REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2012-07-06 09:17 | Rynek | rynek | t-mobile
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 3734

Strajk włoski w T-Mobile?

To żart?

źródło: demotywatory.pl

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Aktualna ocena: 4.675 (głosy: 231)
Tagi: | rynek | t-mobile Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 3734
Komentarze: 3734 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

Anonimkazimierz79
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.09.24 00:39 Odpowiedz
4 lata, 3800 komentarzy i nadal jedyne co potraficie to narzekać na forum :-) Nie dziwie się, że Was tak w d...o walą :-) Odnoszę wrażenie, że strajk włoski to Wy macie non stop hhhehhehe
AnonimKarol
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.09.23 09:53 Odpowiedz
Czas rzucic wypowiedzenie lub l4 okazalo sie ze wielu sprzedawcow pracowalo charytatywnie za lichą podstawę .... Plany z kosmosu a wasze 70 procent to pojecie wzgledne ... 70 procent moze byc nawet z miliona marży. Praca w weekendy i swieta stres za 1800 zł to juz rzeczywiscie lepiej isc do biedronki pracowac juz tam wiecej placa pozdrawiam
Anonimpatent
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.09.21 23:31 Odpowiedz
rynek się mocno zmienia nasze PKB przybiera na sile/mocy ale zbytnio tego nie widać w salonach, motorem działań jest marketing, nasz trochę kuleje, nasze reklamy te obecne są słabe nic ujmującego nic fajnego do konkretnej poprawy... ma być tanio tylko to się liczy internet bez limitu, to już było jaki czas temu nudaaa Najważniesze w tym wszystkim jest ile Kowalski zapłaci za szajsunga S7 bo ładnie wygląda na reklamie, moja propozycja proszę zrobić raty na 48 m-cy a nawet na 60 m-cy do tego ochrona BU na cały okres rat nie tylko na okres umowy na 24 m-ce i będzie szło jak świeże bułeczki, taki Kowalski zapłaci za S7 9 zł, ale kozaka w kieszeni będzie miał i co najważniejsze sąsiadowi kopra opadnie. Uważam iż mój pomysł jest genialny i go opatentuje
Anonimktos
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.09.20 23:25 Odpowiedz
Wszyscy narzekają a każdy nadal pracuje, fakt nikt już się nie stara z sprzedaza , gdyby nie było lejka 70% wszystkim było by łatwiej i każdy by się starał
Anonimmateusz
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.09.20 11:12 Odpowiedz
W Tmobile to w ogóle się kiepsko pracuje. Popieram przedmówców
Anonimjola
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.09.20 23:02
to się zwolnij jak się tak kiepsko pracuje i idź do biedronki za 1600 zł
AnonimMazur
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.09.21 08:53
Wole w Biedrze za 1600 i miec spokojna głowe niz w T-Mobbing Co zreszta juz zrobilem, wiec przestan głupio argumentowac. T-Mob ma zalety i wady jak kazdy pracodawca, tylko dorabia do tego ideologie jaki jest idealny i TopEmpl. a niczym innym nie rozni sie od kazdej korpo. Skonczyl sie okres inwestycji i radosnego rozwoju a przyszedl okres zbierania kasy i golenia gdzie sie da. Pracowalem od czasow Ery i bywalo roznie ale atmosfera byla super. A w Tmpl nie ma atmosfery tylko excel i euraski. Wiec pracujcie dla pieniedzy a nie dla ideałow i bedzie ok a pracodawce traktujcie z wzajemnoscia i humorki sie poprawia.
AnonimAndrzej
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.09.19 22:28 Odpowiedz
Gość od Agenta: no właśnie wtedy T-Mobile zarobi najwięcej !!! O to w tym wszystkim chodzi !!! Im mniejsze wyrobienie planu, tym większy zarobek operatora. Z tego powodu właśnie są podnoszone notorycznie plany. Najgorsze jest to, że Wy jako agenci nic z tym nie potraficie zrobić. Plany rosną i będą rosły. T-Mobile będzie zarabiać, a Wy i Wasze APS-y coraz mniej. Aż się pozamykają. Tak, można zmienić pracę, można zmienić branżę. Pamiętaj tylko, że niektórzy pracują w tym od lat, a operator co roku zarabia tyle samo. W dużym uproszczeniu oczywiście. A Ci, którzy na to pracują, ludzie pierwszego kontaktu z klientem już nie. Zarabiają coraz mniej. I to powoduje wkurzenie sprzedawców, właścicieli APS-ów również. Sprzedawcy w salonach w większości obsługują infoliniarzy, wyjaśniają faktury, które zmieniły się na jeszcze mniej czytelne. Do tego dochodzi obsługa bezpieczników, pisanie reklamacji, bo system liczy za każde połączenie pomimo, że klient ma bez limitu. I wiele innych. A jak klient przyjdzie coś kupić, to trzeba myśleć co sprzedać, żeby liczyło się do PJS. Taka prawda. Kiedyś simo było super, teraz już nie. Dlaczego ? Bo lepiej sprzedać z telefonem poprzez aliora, kit z marżą, liczy się to co będzie na koniec roku w księgowości. Temat rzeka...
Anonimbasas
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.09.15 23:01 Odpowiedz
najlepsi już dawno odeszli do konkurencji. A top employers jest... no , aby tam być to tzreba zapłacić... wiec , jak sam sie domyślasz - kto zapłaci, to bedzie top employers.
AnonimPracownik
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.09.15 16:05 Odpowiedz
Kiedyś praca w Erze czy T-mobile na początku to była przyjemność. Plany były realizowalne - nie to co teraz, socjal był bardzo dobry, człowiek zarabiał i nie musiał kombinować, nie bał się co będzie za miesiąc, stres był do przeżycia. Dzisiaj co dziennie komunikat, że ktoś gdzieś coś ukradł, że czegoś nie wolno, coś jest zabronione a plany rosną. Odbierają podstawowe narzędzia do pracy a wzrastają wymagania, do tego nacisk od kierowników. Co się podziało z naszym pracodawcą przez ostatnich kilkanaście miesięcy? Best employers w czołówce z roku na rok, a w tym roku jeżeli T-mobile nadal znajdzie się w gronie najlepszych pracodawców tzn że cały konkurs jest ustawiany. I nic nie da bojkot imprezy, to akurat jeden z niewielu plusów które zostały w tej pracy. Największą nieuczciwością jest próg 70% bo jeżeli ktoś zrobi 68% to firma zarobi jakieś pieniądze i to wcale nie małe, a pracownik dostanie sami wiecie co, nie można ciągle wzrastać kosztem pracowników, efekt jest taki, że najlepsi odchodzą.
AnonimGosc od Agenta TMobile
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.09.19 12:59
Nie wiadomo czy T-Mobile zarobi, jeśli zrealizujesz 68% planu. Operator prowadzący własne placówki ma koszty, jak każdy inny przedsiębiorca. Ma czynsz, wynagrodzenia pracowników i inne koszty. Poza tym plany rosną, owszem, ale również poprawiły się oferty, kampanie medialne, przekaz do klienta... Weźmy również to pod uwagę. Oczywiście zgodzę się z Tobą, że "kiedyś było lepiej". Ale kiedyś było lepiej prawie wszędzie. Nasze otoczenie, sytuacja rynkowa itp., zmieniają się bardzo szybko. Należy pamiętać o przeszłości, ponieważ ona dała podłoże do tego co mamy dziś oraz kim i gdzie jesteśmy, ale patrzeć należy w przyszłość ! Jeśli nie akceptujemy tych warunków, które oferuje operator możemy przecież znaleźć inne zajęcie, mamy obecnie rynek pracownika a nie pracodawcy. Zgadzam się również z tym, że zakazy, nakazy, mnóstwo priorytetów nie ułatwiają zadania a utrudniają. Nad tym można byłoby popracować.
AnonimTNadir
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.09.14 23:43 Odpowiedz
Dno jest dnem, nawet jeśli jest obrócone do góry...
AnonimTNadir
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.09.14 23:42 Odpowiedz
Dno jest dnem, nawet jeśli jest obrócone do góry...
AnonimDo Wymu do
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.09.14 22:59 Odpowiedz
Uwielbiam Cię trollu (trollico?), który w swoich postach nie używasz kropek i przecinków. Zresztą co sie dziwić... Wystarczy poczytać maile mojej mikro - ten sam brak gramatycznej ogłady. Ba! Żeby tylko gramatycznej... Logicznej, składniowej i ortograficznej również. Zatem poziom intelektualny drastycznie maleje wraz ze wzrostem kategorii zaszeregowania w T-Mobile. Jeśli ktokolwiek tu jeszcze dobrze zarabia, to nie jest idiotą i raczej będzie się solidaryzował z kolegami, którym noga się powinęła i nie dogonili mitycznych 70%. Nie będzie pisał postów w stylu "pies ogrodnika" i nie będzie bronił skandalicznych posunięć centrali. Nawet jeśli miał dobrą wypłatę, to nie będzie tu wchodził i sr...ł na swoich ziomków, tak jak Ty sr....sz. A do Łodzi jasne, że pojedziesz, bo kadra kierownicza musi tam obowiązkowo być. Smacznego browarku!
Anonimwymu
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.09.14 22:15 Odpowiedz
no i jak tam? kto jedzie na imprezę? z jednego mikro, gdzie pracuje około 140 osób pojedzie około 7 osób. Pełny bojkot. Ja nie jadę - nie mam zamiaru udawać ze deszcz pada, jak na mnie plują.
AnonimWymu do
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.09.14 22:27
Ale mamy płakać ze nie będziesz czy co Po co tu pracujesz ? Zbyt jesteś nieudolny czy jednak masz dobra robotę tylko wredny charakter
AnonimLolo
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.09.14 13:03 Odpowiedz
A ja podziękowałem firmie wiosną po 17 latach pracy.. i jestem z tego powodu bardzo zadowolony. Uwierzcie mi świat poza T jest całkiem kolorowy to nie jest wyznacznik życia - kiedyś każdy dążył aby z firma się utożsamiał a dziś każdy to tylko maszynka do "wciśnięcia"teoretycznie super oferty. Nie będziesz ty będzie ktoś inny.. sentymenty sie skończyły. Trzymajcie się.
Anonimo lo lo
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.09.13 05:26 Odpowiedz
Nadgodziny wyplacili ??????
Anonimpiotrrrr
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.09.14 04:52
Podobno nie
Anonimanka
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.09.14 18:28
Ja chyba dostalam
AnonimPIZZA
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.09.11 21:09 Odpowiedz
CYTAT: Czytam co jakiś czas wasze wpisy pizzy nie ma kasy nie ma a ja siedzę cichutko gdzieś tam na drugim końcu świata robię plan robię cup dostaje pizze i nadal wypłatę ok bo wiem co sprzedawać żeby dalej tak samo zarabiać... sekret jest w czytaniu info jakie przychodzą za co płacą ile i to cisne ja nie mogę narzekać bo jak ktoś wie gdzie kasa leży to ja podniesie a nie siedzi i czeka aż sama z nieba spadnie ;-) A ja znam największych twardzieli sprzedażowych w moim (dużym) mieście i powiem Ci, że nie jesteś konsultantem/tką i nie masz pojęcia o tej pracy. Siedzisz sobie na Marynarskiej i smarujesz obłudne posty. Zarobki spadną teraz o połowę i nikt nie ma pojęcia jak dostać "nadal wypłątę OK". Nie będzie więcej "nadal wypłaty OK" w momencie, w którym zależy ona w głównej mierze od wyrobienia planów, które są w 120 - 140% najwyższymi planami w historii. Zrobiliście to specjalnie, żeby nie dać zarobić. Od najlepszych ludzi, walczących o każda złotówkę od lat, nie słyszę krzty optymizmu. Wszyscy chcą sp.....ać z tej firmy. Nikt ne chce tłumaczyć emerytom "dlaczego ukradli mi siedemnaście groszy" za PODSTAWĘ. Płaci się za każdą sprzedaną umowę i aneks, a nie za horrendalnie wyśrubowane 70%, które rok temu było 120 - 140%. Potem płaci się premię za wykonanie 100%, ale premia jest tylko dodatkiem. Główna kasa to prowizja! Amatorzy, piłujący galąź na której siedzicie!!!! P.S. U mnie też pizzy nie było, bo kiero bał się, że nie dostanie zwrotu z centrali.
AnonimGo od Agenta TMobile
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.09.14 11:21
To masz kierasa parówkę ! Jeśli się boi, że mu kasy nie zwrócą...
AnonimHmmmm
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.09.10 23:28 Odpowiedz
Czytam co jakiś czas wasze wpisy pizzy nie ma kasy nie ma a ja siedzę cichutko gdzieś tam na drugim końcu świata robię plan robię cup dostaje pizze i nadal wypłatę ok bo wiem co sprzedawać żeby dalej tak samo zarabiać... sekret jest w czytaniu info jakie przychodzą za co płacą ile i to cisne ja nie mogę narzekać bo jak ktoś wie gdzie kasa leży to ja podniesie a nie siedzi i czeka aż sama z nieba spadnie ;-)
Anonimkole
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.09.11 09:05
Sekret jest w podnoszeniu planów z miesiąca na miesiąc aby sprzedawcy czasem za dużo nie zarobili w upadającej firmie ...
AnonimWrocaw
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.09.10 18:09 Odpowiedz
Tmobile płaci Wam za kasowanie komentarzy? (może reklamy za to pcha?) bo kasujecie wszystko istotne, bez żadnych danych -sprzedaliscie się im? -Np info o tym że wydawaniaja w dni wolne i po godzinach -gdzie wolność słowa?
Anonimabc
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.09.08 19:48 Odpowiedz
Witam, Jestem już byłym pracownikiem T... ktorego zwolniono wykorzystując system norm, których nie spełnił. Szukam byłych lub na wypowiedzeniu pracowników z Łodzi do zeznawania w Sądzie pracy : 609 629 280 jeśli Nas będzie więcej jest szansa na odszkodowanie Dodam, że juz jedna sprawa została wygrana w Sądzie Pracy przeze mnie przeciwko Tmobile .
AnonimPasibrzuch
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.09.08 18:39 Odpowiedz
Gościu, pizza akurat była wczoraj w całej Polsce, więc nie świruj. A do wszystkich, którzy narzekają: praca w T owszem, do lekkich nie należy, natomiast jest rozwojowa i dobrze płacą. Jak Wam nie pasuje, to po co się męczyć? Nikt Was na siłe nie trzyma. Jeżeli jesteście tacy wybitni to szukajcie czegoś nowego- z pewnością każdy nowy pracodawca przywita Was z otwartymi ramionami i umową na lepszych warunkach. Łatwo być malkontentem i mieć tylko roszczenia, ale dać coś od siebie to już nie...
Anonimpizza
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.09.09 23:01
w całej Polsce guzik prawda jak się ma kierownika, który nie wie jak to rozliczyć to można sobie pizze zamówić we własnym zakresie, może ankietę warto przeprowadzić w których sklepach była pizza, zamiast pisać głupoty pizza dla wszystkich... żenada
Anonimsciema
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.09.09 23:14
potwierdzam z tą pizzą to ściema od razu czuć trolla z centarli, u nas raz była zamówiona i faktycznie był duży problem jak to rozliczyć więc kolejnych podejść już nie było mam nadzieje że była po niej zajebista niestrawność bo Ci którzy na nią zasłużyli faktycznie jej nie jedli, mam na myśli oczywiście konsultantów smacznego menagerowie!!!
AnonimEjdi
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.09.08 15:16 Odpowiedz
Gdzie jest ta pizza, którą niby od 3 miesięcy dostajemy. Anka jara się w mailach a ja głodny chodzę
Anonimbojkot
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.09.07 20:50 Odpowiedz
w łodzi. akurat impreza zrobiona tak aby nie dojechać - i oczywiscie sklepy beda otwarte w sobote tak aby nie kazdy mógł pojechać.
Anonimhfhfhfghfghfh
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.09.07 18:44 Odpowiedz
to co? pełny bojkot imprezy w łodzi?
AnonimVicram
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.09.07 19:03
Gdzie i kiedy ta impreza w tym roku?
Anonimtrybsonwmaszynie
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.09.07 12:19 Odpowiedz
Podobno w Łodzi zbiera się inicjatywa związkowa. Ciekawe czy wypali. Dziwi mnie ze do dzis nie ma tam związków zawodowych. Moze to słaba metoda ale chyba jedyna zeby zawalczyć o swoje w tej pracy zamiast ja zmieniać... Co Wy na to?
AnonimXYZ
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.09.06 13:54 Odpowiedz
A co się dzieje z Funduszem Socjalnym? Ktoś coś wie?
AnonimWSCIEKLOSC
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.09.06 11:45 Odpowiedz
Mam propozycję, żeby ten długi post o wałach w firmie - cesja z fraudziarzy na nową firmę, potem duże limity na iPady itd. - został wklejony bez nazwisk, ani nawet słów sugerujących nazwiska. Pojawia się tam np. duże, ciężkie, zielone, okrągłe warzywo liściaste z głąbem w środku. Usuń to kolego (oraz inne nazwiska, czy sugestie do nazwisk) i wklej znowu - post jest bardzo dobry. Powinniśmy ujawniać, co tu sie wyrabia. Wypowiedzieć totalną wojnę ludziom, którzy chcą nas cały miesiąc straszyć, mobbingować i niszczyć psychicznie, a potem nic nie zapłacić.
Anonimdlaczego
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.09.06 13:46
jest za !
AnonimSzukaniedziury
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.09.09 22:45
Kowal zawinił cygana powiesili... Ciekawe czy dyrekcja odda kasę, którą dostała za realizacje planu nie zawsze zrobionego uczciwie w kanale?
Anonim11
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.09.06 09:57 Odpowiedz
krótko i na temat...Złodziej złodzieja pogoni
Anonimfghfgh
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.09.05 22:38 Odpowiedz
akurat nie musze sie tłumaczyc, ani policji ani nikomu innemu. ale syf zostaje - a firma ma czarny pr, który sie wydostaje na zewnetrz. bo to co sie dzieje to widac - a czarny pr szkodzi najbardziej.
Anonimddasdfdf
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.09.05 21:26 Odpowiedz
szkoda tylko że szefostwo nie pomysli skad sie biorą oszustwa - o czym dzisiaj był mail. Bo nie biorą sie tylko i wyłącznie z czytsej chęci szybkiego zysku. Biorą sie z frustracji - przez wysokie plany, ciągłe obniżanie premii i.. długo by wymieniać... Ta praca nie jest już takim eldorado, że będą sie o to zabijać. wrecz przeciwnie - co widać po "reklamach" rekrutacyjnych. Ale w kasowanym poscie kolega dobrze pisał... to kolos na słomianych nogach.
Anonimbida ddasdfdf
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.09.05 22:18
tłumacz to policji ciekawe czy kupi taki kit
Anonimdlaczego
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.09.05 19:56 Odpowiedz
cytat:
Proszę nie linkować do innych serwisów. Ujawnianie danych osobowych zgodnie z polskim prawem jest karalne i dlatego takie posty są też usuwane. Administrator strony jest zmuszony do takiego moderowania, czy mu się to podoba czy nie.
ale są rownież pisane posty ktore nie sa linkowane a znikają choc nikt o to nie prosił i funkcja Admina jest tu nieco przekraczana. To jest forum do wypowiadania się na kazdym temat ktory można opisać wieloma literami a nie tylko takimi którę są wygodne dla tego forum.
KanKan
Administrator


Posty: 2766
Zarejestrowany:
2008-04-01 19:27:29
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.09.05 19:15 Odpowiedz
Proszę nie linkować do innych serwisów. Ujawnianie danych osobowych zgodnie z polskim prawem jest karalne i dlatego takie posty są też usuwane. Administrator strony jest zmuszony do takiego moderowania, czy mu się to podoba czy nie.
AnonimProsba
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.09.06 16:14