REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2012-07-06 09:17 | Rynek | rynek | t-mobile
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 2264

Strajk włoski w T-Mobile?

To żart?

źródło: demotywatory.pl

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Aktualna ocena: 4.79 (głosy: 178)
Tagi: | rynek | t-mobile Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 2264
Komentarze: 2264 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

Anonimlizacy
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.07.04 21:29 Odpowiedz
cytat:
Abonament na 10 lat po 50 zł /m-c, wymiana patelni co 2 lata, rondla co 3 lata, a gar do zupy do wymiany co 4 lata. Gratis podkładki pod garnki i plyn do naczyń. Juz F.... owski kampanie wgrywa co Citii.
a zamawiając przez iboa jedna patelacha gratis
AnonimPrezes
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.07.04 20:02 Odpowiedz
cytat:
Garnki, noże sprzedaje jestem z tmobile
po ile?
AnonimDno
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.07.04 21:25
Abonament na 10 lat po 50 zł /m-c, wymiana patelni co 2 lata, rondla co 3 lata, a gar do zupy do wymiany co 4 lata. Gratis podkładki pod garnki i plyn do naczyń. Juz F.... owski kampanie wgrywa co Citii.
Anonimkopytko
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.07.03 11:44 Odpowiedz
cytat:
ciekawe czy zablokują możliwość korzystania z LUXMED? chodzą plotki na HL że są takie plany..
W sensie, że zabiorą wszystkim pracownikom TM świadczenia zdrowotne? czy zablokują tylko konsultantom HL, żeby nie uciekali na zwolnienia?
Anonimkopytko
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.07.03 11:43 Odpowiedz
cytat:
Proponuje poczytać załącznik nowy dla alor banku a w nim panie i panowie stoi jak byk ze będziemy sprzedawać kredyty do paru nastu tysięcy oraz robić akwizycji dla biznesu i priv czyli Oprócz cti CRM będziemy dzwonić o kredyty ...
To było do przewidzenie od samego początku...Pojawią się kolejne nierealne limity do wyrobienia
AnonimJapoeeedole
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.07.03 10:25 Odpowiedz
Proponuje poczytać załącznik nowy dla alor banku a w nim panie i panowie stoi jak byk ze będziemy sprzedawać kredyty do paru nastu tysięcy oraz robić akwizycji dla biznesu i priv czyli Oprócz cti CRM będziemy dzwonić o kredyty ...
AnonimHehe
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.07.03 23:28
Garnki, noże sprzedaje jestem z tmobile
AnonimNIE LUBIE WOZNEJ
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.07.03 09:07 Odpowiedz
Jeszcze Logika rozumowania... Jestem chory - nie mogę zadzwonić z numeru służbowego do lekarza ani na koło ani do #2124 ani nawet do kiero... brak logiki totalny - teraz jak się idzie dać zwolnienie to bezpiecznie jest poprosić o ksero z potwierdzeniem odbioru i informacją że przełożony poinformuje koło i HR... Jak dla mnie (moje przypuszczenie) jest to celowa praktyka aby zniszczyć firmę i sprzedać ją za bezcen...
AnonimNIE LUBIE WOZNEJ
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.07.03 08:59 Odpowiedz
ciekawe czy zablokują możliwość korzystania z LUXMED? chodzą plotki na HL że są takie plany..
AnonimDoscPajaca
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.07.02 23:18 Odpowiedz
Buc ze wschodu, który się nie liczy z ludzmi tak namieszał, że sklepy w Warszawie obsady nie mają i się szczyci jakiej on to rewolicji dokonał...
AnonimGO PRACOWNIK
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.07.02 10:25 Odpowiedz
Prowizje spadły drastycznie po zmianach w czerwcu, niektórzy zarobili na koszty a co niektórzy są pod kreską - dzieje się źle. Działanie na pewno wymuszą może i zamknięcie Twojego punktu jeśli to czytasz. Zostaną najsilniejsi (nie silni).
AnonimTdebilek
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.07.02 08:57 Odpowiedz
A jak warunki wypowiedzenia? bo powinno dać takie jak wynegocjowane przy zwolnieniu grupowym - do 6 msc muszą takie zaproponować przy odejściu bo inaczej łamią prawo
AnonimBIU
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.07.02 00:21 Odpowiedz
cytat:
właśnie otrzymałem papier, mała efektywność w poprzednim roku bo w tym chorowałem
HL czy punkt? Na HL ciężko chyba byłoby teraz kogoś zwolnić bo prawie nie ma ludzi do pracy. Nie wiem czy kiedykolwiek w historii Call Center Ery i TM były takie kolejki, że Klienci czekają ponad godzinę i się nie dodzwaniają.... Jak można tak zepsuć Hotline w dosłownie parę miesięcy....
AnonimMacinek
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.07.01 23:19 Odpowiedz
Czytają forum i widząc jakie ruchy wykonuje TMPL ,można wnioskować że operator albo ma problemy finansowe albo celowo chce zamknąć ten kanał sprzedaży , tu rządzi tylko excel i nic więcej , odpływ klienta spowodowany błędnymi decyzjami na górze ,brak marketingu i wiele innych powodują że jest tak kiepsko. Na ostatniej konferencji kilku osobom puściły nerwy, a tekst że agentowi dodatkowe 5% się należy bo przedstawiciele i tak tego nie odczują był hitem. Po sezonie urlopowym czas na posumowanie półrocza i kolejne punkty do odstrzału , nikt nie jest bezpieczny , po wprowadzeniu nowego systemu prowizyjnego prowizje spadły o kolejne kilkanaście ładnych % , wielu zakończyło czerwiec pod kreską, jest duży popłoch . Ale to wszystko nic, już niebawem wydarzy się coś co mocno odbije się na wizerunku , więc proponuje już szukać innej pracy.
AnonimEX
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.07.02 08:27
A możesz uchylić rąbka tajemnicy?
Anonimex
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.07.02 08:34
Ciekawa sprawa . Ogłoszenie w necie :"Poszukujemy profesjonalnych prawników celem nawiązania stałej współpracy związanej z obsługą procesową prowadzonych przez Korporację spraw odszkodowawczych oraz z zakresu prawa rzeczowego, jak też współpracy związanej z kompleksową obsługą prawną zleceń pozyskanych przez Korporację" http://gazetapraca.pl/ogl/2145625/pe%C5%82nomocnik+procesowy?utm_source=Nlt_Praca&utm_medium=Nlt&utm_campaign=oferty_pracy_nlt_2010Miejsce pracy : cała Polska . Wcale się nie zdziwię jak zaczynają jazdę w celu odzyskiwania tych "błędnie naliczonych premii". Albo to jakaś inna korporacja szaleje , bo takie akcje bywaly i w innych korpo.
Anonimwolny2
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.07.01 15:10 Odpowiedz
Ja tez,dostalem taki papier i sprawa jest w SP. Jak chorowales kilka miesiecy na wiele lat pracy to podstawa wypowiedzenia jest bezpodsrawna. Masz 7 dni na odwolanie.
Anonimwolny2
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.07.01 15:06 Odpowiedz
Odwoluj sie do SP.
Anonimwolny
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.07.01 14:04 Odpowiedz
zapomniałem dopisać punkt 2- za: nieobecność w pracy, dezorganizująca pracę zespołu....
Anonimzainteresowany
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.07.02 18:07
A jak długo byłeś na zwolnieniu i jakie dostałeś warunki wypowiedzenia. Masz trzy miesiące wypowiedzenia?
Anonimwolny
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.07.01 13:58 Odpowiedz
właśnie otrzymałem papier, mała efektywność w poprzednim roku bo w tym chorowałem
Anonimeta
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.06.28 09:46 Odpowiedz
Anonimheh
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.06.28 01:17 Odpowiedz
Tutaj są ładnie przedstawione procesy myślowe niektórych osób z centrali (od 1:48) https://youtube.com/watch?v=S6v8cqGcGaA#t=1m48s
Anonimera
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.06.27 08:27 Odpowiedz
fajne to byly czasy, a reklamy na znacznie lepszym poziomie, po za ostatnim
Anonimera
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.06.27 00:12 Odpowiedz
Anonimera
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.06.27 00:11 Odpowiedz
Anonimera
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.06.27 00:00 Odpowiedz
Anonimera
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.06.26 23:54 Odpowiedz
Anonimera
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.06.26 23:46 Odpowiedz
Anonimera
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.06.26 23:40 Odpowiedz
AnonimEh
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.06.26 23:23 Odpowiedz
Fakt za markii Ery z dumą się tam pracowało. Prawie zero ogłoszeń, rotacja prawie w ogóle. Każdy mówił, że tam u Was to chyba fajnie. Teraz jest oni nie MY. Nie było tak pogmatwanych regulaminów by tylko na każdym kroku tego klienta za 5 zł wydymać. Nawet klienci mercedesy od ery wybaczyli. Teraz tyle tego jest że smród goni smród. Jak nie 5 zł podwyzka to zmiana regulaminow. A to premium na BC gdzie po kilku miesiacach sie dowiaduje ze cos przychodzi a placic trzeba. Wykoszone wszystkie działy, konsultant ma nie rozpatrywac reklamacji bo gwg zabrane ale tez pisma klienta nie przyjmowac bo musisz sie wytlumaczyc dlaczego ten klient napisal bo u nas (was) jest zajeb... Oj nie jest kliencie oj nie
AnonimRyba psuje si od gowy
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.06.26 21:52 Odpowiedz
http://youtu.be/O80enypRB_s To było coś,było...
Anonimktosinski
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.06.25 23:07 Odpowiedz
cytat:
Jesli firma zakończyła proces zwolnień grupowych, a kogoś zwalnia do 6 msc po tym okresie przysługują mu takie same warunki pracy jak wynegocjowane, każdy sąd pracy to przyzna
Mozna prosić źródło informacji?
AnonimPytam
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.06.25 10:33 Odpowiedz
Czy Nasz nowy Prezes czyta Telix? Tylko stąd dowie się całej prawdy, a nie ze słupków w excelu. Co Pan robi od miesiąca, ani widu ani słychu o Panu? Czy pracownicy mają żyć tylko nadzieją, że coś się poprawi czy coś się zadzieje? Gdzie jest oferta dla osób przenoszących numer, kiedy zrównają się ceny w sklepach i internecie? Wtedy plany będą realne do wykonania.
Anonimpracx Do
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.06.24 17:02 Odpowiedz
Ale jak np. otrzymałem wypowiedzenie w marcu ? Gdzie o tym można poczytać nie wiesz może?