REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2012-05-25 07:53 | Telefony | t-mobile | pre-paid | zasilenia | promocja
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 19

T-Mobile na kartę: 2 x więcej po każdym doładowaniu: Regulamin

2x Więcej na konto to od teraz stała oferta dla użytkowników T-Mobile na kartę, w której Operator podwaja każde doładowanie, niezależnie od kwoty i częstotliwości doładowań.

Jak skorzystać z oferty „2x więcej na konto”?

Aktywuj 2x więcej na konto w dowolny sposób:

  • wyślij bezpłatny SMS TAK pod numer 676,
  • wyślij kod ekspresowy *100*76#
  • zadzwoń pod numer *9602 i włącz odpowiednią opcję
  • wejdź na www.t-mobile.pl, zaloguj się w części "Zarządzanie kontem"

Podwojone promocyjne złotówki do wszystkich można wykorzystać przez kolejne dni w zależnośći od kwoty doładowania:

Kwota doładowania Okres na wykorzystanie promocyjnych złotówek
od 5 zł do 9 zł w ciągu 3 dni
od 10 zł do 24 zł w ciągu 1 tygodnia
25 zł lub więcej w ciagu 3 tygodni

Przydatne kody Ekspresowe:
Sprawdzanie statusu usługi *100*76*1#
Sprawdzanie daty ważności i salda złotówek otrzymanych w ramach oferty *103*5#

Warunki Oferty promocyjnej "2x Więcej na konto" dla Użytkowników T-Mobile na kartę: Tutaj

źródło: T-Mobile

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Aktualna ocena: 4.5 (głosy: 2)
Tagi: | t-mobile | pre-paid | zasilenia | promocja Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 19
Komentarze: 19 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

Anonimlaleczka
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.07.17 20:13 Odpowiedz
Mam pytanie czy wiecie może jakie są kody np ma smsy czy minuty żeby wogólę cokolwiek uaktywnić? bo nie bardzo mogę to znaleźć
AnonimBili
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.11.05 12:41 Odpowiedz
Ta promocja jest do bani. Nie dość, że okres na wykorzystanie bonusu to tylko 21 dni to jak mile poinformowała mnie Pani w salonie można go wykorzystać na co się tylko chce.. dowolne pakiety, minuty, smsy itd. ALE!! Zapomnijcie, że coś z tych pieniędzy wykorzystacie po przekroczeniu granic RP. Bonus ważny na co chcesz ale tylko w kraju. Gdyby babka w salonie doprecyzowała to odwróciłbym się na pięcie i poszedł gdzie indziej!! Nabijanie klientów w butelkę!!!!!
Anonimxxxx
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.11.05 12:50
to jest chyba logiczne ze nei za granice? Doczytaj jeszcze regulamin bo tam jest napisaneo ile sie nie myle ze najpierw schodzi ci kasa z twojego konta a potem z promocyjnego. ( ktos to potwierdzi?)
AnonimRado
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.11.05 14:27
XXXX tak jest, aczkolwiek wyjątkiem od tej reguły sa pakiety internetowe, które schodzą zawsze najpierw, ze środków promocyjnych także nie jest źle i można można trochę skorzystać.
AnonimLura
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.05.26 11:25 Odpowiedz
Nie dość, że tracimy roczną ważność konta, to wykorzystywane są w pierwszej kolejności środki na głównym koncie! A do tego wszystkiego jeszcze, bonusowa kwota ma tylko ważności maksymalnie 21 dni! Czyli trzeba się spieszyć, żeby wygadać wszystko na swoim koncie, bo inaczej dodatkowe minutki nam przepadną. Ha...kiepska promocja.
AnonimMike
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.05.26 10:34 Odpowiedz
Oferta nic nie warta, mam Tak Taka w ,,zawieszeniu" jako awaryjnych po Ply-u. Myślałem że teraz go odwieszę ale jeszcze nie teraz. Myślę że kiedyś T-Mobile pójdzie po rozum do głowy i da prawdziwą promocję, na razie to szukają Frajerów. Pozdrawiam.
TomekOTomekO
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 297
Zarejestrowany:
2011-09-01 18:57:44
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.05.25 20:10 Odpowiedz
Naliczanie minutowe ! Regulamin chyba do dłuższego studiowania. Zakręcony strasznie.
LesHLesH
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 3520
Zarejestrowany:
2008-04-27 21:37:25
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.05.25 19:44 Odpowiedz
Promocyjny 'dubel' w wersji max (od 25 zł) ważny do 3 tygodni??? Co tak długo? Mogli dać 3 dni
AnonimDany H
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.05.25 17:36 Odpowiedz
Moim zdaniem promocja zrobiona po to, aby często doładowywać konto. Jednym słowem, promocja kiepska. Dlaczego, a no dlatego, że traci się roczną ważność konta, a na dodatek pierw wykorzystywane są środki na głównym koncie. A bonusowa kwota jest ograniczona czasowa. Czyli ładujemy za 50 zł dostajemy gratis 50 złotówek ważnych 21 dni, ale i tak będą nam pobierać jak będziemy dzwonić z głównego konta. Czyli musimy wygadać te nasze załadowane 50 zł w ciągu 20 dni, żeby ten jeden dzień został na wygadanie tego bonusu, no chyba że załadujemy znowu za jakąś kwotę. Za dużo minusów, a dwa największe to: krótki czas trwania ważności bonusowych złotówek i wykorzystywanie pierw pieniędzy z głównego konta. Ja dziękuję za taką promocję.
PetroPetro
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 745
Zarejestrowany:
2012-04-16 12:40:28
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.05.25 21:12
Dokładnie, ta oferta ma wymusić jedynie częste doładowywanie, więc jest na niekorzyść dla przeciętnego użytkownika. No chyba, że ktoś wydaje co miesiąc około 60 złotych, wtedy ta oferta jest opłacalna, bo nawet 50 złotych to za mało. Ponieważ starczy na 21 dni... Oferta dla bogaczy, a bogacza stać, żeby doładowywać powyżej kwoty 60 złotych.
Anonimabc
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.05.25 11:20 Odpowiedz
W przypadku Klientów korzystających z taryfy Nowy Tak Tak, Tak Tak Hot lub Hot, aktywacja Oferty powoduje automatyczną dezaktywację oferty „Rok ważności konta po każdej rozmowie”. W przypadku Klientów korzystających z taryfy Happy oferta „Rok ważności konta po każdej rozmowie” nie jest dezaktywowana uwaga!!!!!!!!!!!
LesHLesH
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 3520
Zarejestrowany:
2008-04-27 21:37:25
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.05.25 19:38
To bardzo istotna informacja, o ile prawdziwa. Skąd to wiesz? Które punkty regulaminu o tym traktują?
AnonimMike
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.05.25 11:15 Odpowiedz
Tak zupełnie przy okazji aktywując tą promocję deaktywuje się promocja konta ważnego przez rok i wraca się do starych zasad przedłużania konta. Regulamin nie wspomina o tym, czy deaktywując promocję podwajania wraca się do konta ważnego przez rok
AnonimPawe
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.05.25 11:10 Odpowiedz
Ja tam nie narzekam, i tak stosunkowo często doładowuje swoje konto więc taki bonus to idealna sprawa dla mnie. Fajne w tym to jest że z tego dodatkowego konta można dobrać na pakiet netu. I mieć praktycznie pakiet danych za darmo.
AnonimGREG
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.05.25 09:56 Odpowiedz
Żeby mieć tanio trzeba regularnie doładowywać, a to zaczyna przypominać MIX'a niz typowego tak-Tak'a.
Anonimemes2
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.05.25 09:10 Odpowiedz
Czyli wszystko jasne. Oferta dla klientów któzy bardzo dużo dzwonią i często doładowują konto. Złotówki wykorzystywane po zużyciu kwoty z konta głownego chyba że dotyczą MMS i pakietów na transmisję danych.
AnonimJajo
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.05.25 08:31 Odpowiedz
A na mixie tez dziala?
PetroPetro
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 745
Zarejestrowany:
2012-04-16 12:40:28
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.05.25 09:08
Nie działa. Tylko w ofercie na kartę. I na poniższe pytanie już sobie odpowiedziałem ;-)
PetroPetro
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 745
Zarejestrowany:
2012-04-16 12:40:28
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.05.25 08:16 Odpowiedz
Czyli te promocyjne złotówki można wydać na wszystkie usługi i będą one w pierwszej kolejności pobierane z konta, tak?