REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2017-07-18 16:14 | Telefony | t-mobile | pre-paid | promocja | zasilenia
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 10

T-Mobile - podwójne doładowanie dla lojalnych klientów

Z Oferty „Podwójne doładowanie dla lojalnych klientów” może skorzystać Użytkownik T-Mobile na kartę, który otrzyma od Operatora zaproszenie w formie SMS-a. Promocyjne doładowanie w ramach Oferty to kwota dodatkowego doładowania od 5 PLN do 150 PLN.

Promocja obowiązuje w okresie od dnia 18.07.2017 r. do 16.08.2017 r.

Doładowania konta w Punkcie Sprzedaży, u konsultanta, wyłącznie za pośrednictwem terminala (tzw. doładowanie elektronicznie), w terminie podanym w treści SMS-a przez Operatora. Doładowania dokonane inną metodą lub w innym kanale, w szczególności kupony doładowujące w postaci tzw. „zdrapek” nie biorą udziału w promocji.

Promocyjne doładowanie nie powoduje przedłużenia Ważności Konta.

Nie jest premiowane bonusami pochodzącymi z innych ofert.

Saldo konta Użytkownik może sprawdzić kodem *101#

Regulamin promocji „Podwójne doładowanie dla lojalnych klientów”: Tutaj

źródlo: T-Mobile

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Aktualna ocena: 4.75 (głosy: 4)
Tagi: | t-mobile | pre-paid | promocja | zasilenia Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 10
Komentarze: 10 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

Anonimasik
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.08.06 18:36 Odpowiedz
co z tego jak nie mozna doladowac, co przyjdę do punktu chcac skorzystac z podwojnego doladowania, maja problem z systemem doladowań, ze sie system zawiesza co 5 min jak chca doladowac.., a to wyczerpały sie im srodki na doladowania...lub szef niedoladowal.....itp
AnonimOszukany
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.08.04 09:49 Odpowiedz
Szkoda tylko, że po skorzystaniu z tej wspaniałej oferty NIE DODAJĄ nic na konto. Oszustwo!!
Anonimwosq
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.07.19 20:12 Odpowiedz
Słowo "może" wyjaśnia wszystko.) Dziękuję. jestem w Play.
AnonimNo i na ch ta promomocja
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.07.19 17:28 Odpowiedz
... normalnie 6 lat czekałem na ten ***** CUD! Niech żyje T-Debil :-(
AnonimWybrany
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.07.19 13:51 Odpowiedz
Jestem wybranym...normalnie wzruszyłem się...
Anonimdonat
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.07.19 12:14 Odpowiedz
też dostałem!
AnonimJanek
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.07.18 17:59 Odpowiedz
lol... dostałem takiego smsa do tej promo ahaha cud jakiś
Anonimralflauren
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.07.18 17:50 Odpowiedz
cuda cuda a da sie skorzystac, nie jest chybs zle
Anonimmobi
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.07.18 17:27 Odpowiedz
I znowu te cuda. Chyba nic się nie nauczyli.
AnonimJaki
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.07.18 16:51 Odpowiedz
Jak zwykle dla T-Mobile, tylko dla wybranych.