REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2017-10-30 09:46 | Taryfy | t-mobile | smartfon | ubezpieczenie
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0

T-Mobile Ubezpieczenie Urządzenia Basic - smartfony z dodatkową ochroną

Pęknięta szybka lub zalanie urządzenia wodą, to najczęstsze wypadki spotykające użytkowników smartfonów. Od 30 października nie będą już dużym zmartwieniem dla abonentów T‑Mobile, ponieważ startuje Ubezpieczenie Urządzenia Basic, które pozwoli zabezpieczyć się przed ewentualnymi kosztami naprawy.


Smartfon to wierny towarzysz, z którym rozstania zawsze bolą, a bez którego trudno w dzisiejszym świecie sprawnie funkcjonować. Ułatwia kontakt z bliskimi, zapewnia szybką reakcję w biznesie, dostarcza rozrywki a nawet wspiera edukację. Tym bardziej narażony jest na nieprzewidziane uszkodzenia, a co za tym idzie kosztowne naprawy. Każdy z nas prawdopodobnie zna osobę, która korzysta z telefonu z pękniętą szybką, albo której smartfon w wyniku zalania wodą odmówił posłuszeństwa. Najczęściej z powodu wysokich kosztów, naprawa jest odwlekana w czasie. Przypadkowy upadek telefonu czy niefortunne lądowanie urządzenia w kałuży to już nie problem dla użytkowników nowej usługi z oferty T‑Mobile. W ramach Ubezpieczenia Urządzenia Basic, ubezpieczyciel pokryje koszty naprawy do kwoty 1000 zł. Usługa realizowana jest door-to-door. Kurier odbiera uszkodzone urządzenie od Klienta i dostarcza mu je po naprawie. Cena usługi to jedynie 8,50 zł miesięcznie, a serwis urządzenia odbywa się w autoryzowanych punktach i trwa do pięciu dni roboczych. Na czas naprawy użytkownik może otrzymać urządzenie zastępcze. Częścią oferty jest specjalna aplikacja T‑Mobile Doctor, która umożliwia bezpłatne sprawdzenie kondycji smartfona w dowolnym dla Klienta momencie.

Oferta została przygotowana zarówno z myślą o klientach indywidualnych, jak i firmach, a do ubezpieczenia można przystąpić podpisując nową umowę lub aneks w ofercie abonamentowej. Procedura zgłoszenia uszkodzenia jest prosta i szybka. Uszkodzenia będzie można zgłaszać na dedykowanej stronie internetowej www.ochronatmobile.pl, a także pod numerem telefonu 608 77 88 77.

Ubezpieczenie Urządzenia dla Klientów T‑Mobile to wynik współpracy z Ubezpieczycielem AmTrust International Underwriters oraz Administratorem programu Digital Care. AmTrust International Underwriters specjalizuje się w ubezpieczeniach sprzętu mobilnego, za likwidację szkód oraz obsługę klienta odpowiada Digital Care, wiodący dostawca innowacyjnych, zaawansowanych i kompleksowych rozwiązań dla rynków technologii mobilnych w Polsce i na świecie.

Szczegółowe informacje na temat ubezpieczenia będą dostępne na stronie www.t-mobile.pl.

źródło: T-Mobile

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Tagi: | t-mobile | smartfon | ubezpieczenie Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0
Komentarze: 0 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>


Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?
Test NavRoad UNI - UNIwersalny asystent kierowcy pod choinkę
Gdyby pomyśleć o najlepszych prezentach dla kierowcy, koniecznie należałoby wymienić uniwersalnego asystenta kierowcy. Nawigacja, rejestrator, antyradar i kamera cofania bez kabli? Brzmi ciekawie. A co, jeśli dodamy, że to wszystko znajdziemy w jednym urządzeniu? - to idealny wybór dla kierowców. NavRoad UNI, bo o nim właśnie mowa, to pierwszy w Polsce asystent kierowcy.
Samsung S5570 Galaxy Mini
703
LG GT540 Swift
440
Samsung Ch@t 335
393
SonyEricsson Xperia neo V
393
Samsung GT-S5620 Monte
362
Samsung GT-C3530
281
Samsung GALAXY Y GT-S5360
279
Samsung Star II (S5260)
247
Więcej telefonów


Ankieta
Co dla Was jest najważniejsze w smartfonie?

Moc obliczeniowa i specyfikacja
System operacyjny
Aparat i multimedia
Jakość wykonania
Czas pracy na baterii
Antena i jakość rozmów
Inne czynniki


WynikiAnkiety

Głosów 199

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)