REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2017-12-05 07:08 | Telefony | t-mobile | pre-paid | promocja | zasilenia
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 18

T-Mobile - Podwójne doładowanie na mikołajki dla wybranych

Z Oferty „Podwójne doładowanie na mikołajki” może skorzystać Użytkownik T-Mobile na kartę, który otrzyma od Operatora zaproszenie do skorzystania z niej, w formie SMS-a. Mikołaj podwoi drugie doładowanie, jeśli doładujesz konto DWA RAZY w ciągu tygodnia (do 8 grudnia 2017). promocja jest jednorazowa, obowiązuje dla doładowań od 5 do 150 zł.

Regulamin „Podwójne doładowanie na mikołajki”: Tutaj

źródło: Czytelnik Bronek - Dziękujemy

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Tagi: | t-mobile | pre-paid | promocja | zasilenia Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 18
Komentarze: 18 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

Anonimsla
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2018.01.08 23:00 Odpowiedz
Jedna z odpowiedzi z T-mobile na zgłoszenie problemu. Odpowiedź może sugerować, że to nie awaria. Tak odpowiedzieli: "Witam, uprzejmie informuję, że zgodnie z regulaminem promocji, a dokładniej punktem 2.6. Promocyjne Złotówki można wykorzystać na krajowe połączenia głosowe do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych w Polsce i w strefie roamingowej 1A oraz SMS-y do sieci komórkowych w Polsce i w strefie roamingowej 1A i nie można wykorzystać na MMS-y, numery premium, numery usługowe i specjalne, roaming poza strefę roamingową 1A, pakietową transmisję danych, przeniesienie połączenia oraz zakup innych ofert dostępnych w T-Mobile na kartę. Używa Pan usługi No Limit za 1zł dziennie, a ten pakiet ma pierwszeństwo przed Super złotówkami oraz jest ona kwalifikowana jako "inna oferta dostępna w T-Mobile", także do jej zakupu ściągane są fundusze z konta głównego". Czy T-mobile zachęcał klientów usługi No Limit do wzięcia udziału w promocji wiedząc, że nie będą mogli skorzystać z promocyjnych środków? W moim przypadku gdy proponowano skorzystanie z promocji mikołajkowej korzystałem z usługi No Limit ( 1 zł dziennie) i T- mobile o tym wiedział. Może ktoś dostał inne pismo. Może jest więcej takich przypadków? Ciekawa sprawa
Anonimsla
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2018.01.08 21:17 Odpowiedz
Więcej osób tak zostało potraktowanych. Opłata powinna najpierw być pobierana z dodatkowych środków ( ich ważność 30 dni) a dopiero potem z faktycznie wpłaconych. Tymczasem było odwrotnie a z tych z dodatkowego doładowania nie można nie można skorzystać w ogóle. Nie można wykonywać połączeń. Dowiedziałem się pod infolinią t-mobile 22 413 69 96, że trzeba złozyć reklamację emailem na boa@t-mobile.pl Podać numer telefonu i opisać sytuację ewentualnie zgłosić chęć rekompensaty. Na odpowiedź mają 30 dni.
AnonimGollum
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2018.01.03 11:58 Odpowiedz
Dałem się nabrać, bo kiedyś to działało. Nie dość , że tylko 30 dni (nie doczytałem), to jeszcze ściąga (gdy dzwonię np. do Austrii) z normalnego konta a nie z tych dodatkowych. Suma na dodatkowych pozostaje niezmieniona. A po upływie terminu zapewne zniknie. I tak to, bałwańskie TMobile, po 15 latach straci klienta, bo tak się wkurzyłem, że od marca przechodzę za żona do innego operatora. Gratuluję , cwaniaczki.
Anonimzabutelkowany
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.12.18 01:50 Odpowiedz
W "Warunkach... " jest pkt 2.5., który brzmi: "Promocyjne Złotówki przyznane w ramach Oferty są rozliczane w pierwszej kolejności przed zgromadzoną na koncie kwotą złotych (PLN)". I mimo codziennego korzystania z telefonu w ofercie 1 zł dziennie, T-mobile ściąga mi nie z kwoty promocyjnych złotówek, a z konta zasilonego przeze mnie. Czyli przyznane "promocyjne" złotówki to nic innego jak złotówki wirtualne, nie do wykorzystania. I tak trzymać T-mobile. I dalej kombinować, jak kolejnych łosi nabijać w butelkę. Brawo T-mobile, ale nie ja.
Anonimbonzo
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.12.16 13:42 Odpowiedz
Doładowałem za 50 ale kasuje mnie normalnie z konta.Czyli to oni mnie załadowali?
Anonimmaja
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.12.08 01:37 Odpowiedz
Serio nie można wykorzystać tego na mms-y? W regulaminie pisze, że można - punkt 2.6 "Promocyjne Złotówki można wykorzystać na krajowe połączenia głosowe do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych w Polsce i w strefie roamingowej 1A oraz SMS-y i MMS-y do sieci komórkowych w Polsce i w strefie roamingowej 1A, nie można wykorzystać na numery premium, numery usługowe i specjalne, roaming poza strefę roamingową 1A, pakietową transmisję danych, przeniesienie połączenia oraz zakup innych ofert dostępnych w T-Mobile na kartę."
AnonimEwa
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.12.07 11:29 Odpowiedz
Pewnie nie jedna osoba nie doczyta regulaminu i się na tej "promocji" przejedzie... Przez takie promocje tracą klientów...
AnonimKox
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.12.06 18:42 Odpowiedz
Przegieli z tą "promocją" stracili klienta... mam frii i nie mam jak wykorzystać tych złotówek
AnonimTo ja
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.12.06 17:54 Odpowiedz
A zaakceptuje to zaraz jedno po drugim chodzi o załadowanie np: za 5 i od razu po tym za 25 czy to przejdzie czy trzeba poczekać na potwierdzenie o pierwszym ?
AnonimGrzesiek
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.12.06 09:20 Odpowiedz
Kiedyś to były prawdziwe podwójne doładowania, a od jakiegoś czasu to tylko te zasr..e promocyjne złotówki ważne 30 dni... Szkoda słów.
Anonimjele
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.12.05 22:02 Odpowiedz
właśnie pozbyli się klienta
Anonimutracjusz
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.12.05 19:10 Odpowiedz
Beznadziejne i prymitywne naciąganie,
Anonimpseudopromocja
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.12.05 16:20 Odpowiedz
Bombardują mnie SMSami "Czy nie zapomniałeś o mikołajkowej promocji..." Ale ja mam Frii i rozmowy, SMS 10 GB internetu na 30 dni. Za te 50% doładowania nie mogę zapłacić za MMSy, za dodatkowy internet, za następny miesiąc Frii. W moim przypadku cała kasa z promocji przepadnie bo regulamin jest tak cwaniacko skonstruowany, że nie mogę skorzystać nawet wysyłając MMS z życzeniami na święta. Niech się timobajlują...
Anonimpatrycjusz
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.12.05 12:05 Odpowiedz
ja skorzystam z oferty , potrzebuhe wlasnie najbardziej na rozmowy
Anonimjele poszukiwany
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.12.05 11:58 Odpowiedz
Promocja nie do wykorzystania jezeli masz jakikolwiek pakiet no-limit. Pieniądze przepadają po 30 dniach, można za nie kupić tylko minuty rozmów i SMS. Nie można zapłacić nawet za 25 zł pakiet no-limit ani za MMSy.
AnonimMOBI
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.12.05 11:48 Odpowiedz
BRAK SŁÓW. PO PROSTU GŁUPKI
Anonimkolys
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.12.05 11:15 Odpowiedz
...a w regulaminie pkt. 2.4.3. "Może być wykorzystana w ciągu 30 dni, od momentu dodania promocyjnego doładowania do konta Użytkownika". Szkoda bo już miałem doładować. Kiedyś te promocje były ok, a teraz to jest jakiś kiepski żart.
Anonimxyz
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.12.05 10:21 Odpowiedz
Nic nie warta promocja, czytajcie regulamin. Znowu szukają łosia.