonimlolek
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.09.06 09:41 Odpowiedz
ja mieszkam w niewielkiej miejscowości w świętokrzyskim i byłem mile zaskoczony , że odbieram sygnał tv.
Anonimmaper
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.09.04 10:00 Odpowiedz
mam ten tablet, polecam. Tv działa w krakowie bez problemu, a jak w innych miastach?
AnonimTYTA
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.08.28 10:24 Odpowiedz
ładowarka samochodowa jest w zestawie.
AnonimStaar
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.08.28 10:06 Odpowiedz
Ja czytam ebooki na tym tablecie prez Aldiko.Wpudełku nie było dodatkowych akcesorów, można je dokupić,wiem , że jest uchwyt jakiś dedykowany temu modelowi "po założeniu tabletu do uchwytu i podpięciu na szybę w samochodzie będzie tablet można uzywac jako nawigacji i jako rejestratora jazdy "
AnonimROM
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.08.27 02:41 Odpowiedz
A czy czyta PDF (funkcja e-book)? Jakie wyposażenie dodatkowe (kable, uchwyty, ładowarki)?
patryk123patryk123
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 831
Zarejestrowany:
2012-06-08 15:36:33
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.08.27 11:27
odtwarza tak jak smartfony i komputery . wystarczy zainstalować z android market (teraz sie to inaczej nazywa chyba google play ) Odpowienie aplikacje typu adobe reader lub inne typu pdf. O wyposażeniu nie mam informacji
Anonimklakier
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.08.21 10:06 Odpowiedz
U mnie ładowarka troszeczke wystaje ale ładuje bez problemu i w niczym to nie przeszkadza
katarinakatarina
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 3
Zarejestrowany:
2012-08-18 13:43:12
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.08.18 13:47 Odpowiedz
@michel a jak u Ciebie z gniazdem ładowania? Bo u mnie ładowarka cała nie wchodzi . ciekawa jestem czy tylko tak u mnie czy po prostu wszystkie tak maja. Tak to jestem bardzo zadowolona z tego tableciku.
michelmichel
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 19
Zarejestrowany:
2012-08-04 08:40:08
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.08.08 09:13 Odpowiedz
no to przekazuje pierwsze wrazenia z uzywania Core II gps dvbt: co do wyglądu tabletu to OK, tylna obudowa porowata więc nie wyślizguje się, Wyświetlacz czuły, działa płynnie, internet też płynnie działaja, Bateria wytrzymała mi po 1szym ładowaniu około 6h – zobaczymy jak będzie dalej, DVB-t działa – nie było problemów ze znalezieniem stacji – można nagrywać program który w danje chwili się ogląda i robić screeny, jak do tej pory jestem zadowolony. juto czeka mnie mała wycieczka więc gps sprawdze
michelmichel
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 19
Zarejestrowany:
2012-08-04 08:40:08
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.08.06 17:47 Odpowiedz
EURO RTV AGD, Media Markt, Saturn oraz oczywiście na allegro gdzie osobiście zakupiłem http://allegro.pl/tablet-kiano-blade-core-ii-wbudowany-gps-i-dvb-t-i2492211846.html
AnonimMiru
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.08.07 09:35
dzięki za info. pozostaje chyba tylko allegro. W Zielonej Górze w tych wymienionych sklepach nawet nie wiedzą o co pytam :-)
michelmichel
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 19
Zarejestrowany:
2012-08-04 08:40:08
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.08.06 10:50 Odpowiedz
Nabyłem ,dam znac po poludniu jak sie jeszcze pobawie.
AnonimMiru
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.08.06 11:19
Gdzie to można kupić ???
LesHLesH
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 3539
Zarejestrowany:
2008-04-27 21:37:25
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.08.04 08:24 Odpowiedz
Funkcje przyzwoite, ale ważna jest czytelność ekranu w słonecznym dniu. Jeśli dobra, to cena OK jak na obsługiwane funkcje.
Anonimjulek
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.08.04 08:04 Odpowiedz
Pamięć można spokojnie rozszerzyć kartą pamięci.
AnonimGo
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.08.02 10:27 Odpowiedz
Witam. ten tablet miałam już w swoich rękach, może na tych zdjęciach wygląda na kanciasty ale w rzeczywistości ma zaokrąglane boki i dobrze leży w dłoniach. Tylna obudowa ma fakture wiec sie nie wyślizguje
patryk123patryk123
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 831
Zarejestrowany:
2012-06-08 15:36:33
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.07.26 17:33 Odpowiedz
cena ciut ciut za duża ale ma tuner i ma gps. Mógłby być wiekszy to by cena była rewelacja ( przy 10 "). Tablecik szybki ale co oni z tymi 4 gb pamieci ?? Kiedys bylo 8 /16 /32 a teraz 4 gb przeważnie!!??
BlomBlom
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 2387
Zarejestrowany:
2010-08-18 12:07:44
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.07.26 01:02 Odpowiedz
Cena troszkę przesadzona ale rekompensuje ją wbudowany tuner i obsługa modemów. Nie wydaje się wam, że ten tablet jest strasznie kanciasty? Normalnie myślałem, że to jakaś ramka a nie tablet.
ferdarferdar
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 2053
Zarejestrowany:
2009-04-06 19:08:44
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.07.25 17:27 Odpowiedz
No niestety tego jak mrówków albo chińczyków a ten jest całkiem całkiem dla taryfiarzy nie zabłądzą skubańcy a na postoju mają TV
kazkaz
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 647
Zarejestrowany:
2011-09-30 12:38:55
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.07.25 16:26 Odpowiedz
Tabletów to już chyba jest więcej niż tabletek w aptece.