REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2012-07-06 09:17 | Rynek | rynek | t-mobile
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 4200

Strajk włoski w T-Mobile?

To żart?

źródło: demotywatory.pl

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Aktualna ocena: 4.645 (głosy: 268)
Tagi: | rynek | t-mobile Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 4200
Komentarze: 4200 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

Anonimffd
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.05.20 11:31 Odpowiedz
Czy ktoś z Was już się zapisał do związku zawodowego w t-mobile? Warto tam być? Ja się zastanawiam coraz bardziej czy się nie przyłączyć
AnonimGo
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.05.23 01:50
Warto.
Anonimwidzew lodz
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.05.13 11:29 Odpowiedz
cytat:
T-Motei na sprzedaż http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/t-mobile-polska-sprzedaz-deutsche-telekom,230,0,2308070.html jak wystawią na aukcję to chętnie kupię, lubię nabywać rzeczy bez wartości i czasami zdarza się że po jakimś czasie- jak zmieni się zarząd, jednak mają jakąś wartość
słabo sprzedajecie, u nas na lodzkim HL wychodzi po 8 tyś premii na głowe
AnonimKS
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.05.17 08:24
8 koła to chyba nam caly team
AnonimIdzie lato
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.05.11 18:06 Odpowiedz
U mnie liczyliśmy sobie prowizje z tego co teraz mamy to jednej osobie tylko wychodzi prognoza na ponad 1000 na rękę haha jest super yeyeye
Anonimdobrzeczyzle
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.05.11 22:25
chawalisz sie czy zalisz ?
AnonimBIG sele
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.05.06 01:51 Odpowiedz
T-Motei na sprzedaż http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/t-mobile-polska-sprzedaz-deutsche-telekom,230,0,2308070.html jak wystawią na aukcję to chętnie kupię, lubię nabywać rzeczy bez wartości i czasami zdarza się że po jakimś czasie- jak zmieni się zarząd, jednak mają jakąś wartość
Anonimodzianin
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.05.04 13:17 Odpowiedz
cytat:
To nowy autorski program T CashCut 3.0
a coś konkretnego?
AnonimDbd
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.05.04 13:59
Tu zabiorę, Tam zabiorę, tu rzucę 2zł. Na koniec damy szampana i oszczędności liczymy w milionach. Na koniec będzie płacz i sraczka,ze nie ma kto odbierać połączeń- nadgodziny gwarantowane.
Anonimolo
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.05.04 09:58 Odpowiedz
znowu zmiany w systemie prowizyjnym na HL , wszystko zabiorą cały czas tylko kombinują jak tutaj coś jeszcze uciąć
Anonimniva
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.05.04 11:58
a co to za zmiany?
AnonimKknsul
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.05.04 12:27
To nowy autorski program T CashCut 3.0
AnonimPetruRysio
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.05.02 21:42 Odpowiedz
a o co chozi?
Anonimlol
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.05.02 20:08 Odpowiedz
Fakt bardzo dobrze z drugiej strony kto wprowadzil oferte alternatywna i PBO ? Kiedy osoby zadluzone w t-mobile na pare tysiecy dostawaly telefon bez kaucji ? Zarzad ma rozdwojenie jazni? I jeszcze te maile od regionalnego co zrobic i pisac we wniosku zeby przeszlo brak słów
Anonimlol
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.04.28 22:36 Odpowiedz
Blokujemy nr imei jak plus przy braku spłaty rat ? Brawo Wy
AnonimMac
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.04.29 18:15
I bardzo dobrze skonczy sie fraudowy raj.
AnonimTeresa
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.04.30 07:48
I następna rzecz za która tmobile dostanie karę, - mam prawo kupić telefon z wolnej ręki (czy to od kogoś czy z lombardu), ktoś mi go sprzeda, a że mu się firma wywalila to mi mają zablokować telefon?!!, od odzyskania długów jest komornik, tmobile to może sobie co najwyżej dopływ krwi do mózgu blokować nie telefon, w chwili sprzedaż jest on własnością nabywcy i może być dalej odsprzedany - jak będą leasing telefonów robić to niech sobie blokują, kupię telefon który będzie zablokowany zgłaszam sprawę i idę po odszkodowanie,.
Anonimplacek z odzi
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.04.28 18:46 Odpowiedz
Cel na GA dla starszego konsultanta: marzec - 27 sztuk maj - 54 sztuki Brawo WY!!! Dajcie w czerwcu 100, co się będziecie szczypać!!
Anonimbyly placek koluszek
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.04.28 19:44
A mi kumpel ktory jeszcze tam pracuje mowil ze nie ma zadnych celi do zrobienia ze niby za aneks placa po 2 zl czasani 25 zl , I jakas skutecznosc ze jest I mowil ze zarabia premi mniej o okolo 75 procent
Anonimdo Magosi z 54
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.04.28 20:05
Małgosiu, jak dobrze popatrzysz, to jest to do zrobienia. Popatrz na swój kwiecień. Jak poprawisz dbałość o klientów regon - masz to życzliwy
Anonimcosmo
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.05.05 23:12
Jaki konsultant taki plan. Jak płaczesz ze 50ga to duzo to idz na kase do biedronki. Znam mlodszych konsultantow co robia wiecej GA niz ty starszy. A starszy ma podobno wiekszy plan. Same cieniaki zostały
Anonimhehe
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.04.28 10:27 Odpowiedz
2700 brutto powodzenia z obowiązkami wywalonymi wręcz w kosmos, za te pieniądze popracujesz miesiąc - nawet z premia. A jeszcze jak ci od "wspomagania" sprzedaży uwalą ci połowę umów za jakieś wyimaginowane braki to poczujesz jak to jest "być najcenniejszym kapitałem firmy". Poczujesz "power of corpo" jak dostaniesz plany nie do zrobienia, jak wytrzesz ślinę zapienionych "okradzionych przez złodziejską firme" klientów - tych bardzo roszczeniowych. Poznasz uczucie "pracy zespołowej", gdzie konsultanci wydzierają sobie klientów z gardła. Docenisz każdy dzień wolny po za corpo. I to wszystko za 2700 brutto + "premia" hyhy. A, i jeszcze dodam, ostatnio premie zostały okastrowane o 50% - ale zapraszamy - na pewno przekonasz się, jak tutaj docenia się ciężka prace i wkład włożony w budowanie gruzów.
AnonimZadowolony
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.04.29 18:05
Większość maruderów ma od 3500 do 4000 brutto plus prowizja i jeszcze źle... Zmiencie pracę na bezstresowa za max 3000 bo więcej nikt wam nie da z Waszymi kompetencjami a tu nie psujcie atmosfery!
AnonimTo nie ja
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.04.28 00:03 Odpowiedz
Nie ma kogo zatrudnić, brak chętnych do pracy w sklepach? Nic dziwnego. Kadry chyba przespaly parę lat. Najnizsza krajowa wzrosła o jakieś 700 zł a podstawa na start dla konsultanta stoi w miejscu od lat. Nic dziwnego że nikt nie chce przyjść pracować za prawie najnizsza krajowa w podstawie. Ktoś powie że premie są... Jasne tylko że starzy wyjadacze mają coraz większe problemy ze zrobieniem planu więc taki świeżak długo będzie na samej podstawie. A pro po świeżaków..... To w Biedronce jest 2400 podstawa na start, a w TMobile przepraszam ile?? Nie myślałem że doczekam takich czasów...
AnonimPracownik
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.04.28 08:25
Po co piszesz nieprawde? Na start jest 2700. Do tego premia wiec zle nie jest w porownaniu do innych wiem bo pracowałem w Orange i Play.
AnonimLol
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.04.27 16:37 Odpowiedz
T-Mobile na sprzedaż ?
AnonimBzdury
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.04.27 23:31
Kupuj...
AnonimLepiejniebedzie
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.04.27 23:37
Czyli kolejnego PDO można sie spodziewać?
AnonimTadzio
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.04.26 14:06 Odpowiedz
He he he he i co marudy tak straszyliście ze na HL tyle osób pójdzie na zwolnienia lekarskie albo będzie zmieniać pracę a zapierdzielacie aż miło i to jeszcze nadgodziny bierzecie zaraz następne obniżki znowu postraszycie będziecie marudzić a i tak będziecie pracować
AnonimPozaTmobile
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.04.26 19:42
Krzykacze na forach, z jajami odeszli albo są na l4, na dole ktoś chce sprawę Gwieździe założyć i cisza żałosni, tylko Was kroić na prowizjach i czym się da, a dalej będziecie jak pod miotlą
AnonimKonsek
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.04.24 21:40 Odpowiedz
cytat:
same plusy. Pensja będzie dużo mniejsza. Więcej umów płatnych 2zł za szt. Robi się jak dawniej w Plusie. Przeszedłem do T-mobile i tu jest to samo. Wypłata 3000-3500zł nie będzie wystarczająca żedy zatrzymać ludzi na HL. imigrantów sobie zatrudnijcie. W wakacje będzie sraczka z nadgodzinami, bo ludzie po wypłacie z kwietnia będą szli na L4. Już teraz kierownicy mają listy zapisów na nadgodziny. Zapisy na nadgodziny! Na pewno wynikające z chwilowej potrzeby pracodawcy (do kiero piotra z Żeligo. Już szykuję list do Inspekcji pracy w tej sprawie )
Takie są warunki biznesowe. Hehe... Musimy się przystosować. Hehe :
AnonimLol
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.04.23 16:45 Odpowiedz
Jak się boicie pisać piszcie przy włączonym VPN
Anonimkuki911
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.04.23 15:53 Odpowiedz
A zdarzyło się, że kiero Wam odmówił wzięcia nż?
AnonimDokuki
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.04.23 18:54
Gwiazda z Wrocławia, ale telefon wyżej i nie miała nic do powiedzenia, tylko weź potwierdzenie
Anonimloltr
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.04.23 12:57 Odpowiedz
T-mobile to teraz taki empik wsrod telekomów az zale patrzec jak rozwaliliscie ta firme. Dobra na pierwsza prace dla studenta, zero prestizu
AnonimBK
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.04.23 15:10
Nie wszystko złoto,co się świeci...To co ladne i rozowe na zewnatrz nie zawsze jest piekne w srodku
Anonimlalami
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.04.22 12:01 Odpowiedz
u nas brak obsady w sklepie i kiero musi obsługiwać; nie jest magentowo i nie zapowiada się
Anonimkuki911
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.04.23 15:44
U nas kiero wyjdzie łaskawie na salę sprzedaży, kiedy jest kolejka ciągnie się aż pod inny salon, a jedna osoba jest na otwarciu sklepu. Grafik pozostawia wiele do życzenia. Btw. u Was też na 6 konsultantów jest jedna osoba na otwarcie sama na 2 h?
dostalamsiekieradostalamsiekiera
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 1
Zarejestrowany:
2017-04-22 09:54:41
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.04.22 10:07 Odpowiedz
Coraz częściej zastanawiam się nad opuszczeniem tej pracy... Siekiera wisi w powietrzu coraz niżej. Na kierowników wywierana jest presja, która przekłada się na konsultanów. Zamiast pomóc, zastraszają. A niech jeden z drugim kierownikiem usiądzie na stanowisku konsultanta, niech obsłuży idealnie według standardów klienta, zawierając w tym wszystkim: GA, AX, dosprzedaż, ACC, leada (bo ostatnio to też stało się KONIECZNE) i jeszcze niech zrobi inlife'a na dodatek. Jeśli los skieruje takiego klienta do nas, to na samą obsługę trzeba przeznaczyć lekko godzinę. A potem trzeba wysłuchiwać, że się wolno obsługuje. A nie daj Boże, jak klient podziękuje odmówi i pójdzie do salonu naprzeciw nas... Dramat
Anonimprezes
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.04.22 09:24 Odpowiedz
cytat:
same plusy. Pensja będzie dużo mniejsza. Więcej umów płatnych 2zł za szt. Robi się jak dawniej w Plusie. Przeszedłem do T-mobile i tu jest to samo. Wypłata 3000-3500zł nie będzie wystarczająca żedy zatrzymać ludzi na HL. imigrantów sobie zatrudnijcie. W wakacje będzie sraczka z nadgodzinami, bo ludzie po wypłacie z kwietnia będą szli na L4. Już teraz kierownicy mają listy zapisów na nadgodziny. Zapisy na nadgodziny! Na pewno wynikające z chwilowej potrzeby pracodawcy (do kiero piotra z Żeligo. Już szykuję list do Inspekcji pracy w tej sprawie )
Jak nie będziecie robić celu, to za brakujące umowy będziemy Wam potrącać z wypłaty
Anonimmarek29
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.04.22 13:45
ale na HL 3000-3500 netto czy brutto bo to olbrzymia jest róznica...
Anonimbeka
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.04.21 17:29 Odpowiedz
Dostales smsa z buzka odezwij sie... W wakacje Pierwsza rozprawa w sadzie mozesz zostac swiadkiem wygrana w procesie otworzy nam drzwi do kolejnych spraw kolega zbieral materialy od pol roku To nie jest gdybanie to sie juz dzieje
Anonimwroclaw
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.04.21 18:29
hej ,dostałem i odesłałem to samo ,a poważnie śmiało można dzwonić numer jest podany i na mnie,mam materiały włącznie z rozmową gdzie pewna gwiazda dzwoni do dziewczyny po 22 ,obracając ja i mówiąc że coś robi nie mając dowodów,mało tego wplatuje jeszcze kogoś , maile,świadków wszystko jest czekam tylko aż ktoś z jajami będzie chciał się dołączyć,najlepiej ktoś kto poszedł na l4 na depresję bo dużo takich było więc śmiało dzwonić nie buźki wysyłać,numer jest poniżej.
Anonimwroclaw
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.04.21 18:31
sorki słownik w telefonie mi pozmieniał niektóre wyrazy
AnonimHotline
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.04.20 13:16 Odpowiedz
Róbcie tak dalej, a w wakacje kierownicy będą musieli siedzieć na słuchawce bo nie będzie komu pracować
Anonimola
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.04.20 23:25
a co sie stalo nie ma kto pracowac ??
AnonimKier
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.04.21 14:09
Kierownicy już maja dość więc do wakacji raczej nie doczekaja...
Anonimkons
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.04.21 22:11
same plusy. Pensja będzie dużo mniejsza. Więcej umów płatnych 2zł za szt. Robi się jak dawniej w Plusie. Przeszedłem do T-mobile i tu jest to samo. Wypłata 3000-3500zł nie będzie wystarczająca żedy zatrzymać ludzi na HL. imigrantów sobie zatrudnijcie. W wakacje będzie sraczka z nadgodzinami, bo ludzie po wypłacie z kwietnia będą szli na L4. Już teraz kierownicy mają listy zapisów na nadgodziny. Zapisy na nadgodziny! Na pewno wynikające z chwilowej potrzeby pracodawcy (do kiero piotra z Żeligo. Już szykuję list do Inspekcji pracy w tej sprawie )
AnonimDhdhdh
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.04.20 12:17 Odpowiedz
To koniec. Idę za l4 6mcy i nara. Nie będę za gówniane pieniądze uzeral się z klientem i pracodawcą. Robicie wszystko,żeby konsultantowi uprzykrzyc i obrzydzic prace
AnonimOLA
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.04.20 23:23
a co sie stało ?????
Anonimlol
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.04.20 00:37 Odpowiedz
Śmieszy mnie te info o wielkiej ilości CV - byle idiota może aplikować, ale jak dostanie w łeb celami i ciągłym ciśnieniem to zostanie w pracy co dziesiąty. Przy czym to, że zostanie nie znaczy, że się przyda. Widzę ten narybek na HL. Niektórzy nawet umieją sprzedawać, ale obsługi tego bur... nie ogarną w kilka miesięcy, więc klienci są odsyłani od sasa do lasa; w najprostszych sprawach muszą dzwonić po 5 razy. A z taką radością wykopano z firmy tych, którzy mimo gigantycznej wiedzy nie umieli sprzedawać. To teraz mamy sprzedawców, którzy nie umieją obsługiwać Jeszcez ten nowy system wynagrodzeń. Każdy nowy system na papierze wygląda na lepszy, ale rzeczywistśc bywa smutna. Po zostaniu przemianowanym na HL obsługa "inlife" (cel tylko na ga) w testowym lutym miałem super premię, w testowym marcu też całkiem dobrze, a jak weszło na stałe (kwiecień) to nagle zonk. Żeby dostać taki hajs jak wcześniej muszę robić cele na 150%, tylko, że od kwietnia cel tak podniesiono, że jest to niemożliwe. 60 nowych aktywacji dla starszego konsultanta?!? Jak, skoro my (jako najbardziej doświadczeni pracownicy) mamy podpiętą też obsługę płatności i techniczną? Tymczasem nowi pracownicy ze stanowiskiem konsultanta mają 150% już przy 30 umowach. Nagroda za wiedzę i prace dla fimry od lat - zapomnijcie, nie w T-mobile.
Anonimewa
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.04.21 12:49
dobrze przyjdziemy my młodzi ambitni zdolni i bedziemy pracowac i robic co nam powiedza , ja moge nawet za 1500 euro pracowac
AnonimDamdaradam
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.04.18 12:58 Odpowiedz
Podbijam To jest tak... po analizie prawnika, a w szczególności rozmów, maili oraz opisów od kilku kilku osób zastanawiam się nad wniesieniem sprawy o mobbing, jeśli ktoś się chce dołączyć, być świadkiem miał jakieś l4 na depresję wynikającą z pracy proszę o kontakt, możemy się spotkać porozmawiać na kawie lub bezsporednio u prawnika i zdecydować, chodzi o dolnośląskie, więcej szczegółów na priv - telefon do mnie 737455379 (administratora proszę o nie kasowanie postu - numer może zweryfikować dzwoniąc), powiem tak dowody są mocne, nie będę tutaj pisał o kogo chodzi, ani czego dotyczą, jak ktoś chce się dołączyć zapraszam. I przestańcie się bać, przynajmniej Ci którzy już nie pracują
Anonimbeka
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.04.21 17:26
Dostales smsa z buzka odezwij sie... W wakacje Pierwsza rozprawa w sadzie mozesz zostac swiadkiem wygrana w procesie otworzy nam drzwi do kolejnych spraw kolega zbieral materialy od pol roku To nie jest gdybanie to sie juz dzieje
AnonimLol
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.04.18 10:22 Odpowiedz
Każdy robi to co lubi ofert pracy jest mnóstwo na rynku. Dlaczego się trzymać miejsca które wam nie pasuje ?
Anonimcalvin clark
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.04.18 01:22 Odpowiedz
Złożyć wniosek o pożyczkę w wysokości 3%, aby spłacić rachunki lub rozpocząć działalność gospodarczą? Więcej informacji Odpowiedz na ten e-mail: loanguaranteetrustfunds999@gmail.com
AnonimTmobilek