REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2017-10-13 11:41 | Telefony | t-mobile | promocja | taryfy
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 10

T-Mobile - nowa oferta Pakiet Firma bez Limitów dla Klienta biznesowego

Od dnia 16 października T-Mobile Polska wprowadza nową ofertę Pakiet Firma bez Limitów dla Klienta biznesowego. Nowa oferta zawiera m.in. nielimitowany Internet do biura dostępny w całym kraju, Internet i rozmowy bez limitu, a wszystko bez haczyków.


    Warunki Oferty Promocyjnej Pakiet Firma bez Limitów: Tutaj

    Warunki Oferty Promocyjnej Pakiet Firma bez Limitów - bez Telefonu: Tutaj

    Komunikacja nowej oferty wspierana będzie kampanią telewizyjną, która będzie emitowana do 30.11.2017.

    źródlo: T-Mobile

    Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Tagi: | t-mobile | promocja | taryfy Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 10
Komentarze: 10 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

Anonimzawszewamniepasuje
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.10.16 11:29 Odpowiedz
cytat:
Ale jaki nielimitowany internet jak wyraźnie napisane 5gb, a potem lejek że nie da się używać???
Ale ten nielimitowany z Internetu biurowego możesz współdzielić - czyli korzystać też na smartfonie i już Cię 5 GB nie interesuje. Dlatego oferta jest pakietem.
AnonimMik
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.10.14 11:43 Odpowiedz
W stosunku do BiznesBox-a w Play co jest od jest tam od roku to mega drogo. Poza tym co za no limit z limitem 5 GB? Oferta może 3 lata temu byłaby atrakcyjna ale dziś??
AnonimKonrad
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.10.15 22:38
W porównaniu do Play internet jest prawdziwie nielimitowany i daje możliwość uruchomienia w razie potrzeby nielimitowanego internetu na telefonie z zestawu zamiast tych 5GB z promocji. Dodatkowo w porównaniu do Play po prostu działa...
AnonimTomek
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.10.13 22:06 Odpowiedz
Robert! Jakie ceny? Wszystko takie drogie w TM jak zawsze! Policz sobie a2mobile za 20zł bez limitu i jakiś smartfon za raty 0% np na Allegro - bez porównania.
AnonimWole od operatora
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.10.13 23:28
i BIK (Biuro Informacji Kredytowej) zapchane samymi ratami. Sorry, ale inne mam priorytety. Nie zamierzam być zdany na łaskę lub niełaskę banku. Wole mieć czyste, pozytywne "konto kredytowe" i mieć "zapas" w razie zakupu auta czy innej rzeczy niż mieć odmowę przez głupi telefon na raty. Wiem co mówię, pracuje w bankowości i uwierz mi, że przez tak denne sytuacje ludzie dostają odmowy kredytowe na ważne rzeczy (auto, mieszkanie, kredyt odnawialny). BIK nie sprawdza wartości lecz ilość zawartych umów i ocenia ryzyko. Warto spojrzeć z innej strony na ten system myślenia.
AnonimOgi
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.10.13 21:01 Odpowiedz
Dla firm i wszystko jasne
AnonimNoT
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.10.13 19:08 Odpowiedz
Komuś chyba nieźle płacą za pisanie regulaminów "promocji", bo one są tak pokrętne, że po kilku punktach robi się co najmniej mdło.
AnonimPsik
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.10.13 18:46 Odpowiedz
Ale jaki nielimitowany internet jak wyraźnie napisane 5gb, a potem lejek że nie da się używać???
AnonimRobson
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.10.13 15:58 Odpowiedz
Tylko chory umysłowo ciągle wieży w T-Mobile.
AnonimRobert
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.10.13 12:26 Odpowiedz
Kocham T-mobile 😍😍😍😍😍 za zasięg, który nigdy mnie nie zawodzi i za ofertę z normalnymi cenami smartfonów (nie jak w Plusie - drożej niż w hipermarketach). Brawo T-mobile! 👍👍👍