REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2017-09-25 17:12 | Rozrywka | t-mobile
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 1

T-Mobile: 5-ty milion złotych trafi do dzieci niepełnosprawnych ruchowo

Pomaganie połączyło Polaków! Dzięki T‑Mobile Polska, organizatorowi akcji społecznej T‑Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami, kolejny 1 000 000 złotych trafi do podopiecznych Fundacji TVN Nie Jesteś Sam. Stanie się tak dzięki wszystkim osobom, które przez trzy ostatnie miesiące wspólnie gromadziły kilometry. Te zaś zamienione przez operatora na pieniądze trafią do niepełnosprawnych ruchowo dzieci.

T‑Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami to jedna z największych i najbardziej angażujących akcji społecznych w Polsce. Przez trzy miesiące prawie 1 400 000 Polaków, pokonało wspólnie blisko 140 000 000 kilometrów. Robili to ponieważ łączył ich jeden wspólny cel - sprostanie kolejnym wyzwaniom, które stawiał przed nimi organizator akcji, a tym samym dołożenie swojej cegiełki do wspólnej puli kilometrów, które zamienione na pieniądze, trafią do niepełnosprawnych ruchowo dzieci. Fenomen akcji T‑Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami niezmiennie tkwi w tym, że pomagać może każdy, dając od siebie tylko czas, pozytywną energię i ciepło, a tego nie zabrakło - wszyscy uczestnicy akcji spalili łącznie 6 670 000 000 kalorii. Ponadto każda osoba ofiarowując coś innym, robiła również coś dla siebie – zaspokajała potrzebę pomagania innym i dbała o swoją kondycję.

Łączenie ludzi to hasło, które dzisiaj ma dla nas szczególne znaczenie. Z jednej strony dostarczamy naszym klientom nowoczesne rozwiązania, które umożliwiają im swobodną komunikację, z drugiej zaś, dzięki akcjom takim jak T‑Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami, stwarzamy szansę na łączenie się w wymiarze emocjonalnym. Dajemy ludziom możliwość dołączenia do największej i wyjątkowej społeczności, wolnej od podziałów i rywalizacji, która wspólnie realizuje szlachetny cel - mówi Małgorzata Rybak-Dowżyk, Dyrektor Działu Komunikacji Korporacyjnej T‑Mobile Polska.

Sukces kolejnej, piątej edycji akcji dowodzi zaś, że w każdym z nas tkwi potrzeba wspólnego działania. Okazuje się, że potrzebujemy tylko impulsu i jasno określonego celu. Tym bardziej cieszymy się, że to właśnie T‑Mobile Polska wyzwala w ludziach tak wspaniałe emocje – dodaje Małgorzata Rybak-Dowżyk.

Wielki finał piątej edycji akcji T‑Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami miał miejsce podczas PZU Maratonu Warszawskiego. Zanim jednak czek o wartości 1 000 000 złotych przekazany został podopiecznym Fundacji TVN Nie Jesteś Sam, ponad czterdziestoosobowy zespól, w skład którego weszli pracownicy T‑Mobile Polska oraz pracownicy firm partnerskich akcji Onet. S.A. i RMF, wziął udział w symbolicznym, ze względu na edycję akcji, biegu na 5 kilometrów. Podczas finału akcji drużynie towarzyszyli: Robert Korzeniowski, Monika Pyrek, Beata Sadowska, Maja Włoszczowska, Aleksandra Goss, Monika Kuszyńska oraz Rafał Wilk – Ambasadorzy akcji. To oni wspólnie z Przemysławem Cypryańskim, Zbigniewem Bródką, Adrianną Palką i Anną Dec przez ponad trzy miesiące zachęcali Polaków do włączenie się w akcję.

5. edycja T‑Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami w telegraficznym skrócie:

    - 1 392 043 uczestników rywalizacji na Endomondo w ciągu 92 dni, sprostało 5 wyzwaniom, pokonując wspólnie prawie 140 000 000 kilometrów, przybijając w tym czasie 10 000 piątek i spalając 6 670 000 000 kalorii.

A wszystko po to, żeby pomagać innym. Partnerami akcji byli: Telewizja TVN, Radio RMF FM, Onet S.A. oraz Endomondo. Beneficjentem akcji są podopieczni Fundacji TVN nie jesteś sam.

źródło: T-Mobile

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Aktualna ocena: 5 (głosy: 1)
Tagi: | t-mobile Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 1
Komentarze: 1 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

AnonimWiktorWU
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.09.25 19:04 Odpowiedz
Ale piękna akcja, szanuje się!!!

Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?
Test Hykker myTab 10 - telefon i internet 3G w jednym, czyli tablet z Biedronki
W opinii ekspertów o tabletach pojawia się całe mnóstwo głosów, że tablety się kończą, rynek kurczy, a hybrydy 2 w 1 i duże smartfony zabierają im klientów. Wszystko to jest prawdą. Sporo użytkowników jednak zostanie przy tabletach – to typowi konsumenci treści internetowej. To, co wyróżnia Hykker myTab 10 na tle konkurencji, to dwa wejścia na kartę SIM. Oznacza to, że możemy wyposażyć go w Internet, a także w funkcję telefonu.
Samsung S5570 Galaxy Mini
703
LG GT540 Swift
440
Samsung Ch@t 335
393
SonyEricsson Xperia neo V
393
Samsung GT-S5620 Monte
362
Samsung GT-C3530
281
Samsung GALAXY Y GT-S5360
279
Samsung Star II (S5260)
247
Więcej telefonów


Ankieta
HMD Global - Twoim zdaniem kontynuuje tradycje marki Nokia?

Tak
Tak, ale tylko trochę
Nie
Nie znam telefonów tej firmy


WynikiAnkiety

Głosów 51

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)