REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2017-12-21 04:41 | Telefony | t-mobile | pre-paid | promocja
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 21

T-Mobile na kartę - 50 GB na Święta dla wybranych

Z Oferty „50 GB na Święta” może skorzystać Użytkownik T-Mobile na kartę, korzystający z dowolnej taryfy, który otrzyma od Operatora zaproszenie do skorzystania z Oferty i skorzysta z niej. promocja obowiązuje do 22.12.2017 r.

Aktywacja Oferty będzie możliwa, pod warunkiem spełnienia przez Użytkownika poniższych warunków:

  • otrzymanie od Operatora zachęty do skorzystania z Oferty w formie SMS-a oraz
  • spełnienie warunków zawartych w SMS-ie, w szczególności doładowanie konta kwotą określoną przez Operatora w SMS-ie do 22.12.2017 r

Oferta będzie możliwa do wykorzystania w okresie świątecznym od momentu przyznania pakietu do 07.01.2018 r. do godz. 23:59:59.

O fakcie przyznania pakietu 50 GB na Święta Użytkownik zostanie poinformowany SMS-em.

Regulamin oferty promocyjnej „50 GB na Święta”: Tutaj

źródło: T-Mobile

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Tagi: | t-mobile | pre-paid | promocja Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 21
Komentarze: 21 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

Anonimzasuony
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.12.22 20:41 Odpowiedz
@602 tak pokazuje mi się po wpisaniu kodu na sprawdzenie ilości GB i ważności tego pakietu.
AnonimoOo
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.12.22 18:49 Odpowiedz
5 dyszek GB to mega duzo
Anonimxyz
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.12.22 16:12 Odpowiedz
Pełna żenada, aż trudno uwierzyć że nadal to robią...
AnonimKuku
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.12.21 20:42 Odpowiedz
No nie jestem nadludziem dla tej niemieckiej firmy:-). Niektóre rzeczy sie niezmieniaja. . .
AnonimLenka
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.12.21 19:47 Odpowiedz
Jest, jest, jest.
Anonimgosc
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.12.21 16:21 Odpowiedz
warto podkreślić, że 50gb mam w LTE 15mb buhahah
AnonimNata
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.12.21 14:34 Odpowiedz
Takie samo naciąganie jak doładowanie podwójne na mikolaja
Anonimgosc
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.12.21 14:29 Odpowiedz
Kto w tym T-mobie odpowiada za marketing... no ręce opadają.... Kogoś jeszcze dziwi że ta sieć idzie na dno? T-mobile weźcie wypierd...olcie ten cały beton z marketingu bo on was pogrąży! Wy jesteście oderwani od rzeczywistości, żyjecie w jakimś własnym T-świecie.
Anonimjo
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.12.21 17:53
Dobrze powiedziane! Szkoda, że beton pewnie sie twardo trzyma tam... Promocje DLA WYBRANYCH w T-mobile, cudne! PS nie dostałem smsa tego więc jestem gorszym sortem klienta rózowych
AnonimEva
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.12.21 12:11 Odpowiedz
Ale ten czas? Czy ktoś jest w stanie to wykorzystać?
Anonimkiki
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.12.21 11:50 Odpowiedz
jak dla mnie mimo wszystko warto probowac, 50gb to duzo
Anonimvon
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.12.21 11:46 Odpowiedz
do Play numer wystarczy przeniesc i 50Gb i 500zł 5m-cy wazne bez łaski T-MOBILE
Anonimpablosox123
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.12.21 16:06
tak tylko ze jakosc sieci play pozostawia wiele do zyczenia,i nikomu tej sieci nie polecam,nie dosc ze brak zasiegu to internet wolny jak...
AnonimTMobile
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.12.21 11:08 Odpowiedz
Trzeba systematycznie uiszczać składki, by należeć do tego tak zacnego grona.
Anonimtimobajlowiec
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.12.21 10:56 Odpowiedz
Wybieram przeniesienie do Orange, za 25 zł dostanę dokładnie to samo, ale 50 GB co miesiąc.
AnonimMobi
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.12.21 10:32 Odpowiedz
Jak zwykle są ludzie i nad ludzie.
Anonimwow
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.12.21 09:34 Odpowiedz
Mam im spełniać warunki ? WTF ? oj T-mobile , nie ładnie wybrańcy...
AnonimRemik
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.12.21 08:19 Odpowiedz
Klasyka T-Mobile
AnonimZasuony
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.12.21 08:06 Odpowiedz
Zasłużyłem i mam .Pakiet ważny do 14.01.
Anonim602
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.12.21 18:56
Jak to do 14.01? W smsie informują że ważność bonusu 50GB do 07.01.18
AnonimIvo
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.12.21 06:34 Odpowiedz
No tak, tylko dla wybranych. Czym sobie trzeba zasłużyć, by należeć do tego tak zacnego grona?