REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2017-10-07 21:27 | Telefony | t-mobile | pre-paid | promocja | zasilenia
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 10

T-Mobile na kartę - 100 dni i rok ważności konta po doładowaniu

Oferta Promocyjna „Rok, lub 100 dni ważności konta za doładowanie” umożliwia Użytkownikom T-Mobile na kartę korzystającym z jednej z taryf: Frii, Happy, Nowy Tak Tak, Tak Tak HOT, Hot, Blueconnect starter, Internet na kartę blueconnect, uzyskanie promocyjnego przedłużenia konta, pod warunkiem otrzymania od Operatora komunikatu SMS z zachętą do skorzystania z Oferty.

Warunkiem otrzymania Bonusu jest spełnienie łącznie i w następującej kolejności poniższych warunków:

    otrzymanie od Operatora komunikatu SMS z zachętą do skorzystania z Oferty,

    jednorazowo doładowanie konta kwotą wykazaną w regulaminie oferty, w okresie trwania Oferty, wskazanym w komunikacie SMS.

    Bonus można otrzymać jeden raz w ciągu 30 dni.

Przyznanie Bonusu nastąpi w terminie maksymalnie 14 dni od momentu zarejestrowania przez Operatora wymaganego doładowania i będzie potwierdzone SMS-em.

Regulamin oferty promocyjnej „100 dni ważności konta za doładowanie 10 zł”: Tutaj

Regulamin oferty "Rok ważności konta za doładowanie 25 zł”: Tutaj

źródło: T-Mobile

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Tagi: | t-mobile | pre-paid | promocja | zasilenia Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 10
Komentarze: 10 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

Anonimxyz
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.10.09 21:56 Odpowiedz
Kiedy wkońcu wywalą pomysłodawcę chorych promocji na zaproszenie? Od razu mam ochote zmienić operatora.
Anonimjanek
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.10.08 20:19 Odpowiedz
Niech zapraszaja,ale już im podziękowałem
Anonimgosc
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.10.08 14:25 Odpowiedz
Pewnie kolejne T-oszustwo. Radzę dokładnie czytać ich regulaminy. Ja się już wyleczyłem z T-cwaniactwa ich sieci.
AnonimDik
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.10.08 12:10 Odpowiedz
@Mobi a ja współczuje Tobie, bo bardzo słabo idzie Ci to kopiowanie i wklejanie ja osobiście nie mam nic do TM, jestem u nich już max czasu, dają nowe dobre ofy i jest spoko
AnonimMobi
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.10.08 12:20
Zapewniam Ciebie że to kopiowanie idzie mi świetnie. A Tobie współczuję wyboru sieci.
AnonimAttention
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.10.08 09:44 Odpowiedz
Widzę telix.pl nieźle jest sponsorowany przez T-mobile. Wstyd!!! Cztery artykuły pod rząd, jeden za drugim o tym jaką cudowną ofertę ma ten operator. Jako długoletni czytelnik proszę o obiektywność!! (No chyba, że Kaczor to i tu już zawitał!!). Można było wszystko ładnie ująć w jednej pozycji, a nie rozwalać na cztery mniejsze prowadząc tym samym do "spamu" na stronie głównej i widok 4x pod rząd logo operatora. Reklama jak nic. Szkoda. To już nie ten telix sprzed 10 lat. Obiektywność i rzetelność Panie i Panowie!!!!
wlowlo
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 1423
Zarejestrowany:
2008-02-09 16:06:28
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.10.08 11:55
Myślisz? Ja nie sądzę... A oferta jest nowa. Można nie pisać. Ktoś o niej wiedział? Jakaś reklama płatna się ukazała w radiu czy telewizji?
AnonimWiedzacy
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.10.08 12:37
@Attention. Według mnie to pisanie o tych promocjach jest antyreklamą. Gdy klient T-Mobile dowie się, że istnieje taka promocja a nie dane będzie mu z niej skorzystać to go tylko zniechęci do sieci. Przynajmniej tak było w moim przypadku podwójnych doładowań.
Anonimxdxdxd
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.10.08 08:13 Odpowiedz
jaki operator, tyle klientów xoxoxo
AnonimMobi
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.10.08 07:44 Odpowiedz
Oferta dla tych których jaśnie pan T mobile zaprosi " do stołu". Reszta chołołoty do roboty . I tu Niemcy pokazują swoją wyższość. Współczuję klientom T mobile za takie traktowanie.