REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2012-07-06 09:17 | Rynek | rynek | t-mobile
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 2608

Strajk włoski w T-Mobile?

To żart?

źródło: demotywatory.pl

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Aktualna ocena: 4.79 (głosy: 196)
Tagi: | rynek | t-mobile Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 2608
Komentarze: 2608 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

Anonimtantum
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.09.03 08:42 Odpowiedz
@Kicek- najbardziej winni są konsultanci, którzy pozwolili sobie wejść na głowę. Niech tylko nikt nie pie...li, że nie mogli inaczej
AnonimMuslim
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.09.02 22:43 Odpowiedz
Do bram Europy pukają rzesze uchodźców, jakby ich zatrudnić, to po małym przeszkoleniu da się zapełnić wakaty :-)
AnonimTruth
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.09.03 08:48
Tyle, że ci uchodżcy nie są za interesowani pobytem w Polsce.
Anonimklinfosagera
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.09.02 12:46 Odpowiedz
Panie prezesie dlaczego winni obecnej sytuacji wciąż pozostają na stanowiskach i wymyślaja coraz to głupsze rzeczy pogrążające totalnie tą korporację? Nieudolni managerowie którzy nie mają pojęcia o podstawowych zasadach współpracy i funkcjonowania tego typu biznesu. Proponuję ich podrzucić konkurencji w pakiecie całą trójcę , to odzyskamy przodownictwo na rynku telekomunikacyjnym.
AnonimKicek
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.09.02 20:09
Przeciez winni sa konsultanci
Anonimsdasd
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.09.02 22:39
A nie kierownicy ?
Anonimtmotei
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.09.01 22:41 Odpowiedz
Aha poza tym jeśli pracujecie poza godzinami w grafiku czy przychodzicie sporo przed jesteście smieszni. Nie dajcie sie zastraszyc. Nikt wam nie placi za siedzenie po godzinach. Robcie swoje i do domu. Nikt do niczego was nie moze zmusic poza godzinami w pracy, nie mozecie tez dac sie upadlac. Zacznijcie uzywac dyktafonu przy rozmowach z kierami, wlaczcie sobie nagrywajke rozmow telefonicznych na sluzbowkach i jak ktos wymysli cos glupiego to odrazu go do bezpiecznikow zglosic
AnonimJ23
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.09.02 08:49
A pracownikom polecam aplikację signal na iphone ,lub RedPhon na androida -połączenia szyfrowane nie można podsłuchać lub nagrać
Anonimstary
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.09.02 09:31
Kiedyś to się przychodziło po godzinach lub na wolnym żeby pomóc zrobić plan i żeby samemu dorobić. Teraz niech mnie ktoś zatrzyma przed wyjściem o mojej godzinie! Nie ma bata to nie obóz dla niewolników, za niewolniczą michę ryżu. Niech mnie cmokną w pupkę! Czytajcie to w centralce, czytajcie niech Was piecze!!! Ludzie to jest maszyna i nikt ich nie zatrzyma!!! Sprzedawać mogę i na kredyt, nawet pożyczki ale za dobrą kasę taką jak kiedyś, a nie za podstawę!!! Wtedy też będę miły dla ludzi i serdeczny i będę pomagał im jak kiedyś. Za 2 tys nikt nie będzie robił debila i męczył się z klientami, którzy dostają dziwne pisemka i faktury z kosmosu. Jaka płaca taka praca!!!
Anonimtmotei
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.09.01 22:38 Odpowiedz
Zycze powodzenia w realizacji splitów, jak powiedziec klientowi ze moze sobie wziac telefon na kredyt Poza tym, te wszystkie pytania, a jakie problemy przy tym. Wystarczy, że klient sie spóźni z płatnoscią to komornik go zajedzie
Anonimpracownik
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.09.01 19:16 Odpowiedz
cytat:
we wroclawiu tez bedzie skarga do sądu ,nie mozna monitorować pracownika z zaplecza (bez jego zgody) z kamer cały czas ,kamery z zalożenia miały być kiedyś ustawione na wystawę ,teraz są na pracownika ,a Duża kiero siedzi na zapleczu i cały nawet żre z oczami wpatrzonymi w kam. Poza tym obowiązkowe zebrania na 7 rano , nie ważne czy ktoś ma urlop lub wolne i jeszcze jedno czy u Was na magazyn pakuje się regionalna/y ? ,nadgodziny na kartkę wpisywane -przecież Ci ludzie nie mają odpowiedzialności ...a sorry zero do nich zaufania
Ubawiłam się, niestety zbyt dobrze wiem o kim i o czym piszesz. Tylko, że w tym sklepie zawsze dużo się mówi a mało robi, ciekawe jak będzie tym razem.
Anonimumbaumba
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.09.02 08:46
tez wiem o kim mowa , ze nikt jej jeszcze za to i gnębienie ludzi jeszcze nie rozliczył
Anonimpracownik
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.09.01 19:11 Odpowiedz
cytat:
we wroclawiu tez bedzie skarga do sądu ,nie mozna monitorować pracownika z zaplecza (bez jego zgody) z kamer cały czas ,kamery z zalożenia miały być kiedyś ustawione na wystawę ,teraz są na pracownika ,a Duża kiero siedzi na zapleczu i cały nawet żre z oczami wpatrzonymi w kam. Poza tym obowiązkowe zebrania na 7 rano , nie ważne czy ktoś ma urlop lub wolne i jeszcze jedno czy u Was na magazyn pakuje się regionalna/y ? ,nadgodziny na kartkę wpisywane -przecież Ci ludzie nie mają odpowiedzialności ...a sorry zero do nich zaufania

Anonimtmobbing
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.09.01 13:57 Odpowiedz
Mam do Was prośbę ,niech każdy napiszę jakie u Was są łamania prawa w stylu Nakaz dzwonienia po pracy i tłumaczenia się Nakaz sprzedaż bazująca na niedomówieniach Teksty w stylu jestes beznadziejny -proszę piszcie zastanawiam się nad sprawą i potrzebuję argumenty jak tutaj jest pozdrawiam Wschód
Anonimtmobilek
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.09.01 13:01 Odpowiedz
we wroclawiu tez bedzie skarga do sądu ,nie mozna monitorować pracownika z zaplecza (bez jego zgody) z kamer cały czas ,kamery z zalożenia miały być kiedyś ustawione na wystawę ,teraz są na pracownika ,a Duża kiero siedzi na zapleczu i cały nawet żre z oczami wpatrzonymi w kam. Poza tym obowiązkowe zebrania na 7 rano , nie ważne czy ktoś ma urlop lub wolne i jeszcze jedno czy u Was na magazyn pakuje się regionalna/y ? ,nadgodziny na kartkę wpisywane -przecież Ci ludzie nie mają odpowiedzialności ...a sorry zero do nich zaufania
AnonimLalala
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.09.01 12:03 Odpowiedz
Bardzo fajnie napisane, w punkt. Śmieszna jest ta sytuacja w naszej cudownej firmie, już mnie nie przeraża, już mnie nie złości, po prostu mnie śmieszy... Zadziwiajace jest to jak w przeciągu kilku miesięcy z dobrze prosperującej maszyny zrobił się wrak. Nie wiem jak to wyglada z " góry" wiem jak wyglada z dołu... Nie ma nic, nie ma szacunku do drugiego człowieka. Centrala nie zabrała nam jedynie kasy, zabrała nam coś o wiele ważniejszego: wiarę w to ze firma jest uczciwa. R.I.P T-Mobile.
AnonimRok 1984
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.08.31 22:45 Odpowiedz
Dla mnie cała sytuacja przypomina żywcem miniony system totalitarny. Dialogu pomiędzy zarządem a pracownikami po prostu ZERO. Istnieje tylko jedna słuszna prawda - pomysły z centrali są super, a konsultanci leniwi. Po jednej stronie Zjednoczona Partia T-Mobile, stojąca na straży tej prawdy, po drugiej wrogowie ludu. I widzisz człowieku, że król jest nagi - że jak przez www telefon jest po 9zł, a u ciebie po 900zł, to z jakiej paki ktoś miałby u ciebie kupować? Widzisz, że jak siedzisz na CTI, to nie pracujesz i nie wyrabiasz planu. Widzisz, że jak nikt nie odbiera telefonów na hotline, to przyjdą do ciebie i będą siedzieli godzinę z pierdołami. Widzisz, że pomimo ogólnego trendu spadkowego na rynku abonamentów, dowalili ci największe w historii plany. Mówisz im: ej, słuchajcie! mam do pakowania serwisy, mam do tłumaczenia faktury billingowe, mam do napisania samokrytykę do kier. mikro - opanujcie się! A oni nic... Aparatczycy Zjednoczonej Partii T-Mobile powtarzają ci swoja mantrę, którą nakazali im powtarzać pod groźbą utraty pracy główni ideolodzy z centrali: że się zwolnij jak się nie podoba, że Ziutek z innego sklepu to jakoś mógł, a Ty nie możesz, że wszystko co mówisz to wymówki, że taki jeden mega-guru to uważa, że "nie istnieją w życiu rzeczy niemożliwe", że zastanów się nad sobą itd... Woda z mózgu... Zaczynasz się zastanawiać, czy Ziemia czasem nie jest płaska a woda sucha. I widzisz całą historię tej firmy. I pamiętasz jak pracowało ci się ciężko, ale w głębi serca wiedziałaś, że dasz radę, bo to wszystko mieściło się jeszcze w granicy logiki. I dawałaś radę, i dostawałaś normalną kasę. A teraz?... Orwell k....wa! Twoi przełożeni, którzy przez ostatnie dwa lata byli przyjaźnie do Ciebie nastawionymi ludźmi, przerodzili się w jakichś wściekłych napastników. Skończyły się dobre relacje, skończyła normalna komunikacja. Pozostaje tylko wylać się totalnie na te niemożliwe do wykonania obowiązki i siedzieć dopóki cię nie wywalą. Smutna jest tylko świadomość, że wodzowie partii doskonale o tym wiedzą. Powiem wam, że jak widzę gęby tych PRowo (tylko i wyłącznie PRowo) kompetentnych narcyzów, to aż mi na wymioty zbiera. Czy istnieje jakieś dno w bezczelności i powtarzaniu kłamstw? Chciałabym doczekać dnia, w którym przeczytam, że Partia serdecznie podziękowała im za członkostwo.
AnonimGo
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.09.01 11:46
Pracownicy składajcie skargi do PIP na pracodawcę za siedzenie w pracy (zebrania, spotkania, obsługę, itp.) poza grafikiem, powinni Wam zapłacić kasę. Na Zachodzie już poszła skarga i firma ma płacić karę za łamanie prawa pracy oraz zapłacić pracownikom za nadgodziny. Pokażmy im ze nie mogą nami pomiatać i to my tworzymy tą firmę.
AnonimDd
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.09.01 12:13
Na Podlasiu tez poszła skarga na działania super menadżerów i nakazy zostawania po godzinach. Nie dziw się firmo ze konsultanci tak szybko odchodzą ...przy takim braku szacunku do szeregowego pracownika który jest siłą każdej firmy nie utrzymacie się na rynku
AnonimKonsultant
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.08.31 15:37 Odpowiedz
U nas nie miał czasu, bo musiał od rana podzwonić po znajomych kierownikach , dopytać gdzie bazuje regionalny i wymienić spostrzeżeniami po spotkaniu. Jak nie będą z tego rozliczani , to bokami będą słuchawki omijać.
AnonimParapa
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.08.31 14:39 Odpowiedz
Jak tam idzie odbieranie połączeń przez kierowników i analityków?
AnonimPracownik
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.08.31 14:06 Odpowiedz
Kierownicy w sklepach , jak coś źle robią , to na regionalnych zganiają .Zabawne.Sami dla niezłej kasy robią fraudy , a szukają winnych na swoje usprawiedliwienie . A jak nie można na konsultanta zrzucić winy , to może na regionalnych.
AnonimMikrok
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.08.31 17:35
RP każe bo musi się wykazać mikro K musi być number one, kiero zastraszeni na max tak dalej się nie da ale tak wybielamy się panie RP😀
AnonimPensja
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.08.31 12:05 Odpowiedz
Poszły pensje?
AnonimPensja
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.08.31 12:24
Poszły
AnonimNick
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.08.30 23:35 Odpowiedz
Wypowiedzenie przed urlopem ? Czemu nie
AnonimCiekawy
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.08.31 00:32
Ale co znów zaczęli zwalniać? U nas w mieście w ciągu miesiąca 3 osoby same złożyły papiery. I wiem że szykują się jeszcze co najmniej 2. Na dwa sklepy to średnia dość duża...
AnonimDron
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.08.31 04:50
Warszawka ( JF) powinna przyjrzeć sie pracy pseudo menadżerów , typu BK i jej przydupasowi RP. Sami od dawna każą "wałki" robić a później i tak konsekwencję ponosi sklep.
Anonimkonsultant
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.08.31 13:37
mikro kielce zrobił pa pa
Anonimpracownik
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.08.30 21:05 Odpowiedz
Hi hi biedni kierownicy, tylko grafik układają i w nosie grzebia gratuluję pomysłu. Kierownikiem nie jestem i być bym nie chciała w tej firmie. Lata świetlne temu owszem, dziś nawet z dopłatą za wszystko po dupce dostaje i jeszcze takie wybrane głowy mądrości prawia. Ech... Szkoda słów Przez jeden dzień spóźnienia wypłaty nic nikomu się nie stanie, nikt z głodu nie umrze. To nie chodzi o to. Chodzi o fakt i zasadę. Czy jak plan zamknęłam jeden dzień później dostanę premie??? No cóż, chyba nie każdy ma prawo do poslizgow.
AnonimGo
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.08.30 12:15 Odpowiedz
Coraz więcej kierowników wypisuje swoje żale. Nie przesadzajcie , że w sklepach macie tak ciężko. Posada dobrze płatna , żaden kierownik w dużej firmie nie ma takiej kasy jak Wy . Na dodatek wstydzilibyście się opisywać , że z powodu opóźnienia pensji nie macie za co książek kupić , spłacić kredytu . Jak tak macie źle , to się zwolnijcie. Dlaczego w Warszawie nie wypowiedzieliście swojego zdania , tylko na forum. Tylko zniechęcać konsultantów umiecie , oraz nowych chętnych do pracy .Łatwo jest oczerniać firmę i osoby z centrali .Nasz kierownik straszy , że podstawę nam zmienią i nie będzie się opłacać pracować. Tylko na myśli ma chyba swoją podstawę ,nie nasze 2200brutto .Napiszcie prawdę ile zarabiacie z premią , jakie macie dodatki socjalne , konkursy, itp . Jakoś żaden kierownik sklepu się nie zwalnia, bo wie dobrze , że w innej firmie, takich pieniędzy nikt mu nie zaproponuje . Kierownik nie sprzedaje, grafik układa dla siebie odpowiedni, pod sobą ma tylko 4 osoby , do tego pomaga mu zastępca i dzień mija na zapleczu .A co robi...Można wyczytać na forum ,co konsultanci opisują . Czas Panie Prezesie i Rado Nadzorcza się przyjrzeć pracy , tych "biednych "kiero. w sklepach.
AnonimNikt
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.08.30 15:18
O pan RP się chyba odezwał Pani BK za bardzo naciska. A może d..a się pali za te wszystkie fraudy w mikro K 😀 pozdrawiamy nic nie robiący Kiero z pana mikro
Anonimasdfg
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.08.30 00:58 Odpowiedz
nikt ze sklepów, chodzi o człowieka z centralki, inicjały Z.W.
Anonimblablabla
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.08.30 00:22 Odpowiedz
dawno tu nie pisałem, w sumie od czasów "struktury organizacyjnej", ale co mi tam: 1. Te nowe forum http://t-mobile.cba.pl/ śmierdzi na kilometr. Z TORa nie mogę się tam dostać, z clearnetu mogę, śmierdzi prowokacją Siwego F. (kiedyś był Rudy), albo jestem leszcz z internetów hehe i nie umiem czegoś włączyć. Telix tak szczypie w d... warszafkę, że aż widać jak się drapią hehe. Wszystkim jednak proponuję nie logowanie się na Telix przez swoją przeglądarkę tylko przez Tor Browser. Jakoś J. nie narzekał na spotkaniu DSB na cba.pl tylko na Telix, oznacza to, że Telix cały czas jest w miarę bezstronny, pod warunkiem nie publikowania nazwisk i obelg itp co tam mają w regulaminie. Póki co odpuszczę sobie cba.pl, niedługo dowiemy się, czy osoby tam postujące jeszcze pracują 2. kilka wrażeń ze spędu kierowników: - Piękny Wysportowany - zrzucanie winy i odpowiedzialności, lusterko, i inne bzdety. Najpierw pokazał nam, co o nas sądzi udowadniając nam, że wszystko co złe to nasza (kierowników) wina (o naszych niższych pensjach, natłoku obowiązków, przepracowaniu, zdemotywowaniu oczywiście nie było mowy) później udawał głupa, że nie wie tego czy owego (albo na prawdę nie wie, bo JFK mu tak filtruje, że dociera do niego tylko to co piękne, magentowe). Teraz zapytanie Drogi W., dlaczego nie było kolejnych badań postrzegania marki? Dlaczego nie pokazaliście nam co d k. nędzy robił marketing przez te miesiące od kwietniowego spędu dla poprawy postrzegania naszej marki przez klientów?? Odpowiedź - gówno robił, bo odwracał Kota ogonem do psa, to jakiś absurd!!! To co dostajemy jako marketing w TV i radiu to jakaś totalna pomyłka! Dlaczego jak widzę reklamę T-mobile w gronie znajomych/rodziny to muszę przełączać kanał lub udawać, że mnie nie ma? Dlaczego za każdym razem słyszę "ale te wasze reklamy są drętwe"? Ile dostał Kot, za ten szajs?? Masakra, ludzie, pliiz, jak my mamy robić wyniki jeżeli postrzeganie naszej marki jest na poziomie Constaru lub ZUSu? (gorzej niż ZUS chyba nie ma, sam nie wiem) L4, urlopy, zwolnienia, brak nowych chętnych do pracy, plany z kosmosu, kolejki klientów CS, bo hotline ledwo dyszy i do tego wisienka na torcie CTI i teksty mikroregionalnych "gówno mnie obchodzi, że 1 osoba obsługuje, a w sklepie czarno od ludzi, MA BYĆ DZWONIONE", a WY WYMAGACIE WYNIKÓW?? Wasz poziom oderwania od rzeczywistości osiągnął już maksymalny pułap. Proszę wyjdźcie z Matrixa, weźcie czerwoną pigułkę, bo magentowa spowodowała u was tylko sraczkę. 3. Przedstawienie JFK, to chyba przejdzie już do legendy tej firmy jako najbardziej spie...lona mowa motywacyjna w historii. Drogi J., w ten sposób motywuje swoich ludzi Szanowny Przywódca Kim Dzong Un, gratuluję mentora, świetnie, jego kraj też prosperuje jak Dubaj co najmniej, na pewno dzięki jego światłemu przywództwu. Chyba już czas pomyśleć o rozwoju swojej kariery poza strukturami tej organizacji, co? Wiem, że Telix boli, bo mówi prawdę o tym co się dzieje na dole, o tym czego Ty drogi NadDyrektorze nie chcesz widzieć, albo widzisz, ale nie chcesz, żeby Piękny i Człowiek Fitness zobaczyli. Tak Se Ne Da. Ja do Ciebie nie mam pretensji, bo mimo wszystko uważam, że jesteś mega fachowiec, ale przełożonych masz z innej galaktyki, albo oni, albo Ty. Your choice. Wiedz jedno, po tym słowotoku nikt z nas, ale to nikt, nie ma ochoty zrobić planów. Bierz przykład z jednego ze swoich pracowników, większość czytelników od razu wykuma o kogo mi chodzi, dla tego gościa zrobimy naprawdę wiele, bo on robi dla nas wszystko, patrz się i ucz jak można zarządzać bez zamordyzmu i mobbingu, jak można wyciągać z ludzi to co najlepsze, a nie zniżać się do poziomu sierżanta z kompanii. Wstyd. 4. Reszta prezentacji to był już plankton, który większość nie interesował, bo wszyscy chcieli po prostu wyjść z tego skażonego miejsca, porażka. 5. Droga Dyrekcjo, Wasze zrzucanie winy na nas jest co najmniej żenujące, zero autorefleksji, gdzie to zasrane lusterko? Gdzie na prawdę szczera rozmowa? Gdzie bicie się w piersi i pokazanie nam, gdzie WY spieprzyliście sprawę? Bo to WY spieprzyliście sprawę, my idziemy za Waszym przykładem i pieprzymy razem z Wami. Uważacie się za nieomylnych i Wasze postrzeganie rzeczywistości jest jedynie prawdziwe, bo wy ogarniacie więcej swym sokolim wzrokiem? Wasz poziom oderwania od rzeczywistości i przestawienie na kasę już osiągnęło pułap maksymalny. Klient kompletnie się nie liczy, jest tylko skarbonką. Trzeba pamiętać jedno, jaka płaca, taka praca. Kombinujcie dalej jak nam zabrać, żeby za Odrę wysłać, a wyniki na pewno się pojawią, powodzenia. p.s. i dziękujemy serdecznie, pewnie tymczasowemu, Nadprezesowi Nowemu Jakmutam za nie pojawienie się i nie zaszczycenie kierowników swoją obecnością, dziękujemy za strugę ciepłego moczu, w sumie to już się przyzwyczailiśmy do olewania, no big deal.
AnonimZachod
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.08.30 00:44
Respekt, szkoda że nie jesteś moim kierownikiem. Mój też zły nie jest ale jeszcze próbuje udawać ze wawa ma rację. Czy ten gość od którego jfk ma się uczyć to mikro z zachodu ?czy jeszcze jakiś inny pracownik z wyższych sfer mówi ludzkim głosem ?
Anonimech
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.08.30 00:15 Odpowiedz
pracuje już 16 lat w tej firmie i taka jazda z wypłatą jest pierwszy raz w historii, a nie da się ukryć, ze mimo dziadowskich pensji oraz perspektywa awansu co najwyżej na papierze, to stabilność daty wypłaty była "rock solid" co dawało poczucie komfortu-teraz już nawet to nam zabrano, nie mówiąc już o mega lepiej kojarzonej marce ERA.a może...t mobajl robi to wszystko bo ma się połączyć z orange jak w anglii
Anonimzaniepokojny
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.08.29 23:40 Odpowiedz
tak czytam już godzinę posty na forum i zwątpiłem (w sumie ostrzegano mnie, żebym nie zaglądał na to forum) - czekam na wyznaczenie terminu rozmowy o pracę z kimś z działu kadr i cały drżę rozumiem, że te wszystkie "cudowne" zarobki, zaplecze socjalne i inne bzdety to pic na wodę?
AnonimStary czowiek i moe
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.08.30 06:46
Jeżeli ma to być jedna z pierwszych prac, to warto spróbować. Dobra szkoła życia tak jak np. McDonald czy dawniej wojsko. W takich instytucjach człowiek moze wiele dowiedzieć sie o świecie i życiu zanim na dobre ułoży swoje sprawy.
Anonimgfgd
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.08.30 09:51
cudowne zarobki - jak bedziesz wszystko robil - to moze i zarobisz zaplecze socjalne w naszej firmie jest do dupy- sory ale taka prawda. Nie ma tam nic - co 3 miesieczne dofinansowanie do fit profit ? a potem 100 czy co cie interesuje - moze duzo do nauki - oferty , procedury - czy moze cie interesuje 3 miesieczne grafiki - ktorych za bardzo to nie mozna modyfikowac przyjdz - popracuj - przekonasz sie - nic nie tracisz - nic nie zyskasz
AnonimHaha
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.08.30 10:11
Może kiedyś by się polecało tą pracę w obecnej sytuacji mówię, to nie jest dobry pomysł! Zbyt mało prawdy w tym systemie za dużo pomyłek i zbyt wiele nieodpowiednich osób na wysokich stołkach. Odpowiedni już dawno uciekli Decyzja należy do Ciebie!
AnonimTszajs
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.08.29 21:14 Odpowiedz
ciekawe jak można jeszcze upodlić pracownika. wielkie T- szajs. A prezes Rakows.. Obiecywał tak wiele. Byłem dymny ze pracuje w T. Teraz się wstydzę .
AnonimPytanko
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.08.29 21:10 Odpowiedz
Czy coś konkretnego zmieniło się w regulaminie wynagradzania który wejdzie od września. Wcześniej było podanych tu na portalu parę rzeczy których tam nie wyczytałem. Coś się zmienia dla pracowników SW ?
Anonimgosc
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.08.29 21:06 Odpowiedz
A co powiecie o tych którzy nigdy nie zajmowali się rozmowami z klientem ? To dopiero będzie jatka.
Anonimdsfsd
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.08.29 20:37 Odpowiedz
Co poniektórym kierownikom to nie zazdroszczę, szczególnie tym z dłuższym stażem Teraz będę poprawiał kwasy po nowych pracownikach i kierosach. To nawet zabawne będzie.
AnonimAngela
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.08.29 19:44 Odpowiedz
a cele bedą rozłożone na kierowników itd ? Bedą dowozić marże itd ? Wkoncu odetchniemy :-)
Anonimolo Z molo
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.08.29 18:43 Odpowiedz
ja jestem ciekaw jak tam OD WRZESNIA acw u odbierajacych kieorwnikow no i ta sprzedaz , ciekawe jakie skile beda mieli ustawione
AnonimSame nowoci
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.08.29 17:09 Odpowiedz
Po prostu jakiś nowy "fachowiec" zabrał się za przelewy płac i trafiła się mała obsuweczka :-)
AnonimPozytywnie
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.08.29 17:03 Odpowiedz
Głowa do góry. Jest też w tym jeden pozytyw.. Nie przetańczy sie kasy w ten weekend