REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2012-07-06 09:17 | Rynek | rynek | t-mobile
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 4254

Strajk włoski w T-Mobile?

To żart?

źródło: demotywatory.pl

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Aktualna ocena: 4.645 (głosy: 268)
Tagi: | rynek | t-mobile Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 4254
Komentarze: 4254 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

AnonimGUILLERMO
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.07.22 18:44 Odpowiedz
Witam znacie VERONIQUE GOFFIN? Jest pani spotkałem e-mail na tej stronie jako pożyczkodawcy. Po pierwsze nie zrobił tego, ale po 48 h, otrzymałem mój kredyt 350000 na okres 240 miesięcy o mnie, dlatego zdecydowałem się zeznawać w jego imieniu. Jeśli potrzebujesz pieniędzy, skontaktuj się z nią i nie będą rozczarowani: VERONIQUEGOFFIN01@gmail.com I 'm peruwiański. Nazywam się GUILLERMO PAREDES Dzięki za Twoje podjąć. Witam znacie VERONIQUE GOFFIN? Jest pani spotkałem e-mail na tej stronie jako pożyczkodawcy. Po pierwsze nie zrobił tego, ale po 48 h, otrzymałem mój kredyt 350000 na okres 240 miesięcy o mnie, dlatego zdecydowałem się zeznawać w jego imieniu. Jeśli potrzebujesz pieniędzy, skontaktuj się z nią i nie będą rozczarowani: VERONIQUEGOFFIN01@gmail.com I 'm peruwiański. Nazywam się GUILLERMO PAREDES Dzięki za Twoje podjąć. Witam znacie VERONIQUE GOFFIN? Jest pani spotkałem e-mail na tej stronie jako pożyczkodawcy. Po pierwsze nie zrobił tego, ale po 48 h, otrzymałem mój kredyt 350000 na okres 240 miesięcy o mnie, dlatego zdecydowałem się zeznawać w jego imieniu. Jeśli potrzebujesz pieniędzy, skontaktuj się z nią i nie będą rozczarowani: VERONIQUEGOFFIN01@gmail.com I 'm peruwiański. Nazywam się GUILLERMO PAREDES Dzięki za Twoje podjąć. Witam znacie VERONIQUE GOFFIN? Jest pani spotkałem e-mail na tej stronie jako pożyczkodawcy. Po pierwsze nie zrobił tego, ale po 48 h, otrzymałem mój kredyt 350000 na okres 240 miesięcy o mnie, dlatego zdecydowałem się zeznawać w jego imieniu. Jeśli potrzebujesz pieniędzy, skontaktuj się z nią i nie będą rozczarowani: VERONIQUEGOFFIN01@gmail.com I 'm peruwiański. Nazywam się GUILLERMO PAREDES Dzięki za Twoje podjąć. Witam znacie VERONIQUE GOFFIN? Jest pani spotkałem e-mail na tej stronie jako pożyczkodawcy. Po pierwsze nie zrobił tego, ale po 48 h, otrzymałem mój kredyt 350000 na okres 240 miesięcy o mnie, dlatego zdecydowałem się zeznawać w jego imieniu. Jeśli potrzebujesz pieniędzy, skontaktuj się z nią i nie będą rozczarowani: VERONIQUEGOFFIN01@gmail.com I 'm peruwiański. Nazywam się GUILLERMO PAREDES Dzięki za Twoje podjąć.
AnonimMamdo
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.07.22 10:05 Odpowiedz
Flustratko problemy z domu zostawiaj w domu - to ze Tobie nie wyszło nie znaczy że my mamy żyć tmobile i nie miec zycia rodzinnego -wracaj do magazynu lepiej -nie pisze imienia ,itp wiec nie kasujcie postu moze do babska cos dotrze zeby przestała niszczyć tych co maja normalne rodziny -jedną dziewczynę już zniszczyła - wszystko wraca -a zycze potraktowania przez kogos tak jej lub kogos bliskiego -a od nas sie odczep i daj pracowac
AnonimK
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.07.20 01:09 Odpowiedz
Pytanie mam, czy u Was w sklepach też przestał przychodzić biznes? Nie ma w ogóle klientów biznesowych od jakiegoś czasu, pojedyncze sztuki się trafiają, na samym priv planów nie zrobimy. Ktoś wie co się dzieje??
AnonimZly
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.07.20 08:36
"mega" oferta tak powaliła potencjalnych klientów, że ich brak...
AnonimJozin
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.07.16 20:14 Odpowiedz
Nie ma co bić piany - najlepsi dawno odeszli - zostali tylko ci co musza albo lubią, a T jak zdobywa pozycje lidera jak co roku tak zdobywa więc prędzej go sprzedadzą niż ją zdobędzie
Anonimico
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.07.14 23:35 Odpowiedz
48737455379 każdy kogo Teresa się pozbyła proszę o kontakt, każdy kto leczył się na depresję proszę o kontakt, każdy kto ma jakieś info dotyczące mobbing na temat w/w osoby proszę o kontakt, nie może być ze kobieta ma swój prywatny folwark, już materiał gotowy, ale czym więcej tym lepiej
AnonimTereferekuku
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.07.09 23:03 Odpowiedz
Czy Krzyś już podmył pachę?
Anonim5YBU
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.07.08 00:20 Odpowiedz
5 lat minęło od pierwszego wpisu, coraz rzadziej pojawiają się sensowne wpisy, dużo ludzi odeszlo, reszta pogodziła się z losem...
AnonimMERCEL Silveira
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.07.07 17:40 Odpowiedz
Witam, Moja MERCEL Silveira z Indonezji, otrzymałem bezpośrednią pożyczkę 10,000 EURO dobrą żoną Arlene Williams, to dobra kobieta, a ja byłem bardzo sfrustrowany, bo nie wierzę, że nadal istnieje realne kredytową do mojego przyjaciela. Pan Diego mówi mi o tym, jak dostała pożyczkę z kart kredytowych, Arlene Williams, więc postanowiłem ubiegać się o pożyczkę i byłem naprawdę zaskoczony, kiedy otrzymał wiadomość do mojego konta bankowego jest kwotą 10 000 EURO. Więc radzę, jeśli chcesz pożyczkę, prosimy o kontakt z Panią Arlene Williams WhatsApp zadzwonić +2349079785567 e-mail lub zadzwonić do firmy (Arlenewilliamsloanfinance@hotmail.com) i zawsze upewnij się, że masz swój kredyt. pozdrowienia MERCEL Silveira
AnonimMobbing
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.07.06 14:59 Odpowiedz
Ktoś ostatnio pytał o numer osoby która zbiera ludzi i dowody na Dolnym Śląsku +48737455379
AnonimNick
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.07.04 22:35 Odpowiedz
A u nas kierownik sam dzwoni , bo sam walczy o każda umowę
Anonim313
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.07.03 19:11 Odpowiedz
Witam, poszukuje światków, którzy są w stanie zeznawać przeciwko T-Mobile odnośnie braku rozliczania nadgodzin (szczególnie w salonach firmowych) rozprawa w Warszawie - kontakt - 692888787
AnonimPolonista
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.07.03 23:58
Kurcze analfabeto jak Cię traktować poważne??? Świadków!!!!! Nie swiatkow!!!
AnonimHeheh
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.07.04 07:41
Polonista się odezwał! :-D
AnonimNikt wazny
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.07.05 11:00
A czy może tez się dołączyć podlaskie bo tu na byłe kierownictwo dużo mamy?
AnonimT
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.07.07 22:30
Hetman - go for it!
AnonimMrs Deborah Moses
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.07.02 11:07 Odpowiedz
Dobry Dzień, jesteśmy bazą pożyczkodawcy w zjednoczonym stanie Minnesota jest tam jakikolwiek W jaki sposób jesteś chory na sytuację finansową lub w długów e.t.c udziela kredytów Lub kredytowej dla biznesu. Możemy zaoferować dowolny rodzaj kredytu, jaki sobie życzysz Do przejęcia. Skontaktuj się z nami dzisiaj. deborashoral@gmail.com, aby uzyskać więcej informacji Informacja.
AnonimPetruRysio
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.07.01 21:33 Odpowiedz
No przecież to jest po to, aby mniej kasy zapłacić. Po co mają zarabiać, skoro mogą zrobić 60% planu za darmo. Przecież tyle kasy zostanie dla Niemca...
Anonimhaha
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.07.01 00:08 Odpowiedz
cytat:
No to moi kochani poczekajcie na wrzesień. Na wakacje plany mają spaść. A we wrześniu średnio 17 proc więcej w stosunku do czerwca.pisze to Wam bo i ja mam dość. W centrali też coraz więcej roboty.
Taaaa.....cele na wakacje zamiast spać, zostały zwiększone.....Człowiek myśli co miesiąc, że już się przecież nie da więcej sprzedawać...a firma jednak wie lepiej....nie ważne, że ma pół miesiąca urlopu...masz sprzedać tyle, ile miesiąc wcześniej bez urlopu... Może nasza kadra zarządzająca, zakłada że przez całe wakacje będziemy siedzieć na nadgodzinach dzień w dzień i cele ustalali na podstawie 10-godzinnego dnia pracy....
AnonimZarobiony
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.06.26 22:34 Odpowiedz
CTI come back w sklepach co oznacza, że góra i klakierzy szukaja szansy, wyników i ochraniacza na d... co by im nie podziekowano ale droga sałatko twoj poprzednik rowniez tak działał co skonczyło się, że go juz nie ma bo nie tędy droga... W sklepach to narzedzie sie nie sprawdza z roznych wzgledow i prosze to w koncu zrozumiec!
AnonimZly
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.06.27 11:19
K... koniec miesiąca walczę o każdą umowę aby zrobić 70% planu a jakiś odrealniony ktoś wymyślił sobie wydzwanianie po dziadowskich bazach to ja się pytam kiedy mam obsługiwać kolejkę w sklepie?
Anonimreal2017
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.06.25 22:37 Odpowiedz
...mowie kumplowi ze T-MOB to ekstraklasa pracodawców, w koncu kolejny rok z rzedu zgarnal TOP EMPLOYER ...malo tego teraz chca extra nagrodzic swoich ludzi i zaplacic nawet tauzena i pol za kazdego poleconego pracownika jest wiec realna szansa na synekure. Widze błysk w jego oku i slysze a ile placa i czy moge rekomendować jego persone...mowie 1,7 w lape ...a on, bedac pod wrazeniem wydusil, naprawde zacna tygodniowka...
AnonimWochaty
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.06.25 20:30 Odpowiedz
Paulina: No i obowiązkowe nadgodziny masakra i nikt nie potrafi wytłumaczyć dlaczego Paulina, no jak to nie wiadomo dlaczego? Timobajlełke lepiej wydrenować obecnych pracowników, bo jak to powiedział jeden z kierowników HL: "zatrudnienie dodatkowych 20 ludzi nic nie zmieni" :
Anonimpremia
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.06.22 23:08 Odpowiedz
słabiutkie te prowizje... pracodawco dodaj jakąś premię za wszystkie doładowania prepaid, nie tylko za doładowania przy rejestracji jak jest obecnie, ale za każde doładowanie, myślę że wyjdzie to z korzyścią dla obu stron, premia za doładowanie = nakłonienie do wyższej kwoty doładowania. Można to sobie jeszcze ładnie pogrupować np. >100 - 1% premii <100 -200 - 2% premii itd Wasz zysk przekłada się na nasze premie. DO DZIEŁA )
Anonimpaulina
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.06.20 14:26 Odpowiedz
No i obowiązkowe nadgodziny masakra i nikt nie potrafi wytłumaczyć dlaczego
AnonimWochaty
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.06.25 20:29
Paulina: No i obowiązkowe nadgodziny masakra i nikt nie potrafi wytłumaczyć dlaczego Paulina, no jak to nie wiadomo dlaczego? Timobajlełke lepiej wydrenować obecnych pracowników, bo jak to powiedział jeden z kierowników HL: "zatrudnienie dodatkowych 20 ludzi nic nie zmieni" :
AnonimTomasz
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.06.18 17:37 Odpowiedz
Magazynierka nie rozpędzaj się tak bo ktoś niżej już podał numer że chce Ci sprawę o mobbing wytoczyc, a ludzie się znajdą
AnonimTik tak
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.06.15 23:45 Odpowiedz
Warto odejsc- polecam. Swiat nie konczy sie na magentowym kolchozie
AnonimRiki
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.06.13 22:09 Odpowiedz
Ja juz nie doczekam...
AnonimJa
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.06.14 21:56
Bądź dobrej myśli, TM to nie koniec świata...
AnonimKapus
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.06.13 14:35 Odpowiedz
No to moi kochani poczekajcie na wrzesień. Na wakacje plany mają spaść. A we wrześniu średnio 17 proc więcej w stosunku do czerwca.pisze to Wam bo i ja mam dość. W centrali też coraz więcej roboty.
AnonimGregs Walker
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.06.13 07:03 Odpowiedz
Uwaga: Jest to BOOST CAPITAL CENTRAL TRUST FINANCE LIMITED. Oferujemy wszelkiego rodzaju pomoc finansową dla każdego, kto potrzebuje pożyczki, takiej jak pożyczka firmowa, pożyczka indywidualna, pożyczka inwestycyjna, konsolidacja zadłużenia i zakup domu itd. Oferuję pożyczkę w Bardzo niska stopa procentowa 2%. Ten program finansowania umożliwia klientowi korzystanie z niskiej stopy zwrotu. Daję pożyczkę w minimalnej wysokości 2000,00 do maksymalnej kwoty 10.000.000,00 dolarów / euro / funtów. Jeśli potrzebujesz jakiejkolwiek pożyczki, skontaktuj się ze mną, aby uzyskać więcej informacji za pomocą poczty elektronicznej: bcctfinanceltd@gmail.com. Dzięki i błogosławcie Bogu.
AnonimRobert
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.06.11 18:17 Odpowiedz
Cześć, Czy szukasz prawdziwej pożyczki po przystępnej stopie procentowej, w ramach sprzyjających warunków udzielania pożyczek? Czy potrzebujesz pożyczki na pokrycie długu lub spłacenie rachunków? Czy Twoje banki i inne instytucje finansowe zostały przez Ciebie odrzucone tylko dlatego, że masz niski wynik kredytowy? Czy potrzebujesz pożyczki lub finansowania z jakiegokolwiek powodu, Kredyty samochodowe Kredyty mieszkaniowe * Pożyczki firmowe * Kredyty hipoteczne * Kredyty mieszkaniowe * Kredyty konsolidacyjne * Pożyczki osobiste Uwaga: udzielamy pożyczki za 3-procentową stopę procentową rocznie. Zainteresowane osoby powinny skontaktować się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej: - cashloancompany10@gmail.com, aby umożliwić nam otwarcie pliku przetwarzania pożyczki. Kontakt z e-mail: - cashloancompany10@gmail.com Wszystkiego najlepszego, Pan Robert Smith.
Anonimhehe
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.06.08 08:08 Odpowiedz
http://thehill.com/blogs/pundits-blog/economy-budget/336578-why-does-t-mobile-treat-its-american-workers-worse-than Nie jesteśmy sami... nawet jesteśmy lepiej podobno traktowani niż w USA. Ale ja wiem... to pewnie jest zemsta za IIWW Niemiecki sposób pracy, zostaje we krwi.
AnonimJa
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.06.08 23:39
Autor artykułu nie podaje bliższych szczegółów gorszego traktowania pracowników T-Mobile w USA. Brak informacji o genialnych pomysłach. Poczytało by się co słychać za Wielką Wodą. Szkoda.
Anonimdffds
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.06.06 17:17 Odpowiedz
a jaki związek ma par. 52 ze zwolnieniem L4? Pracodawca musi bardzo mocno udowodnić, że pracownik faktycznie jest zdrowy... rozwiązać umowę może, ale po za 52 - owszem. Ale związku z 52 nie widzę. Ponad to, od razu poszedłbym do sądu pracy po takim zwolnieniu.
AnonimOno
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.06.06 15:14 Odpowiedz
Najlepsi są Ci którzy dostali 52 I płaczą co Przemek
Anonimzus
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.06.06 10:52 Odpowiedz
cytat:
TMPL -Top Emlpoyer czy Obóz Pracy??? Chodzę z gorączką do pracy bo przecież przy braku pracownika przez tydzień przy obecnym ruchu i typie klientów (czyt. same dziadki i reklamacje) i narzuconych planach, zrobić 70% graniczy praktycznie z cudem. I co mam zarobić samą podstawę czyli mniej niż pracownik Biedronki??? Dlaczego nie pozwalacie nam godnie pracować, a w razie choroby skazujecie nas na brak środków do życia? Czy jest jeszcze jakiś Top Emlpoyer który karze swoich pracowników za chorobę???. Chore to jest -na prawdę!!
Dziwią się później, że ludzie wolą siedzieć na L4 do końca miesiąca niż wracać po tygodniowej chorobie. System premiowy nie daje żadnej motywacji w takiej sytuacji. Jego twórcy należy się porządna premia
AnonimHotline
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.06.06 08:05 Odpowiedz
Kiedyś jak szedłem do lekarza to bralem jak najmniej l4. Teraz jak pójdę to conajmniej na 2 tygodnie bo mi to dużej różnicy nie zrobi. Jak chcecie oszczędzać to ja sobie odpocznę.