REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2017-09-22 17:35 | PDA & Navi | t-mobile | rynek
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 14

T-Mobile - konsekwencje służbowe za naigrawanie się z Ukraińców

Kilka dni temu Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych, zgłosił kierownictwu T-Mobile skandaliczne zachowanie jednego z pracowników ich salonu w Warszawie. Obsługując klienta z Ukrainy naigrywał się z ukraińskiego akcentu i udawał, że nic nie rozumie. Na uwagę zwróconą przez innego klienta przyznał, że "wie o co chodzi, tylko to była jego taktyka". Cały czas mając z tego ubaw - dodają przedstawiciele Ośrodka.

Incydent miał miejsce 16 września ok. godz. 17.30 w salonie T-mobile na ul. Jubilerskiej w Warszawie.

Dzisiaj Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych otrzymał odpowiedź od firmy, który cytujemy poniżej:

"Dziękujemy za przesłaną informację. Pragnę Pana zapewnić, że żadne zachowania obrażające klientów nie są i nie będą tolerowane przez naszą firmę. Osoba, o której Pan pisze została zidentyfikowana i poniosła konsekwencje służbowe swojego zachowania. Dodatkowo przeprowadzone zostanie spotkanie z całym zespołem sklepu, aby przypomnieć wartości firmy i uczulić pracowników odnośnie właściwego zachowania i komunikacji, która nie może budzić żadnych wątpliwości co do intencji. Podobną komunikację zamierzamy również zrealizować do wszystkich pracowników sieci sprzedaży zarówno punktów własnych jak również partnerów zewnętrznych.

Nasi przedstawiciele próbują skontaktować się również z klientem, którego dotyczy sprawa, aby przeprosić go za wszystkie niedogodności jakie go spotkały w punkcie sprzedaży. T-Mobile Polska

źródło: Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Aktualna ocena: 5 (głosy: 1)
Tagi: | t-mobile | rynek Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 14
Komentarze: 14 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

Anonimergsad
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.09.25 20:23 Odpowiedz
Donosiciele z Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych znowu w akcji. Sprawdźcie kto ich finansuje. To wyjątkowo antypolska organizacja.
Anonimhm
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.09.25 14:11 Odpowiedz
Nie popieram sytuacji gdy pracownik drwi z klienta ,ale są niestety klienci którzy zachowują się w sposób prymitywny i arogancki wobec pracownika.W tym przypadku mógł powiedzieć że nie rozumie i żeby kto inny klienta obsłużył a nie wygłupiać się i za te wygłupy teraz oberwie.W Polsce nie ma obowiązku znajomości j. ukraińskiego ani innych języków poza polskim który jest językiem urzędowym i prawnie chronionym ,a jak klient nie zna to niech sobie tłumacza szuka który zna język polski.
AnonimS
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.09.24 21:53 Odpowiedz
Zachowanie pracownika może nie do końca ale skoro ktoś przyjeżdża do Polski to musi mówić po polsku- to język tu obowiązujący, ukraińców jest w Warszawie bardzo dużo- zwłaszcza w usługach i to chyba też nie do końca i zbawczy ośrodek może pomoże że oni nie rozumieją co zamawiamy w naszym kraju i w naszym języku i się człowiek musi na migi napocić żeby zamówić jedzenie na przykład- jesteśmy dyskryminowani w naszym własnym kraju- chcą tu żyć i pracować niech mówią po naszemu a dyskusje między pracownikami po ukraińsku też powinny być zgłaszane i wyciągane konsekwencje
StentorStentor
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 363
Zarejestrowany:
2010-12-14 12:44:41
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.09.23 15:40 Odpowiedz
Wyrazy uznania dla klienta, jak się domyślam Polaka, za reakcje na ksenofobiczne zachowanie pracownika T-mobile. Sama firma też, jezeli dochowa obietnic, zachowuje się wspaniale. Brak reakcji na takie zachowania rozzuchwala . Każdy kto ma choć odrobinę wyobraźni przewidzi jakie skutki moze wywołać tolerancja takich zachowań. Dziś śmieją się z obcokrajowca jutro z rudego albo grubego czy biedniejszego. Negatywne emocje nie hamowane zawsze znajdą powód do ujawniania się i mogą popychać do prześladowczych czynów .
Anonimasd
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.09.25 20:28
A skąd wiesz kto doniósł do tego szemranego antypolskiego ośrodka? Ciekawe czy jak Polaka "znieważą" to ośrodek ruszy palcem?
Anonimkonsultantka
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.09.23 12:51 Odpowiedz
Jacy oni biedni, szkoda że sami nie potrafią się zachować należycie. Nie chcą uczyć się języka polskiego i odpowiadają po ukraińsku albo rosyjsku, wielce zdziwieni, że nie rozumiem co do mnie mówią. Może zacznę też zgłaszać ich zachowanie. Raz zostałam wyzwana po rosyjsku od głupiej kur*** co akurat zrozumiałam i co mam dalej takiemu klientowi przytakiwać i sprzedawać starter za 5 zł, żeby sobie włączył, jak on to mówi NIELIMITNY INTERNET? Niech Ci ludzie się zastanowią po co tutaj przyjechali.
StentorStentor
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 363
Zarejestrowany:
2010-12-14 12:44:41
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.09.23 15:42
zmień pracę
Anonimefdw
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.09.25 20:25
Lubisz jak Ciebie obrażają?
Anonimjo
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.09.23 10:54 Odpowiedz
Następne panisko ze wschodu. Normalny człowiek by to puścił mimo uszu(jak polacy w Niemczech czy anglii). Ale mieszkańcy Ukrainy musza jakoś zwalczać swoje kompleksy. Nie podoba sie -to we lwowie na pewno lepsza mają obsługę u operatorów(o ile maja tam komórki)
StentorStentor
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 363
Zarejestrowany:
2010-12-14 12:44:41
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.09.23 15:44
Nie on zgłosił ksenofobiczne zachowania pracownika T-mobile. Zrobił to inny klient tym bardziej godne pochwały.
Anonimdas
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.09.25 20:24
Ty też donosisz?
Anonimkiki
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.09.23 07:33 Odpowiedz
jak kiedys byłem w rzymiei mnie olewano bo jestem Polakiem a kelnerzy skakali tylko koło ruskich(bo na całym świecie wiadomo,że największe napiwki dają) to na moją uwagę menedzer tylko parsknal smiechem. dla nich polacy to "extracomunitario " czyli taki post sowiecki plebs (z wyłączeniem rosjan-bo oni mają najwyzszy priorytet). nawet smieszne jest to, ze u nas sumbol "sierp i młot" jest zakazany a we włoszech nalezacym do unii partia lewicowa ma go w swoim logo na legalu i nikt sie tym nie przejmuje i nikomu to nie przeszkadza. ECH długo by gadac
AnonimPiter87
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.09.22 19:41 Odpowiedz
Ah, ten zbawczy ośrodek. Wyeliminuje niechec miedzy narodami <3. SZKODA TYLKO, ŻE NIE DZIAŁA NA TERENACH, GDZIE ZABIJAJA CHRZESCIJAN ZA WIARĘ, ale to nie ich bajka przecież...
Anonimgosc
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.09.22 22:29
Owszem nie ich. Chrześcijanie to też MORDERCY wyobraź sobie. Mordowali się wzajemnie i mordują nadal. Irlandczycy i katolicy podkładają sobie wzajemnie bomby jak myslisz dlaczego? W imię chrześcijańskiej miłości oczywiście.

Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?
Test Hykker myTab 10 - telefon i internet 3G w jednym, czyli tablet z Biedronki
W opinii ekspertów o tabletach pojawia się całe mnóstwo głosów, że tablety się kończą, rynek kurczy, a hybrydy 2 w 1 i duże smartfony zabierają im klientów. Wszystko to jest prawdą. Sporo użytkowników jednak zostanie przy tabletach – to typowi konsumenci treści internetowej. To, co wyróżnia Hykker myTab 10 na tle konkurencji, to dwa wejścia na kartę SIM. Oznacza to, że możemy wyposażyć go w Internet, a także w funkcję telefonu.
Samsung S5570 Galaxy Mini
703
LG GT540 Swift
440
Samsung Ch@t 335
393
SonyEricsson Xperia neo V
393
Samsung GT-S5620 Monte
362
Samsung GT-C3530
281
Samsung GALAXY Y GT-S5360
279
Samsung Star II (S5260)
247
Więcej telefonów


Ankieta
Co dla Was jest najważniejsze w smartfonie?

Moc obliczeniowa i specyfikacja
System operacyjny
Aparat i multimedia
Jakość wykonania
Czas pracy na baterii
Antena i jakość rozmów
Inne czynniki


WynikiAnkiety

Głosów 14

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)