REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2017-08-17 09:39 | Rynek | radio | pomoc | wywiad | wideo
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 9

Szef MSWiA - kapitał obcy w telefonii komórkowej utrudnia niesienie pomocy

"Przygotowaliśmy nową ustawę o ochronie ludności i obronie cywilnej. Tam też wprowadzamy nowy system, rozwijamy ten system regionalnego ostrzegania. Chodzi o to, żeby przede wszystkim była łączność. A więc trzeba ten system zbudować, wykorzystując media elektroniczne, wykorzystując telefonię komórkową" - powiedział w radiowej Jedynce Błaszczak.

Mariusz Błaszczak - Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji
Mariusz Błaszczak - Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji

Zdaniem ministra, "Sytuacja jest o tyle utrudniona, że firmy telefonii komórkowej to jest w większości kapitał obcy, a więc... No ale jest kwestia stworzenia odpowiednich wymagań odnośnie infrastruktury..." - mówił Mariusz Błaszczak, minister spraw wewnętrznych i administracji, gość Sygnałów Dnia w radiowej Jedynce.

źródło: Polskie Radio

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Aktualna ocena: 5 (głosy: 3)
Tagi: | radio | pomoc | wywiad | wideo Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 9
Komentarze: 9 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

soniyasoniya
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 2
Zarejestrowany:
2017-09-01 07:22:33
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.09.01 07:27 Odpowiedz
Thanks for the excellent feedback. Would be interested in knowing what topics would be helpful for you in the future too.Download all latest movies for your iphone here - Terrarium TV for iphone
Anonimgosc
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.08.17 19:00 Odpowiedz
"Szef" MSWiA pieprzy trzy po trzy jak zawsze. Może niech "szef" znacjonalizuje tych złych obcych Polsce kapitalistów i zmusi ich do współpracy. Niech państwo partycypuje w kosztach a nie ustami takiego nieudacznika i frustrata jak Paszczak się kompromituje.
Anonimwlo
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.08.17 13:40 Odpowiedz
Sentor. Pewnie nie czytałeś tego co napisałeś hi.hi......
Anonim8364
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.08.17 12:04 Odpowiedz
Stentor - czy chodzi Ci o bociany?. Bociany polecą na jesieni. Tak uczą w szkołach 5 letnichk
StentorStentor
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 356
Zarejestrowany:
2010-12-14 12:44:41
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.08.17 13:30
A czytania ze zrozumieniem i logiki gdzie uczą ? Napisałem nie kiedy a gdzie.
StentorStentor
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 356
Zarejestrowany:
2010-12-14 12:44:41
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.08.17 11:22 Odpowiedz
Kiedy oni sobie wreszcie gdzieś polecą.
wlowlo
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 1423
Zarejestrowany:
2008-02-09 16:06:28
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.08.17 11:09 Odpowiedz
Wszyscy są winni... Jakby energetyka miała porządne sieci, prądu by nie brakowało ;-)
Anonimracja
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.08.17 10:47 Odpowiedz
Marco bedzie społeczeństwo bardzo zawiedzione, jeśli tematu nie prześlesz do Sejmu. (podpis stwierdzający wnioskodawcę obowiązkowy)
AnonimMarco
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.08.17 10:34 Odpowiedz
On oszalal.... Niech rzad wylozy kase i sam zbuduje sobie system albo wykorzytsa spolki ktore naleza do panstwa a nie narzuca prywatnym przedsiebiorcom ograniczenia. Kosztowna i nic nie prznoszaca rejestracja prepaid gdzie nawet UKE uwaza ze to blad, konicznosc´przetrzymywania billingow i kosztowny i naduzywany dostep do nich a teraz jesczez SOS... A w konsekwencji Kowalski co to dla 2 zl miesiecznie przejdzie z Play do Virgin i spowrotem, bedzie musial siegnac do kieszeni glebiej i sfinansowac te wymysly...