REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2017-07-31 12:54 | Telefony | t-mobile | reklama | youtube | pre-paid | promocja
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 14

T-Mobile na kartę - wakacyjne tysiące gigabajtów do rozdania

T‑Mobile w najnowszej kampanii reklamowej przekonuje, że na korzystających z jego oferty na kartę, nie tylko w wakacje, czeka „prawdziwa sielana”. Nielimitowane połączenia, SMS-y i aż 10 GB w standardzie, bez dodatkowych warunków. Ale w wakacje każdy Gigabajt jest na wagę złota, dlatego Operator rozda nawet 2500 paczek Internetu w konkursie dla klientów.


Wakacyjna kampania reklamowa T‑Mobile na kartę to pochwała luzu, wolności, braku ograniczeń i kreatywności. Taki też jest spot reklamowy, który, operując nieoczywistymi i z pozoru abstrakcyjnymi zestawieniami, zachęca do spojrzenia na otoczenie z innej perspektywy do przełamania konwenansów i sztywnych norm. Łatwo jest „odpalić emocje” gdy ma się ofertę bez ściemy w „najlepszej sieci”.

Klip, który w telewizji ogólnopolskiej pojawi się wraz z początkiem sierpnia, można przedpremierowo obejrzeć poniżej:

Zabawa w tworzenie niecodziennych, zestawień, którą podejmuje T‑Mobile w kampanii, to dobry sposób na szybkie zdobycie dodatkowego pakietu danych, który zwykle w wakacje jest bardzo pożądany.

Dlatego Operator zaprasza swoich klientów do wspólnej wakacyjnej rozrywki, która polegać będzie na kreatywnym łączeniu obrazków, słów, pojęć i kontekstów. Bądźcie czujni bo już w sierpniu na Facebooku, Twitterze i Instagramie T‑Mobile można będzie zdobyć jeden z blisko 2500 promocyjnych pakietów Internetu. Aktywności konkursowe będą pojawiać się regularnie aż do końca sierpnia, szczegóły znaleźć będzie można w kanałach social media Operatora.

Najnowsza kampania obejmuje także działania w kanałach digital, OOH, kinach i POS. Za kreację i produkcję spotów odpowiedzialna jest agencja Bridge2Fun. Planowaniem i zakupem mediów zajął się dom mediowy Starcom Mediavest Group (SMG), a działania reklamowe w Internecie wspiera Liquid Thread. Kampanię w mediach społecznościowych prowadzić będzie Agencja Warszawa, zaś materiały BTL opracowała agencja ARC Worldwide.

źródło: T-Mobile

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Tagi: | t-mobile | reklama | youtube | pre-paid | promocja Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 14
Komentarze: 14 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

AnonimJarek
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.07.31 20:45 Odpowiedz
Dlaczego ta nowa oferta jest taka słaba? Plus dzisiaj wystartował z nową kampanią, a u Was nic nie ma o tym: https://www.youtube.com/watch?v=X3945bCpU3g
KanKan
Administrator


Posty: 3095
Zarejestrowany:
2008-04-01 19:27:29
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.07.31 21:07
link prowadzi do filmy z reklamą T-mobile, która jest w newsie. O plusie nic nam nie wiadomo, dlatego nie piszemy. Proszę o bliższe informacje na ten temat, to opublikuje. Andrzej
Anonimxoxox xdxdxd
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.07.31 19:32 Odpowiedz
timbomajlełkę na kartełkę najlepszełkę ofertęłkę na rynku, polaczki biedaczki cebulaczki nie rozumiejo ofert i timbombajlełkę na kartełkę jest teraz bankrutełkę. xoxoxo xdxdxd
Anonimgosc
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.07.31 16:42 Odpowiedz
przecież ta opcja jest od dawna
AnonimHoC
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.07.31 16:56
Miałem, moi rodzice i część znajomych nadal ma. Z wrodzonej naukowej ciekawości przy wspólnych podróżach sobie porownuje zasięg między sieciami i play zawsze wypada blado jak tylko wyjedzie się z miasta, a nawet w samym centrum miewałem problemy zyzasiegiem w budynkach i to nie kwestia telefonu bo na 2 sprawdzane i nie w piwnicy tylko parter albo pierwsze dalej od okna w centrum Łodzi.
Anonim1 z
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.07.31 16:30 Odpowiedz
W Play kupuję małą Colę albo BigMilka za złocisza i mam 1 GB. W T-Mobile muszę brać udział w szukaniu informacji w jakiś konkursach to wtedy może wygram 1 GB. Ten sam 1 GB w Plusie kosztuje 1 zł, w Orange podobnie. Jak już coś T-Mobile wymyśli to szczęka opada
AnonimHoC
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.07.31 16:37
w play musisz za to szukać zasięgu, modlić suę by była jedna kreska i żebys mógł chociażby odpalić tego FB czy jak dojadę. dla cierpliwych i naiwnych.
macmac
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 508
Zarejestrowany:
2015-04-29 14:42:23
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.07.31 16:42
HoC: masz numer w Play czy tak sobie teoretyzujesz? Bo ja np mam od ladnych paru lat i niestety nie moge potwierdzic tych Twoich 'rewelacji' ... nie zebym ich jakos strasznie bronil bo ta ich oferta systematycznie traci na atrakcyjnosci, np jazdy z 'zasiegiem 4 sieci' czy limity predkosci poza wlasna siecia. Mialem nawet ochote przejsc do Orange, ale Pan Jablczynski i spolka strzelili sobie w kolano nowym regulaminem oferty Orange Free na Karte, gdzie przestali przedluzac waznosc limitu danych wraz z waznoscia konta o rok.
AnonimHoC
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.07.31 13:31 Odpowiedz
i można bez smieciowych celebrytów reklamy robic. Czy Play to widzi i robi notatki?
Anonimpabloki
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.07.31 13:18 Odpowiedz
Zmiany w tmobile. Niestety zbyt wielu zrażonych . Zbytnia zachłanność dała efekt .
Anonimarturo
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.07.31 14:07
zachlannością nie nazwiesz tego, co P4 od lat robi? piniądze od klientów się przytula a na zasięgu TM lub teraz Orange od 2018 jechać się będzie, tak?
macmac
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 508
Zarejestrowany:
2015-04-29 14:42:23
Zgłoś naruszenie