REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2012-07-06 09:17 | Rynek | rynek | t-mobile
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 3451

Strajk włoski w T-Mobile?

To żart?

źródło: demotywatory.pl

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Aktualna ocena: 4.675 (głosy: 227)
Tagi: | rynek | t-mobile Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 3451
Komentarze: 3451 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

Anonimna pokadzie
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.05.29 14:39 Odpowiedz
co tak cicho nowa ekipa pozamykala wszystkim gęby. nikt nie tęskni za starym jeszcze
Anonimzlodzieje
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.05.26 23:13 Odpowiedz
Pytanie z serii jak rozpoznać tajemniczego klienta? Banalne: przecież ma w ręce stoper. Po 10 sekundach obraca się na pięcie i wychodzi, bo i tak nikt nie będzie już chciał z nim gadać, skoro ankieta na 0 będzie rozliczona.
AnonimZzz
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.05.25 22:13 Odpowiedz
Ja tak jestem zadowolony. Na hl zarabiam prawie jak dyrektor z budzetowki. W 7 lat zarobilem na spłatę połowy krechy w pko ktora mam na 30 lat. Robota nie należy do łatwych, ale robiłem ciężej za mniejsze piniądze. Pozdrawiam, HL łódź
AnonimXxx
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.05.25 23:35
To jak sie juz obudzisz to wyjmij reke z nocnika...
AnonimTM
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.05.25 13:33 Odpowiedz
Pytanie z innej serii. Uzyskiwał ktoś może od TMPL zaświadczenie o dochodzie np. za ostatnie 3 miesiące ( chodzi mi o dochód jaki otrzymujemy na karty przedpłacone z tyt. Twojego Bonusu )
Anonimkuku
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.05.17 00:31 Odpowiedz
timonkiewicz-jak na lodz rewelka a jak to wyglada na tle europy? wiesz, ze np w takich biednych włoszech średnia pensja sprzataczki z filipin bez szkoły to około 6700 pln i jeszcze spanie ma za darmo... biedni ci łodzianie, biedni polacy ale sami sobie winni
AnonimTmobile
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.05.17 13:35
Cała nasza Łódź na tle nawet Warszawy, a tymbardziej Europy wygląda słabo, ale to juz zupelnie inna kwestia. CHodzi o to że taką mamy mentalność, że co by nie było narzekać trzeba. Niestety takie czasy, że pracodawca dużo wymaga i już, a że na większości ciąży kredyt hipoteczny czy inne zobowiązania, to wybór jest jaki jest. Jak się komuś nie podoba to szuka innej pracy, a jak nie szuka to dlatego, że w T-Mobile płacą dobrze, zwłaszcza jak się nie ma wykształcenia czy doświadczenia.
Anonimheheszek
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.05.17 14:02
widac po bilansie abonentow ;]
Anonimmagentowy
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.05.20 17:05
A na dolnym wywalają wszystkich kto ma inne zadnie niż miłościwie panująca T , na Ciebie też przyjdzie pora -oby jak najszybciej
AnonimTimonkiewicz
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.05.16 22:46 Odpowiedz
Eee tam przesadzacie. Praca jak praca tylko nie każdy się do tego nadaje. Na HL w Łodzi troche sie odświeżyła kadra kierownicza i wszyscy sa zadowoleni i zmotywowani zarobki jak na uć rewelka.
Anonimtak bardzo zadowoleni
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.05.17 10:55
czuje ze pisal to ktos z nowej kadry ,
Anonimera
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.05.16 21:18 Odpowiedz
Już się nie mogę doczekać tej akwizycji nowe szanse sprzedażowe może żeby było taniej możemy podróżować rowerem będziemy fit bawmy się sprzedażą, ale petarda,
Anonimnosek
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.05.16 17:39 Odpowiedz
Ludzie nie mają siły -we Wrocławiu muszą z ulotkami biegać w trakcie pracy po domach i budynkach obok jak akwizytorzy -zobaczymy co będzie jak ktoś po głowie dostanie -,a ostatni pomysł żeby chodzić po sąsiadach i pytać kto ma w jakiej sieci telefon -spytam WAS POJ%$#$%#O ?????? -jesteście zdrowi ??? - ludzie uciekają na l4 bo planu nie zrobią i tak c msc kombinują że lepiej iść na chwilę bo lepsza kasa -,a wysyłanie ludzi żeby ulotki po osiedlach nosili -ciekawe kto odpowie jak dojdze do jakiejś tragedii
AnonimEra
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.05.16 09:18 Odpowiedz
wszyscy maruderzy zrezygnowali??? przecież nie dano im szansy-wg info prasowych odeszło tylko ok 650 osob a podobno chętnych było około 2500 (a ilu byłoby gdyby mogli odejsc takze pracownicy salonow i HL???) pewnie reszta z tych 2500 ktorzy zostali siedzi cicho bo nie wie co ich czeka...
Anonimera
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.05.14 19:45 Odpowiedz
Co taka cisza?
AnonimOlifffkas
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.05.14 22:07
Wszyscy maruderzy już dawno zrezygnowali z tej roboty i nie ma kto narzekać.
Anonimhe
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.05.15 09:53
a ja sadze ze juz sie nawet nikomu nie chce - wszyscy widza jak kolejny raz zdobywamy lidera rynku - hehehehehe liderem to my mozemy byc ;] ale po formule odwroc tabele - tmobile na czele. Slabla oferta - slaba obsluga(bo juz sie nikomu nie chce) a na gorze super zarzad. Sukces murowany.
Anonimheheszek
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.05.07 23:00 Odpowiedz
cytat:
Wiesz a może jednak fajnie że w koncu cos sie dzieje, że w końcu ktoś pomyślał o tym by dać klientom szanse na testy a firmie na odwrócenie trendu. Teraz dycha, jutro retencja i dosprzedaż, jednak jest to coś czego na rynku nie było. Może właśnie dzięki takim okresowym promocjom jak ten 1 TB da sie choć troche zmazac te plamy na PRze. Ktoś jednak zaczął myśleć i to dobrze! Stary jak sie meczysz to moze warto zmienic fach? Po co trujesz siebie i innych?
1TB to 1000GB a nie 100
Anonimwtf
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.05.20 09:37
a kilometr to pewnie 1024 metry...
Anonimoleff
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.05.07 01:14 Odpowiedz
Życzę naganiaczom więcej brudasów, a firmie etyki biznesu. Powodzenia na rynku.
Anonimhl
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.05.06 22:05 Odpowiedz
oferta jest super prze 4 mce,potem to juz dno,29zl i tylko nielimitowane komorki i skromne 1gb neta,zupelnie niekonkurencyjna oferta w porownaniu do konkurencji, co z tego,ze bedzie tak fajnie przez 4 mce a potem? chodzi o to zeby pozyskac jak najwiecej jeleni na to, ciekaw jestem kto na to sie skusi,chyba ze ktos kto po 4 cyklach zrezygnuje.
Anonimwtf
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.05.06 23:54
Wiesz a może jednak fajnie że w koncu cos sie dzieje, że w końcu ktoś pomyślał o tym by dać klientom szanse na testy a firmie na odwrócenie trendu. Teraz dycha, jutro retencja i dosprzedaż, jednak jest to coś czego na rynku nie było. Może właśnie dzięki takim okresowym promocjom jak ten 1 TB da sie choć troche zmazac te plamy na PRze. Ktoś jednak zaczął myśleć i to dobrze! Stary jak sie meczysz to moze warto zmienic fach? Po co trujesz siebie i innych?
Anonimplay
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.05.10 15:26
chodzi o wyrównanie bilansu odejść, oferta na wakacje fajna...simka do routera i za 10 zł mamy 100 GB. Jednak to tylko mydlenie oczu. T-Mobile traci i w takim tempie za kilka miechów out.
Anonimheh
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.05.05 16:23 Odpowiedz
cytat:
Ale będzie piękna marża z oferty 10 zł na czas nieokreślony całe 8 zł, trzeba statystyki chyba poprawić z 16 mln zjechaliśmy do 11,8 mln jak zwykle nasze promocje ze skrajności w skrajność
Będzie 32 zł marży Firma wspaniałomyślnie policzy marże za pełne 4 miesiące Firma będzie cisnąć sprzedawców na sprzedawanie tej oferty a za chwilkę będą pretensje czemu cel marżowy nie zrobiony
Anonimnowytm
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.05.05 13:54 Odpowiedz
Jeszcze nie zmieniliście pracy? Dziwne :-)
Anonimera
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.05.05 08:47 Odpowiedz
Ale będzie piękna marża z oferty 10 zł na czas nieokreślony całe 8 zł, trzeba statystyki chyba poprawić z 16 mln zjechaliśmy do 11,8 mln jak zwykle nasze promocje ze skrajności w skrajność
Anonim7802
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.05.05 07:32 Odpowiedz
Ludzie nie rzucają pracy, tylko pracodawcę.
Anonimhahahah
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.05.02 18:26 Odpowiedz
http://demotywatory.pl/4647112/Ludzie-z-zarzadu-tacy-sa- sama prawda
Anonimsa
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.05.02 22:04
AnonimEra GSM
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.05.01 05:18 Odpowiedz
no i od dzisiaj pierwszy dzień "wolności" dla około 650 osób
AnonimWrr
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.04.29 23:34 Odpowiedz
Moi znajomi do mnie dzwonią... wiesz bo przędluzem umów przez internet... i jak ma być dobrze w SW ? Owszem klient przedłużył sam sobie umowę, konsultant nie dostał prowizji, klient zapłacił mniej za telefon niż w sklepie. ..i kto zyskał? Na piwko nie TM ... mniej dostał za telefon tańszy abonament i klient nic nie dokupil... a moi znajomi zawsze wychodzili z dosprzedaza. ..
Anonimputin
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.04.26 21:30 Odpowiedz
Jesli widza na www oferte o wiele lepsza dla nowych klientow niz my proponujemy to sie nie dziwie ze mamy 90k kontraktow mnp na miusie. Ilu klientow mi odeszlo przez te oferty to nie da sie tego zliczyc i bedzie pewine uciekalo jeszcze wiecej. ci klienci nie uciekaja od nas przedluzyc na www, bo juz zostali wczesniej odpowiednio 'zniecheceni' ;-) tylko do innej sieci
Anonimbessere Bezahlung in Frankfurt an der Od
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.04.26 00:19 Odpowiedz
To co piszesz droga "Ero", jest prawdą, ale niestety... managerom w T-Mobile nie zależy na prawdzie. Co z tego, że my, konsultanci wiemy w czym rzecz i co jest problemem? Powiesz to kierowi/kierowniczce, a on Ci odpowie "tak? i tak ja mam powiedzieć mojemu/mojej przełożonemu/przełożonej??!!" - i oczywiście nigdy tego nie powie. Jego i nasza opinia nie pójdzie do góry. Jeśli nawet pójdzie, to zostanie zablokowana piętro wyżej. Jak w ZSRR i PRL (Niemcy - czytajcie uważnie!!!!) "Co??!! - I Ty myślisz, że ja to powiem, mojemu przełożonemu w Warszawie??!!" BLOKADA PRAWDY - to zżera tą korporację i niedługo zeżre ją do cna... Sr....ją ze strachu przed utratą stanowisk i dlatego do góry idzie jedynie kłamstwo. Stąd wyolbrzymianie pomysłów z ładowaniem telefonów w sklepie. Jakby to miało coś dać... Nasz sklep w Szczecinie na przykład ładuje każdemu te telefony kto chce od zawsze. Pomysłodawco tego konceptu - walnij się porządnie w dekiel i wymyśl coś godnego Twojej wypłaty... #Lüge, Heuchelei, Mobbing, Angst, Polnisch T-Mobile, die Klage gegen das Unternehmen
AnonimSyla
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.04.26 22:37
No to ładujemy
AnonimEra
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.04.25 22:27 Odpowiedz
Pierwszy kwartał T-Mobile jesteśmy na minusie 90 tyś abonentów i kto za to weźmie odpowiedzualność, nie wierze iż Deutsche Telekom to działalność harytatywna, wiem że było Pdo okej ale teraz mamy rekrutacje na te same stanowiska czy może mi ktoś wyjaśnić politykę tej firmy, sory z pustego salomon nie naleję nawet biała tablica, cti, crm, milion raportów, smsów, baz znajomi i innych pseudo "pomysłów" nie zmieni rzeczywistości wiem że centrala na bieżąco monitoruje to forum dlatego mam pewne rozwiązanie i nie chce aby to było odebrane jako sarkazm, pracuje tu i chce zarabiać okej do brzegu w IQ straciliśmy 140 tyś abonentów przyjeliśmy jakieś 46 tyś klientów, moja inicjatywa jest taka skupmy się na aneksach zróbmy to jako najważniwjszy cel, oferta na kontynuacje powinna być być konkurencyjna( nie dla nowego klienta) walczmy o aneks z taką siłą jak obecnie o "nowe aktywacje" nie szanujemy naszego abonenta to jest pięta achillesa t-m, mogę sie mylić aczkolwiek słyszę co mówią nasi abonenci a nie mam narzędzi aby przekonać ich do pozostania bo co prawda jest taka mam cel w calidiusie to go realizuje za aneks mam 3 zł klient chce negocjować to rozwiązuje umowę i biorę następnego licząc na nową aktywację, gdyby był cel i narzędzia to bym powalczył
Anonimmisek
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.04.23 06:54 Odpowiedz
No jak tam, ilu zamierzacie polecić znajomych do pracy? 500+ czas zacząć
Anonimula
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.04.22 20:57 Odpowiedz
A jakie to maja byc te zmiany w pensjach dla sprzedawcow? wszsytkich konsultantow na hl i w sklepie? od kiedy maja byc te zmiany? na czym beda polegac? czy to wogole jest prawda czy kolejna plotka?
AnonimZmiana
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.04.21 21:18 Odpowiedz
Projekt Transformacja - wyposażą nas w kabelki, bez zasilacza, aby klient mógł naładować telefon. Większego hitu poza Kotem dawno nie słyszałem. Chyba tam kogoś popieściło. I to, że mamy wykorzystać taką sytuację na dosprzedaż. U mnie ostatnio klient chciał podładować telefon jakieś 5 lat temu. Poza sąsiadem lub sąsiadką ze sklepu obok co zapomni naładować telefonu raz na rok nikt nie jest zainteresowany taką usługą. Gdzie można to zgłosić jako pomysł roku ? Chyba jest gdzieś taka instytucja ...
AnonimHahahaha
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.04.22 22:59
Pewnie pomysłodawca chce abyśmy wykorzystali to jako szansa sprzedażowa przecież klient z naładowanym telefonem kupi co mu tylko sprzedawca zaproponuje...
AnonimWrr
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.04.21 01:22 Odpowiedz
Pisz konkretnie albo nie siej zamętu. Jakie zmiany ??? Konsultanci też mają kres cierpliwości, już nie ma chętnych do pracy, a jak się jeszcze warunki pogorszą to znowu posypią się L4. Gdzie te dobre zmiany ? Prezesie ludzie nie będą pracować za biedronkowe pensje. Zostaną sami kiepscy sprzedawcy i wałkarze. Nie tędy droga do odzyskania lidera! Czy tam na górze nikt nie widzi zależności gorszego wynagrodzenia dla sprzedawców (niegdyś doradców) i wzrostu odejść klientów? Za nami kolejny kwartał z mega minusem bilansu klientów bijemy rekordy w odejściach. Zmniejszcie nam jeszcze wypłaty a TM na pewno będzie liderem!!! Dajecie plany z kosmosu, już 1 każdego miesiąca ludzie rezygnują bo i tak wiadomo że nie ma szans na realizację. Proponuje w maju dać ICCA do wykonania na poziomie 210. Po co dawać 185 jeszcze przez przypadek komus uda się zgarnąć premię.
AnonimAdr
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.04.20 09:34 Odpowiedz
No i nadchodzą zmiany dla sprzedawców. Zmiany warunków zatrudnienia. Oszczędności oszczędności
Anonimta
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.04.20 16:59
A konkretnie? Co ma się zmienić i kogo ma dotyczyć? Sprzedawców w sklepach czy na HL?
Anonimera
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.04.19 19:13 Odpowiedz
Bida w tym timobajlu śpieszmy się kochać klientów tak szybko odchodzą pseudo pomysły na poprawę sprzedaży to takie bardziej markowanie pracy nic konkretnego, szykują się zmiany w umowach o pracę sprzedawców...
Anonimadna
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.04.19 10:24 Odpowiedz
No to jedziemy z ulotkami na ulicy. Cti nie starcza. Co za pomysły.