REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2017-02-21 07:24 | PDA & Navi | poradnik | asustor | biznes | nas
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0

Sześć funkcji ułatwiających pracę w firmie

W dzisiejszym skomplikowanym świecie każde rozwiązanie, które pozwala zapanować nad chaosem informacyjnym i wieloma danymi, w jakich posiadaniu są firmy, jest na wagę złota. Takim rozsądnym krokiem może być zaopatrzenie się w dyski sieciowe NAS od Asustora.


Zamiarem producenta było dostarczenie narzędzi do sprawniejszego zarządzania danymi firmy. Dzięki dyskom sieciowym firmowi administratorzy mogą łączyć konta użytkowników czy nadawać im nowe uprawnienia, przyspieszając i ułatwiając wszystkim pracę.


Elastyczność znakiem czasów

Niektóre firmy nie ograniczają się do korzystania z jednego typu sprzętów i oprogramowania, zamiast tego wybierają np. różne systemy operacyjne do odmiennych zadań. Produkty Asustora mają łączyć te urządzenia, od komputerów stacjonarnych i laptopów, po drukarki USB.


Ciągły rozwój

Dynamicznie rozwijająca się firma nie może polegać na sprzęcie, który trzeba będzie szybko wymienić. Dlatego NAS-y Asustora pozwalają na zwiększenie pamięci RAM czy dodanie karty 10 GbE, w zależności od aktualnych potrzeb przedsiębiorstwa.


Dbaj o bezpieczeństwo

Firmowe dane to najcenniejszy skarb każdego przedsiębiorcy, dlatego tak ważne jest ich bezpieczeństwo. O to ma zadbać algorytm szyfrujący AES 256-bit. Jednak wykradzenie danych przez niepowołane osoby to jedno zagrożenie. Drugim jest utrata plików w przypadku krachu systemu – tu przyda się funkcjonalność NAS-ów ułatwiająca wykonanie backupów.


Magazynuj dane

Dyski sieciowe pełnią przede wszystkim rolę firmowego serwera i magazynu danych. Dzięki aplikacji MyArchive przedsiębiorca może archiwizować pliki na dyskach twardych. Następnie te same dyski użytkownik w niektórych przypadkach może podłączyć do komputera i korzystać jak z zewnętrznych dysków.


Rabusie bez szans

NAS-y mogą służyć też jako centrum monitorowania. Dyski sieciowe łączą się przez urządzenia mobilne z kamerami, a rejestrowany przez nie obraz przekazywany jest bezpośrednio na telefon. W ten sposób biuro po opuszczeniu wszystkich pracowników wcale nie pozostaje bez nadzoru. Asustor oferuje cztery darmowe kanały, jednak istnieje możliwość wykupienia kolejnych licencji.Autor: Asustor


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Tagi: | poradnik | asustor | biznes | nas Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0
Komentarze: 0 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>


Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?
Test Hykker myTab 10 - telefon i internet 3G w jednym, czyli tablet z Biedronki
W opinii ekspertów o tabletach pojawia się całe mnóstwo głosów, że tablety się kończą, rynek kurczy, a hybrydy 2 w 1 i duże smartfony zabierają im klientów. Wszystko to jest prawdą. Sporo użytkowników jednak zostanie przy tabletach – to typowi konsumenci treści internetowej. To, co wyróżnia Hykker myTab 10 na tle konkurencji, to dwa wejścia na kartę SIM. Oznacza to, że możemy wyposażyć go w Internet, a także w funkcję telefonu.
Samsung S5570 Galaxy Mini
703
LG GT540 Swift
440
Samsung Ch@t 335
393
SonyEricsson Xperia neo V
393
Samsung GT-S5620 Monte
362
Samsung GT-C3530
281
Samsung GALAXY Y GT-S5360
279
Samsung Star II (S5260)
247
Więcej telefonów


Ankieta
Co dla Was jest najważniejsze w smartfonie?

Moc obliczeniowa i specyfikacja
System operacyjny
Aparat i multimedia
Jakość wykonania
Czas pracy na baterii
Antena i jakość rozmów
Inne czynniki


WynikiAnkiety

Głosów 17

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)