REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2012-07-06 09:17 | Rynek | rynek | t-mobile
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 4118

Strajk włoski w T-Mobile?

To żart?

źródło: demotywatory.pl

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Aktualna ocena: 4.645 (głosy: 262)
Tagi: | rynek | t-mobile Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 4118
Komentarze: 4118 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

Anonimnick
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.03.30 21:05 Odpowiedz
cytat:
Z pewnego źródła wiem, że sklepów to nie dotyczy poza wyjątkami pt. nierobienie planów przez dłuższy czas i częste L4 bo takie przypadki będą przez centralę wyeliminowane.
A kogo dotyczy? Znając życie to konsultanci z HL też nie będą tym objęci.
AnonimWiemotym
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.03.30 20:06
Z pewnego źródła wiem, że sklepów to nie dotyczy poza wyjątkami pt. nierobienie planów przez dłuższy czas i częste L4 bo takie przypadki będą przez centralę wyeliminowane.
Anonimtmobilek
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.03.30 13:32 Odpowiedz
Co się dzieje we Wrocławiu - szalona biega i grozi dyscyplinakami jak tej co dostała z dnia na dzień - ludzie skupcie się i idzcie do sądu pracy - przeciez macie tyle materiałów ze ona wyleci pierwsza - a ta co dostała niezle sobie radzila w neonet , a teraz juz chyba gdzies indziej- ma ktos do niej numer chciałbym .... się podpytac
AnonimEraera
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.03.30 11:08 Odpowiedz
Do Krzys albo zorientowanych Witam a co się zmienia od kwietnia bo ja po wypadku na chorobowym siedzę i dopiero w połowie maja wracam można coś się dowiedzieć bo oczywiście u mńie same świerzaki i nic nie wiedza kiero ściemnia wiec szkoda słuchać a komp zablokowany bo nie z własnej winy jestem powyżej 30 dni na chorobowym hehe
Anonimkrzys
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.03.30 07:55 Odpowiedz
co tu się wyprawia od kwietnia znowu zmiany w systemie wynagrodzeń , to już są jakieś żarty z pracowników
AnonimMaricn
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.03.29 19:51 Odpowiedz
Ma ktoś może namia na tą co po "karierze" w tmobile przeszła do neonet ? - może ma znizki dla kolegów z pracy .... duzo się o niej mówi tutaj
AnonimSebastian
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.03.29 19:59
Spytaj w arkadach lub galerii teraz - tam mają ....zadzwon umów sie na spacer i dalej wiesz
AnonimVanessa
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.03.29 00:03 Odpowiedz
Witam serdecznie, Czy potrzebujesz pomocy kredytowej / finansowej dla Twojej firmy, kredytu hipotecznego, wynajmu, pożyczki osobistej, pożyczki na samochód lub zakupu domu lub nawet czesnego za dziecko? Oferujemy finansowanie z bardzo niską stopą procentową 2,5%. Wszyscy zainteresowani wnioskodawcy powinni skontaktować się z nami pocztą elektroniczną; Vruiz0007@gmail.com, aby uzyskać więcej informacji. Wracaj do nas za pośrednictwem poczty e-mail: vruiz0007@gmail.com Usługi finansowe Trimark Zarządzanie Stany Zjednoczone
AnonimAh
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.03.24 00:13 Odpowiedz
A juz cos wiadomo? Ponoc zjazd kiero jutro i pewnie jak zwykle beda udawac ze nic nie wiedza
Anonimdfgfgg
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.03.23 20:27 Odpowiedz
bedziemy myśleć, jak coś będziemy wiedzieć...
Anonimkoko
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.03.23 20:24 Odpowiedz
a co myślicie o nowym systemie prowizyjnym
AnonimKAROL
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.03.25 12:31
no co można tu na ten temat napisać , zarobki spadaja a roboty więcej , piękne krystaliczne dymanie w dup....
AnonimXl i xxl
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.03.22 22:47 Odpowiedz
Przepraszam ale czy ten kto zdecydował o zmniejszeniu roamingu w xl i xxl pozamieniał się na głowy z pewna męska częścią ciała?! To najbardziej żenujący, idiotyczny pomysł w historii całego timobat. 300 netto = 500mb w UE. Ale drogi kliencie możesz rozwiązać umowę ale... raty sprzętowe płacić trzeba. Konsultanci w salonach umrą od nerwów klientów.
AnonimTmobilek
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.03.23 10:37
To przemyślany przekręt, dokładnie jak pod koniec 2014, ktoś powinien się do dupy operatorowi dobrać
Anonimchory
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.03.22 09:00 Odpowiedz
jak nastroje we Wrocławiu? ,dalej jak były?
AnonimAlleluja
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.03.21 20:16 Odpowiedz
Pisana kochana jak nic to kumpela jednej pani jeszcze trochę z zadzwonię po fose 😀
AnonimLol
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.03.21 14:31 Odpowiedz
Zmiany zmiany zmiany no co zrobisz jak nic nie zrobisz Sawicki od Netii specjalista od przekształceń witaj franczyzo
AnonimMinio
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.03.21 08:53 Odpowiedz
To ukochana tez pewnie poleci razem z zarządem
Anonimtralala
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.03.16 13:23 Odpowiedz
cytat:
Ja akurat jestem w tej grupie co pracuje w weekendy czyli niby gorszej ale jestem bardzo zadowolona , natomiast osoby ktore znam dobrze I sa jakto sie mowi na "sprzedazy" to kazda z nich narzeka a jesli chodzi o kase to porownujace moja a ich w rej chwili kase to jestem gora :-)
Na początku jest pięknie i słodko, ale na czym będziesz zarabiać jak za chwilkę skończą się migracje?
Anonimmarta
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.03.16 13:46
jak sie skoncza migracje ? takie cos to nastapi za okolo 3 miesiace na czym zarabiac Ga i aneksy a na czym innym
Anonimtaaaa
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.03.15 23:57 Odpowiedz
cytat:
kokko od poczatku miesiaca nastapil podzial na mozna powiedziec "specjalizacje" i jest bardzo fajnie
Taaaa...faktycznie super....jedni zajmują się przedłużaniem umów (dzięki czemu nadal mają dobrą kasę), mają wolne weekendy i pracują max do 21 a reszta siedzi w weekendy do 23. Za chwilkę skończą się migrację i Ci co nie zajmują się retencją będą za podstawę robić
Anonimmarta
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.03.16 07:48
Ja akurat jestem w tej grupie co pracuje w weekendy czyli niby gorszej ale jestem bardzo zadowolona , natomiast osoby ktore znam dobrze I sa jakto sie mowi na "sprzedazy" to kazda z nich narzeka a jesli chodzi o kase to porownujace moja a ich w rej chwili kase to jestem gora :-)
Anonimdo haha
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.03.15 21:23 Odpowiedz
i co takiego zrobili poprzednim franczyzobiorcom? bo za bardzo nie rozumiem...
Anonimhehehe
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.03.16 17:59
http://www.telepolis.pl/wiadomosci/t-mobile-przedluzenie-umowy-z-telefonem-tylko-w-salonach-firmowych,2,3,26632.html?cp=1 np. to ale było więcej tego Oczywiscie dla wiekszosci pewnie to nie problem ale z podejscia biznesowego zwykłe chamstwo
AnonimMarta C
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.03.15 17:45 Odpowiedz
Ale fajne te nowe zmiany na HL , wielkie Dzięki dla osób które to wymyśliły
Anonimkoko
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.03.15 20:54
a co to za zmiany?
Anonimmarta
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.03.15 21:37
kokko od poczatku miesiaca nastapil podzial na mozna powiedziec "specjalizacje" i jest bardzo fajnie
Anonimhahaha
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.03.15 15:36 Odpowiedz
https://www.pracuj.pl/praca/kierownik-sklepu-franczyzowego-t-mobile-szczecin,oferta,5148926 No po tym co zrobili ostatnim franczyzobiorca to wszyscy sie rzuca hahahaahaha
AnonimLOL
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.03.10 19:35 Odpowiedz
Nie ma co sie obrazac na pracodawce za pensje bo to on dyktuje warunki. Firma woli ciac koszty zatrudnienia i juz niedlugo bedzie to praca dla mlodych bez doswidczenia. Popracujesz rok, dwa i pojdziesz szukac lepszej pracy. Taki empik w telekomach Maja prawo tak robic a my mamy praw zmienic prace weic przestance narzekac jak warunki sa do dupy to zmiencie prace. Ja juz rozsylam cv bo nie mam zamairu robic za sama podstawe jak proponowane zmiany przejda i czy sie gnieawm czy obrazam na tmobile ? nie ! Dzeeki nim mam doswiadczenie i sobie poradze praca to uklad wy dajecie cos pracodawcy a on wam, niestety uklad przestal dzialac wiec pora szukac czegos innego przeciez nie bedziecie tam pracowac po 20 lat to nie te czasy
Anonimlolmw
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.03.10 23:08
a jakie to zmiany są proponowane? co wiesz, że piszesz
AnonimSklep
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.03.11 00:39
No co Ty opowiadasz przecież spotkanie było z kierownikami i podobno będzie dużo lepiej ... w Niemczech dzięki kasie z Polski ))
AnonimIpnieukryjesz
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.03.12 00:38
No co Ty opowiadasz Darku...lepiej to już było...
Anonimniemoliwe
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.03.10 01:20 Odpowiedz
do kkkk http://www.pulshr.pl/po-godzinach/miroslav-rakowski-byly-prezes-t-mobile-sprzedaje-piwo-i-buduje-stok-narciarski,31546.html myślisz że praca w sprzedaży dla T tak ogłupia, że nie można mieć innych zainteresowań i wiedzy? Otóż można. do Koleżanko jest coś takiego jak sentyment. Wiem, tłuką Wam w głowy, że w pracy nie ma sentymentów. Na szczęście są ludzie, którzy posiadają jeszcze zasoby człowieczeństwa. Teraz możecie dalej się pultać :-)
AnonimWarszawa
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.03.08 02:39 Odpowiedz
Ludzie przestancie siedziec w miejscu, ktore przysparza wam tylko ogrom stresu, wymierne korzysci finansowe i brak jakichkolwiek perspektyw na przyszlosc. To sie predzej czy pozniej rozwali, a majac doswiadczenie w sprzedazy kazdy z was znajdzie sobie spokojniejsza prace. Na stanowiskach kierowniczych poczawszy od segmentu sklepowego, po kochana konczac sa usadzone same pijawki, ktore maja za zadanie was gnebic i wysysac ostatnie soki. Od tego wszystkiego mozna nabawic sie niezlej choroby psychicznej. Zdaje sobie sprawe z tego, ze duzo latwiej jest powiedziec, niz zrobic, ale ja mialam odwage i juz jakis czas nie mam doczynienia z tym p...nikiem. Znalazlam prace w sektorze IT i zarobki poki co sa na prawde swietne. Dobry sprzedawca zawsze bedzie doceniony, czego nie mozna powiedziec o T. Przestancie narzekac i wezcie sie sami za swoje sprawy, chyba, ze do konca zycia chcecie byc popychadlami.
AnonimKoleanko
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.03.08 20:58
Koleżanko Widzę, ze Ci żal, ze juz cię z nami nie ma. Nam nie. Nie siedziałabys na tym forum, jakbyś znalazła szczescie w it. Powiedzmy to sobie szczerze. Twoja ocena kierowników tylko świadczy o twoim poziomie jako człowieka. Domyślam się, ze wyleciałas z pracy i nie możesz tego przeżyć No cóż. Twoj problem Pozdrawiam Kochana
Anonimkkkk
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.03.08 23:32
tak tak na pewno po sprzedaż wzięli Cię do IT śnij dalej ...
AnonimJa
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.03.09 13:23
do kkkk - niektórzy się dokształcają.... ale pewnie jest Ci to obce....
Anonimmarianna
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.03.07 19:20 Odpowiedz
Ci co zarabiali mega wyplaty to teraz beda miec okolo 40 procent mniej , zobaczycie za 3 tygodnoe
Anonimmarta
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.03.09 23:41
nie wiem co za madre glowy wymyslily te zmiany ale to jest ku..a jakies nieporozumienie
Anonimanka
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.03.14 08:02
to sie zgadza w polowie miesiaca moge powiedziec ze robiac znacznie wiecej prowizje spadna o dobre 60 procent
Anonimgawno
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.03.06 22:30 Odpowiedz
po to własnie otwiera sie franczyze, aby nie przejmować sie odpływem siły roboczej. NIech sie martwi inny frajer, przecież utnie sie komus innemu prowizje. Firma i tak sprzeda co ma sprzedać, zapłaci jeszcze mniej i bedzie happy. Przeciez tak sie mysli z perspektywą na najblizsze kilka tygodni. Zreszta teraz najwazniejsi sa kierownicy sklepów - w roli capo. Teraz imprezy firmowe sa dla wybranych, motłoch ma pracować... albo rzuci sie im znowu miske cukierków i niech sie ciesza. A jak nie pasuje .. to do lidla. tam sa podwyzki Co sie dziwic. szkopy wzieły firme, aby nie robic dobrze.. tym bardziej dla polaczków. Czytaliscie na czacie z .. kims tam - ze podwyzek nie bedzie - przeciez trzeba oddac w tym roku kilka milionów niemcom.
AnonimPanda
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.03.06 23:49
Podwyżek nie ma bo każda ekipa obiecuję właścicielowi kokosy a mydla tylko oczy i rejestry, po co raty, kredyty, banki itp. Właściciel chce dużo a miejscowa kadra nie ma na to koncepcji albo jaj żeby wyjaśnić że chwilowo odzyskują rynek i się nie da. Zresztą obecny ceo powiedział o zmianie trendu a w wynikach 21 k klientów na plusie. No moc ich Całość budowana od dawna na excelu i sciemie. A zarobki rynkowo i tak macie najwyższe z telekomow w segmencie masowym. A że niższe niż kiedyś ? Zycie....A ta branża zanika z salonami własnymi i finalnie przyszłość to net. Podobnie jak banki.
AnonimPracownik
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.03.06 22:07 Odpowiedz
Dobrze, ze to za mną. Swoja drogą, niedlugo zarobki beda porownywalne z dyskontami, dla niektorych pewnie juz sa. Cytat z money.wp Jako pierwszy w 2017 roku na podwyżki zdecydował się niemiecki Lidl. W styczniu polski oddział sieci poinformował, że od 1 marca pracownicy jego sklepów dostaną na start 2550-3300 zł brutto. Po roku pracy firma gwarantuje im wzrost płacy do 2750-3500 zł brutto, a po dwóch latach do 3000-3800 zł brutto. Na początku marca informowaliśmy też o rekrutacji ponad 220 osób do nowego centrum dystrybucyjnego. Także Biedronka ma w planach "zmianę wynagrodzenia pracowników" – jak zapewnia w listach do związkowców jeden z dyrektorów firmy Jeronimo Martins Polska, właściciela Biedronki. Wiadomość wyciekła do internetu. Portugalska sieć w 2017 roku nie podwyższała jeszcze wynagrodzenia pracownikom. Decyzję o podwyżkach dla pracowników od marca 2017 roku podjął Kaufalnd. Od 1 marca zarobki 95 proc. pracowników wzrosły średnio o 11 proc. Minimalna pensja na stanowisku kasjer-sprzedawca wynosi teraz 2600 zł brutto na pełen etat. Niemiecka sieć w 2017 roku przeznaczy na podwyżki dla pracowników 55 mln zł.
Anonimlol
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.03.06 13:17 Odpowiedz
magiczne słowo na kwiecien to efektywność
AnonimTexit
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.03.06 01:54 Odpowiedz
cytat:
Dokonka puknij się w główkę - żal mi takich ludzi jak ty, nie masz co pisać to nie pisz nie wpieniaj innych. Jak firma planuje prowizje w kwocie 500 zł a podstawy zbliżone do najniższej krajowej to powodzenia, to nie jest praca do której nadaje się każdy... trzeba kombinować i mieć dar przekonywania a to kosztuje i owocuje. Więc jak chce się być NO1 nie ma co oszczędzać na pracownikach tylko ich motywować w przeciwnym razie cały misterny plan pójdzie w pizd...
Już dawno wszystko zostało zmarnowane, a "plan" poszedł w ***. Od 01.01.2015 odkąd weszła słynna marża + full price, to było wiadomo, że lepiej nie będzie i zacznie się okradanie sprzedawców. Inaczej tego nie można nazwać - bo za tą samą pracę, a nawet większą, zarabiać ok 2x mniej, to jawna kradzież jest? Każdy, kto ma rozum, to ucieka z tego smrodu i Wam też to radzę. Szkoda życia, szkoda czasu, szkoda energii, na to żeby napychać kieszenie innym, a samemu G z tego mieć. Dobrze, że też już jestem poza T i jakoś nie mam powodu do narzekań.
Anonimikonka
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.03.05 02:49 Odpowiedz
Jesli chodzi o nowy system prowizyjny którego jeszcze nie znamy to jak zawsze wyjdzie na mniej. Firmie wydaje sie że zarabiamy za wiele. Docelowo chcą by premia czy też prowizja była na poziomie 300-500 za miesiąc tyry. Stawki podstawowe w górę czy w dół na poziomie niższym raczej. Reasumując mamy zarabiac wszyscy równo : najniższa plus 500 na takim etapie jednak podziękuję. Jestem tzw"sprzedawcą" od blisko 9 lat, zarobki w porównaniu z tą samą sprzedażą bardzo się zmniejszyły. I gdzie ta motywacja ?naganiasz i pieścisz klienta za free.za cs nie płacą , za sprzedaż też średnio albo wcale. KOnkursy - mocno zawyżone- nic tylko się rozstać , bez żalu
AnonimDokonka
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.03.05 15:53
Jestesmy wzruszeni Twoim odejściem Do widzenia
AnonimPanda
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.03.05 18:00
Za dużo jeszcze złudzeń macie. Trzeba robić swoje, myśleć na czym zarabiać i zero sentymentow. Olewać prośby kierow bo was sprzedadzą przy pierwszej okazji. A szukacie miodu i złudzeń.
Anonimhehehe
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.03.06 00:07
Dokonka puknij się w główkę - żal mi takich ludzi jak ty, nie masz co pisać to nie pisz nie wpieniaj innych. Jak firma planuje prowizje w kwocie 500 zł a podstawy zbliżone do najniższej krajowej to powodzenia, to nie jest praca do której nadaje się każdy... trzeba kombinować i mieć dar przekonywania a to kosztuje i owocuje. Więc jak chce się być NO1 nie ma co oszczędzać na pracownikach tylko ich motywować w przeciwnym razie cały misterny plan pójdzie w pizd...
Anonim1500x100x900