REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2012-07-06 09:17 | Rynek | rynek | t-mobile
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 3884

Strajk włoski w T-Mobile?

To żart?

źródło: demotywatory.pl

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Aktualna ocena: 4.645 (głosy: 238)
Tagi: | rynek | t-mobile Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 3884
Komentarze: 3884 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

Anonimwhat
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.12.09 01:42 Odpowiedz
jaki nowy system? piszesz o tym obecnym?
AnonimNick
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.12.08 21:12 Odpowiedz
A co powiecie na nowy system wynagrodzeń? Prosty i przejrzysty? Aby wyliczyć premię miesięczną trzeba mieć doktorat z matematyki. Wszystko po to, abyśmy nadal byli w robieni. Tu odetną 25%, tam zabiorą ratę i robisz za podstawę z oddechem na plecach, że ciągle za mało sprzedajesz!
Anonimlosssssskulczoneros
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.12.09 03:02
Nie rozumiem o co chodzi ?
Anonimboszka
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.12.08 12:38 Odpowiedz
Kiedy nagrody z konkurs z sierpnia I wrzesnia lg ? Ktos cos wie ?
Anonimkazimierz79
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.12.08 00:05 Odpowiedz
U mnie rewelacja w tamtym miesiącu 150% w tym prognozna na 200% a Wy nadal narzekacie na plany? Musicie być strasznie słabi :-)
AnonimPrezes
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.12.07 20:01 Odpowiedz
cytat:
Potrzebny identyfikator czy co jeszcze przy odbiorze
Zaświadczenie od kierownika, że cele zrealizowane.
AnonimG H JK
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.12.07 09:34 Odpowiedz
cytat:
Dzis mikolajki, a gdzie jest obiecana kasa na koncie?
Nie ma
AnonimTmikolaj
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.12.06 21:28 Odpowiedz
cytat:
Dzis mikolajki, a gdzie jest obiecana kasa na koncie?
Na szczescie popoludniu juz byly hajsy
AnonimBezkonta
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.12.06 23:53
Ciekawe co z tymi co nie otworzyli w pośpiechu konta w TMUB pewnie nie dostaną pincet?
Anonimtelix
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.12.06 19:05 Odpowiedz
cytat:
Czy ktoś już dostał przelew świąteczny?
Tak, można odebrać na Marynarskiej razem z bonem za Huaweia.
Anonimewa
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.12.07 09:31
Potrzebny identyfikator czy co jeszcze przy odbiorze
AnonimpWel
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.12.06 18:01 Odpowiedz
cytat:
cytat:
ja juz wiem kiedy beda bony za konkurs lipcowy
W lipcu?
1 kwietnia
AnonimBalcerek
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.12.06 23:55
Bareja normalnie...
AnonimBlabla
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.12.06 17:16 Odpowiedz
Czy ktoś już dostał przelew świąteczny?
Anonimoskar
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.12.07 12:41
jedni tak jedni nie
Anonimmikola
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.12.06 15:20 Odpowiedz
cytat:
Tam gdzie wygrane z konkursów, w d.. To mają
Swoją drogą tylko HL ma problem z odebraniem nagród z konkursu? Czy ten sam problem dotyczy punktów? p.s Z konkursem LG też firma leci w ..... Nagrody miały być na koniec października.
Anonimkasztan
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.12.06 15:16 Odpowiedz
cytat:
ja juz wiem kiedy beda bony za konkurs lipcowy
W lipcu?
Anonimbartos
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.12.07 10:58
A co z bonami za huaweia I lg
AnonimTmikolaj
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.12.06 12:15 Odpowiedz
Dzis mikolajki, a gdzie jest obiecana kasa na koncie?
AnonimBum
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.12.06 12:35
Tam gdzie wygrane z konkursów, w d.. To mają
Anonimadam
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.12.06 17:59
Nie ma haha
AnonimMMS
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.12.05 01:32 Odpowiedz
Jak tam? Działają Wam MMS-y?
Anonimkonrad
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.12.04 09:36 Odpowiedz
dobrze ze na święta nie ma kart przed płaconych , bo skoro na bony za lipiec i sierpień są takie opóźnienia to jeśli byłyby karty na święta to dostalibyście je ale na Wielkanoc
Anonimkonkurs
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.12.06 09:49
ja juz wiem kiedy beda bony za konkurs lipcowy
AnonimKonkurs
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.12.03 12:24 Odpowiedz
cytat:
cytat:
Gratulacje dla TM za współpracę z Huaweiem odnośnie konkursu sprzedażowe. Nagrody miały być dostarczone 2 miesiące temu i cisza. Nikt nic nie wie. Podobno Huawei nawalił.....ale widać TM też się do niczego nie poczuwa i trwa spychologia...
Bedzie to bedzie nie ma co narzekac dobrze ze w ogole sa jakies konkursy szkoda tylko ze sa takie opoznienia nagrody za lipiec mialy byc do polowy wrzesnia nagrody za konkurs sieprniowy do polowy pazdziernika a mamy juz grudzien tez cos wygralam i w lipcu i sierpniu tez czekam
Ok, wpadki czy nieprzewidziane okoliczności mogą się zawsze pojawić. Ale czy w porządku jest, że firma ma to gdzieś i nawet nie próbuje tego tłumaczyć? Ja też mogę poczekać, ale chciałbym wiedzieć ile i co jest powodem tego opóźnienia. Ty i ja uczciwie zapracowaliśmy na tą nagrodę więc chociaż jakieś info nam się należy. Z szacunku. Trochę żenujące jest to, że konsultanci muszą sami chodzić i się upominać.
Anonimkonrad
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.12.04 09:36
dobrze ze na święta nie ma kart przed płaconych , bo skoro na bony za lipiec i sierpień są takie opóźnienia to jeśli byłyby karty na święta to dostalibyście je ale na Wielkanoc
Anonimangela
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.12.03 12:10 Odpowiedz
cytat:
Gratulacje dla TM za współpracę z Huaweiem odnośnie konkursu sprzedażowe. Nagrody miały być dostarczone 2 miesiące temu i cisza. Nikt nic nie wie. Podobno Huawei nawalił.....ale widać TM też się do niczego nie poczuwa i trwa spychologia...
Bedzie to bedzie nie ma co narzekac dobrze ze w ogole sa jakies konkursy szkoda tylko ze sa takie opoznienia nagrody za lipiec mialy byc do polowy wrzesnia nagrody za konkurs sieprniowy do polowy pazdziernika a mamy juz grudzien tez cos wygralam i w lipcu i sierpniu tez czekam
Anonimtiktak
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.12.03 10:39 Odpowiedz
Komu ramkę ,komu ?bo idę do domu
AnonimSramka
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.12.04 00:03
Wsadź sobie tę ramkę w d.. i idź czym prędzej gdzie indziej mącić!
AnonimDo Sramka
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.12.04 10:18
O Sramk ktos cointeres popsuł że tak podskakujesz ? -powinni przedzownić do każdego klienta na którego koncie było storno i dołożona ramka spytać czy dostał ,chyba jesteś pod łądnym kwiatem wychodowany skoro takie praktyki akceptujesz ,a może się boisz ?
AnonimLolek
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.12.01 18:42 Odpowiedz
Lol może tak jest ,a może nie -my serio żeby zrobić 70% ciężko pracujemy bez wałów ,bez niczego ,jesli to prawda to powinni być ukarani -ja nie rozumiem jaki problem wziąść powiedzmy z półł roku same najwyższe umowy -zobaczyć czy są tak robione jak ktoś opisał .Drugi zarzut -pewnie jak sa w dwóch i jeden sprzedaje na drugieg to się wykpią ,ale można też sprawdzic czy np w dniu kiedy miał wolne nie bylo sprzedaży na niego -wszystko można -i powinno być wyjąsnione -bo robimy na tym samym wózku i ,a do związku -najlepiej napisać do odosby która w nim jest
AnonimLol
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.12.01 17:59 Odpowiedz
Weźcie się do roboty. Ktoś pewnie został zwolniony i wyciąga brudy. Prawdziwe czy nie. Może po prostu ktoś się mści i wymyśla banialuki. Lepiej powiedzcie co z tym związkiem zawodowym i jak się zapisać.
Anonim6666666
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.12.01 16:50 Odpowiedz
Plany duże , ale na to wpływu nie mamy -tylko niech każdy sprawiedliwie sam sprzedaje a nie jakies koligacje rodzinne i okradanie innych pracowników bo dwóch na jednego robie ,O Szklarzu wie przeciez całe miasto że im plan robi na zawołanie -co brakuje ,co konkursik to telefon i się pojawia ,profirma ,za 1 zł pół roku i śmiało ,telefony klientó z utylizacji ,z bezpiecznego to chyba w całej polsce to samo się dzieje. Ale i tak kazać płacić za telefony pracownikom i nie zgłaszać kradzieży ,nie weryfikować imeia ...to już hit - uważajcie bo blisko mikołaj , gwiazdka - może znów się coś zgubić -bo prezenty trzeba dać -Szpiegowanie ludzi kamerami z zaplecza - To normalne zachowania ? ?? w każdej normalnej firmie by poleciały głowy , w najgorszym wypadku cwaniaków by rozdzielili i dali po naganie , telefony powinny być zgłaszane w kazdym przypadku -imei odnaleziony i zablokwany ,a tu co ? znów wszystko zamieciecie pod dywan ????
AnonimZIBI
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.12.03 12:08
nie do zrealizowania bynajmniej na hl , zobaczycie jak w polowie miesiaca ludzie pojda na zwolnienia lekarskie ci ktorzy beda mieli zrobione do 15 grudnia okolo 40 procent celu po je balo ich z tym celem i tyle w temacie jesli chodzi o cele na grudzien GDZIE NA MAGAZYNIE BRAKUJE TOWAROW OD POLOWY MIESIACA DOSTAW NI BEDZIE A CEL MEGA WYSOKI
AnonimKonkurs
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.12.01 14:26 Odpowiedz
Gratulacje dla TM za współpracę z Huaweiem odnośnie konkursu sprzedażowe. Nagrody miały być dostarczone 2 miesiące temu i cisza. Nikt nic nie wie. Podobno Huawei nawalił.....ale widać TM też się do niczego nie poczuwa i trwa spychologia...
AnonimProszepanstwa
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.12.02 00:29
Pewnie pani koordynator ta od niedawna nie nadąża i znowu pójdzie info, że się coś zgubiło albo ktoś podjumał w międzyczasie...
AnonimOsa
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.12.01 01:26 Odpowiedz
...znacie to ? Idziemy na dno, kto gasi światło? ........................................................... O.S.T.R - “Kto gasi światło”
Anonimdec
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.12.01 01:22 Odpowiedz
Come on, let's have some fun
AnonimMamjuzdosc
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.11.30 23:34 Odpowiedz
Jak plany na grudzień? To nie jest normalne podejscie do biznesu!
Anonimzibi
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.12.03 12:07
nie do zrealizowania bynajmniej na hl , zobaczycie jak w polowie miesiaca ludzie pojda na zwolnienia lekarskie ci ktorzy beda mieli zrobione do 15 grudnia okolo 40 procent celu po je balo ich z tym celem i tyle w temacie jesli chodzi o cele na grudzien
AnonimHaha
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.12.05 10:53
Nie pójdą na l4, Ci co mieli jaja już tam nie pracują, zostali narzekacze
Anonimcentrala
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.11.30 12:27 Odpowiedz
Nikt nic nie zrobi ,napiszą wyjaśnienia ,że była zgoda i tyle ,a to że od lat robią na fraudach plany ,że wyprowadzają ramki .....pewnie większość tak robi , tylko ktoś dosniósł i tyle -czekamy na przekaz co teraz ,jęsli można ...śmiało
AnonimPoudnie
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.11.29 13:55 Odpowiedz
A jak u innych ? -tez podobne rzeczy się dzieją ? -czy to raczej ewenement? -bo u nas tylko rózne rzeczy z telefonami zastępczymi oczywiście lepszymi i tymi od klientów do złomowania ,czy z ubezpieczenia plus co jakis czas jakis telefon się zapada ...aż dziwne że przed świetami czy jakąś okazją -ale składamy się zawsze -bo kierowniczka mówi że nie możemy zgłaszać ,a jej nie zależy nawet na zablokowaniu imei ...nie dziwne ?
AnonimPyt
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.12.02 00:05
To czemu ty nie zgłosisz ?
AnonimNOmen
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.12.02 18:05
Bo chce pracować , a ma komitywę z regionalną ,każdy kto ma swoje zdanie leci ,albo przeniesiony -ale czego wymagac od osoby która leczy komleksy szpiegowaniem innych cały czas na kamerach . Nie pozwala sprawdzac imei ,mówi co brakuje ,a my musimy i tyle
AnonimTermit