REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2012-07-06 09:17 | Rynek | rynek | t-mobile
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 1705

Strajk włoski w T-Mobile?

To żart?

źródło: demotywatory.pl

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Aktualna ocena: 4.815 (głosy: 142)
Tagi: | rynek | t-mobile Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 1705
Komentarze: 1705 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

Anonimhaha
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.03.02 13:48 Odpowiedz
Na Hotline dosłownie to samo, czy Tak tak czy normalny 15-20 minut oczekiwania na połączenie. Sieć wielkich możliwości. Dobrze, że klienci to widzą i szybko uciekają. za jakiś czas będzie płacz.
Anonimhmm
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.03.02 13:40 Odpowiedz
Już ludzie zaczynają odchodzić, coraz więcej osób na L-4 , zaczyna się. Ciekawe kiedy się obudzą?
AnonimDziwne
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.03.01 23:37 Odpowiedz
Chyba mam rozdwojenie jaźni, przed chwilą przeczytałem nowy wpis, wchodzę za 5 minut i juz go nie ma. Teraz juz nie wiem czy go czytałem czy juz w głowie mi się roi.
AnonimHggh
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.03.01 12:03 Odpowiedz
Di trololo. To jest prostackie myślenie. Trololo sie cieszy jak mu dają 2 proc wiecej zarobic po tym jak 90 zabrali. Ale tak tak na bank ktos zrozumiał. Oj sprzedawcy sprzedawcy
AnonimMrr
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.03.01 23:28
Jak już analizujemy język, to styl trolololo jak ulał pasuje do niezbyt inteligentnego mikro. Szczególnie stwierdzenie "powalczymy o kasę" jest jak ulał wyjęte z gadki motywacyjnej.
Anonimzaqwsx
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.02.28 22:21 Odpowiedz
cytat:
Miałem przyjemność poznać ich wszystkich osobiście, od prezesa z sąsiedniego kraju po wszystkich wymienionych dyrektorów (poza dyrektorem Pionu). Przy okazji konstruowania nowego systemu prowizyjnego po wpadce z 25%, dzięki której powstało to forum. Post jest śmieszny, ale uwierzcie, rzeczywistość wygląda dużo gorzej. To naprawdę cyniczni gracze, wiedzą w co grają i nie mają żadnych skrupułów. Ktoś na forum pisał "dlaczego z nami nie rozmawiają". Oni nawet nie myślą w tych kategoriach, ludzie w sklepach są dla nich tępym narzędziem do realizacji celów, a nie do rozmów.
Smutne, ale prawdziwe, my też powoli wyzbywamy się wszelkich złudzeń. Najbardziej bawią mnie te "dni zasad postępowania", "t-time'y" czy inne szwancparady dla centrali, te teksty o etyce biznesu i inny korpo bullshit, który niojak przekłada się na zachowanie naszych przełożonych. Błagam, dajcie sobie spokój z tym. Na te idiotyzmy leci kasa bez sensu, a nam się mówi, że mamy oszczędzać. Wysyłacie do sklepów jakieś przeterminowane babeczki i inną kupę. My tego nie chcemy, przestańcie, bo jest to żenujące. Może zróbcie wersję Tu i Teraz dla sklepów, bez tego całego super-hiper-fun szajsu. Nie mamy na to czasu. Może w centrali się nudzicie i macie na to czas. My nie.
AnonimTkopacz
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.02.28 21:48 Odpowiedz
U Was też zatrudniają całą masę nowych??!.. Szykuje się chyba akcja zwolnień
AnonimJojooo
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.03.01 13:18
Ludzie sami uciekaja co sie dziwic ... Z czego splacac kredyty itp ...
AnonimKK
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.02.27 19:59 Odpowiedz
Jako KK mógłbym stać z boku, słuchać o tych problemach, kiwać głową i milczeć, bo mam swojego opiekuna w DOKK więc co mnie to obchodzi? Ale obchodzi! Większość tematów i tak załatwiam w SF, bo tak mi przyjemniej i wygodniej. To co Wam zrobili to jakaś paranoja! Zżyłem się z ludźmi z SF i nie wyobrażam sobie, że te wartościowe i doświadczone osoby, mogłyby teraz zniknąć z SF i pozostanie mi suche załatwianie tematów na maila, a wszystko z powodu jakichś chorych decyzji i traktowania tych osób przez ich zwierzchników. Jeżeli ktokolwiek z managmentu lub top managmentu czyta to forum, niech ma świadomość, że firma nie ma tylko problemu wewnętrznego, ale w oczach KK też nie wygląda to najlepiej. Przypominam, że to KK decyduje w jakiej sieci ulokuje swoje 1000+ numerów po najbliższym RFP, a zaistniała sytuacja nie jest dobrze postrzegana w naszych oczach. Są jeszcze firmy w których nie tylko pieniądz jest istotny przy wyborze kontrahenta, ale też jego sytuacja wewnętrzna. Na dzień dzisiejszy notowania T-M w naszych oczach spadły.Jako KK jestem z Wami.
AnonimDzieki
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.02.27 23:05
Dziękujemy za te słowa otuchy. W jakiej branży Pan działa, może wyślemy CV do Pana.
Anonimtrolololo
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.02.28 22:09
trolololo panie KK, słownictwo takie jak u sprzedawcy hehe, ludzie kochani rozumiem, że coś chcemy tym forum osiągnąć, ale takie trolowanie nie ma sensu hehe. Druga sprawa powiało optymizmem na marzec, pozytywna poprawka w systemie motywacyjnym oraz mniejsze plany, można powalczyć o kasę. Jestem jednym z Was, sprzedawcą, nie najlepszym, nie najgorszym, strasznie wkurzał mnie ten poprzedni system, ale widać już ruchy w dobrym kierunku, dlatego naładujcie się pozytywnie i róbmy swoje, niedługo nowy prezes i mogą być głębsze zmiany. Pewnie zaraz polecą teksty, że jestem z centrali i spamuję hehe, nic z tego, jestem jednym z Was Jest delikatny gest dobrej woli z góry i to cieszy.
AnonimKK
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.02.27 19:50 Odpowiedz
Jako KK mógłbym stać z boku, słuchać o tych problemach, kiwać głową i milczeć, bo mam swojego opiekuna w DOKK więc co mnie to obchodzi? Ale obchodzi! Większość tematów i tak załatwiam w SF, bo tak mi przyjemniej i wygodniej. To co Wam zrobili to jakaś paranoja! Zżyłem się z ludźmi z SF i nie wyobrażam sobie, że te wartościowe i doświadczone osoby, mogłyby teraz zniknąć z SF i pozostanie mi suche załatwianie tematów na maila, a wszystko z powodu jakichś chorych decyzji i traktowania tych osób przez ich zwierzchników. Jeżeli ktokolwiek z managmentu lub top managmentu czyta to forum, niech ma świadomość, że firma nie ma tylko problemu wewnętrznego, ale w oczach KK też nie wygląda to najlepiej. Przypominam, że to KK decyduje w jakiej sieci ulokuje swoje 1000+ numerów po najbliższym RFP, a zaistniała sytuacja nie jest dobrze postrzegana w naszych oczach. Są jeszcze firmy w których nie tylko pieniądz jest istotny przy wyborze kontrahenta, ale też jego sytuacja wewnętrzna. Na dzień dzisiejszy notowania T-M w naszych oczach spadły.Jako KK jestem z Wami.
Anonimqwert
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.02.27 11:18 Odpowiedz
Na stronie t-szajs pojawiły się ogłoszenia o pracę. Na północy do każdego salonu. Zwolnień jeszcze nie było, a klientów w salonach jak na lekarstwo. Czyli..... Sami se wyszkolimy swoich następców. Ostatni gasi światło.
Anonimz pnocy
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.02.27 13:20
Zwolnienia były, a nowych nie chcą przychodzić do pracy, stąd ciągła rekrutacja :-)
AnonimSt konsultant
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.02.27 11:16 Odpowiedz
Koleżanki i koledzy, jak tam Wasza ostatnia "dobra" wypłata za grudzień 2014? Moja pożegnalna 3500
Anonimmasakra
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.02.27 10:26 Odpowiedz
Dyrektorzy to początek, będą robić selekcję i czystki pewnie na wszystkich poziomach, zawsze tak jest sprawdzają kto się wybija jak jest źle i wycinamy.
AnonimOO
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.02.27 08:58 Odpowiedz
Dyrektorów raczej nie ma co żałować, ale trzeba pamiętać, że z pustego i Salomon nie naleje
AnonimObserwator
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.02.27 00:08 Odpowiedz
AnonimPiku
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.02.27 00:13
Albo się wkurzyli na pustki w sklepach i ilość rezygnacji, albo nie ma już w ogóle pieniędzy na probocje i będzie jeszcze gorzej (Jump Family)
Anonimpracownik
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.02.27 00:18
ostatni gasi światło
Anonimplayfer
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.02.26 23:05 Odpowiedz
Podobno juz zatrudnili kogos z Neti aby zrobil czystki w sklepach.
AnonimPasek
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.02.27 00:03
To nie bedzie miał dużo do roboty bo niebawem nikogo tam nie bedzie.
AnonimSzkodagadac
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.02.28 20:26
I co on niby zrobi jak wizerunek firmy sam zarząd popsuł nieodwracalnie...
Anonimbezpiecznik
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.02.26 21:38 Odpowiedz
tak poza konkursem, to proponuję używać Tor Browser do pisania na tym forum, zawsze to większa pewność anonimowości, mimo zapewnień redakcji Telix nie czuję się tu już tak bezpiecznie jak kiedyś (z całym szacunkiem i wdzięcznością za dotychczasową cierpliwość) może ktoś ogarnięty w robieniu stron zrobi jakieś forum dla nas, zacznijcie wszyscy używać Tor, taka mała rada
Anonimmysl
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.02.26 21:32 Odpowiedz
Nic tylko trzeba uciekać z firmy... świadomi pewnie już szukają nowej pracy.
AnonimSpotkanie
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.02.26 21:18 Odpowiedz
Czy ktoś był dzisiaj na tym spotkaniu w Warszawie dla wybranych sprzedawców? Co tam mówiono?
Anonimawed
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.02.26 21:27
wybrańcy nie piszą na tym forum
Anonimludek
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.02.26 20:50 Odpowiedz
cytat:
Wersja ocenzurowana: ...
Dzieki za ponowne wyslanie, ten tekst tak bardzo mnie rozbawil, ze szkoda bylo jak go usuneli
Anonimpraca
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.02.26 16:01 Odpowiedz
Już szukają narybku na miejsce ludzi, którzy Tą firmę zbudowali: http://www.pracuj.pl/poznaj-pracodawce/t-mobile,20008533/praca
Anonimtor
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.02.26 15:42 Odpowiedz
ten wesoły wpis o strukturze zarządzania chyba nie był obraźliwy, wg mnie to tylko humorystyczne przedstawienie sytuacji, czemu został skasowany? droga redakcjo rozumiem, że są naciski ze strony T-mobile i próba zastraszania Was, ale wydaje mi się, że autor tego postu nikogo nie chciał obrazić, niestety taki widok w tej chwili przedstawia się w T-mobile i jest to smutne... mam nadzieję, że zachowacie bezstronność w tej dyskusji, dziękujemy za możliwość wypowiadania się na tym forum, wiemy również, że jest to bardzo niewygodne dla naszych przełożonych, trudno, muszą jakoś przełknąć tą gorzką pigułkę
KanKan
Administrator


Posty: 2372
Zarejestrowany:
2008-04-01 19:27:29
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.02.26 18:02
Gdyby to faktycznie było tylko humorystyczne zaprezentowanie podległości w strukturach firmy, to bym nie reagował. Ale tutaj jest wymieniana firma, a do tego tekst zawiera pełno słów, które powszechnie uznawane są także za niecenzuralne. Już kilka razy prosiłem, aby nie wymieniać nazw firm i publikować komentarzy które mogą identyfikować osoby. Tak przyznaję się o skasowanie tego tekstu Prosiło "nie żądało" mnie T-Mobile, w tej sprawie, bo ośmiesza według nich w sposób nieuczciwy, chyba że ma Pan na to dowody, to Proszę do mnie je podesłać, gwarantuję anonimowość, strukturę podległości w T-Mobile Polska. Andrzej
AnonimPo cenzurze
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.02.26 20:45
Wersja ocenzurowana: struktura organizacyjna widziana oczami szaraczka z samego dołu: 1. Prezes - "ja tu tylko przejazdem, a w ogóle to jaki to kraj i jaka firma? aaa juz wiem , dobra gdzie podpisać?" 2. Dyr Pionu Marketing i Sprzedaż - "wiecie co ja w sumie to na chwilę, ale przy okazji, zróbcie tak, żeby sprzedaż była, ale za darmo, ok? jak? nie wiem jak? wymyślcie coś, muszę mieć jakiś sukces, bo na knedliki nie będę miał i Fritz mnie wyrzuci z pracy" 3. Dyr Sprzedaży Pryw - "ale fajnie wyglądam w tym nowym gajerku, hmm muszę kupić nowy, tylko jak kasę uklepać, aaa wiem, zabiorę sprzedawcom, oni nie noszą markowych ciuchów to nie muszą mieć pieniędzy, w sumie to oni nic nie muszą mieć, to tylko paprochy jakieś, haha, ale super pomysł, jestem taki fajny i przystojny, i ten mniej przystojny nade mną też będzie happy, tylko jak to zrobić? Wiem, wmówimy im, że zarobią więcej, a tak naprawdę zarobią minimum o połowę mniej, haha, ale jestem super, mój wspaniały zespół już na pewno ogarnie jakiś pomysł, żeby kasa się zgadzała, i będę miał nowy garnitur" 4. Dyrektor Sprzedaży Bezpośredniej - "kurcze, okropne nieroby, pracować się nie chce , jak to za darmo? przecież tyle zarabiacie, że Wam się kasa z kieszeni wysypuje, moja kasa, jak się nie podoba to wypad, muszę cisnąć tych leni zasmarkanych, bo mnie piękny z góry wyrzuci na zbity pysk, gdzie ja taką robotę dostanę, byle do emerytury..., okropne nieroby, nie chce im się pracować, nie chce im się zarabiać kasy, muszę ogarnąć jakiś zespół żeby sabotowali te forum na tym telforsie i do dobrej propagandy, wprowadzi się poczucie strachu i terror w firmie i wszystko będzie super" 5. Kierownik Regionu - "w sumie to ja nie wiem co tu robię, ale jak mi znajomi załatwili już tą posadkę, to poudaję, że coś robię i będzie git, trzeba chodzić na paluszkach wokół tego wyżej, bo jest jak odbezpieczony granat, jeszcze się zorientuje, że wcale nie jestem potrzebny/na i mnie wyprosi, ale wpisik w CV będzie, he he he, tu pojadę do sklepu i zbesztam pracowników i kiera, tu napiszę maila motywującego, tu zamęczę tych niżej, jak oni tam się zwą, aaa kiero mikro i będzie góra happy" 6. Kierownik Mikro - "ja nie mogę, jak ja mam motywować tych ludzi? no przecież to jakaś paranoja, zabrali wszystkie uprawnienia, trudno, będę grał jak góra, sprzedawać bo was powypraszam na zbity pysk, już jadę z papierami, zobaczycie, raporty, maile, tłumaczenia, kurcze wszystko, żeby pokazać, że się staram, to że sprzedaży i tak nie będzie to już wina tych niżej, sami tego chcieli, nie potrafią docenić tego co mają, nieroby jedne, tylko moi pupilkowie kochani sprzedają, uwielbiam ich, może jakąś nagrodę im załatwię, reszta do zwolnienia, nieważne, że sprzedawali jak maszyny jeszcze 3 miesiące temu, to histora, liczy się tu i teraz" 7. Kierownik Sklepu - "nie ogarniam, nie wyrabiam, to jakaś paranoja, zabrali mi wszystkie uprawnienia, rabaty, niestandardowe oferty, najgorsza promocja, najdroższe telefony, oferta www, nowy system demotywacyjny i ja mam robić cyferki dla tych na górze, z czego? z luftu? trudno, kredyty mam, rodzinę do wyżywienia, muszę ich pocisnąć, może lekki trenning? może nikt nie zauważy? co ja więcej mogę, a jak zauważy to ten wyżej na pewno zatuszuje jak będę mu przydatny, co się dzieje? nic nie rozumiem, dokręcę śrubę to może gdzieś wynik będzie" 8. Konsultant - "CO TU SIĘ Kurcze DZIEJE??? nie ogarniam, nie robię, za połowę kasy? ta banda u góry myśli, że my liczyć nie umiemy? i mamy jeszcze zamknąć ryj i się cieszyć? nikomu nie można zaufać, kredyty mam, rodzinę mam, muszę zapylać, co za życie, co za firma, CO TU SIĘ STAŁO???, szukam czegoś innego, może jak coś znajdę to się zwolnię, może ktoś odważny w końcu założy związek zawodowy to będziemy mogli jakoś walczyć, a tak to każdy sam, trudno, DZIEŃ DOBRY, W CZYM MOGĘ POMÓC, PRZEPRASZAM, ŻE STAŁ PAN W KOLEJCE, AA PRZEPRASZAM NIE MA KOLEJKI, ZAPOMNIAŁEM, HEHE WSZYSCY W PLAYU, A PAN CO TU ROBI, AA ODDAĆ TEL DO NAPRAWY CZY ODEBRAĆ PRZESYŁKĘ Z WWW?" 
AnonimTrajan
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.02.27 18:05
Miałem przyjemność poznać ich wszystkich osobiście, od prezesa z sąsiedniego kraju po wszystkich wymienionych dyrektorów (poza dyrektorem Pionu). Przy okazji konstruowania nowego systemu prowizyjnego po wpadce z 25%, dzięki której powstało to forum. Post jest śmieszny, ale uwierzcie, rzeczywistość wygląda dużo gorzej. To naprawdę cyniczni gracze, wiedzą w co grają i nie mają żadnych skrupułów. Ktoś na forum pisał "dlaczego z nami nie rozmawiają". Oni nawet nie myślą w tych kategoriach, ludzie w sklepach są dla nich tępym narzędziem do realizacji celów, a nie do rozmów.
Anonimzmiany
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.02.26 15:27 Odpowiedz
cisza przed burzą... nikt nic nie piszę bo nie chcą sobie robić znów dołków albo u gó®y analizują sytuację jak zamknąć nam gadane... ciekawe... co znów wymyślą.
AnonimOszczdnoci
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.02.26 12:03 Odpowiedz
Jeszcze pół roku, temu chciałem przedłużyć umowy u nas z jakimiś fajnymi telefonami (cztery numery i dam internety, ale niestety już mnie nie stać na w pracy mi zarobki obcieli, wiec pora na przejście formuła 4, dużo taniej.
Anonimaaa
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.02.25 20:57 Odpowiedz
ciekawe, które plotki od jutra staną się nową rzeczywistością
Anonimaaa
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.02.25 21:59
ciekawe?
AnonimQ
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.02.25 20:57 Odpowiedz
A dzisiaj wywalili kilku dyrektorów. Zarząd firmy dalej liczy 7 członków, a dyrektorów zostało już tylko 25. Nie nie wie co się dzieje. Czeski film... Motywacja sięgnęła dna.
AnonimP
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.02.25 21:04
KOGO?
Anonimhehe
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.02.25 20:21 Odpowiedz
I już sie zaczyna relokacja pracownikow...
AnonimZimbardo
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.02.25 11:08 Odpowiedz
Bardzo trafna analiza. A ja proponuję dla tych co znają przypomnienie a dla tych co nie znają zapoznanie sie na Wiki z "Eksperymentem Zimbardo". Zobaczcie jak to wyglada w naszej codzienności.
Anonimpracownik tmobile
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.02.25 11:46
po przeczytaniu na wiki o eksperymencie dochodzę do wniosku że to 100% T-Mobile
Anonimasdf