REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2017-09-22 13:23 | PDA & Navi | aplikacja | zdrowie
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0

Szczepienia - powiadomienie: czas na szczepienie

Szczepienia to bardzo ważna metoda profilaktyki zdrowotnej – chronią one przed wieloma groźnymi chorobami. W Polsce kalendarz szczepień, szczególnie dla małych dzieci, jest bardzo rozbudowany, nietrudno więc zapomnieć o zaszczepieniu swojej pociechy. Z pomocą przychodzi aplikacja firmy LekSeek Polska. Przypadnie ona do gustu szczególnie osobom, które nie mają pamięci do dat i nie lubią papierowej dokumentacji.


Aplikacja Szczepienia ma za zadanie przypominać rodzicom o konieczności pojawiania się u lekarza ze swoją pociechą w celu wykonania szczepienia. Funkcjonuje jako kalendarzyk, w którym wyszczególnione są obowiązkowe oraz zalecane szczepienia dla dzieci w każdym wieku. Aby skorzystać z aplikacji, wystarczy założyć profil dziecka, wpisując jego imię, nazwisko, datę urodzenia i ewentualnie dodając zdjęcie. Profile można zakładać dla więcej niż jednego dziecka. Wprowadzenie tych zaledwie kilku parametrów spowoduje, że aplikacja zacznie przypominać nam o dacie szczepienia, kiedy nadejdzie jego czas. Przypomnienia będą pojawiać się w formie powiadomień.

Aplikację Szczepienia stworzyliśmy, aby pomóc rodzicom w dbaniu o zdrowie ich pociech. Łatwo jest zapomnieć o szczepieniach, a mają one dużą wagę i chronią przed wieloma chorobami. Dzięki naszemu narzędziu pamiętanie o szczepieniu dziecka będzie prostsze – wyręczy nas w tym aplikacja” – mówi Łukasz Kamiński, dyrektor zarządzający w firmie LekSeek Polska.

Aplikacja umożliwia także prowadzenie dzienniczka szczepień dziecka. Możemy do niego wpisać, kiedy odbyło się konkretne szczepienie oraz dodać parametry, takie jak na przykład reakcja dziecka, co może być przydatne podczas późniejszych wizyt lekarskich.

Narzędzie działa także jako baza wiedzy na temat szczepionek, ich składów oraz chorób, którym mają zapobiegać. W zależności od potrzeb, możemy więc na przykład sprawdzić informacje o konkretnym schorzeniu w module „Choroby” albo najpierw wybrać rodzaj szczepienia, a potem zapoznać się z listą chorób, którym zapobiega. Jest też opcja zweryfikowania wykazu szczepień przypisanych do danego przedziału wiekowego albo sprawdzenia dostępnych na rynku szczepionek.

Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze i uwzględnia zarówno obowiązkowe, jak i zalecane szczepienia.

źródło: LekSeek Polska

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Aktualna ocena: 3 (głosy: 2)
Tagi: | aplikacja | zdrowie Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0
Komentarze: 0 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>


Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?


Ankieta
Czy w Polsce mamy roaming w UE według zasady RLAH (jak w kraju)?

Tak
Nie
Inne
A o co chodzi


WynikiAnkiety

Głosów 792

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)