REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2012-07-06 09:17 | Rynek | rynek | t-mobile
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 2007

Strajk włoski w T-Mobile?

To żart?

źródło: demotywatory.pl

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Aktualna ocena: 4.79 (głosy: 158)
Tagi: | rynek | t-mobile Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 2007
Komentarze: 2007 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

Anonimofiara losu
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.04.18 09:09 Odpowiedz
cytat:
Jesteście ofiarami losu i tyle. Biegnijcie do mamusi w spódnice się wypłakac. Daje sobie rękę uciąć ze połowa z Was nawet nie zajrzała do załącznika p. A druga połowa nawet jeżeli zajrzała to zrozumiała 5/10. Gdybyście zrozumieli co tam jest napisane nie siedzielibyscie na tym forum. Nie żal mi Was
Mistrzu, może nas oświecisz co takiego wyczytałeś z tego załącznika
Anonimankieter
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.04.18 07:53 Odpowiedz
ANKIETA!!!! Piszcie śmiało co myślicie, odpowiadajcie na pytania szczerze! Mam nadzieję, że już wszyscy napiszą prawdę!!!!!!!!!!!! Tutaj każdy wyraża swoje zdanie, narzeka, więc nic tylko teraz wypełnić ankietę !!!
Anonimuhuhu
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.04.17 09:57 Odpowiedz
Jesteście ofiarami losu i tyle. Biegnijcie do mamusi w spódnice się wypłakac. Daje sobie rękę uciąć ze połowa z Was nawet nie zajrzała do załącznika p. A druga połowa nawet jeżeli zajrzała to zrozumiała 5/10. Gdybyście zrozumieli co tam jest napisane nie siedzielibyscie na tym forum. Nie żal mi Was
AnonimSpoko
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.04.16 19:40 Odpowiedz
A ankietę juz wypełniliscie? Pulse survej, czy coś tam podobnego. Tam możecie wyrazic swoja frustrację. Jak nasze wyniki będą najgorsze w grupie DT to zarząd poleci i dyrektorzy tez.
AnonimAnkieter
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.04.16 22:10
Duzo osob boi sie ze ankieta nie jest anonimowa - dlatego wala wazeline - powiem tak - od lat wypelniam taka ankiete szczerze - i co - i jeszcze mnie nie zwolnili - a ja nigdy nie glaskalem tej firmy i zawsze pisalem i piszę co mnie boli - wypelnijcie ankiete zgodnie z waszymi odczuciami i bedzie git - a nie pizdy male - boicie się i dajecie walic sobie w odbyt za darmo - niestety - polacy tak maja - ze trzeba ich ruchac bo nigdy nic z tym nie zrobia - a osoby zatrudnione zawsze beda sie godzic na*****owe warunki wszystkiego - bo to narod wołow pracowniczych - kazdy madry w domu a jezeli trzeba walczyc o swoje to pizdy wielkie - dzieki - ps - ja na prawde wypelnilem ankiete zgodnie z sumieniem i pojechalem w niej mocno - ale obawiam sie ze przez pizdeczki bedzie znowu ze zadowolonych jest 50 % albo i wiecej. POZDRAWIAM.
AnonimTmobilek2015
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.04.15 21:53 Odpowiedz
Witam wszystkich Firma cały czas się zmienia i to na gorsze. Z systemu marżowego można jedynie jakieś grosze wyciągnąć, no chyba że cel marżowy się zrealizuje. Serwisu, zadań, leadów co raz więcej o prowizje spadną o ok 50%. Jak już wiemy zwolnień grupowych nie będzie w sklepach własnych, ale będę rozwiązywane zgodnie z komunikatem umowy z pracownikami z winy pracownika np. za niską efektywność. Podsumowując zostaną "wyłapane" osoby, które są niby słabe i zostaną zwolnione bez extra świadczeń. Czyli jak zwykle można zrobić tak, żeby nic dodatkowego nie zapłacić. Kilka osób już znam z takimi kwitami, które otrzymały takie wypowiedzenie umowy. No cóż jedni będą walczyć do końca w sądzie a drudzy odpuszczą. Taka jest masowa zasada. Ja ostatnio zacząłem szukać nowej pracy, bo znalazłem akurat chwilkę czasu i okazało się że po jednym dniu wysyłania cv jestem umówiony na 4 spotkania w sprawie pracy. Każdy mówi że trudno jest z pracą, że ciężko znaleźć. Trzeba bynajmniej próbować i zmieniać się a nie siedzieć i marudzić. Nie spróbujesz-nie dowiesz się Tak jak nie zapytasz-nie sprzedasz. Powodzenia
AnonimCiekawy janek
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.04.15 00:52 Odpowiedz
cytat:
KNF przekazał sprawe prokuraturze. Ciekawie ske robi. Ciekawe czy kogos wyprowadza w "bransoletkach" tak jak to było z tebbe
Anonimbyy
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.04.14 10:24 Odpowiedz
AnonimBezpieczne urzdzenie
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.04.14 13:31
Anonimehhhh
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.04.13 21:53 Odpowiedz
IM CIE SZYBCIEJ ZWOLNIA TO BEDZIE Z KORZYSCIA DLA CIEBIE , UWIERZ mi
AnonimJa
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.04.13 19:58 Odpowiedz
Do Kana: proponuje abys juz zamknął ten wątek. Juz dosyc sie wyplakalismy, nie zwolnia nas, to mozemy świętować.
Anonimhl
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.04.13 21:23
Na HL bez ofiar się nie obędzie. Także my jeszcze troszkę tu popłaczemy
Anonimgreg
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.04.13 10:49 Odpowiedz
Po pierwsze Do kolegi wiktora który pisze ze zarabia cos tam powyżej 2000 złotych na rękę , więc drogi kolego ja mam podstawę 2200 brutto a większość ludzi ma 1800 więc na rękę coś około 1270 i to wszystko za odbieranie dzienni kilkudziesięciu połączeń , załatwianie spraw klientów .Więc na umowie i do ręki pracownicy T maja magiczne niespełna 1300 A to że ktoś ma jakieś większe zarobki to tylko dlatego że może cos klient u niego zamówi
Anonimmarc
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.04.13 15:24
Głupoty straszne opowiadacie. poza tym zwolnień w sklepach nie będzie, więc mozecie spokojnie wrócić do pracy i narzekać dalej, bo nikt was nie zwolni grupowo i nie dostaniecie tych odpraw, które wczesniej wyliczaliście. Tylko... po co narzekać? Nie lepiej wziąć dupę w troki i poszukać roboty gdzie indziej? Marnujecie pieniądze, i to swoje własne. Marnujecie swój czas, a czas to pieniądz. Ogłoszeń na sprzedawców jest pełno.
AnonimAM
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.04.12 10:49 Odpowiedz
1. Celem sa oszczędności bo sprzedaż do dupy w tobie. Spadają przychody koszty musza bardziej bo zachłanni akcjonariusze z zachodniej granicy maja dostać swoją dziale a dupki z centrali nie potrafią tego obronić , zreszta nie ma czego bronić jak sie odezwa wylatują Kliniu - kolej na ciebie 2. Oczywiste jest ze wola zwolnić bardziej kosztownego pracownika nic tego tańszego i wiemy ze tu tylko o matematykę chodzi , a nie o logikę a co zrobic, maja prawo zwalniać mogą , kupują tylko wasza usługę . Jeżeli macie propozycje na 11 pensji to rozważcie temat ci najlepsi czy nie wziąć i pracować gdzie indziej . Roboty jest sporo tylko trzeba pójść na 2-3 rozmowy i będziecie wiedzieć . Nie bójcie sie zmian , często to kop w gore. Jak takie przeszedłem i wydawało mi sie ze sie świat zawalił a okazało sie ze zacząłem żyć . Teraz to inny poziom i stać mnie na o wiele wiecej . Tylko nie mozna sie bać i biadolić . Jesteście facetami z jajami to bierzcie życie w swoje ręce i nie liczcie na innym tylko na siebie. 3. Wycinają Aps około 300 poleci jak piszą wiec niektórym sie poprawi ale firmie jako całości pogorszy , umów będzie mniej . Mniejszy przychód to znowu mniejsze koszty i tak w kółko . Wiec jeżeli liczycie na duża kasę to może ona nastąpić chwilowo ale po to mamy współczynnik by tak chwila trwała krótko lub wcale. 4. Zwróciłem uwagę ze niektórzy oceniają innych . Tylko po co. Tu kazdy w temacie ma prawo sie wypowiedzieć rownież wyrazić swoje obawy , i jak ktoś je wyraża to nie krytykujcie . Po to jest to miejsce. Podejmujcie dobre decyzje nie bójcie sie tego co przyjdzie bo dziś trochę biegamy jak chomiki w magnetowid kółeczku które nam postawili.
AnonimSzabo
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.04.12 10:23 Odpowiedz
Kolega wyżej opisuje, że ma pełne uprawnienia bez ograniczeń w telekomunikacji więc zapewne jest projektantem i kierownikiem budowy, który ma dużą odpowiedzialność i pisze o 2tys. a Ty o handlowcu, że ma ciężko, bo 4tys. tylko ma. Oj w głowach się poprzewracało niektórym.
Anonimjoszioo
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.04.12 10:36
4 tys ? chyba smieszny jestes teraz tylko 3000 max jak zrobisz wszystko na 120 proc a jesli nie to 2000-2500
AnonimSzabo
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.04.12 10:20 Odpowiedz
A ile otrzymuje osoba, która planów nie wykonuje? Wiesz, 4tys., to nie jest mało. W korpo 5tys. to ma kierownik dużego działu. Nie można nawet porównywać z handlowcem w salonie. Odnosze wrażenie, że przywykliście do kokosów i teraz urealnienie płac ciężko Wam zaakceptować. Nie twierdzę, że macie lekko ale sorry, 4tys. i narzekanie??
Anonimon
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.04.12 08:40 Odpowiedz
Nidgy nie było tak źle i osoby które pracują w innych w firmach w korpo zapraszam do Nas. Znam wiele osób w różnych sektorach też korpo. I ok wymagania, nie wielotysięczne zarobki itd ale to co u nas robią z pracownikami to przechodzi ludzkie pojęcie. To nie tylko moja opinia ale osób z którymi rozmawiam i własnie chcąc zmienić pracę pytam dokładnie itd Nigdzie nie ma kolorowo ale w T teraz jest w łagrze. Zmienie pracę ale niestety cześć z tych komentarzy oczywiscie nie wszystkie to czysta prawda, popytaj w salonach, zatrudnij się bo łatwo sie ocenia z boku. Pracuje w tej firmie 9 lat , pracowałem w innych korpo i w T nigdy nie było idealnie, mega cisnienie ale zarobki były odpowiednie , dzisiaj za 4 tys w dziale handlowym, w sklepie firmowym w duzym miejsce, dla dobrego handlowca ktory robi plany? Wstyd ! I to jest prawda bo korpo w innych firmach najlepszym płaca duzo , t już nie. i tylko o to chodzi.
AnonimWiktor
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.04.12 08:06 Odpowiedz
Także pracuję w branży telekomunikacyjnej tylko w segmencie technicznym. Doświadczenie zawodowe 17lat, uprawnienia budowlane w telekomunikacji bez ograniczeń. Zarabiam około 2tys. nett, mam na utrzymaniu rodzinę i jakoś żyję. Kiedyś zarabiałem 2 średnie krajowe, w tej samej firmie ale rynek się zmienił i teraz jest jak jest. Nie wiem ile zarabia handlowiec (trudno nazwać specjalistą niektórych) w salonie ale podejrzewam, że zbliżoną kwotę do mojej. Czasy się zmieniają, nie pasuje, to zmieńcie pracę. Wiem, że jest trudno ale narzekanie po portalach niczego nie zmieni. Takich jak Wy jest w Polsce setki tysięcy, którzy muszą żyć. Epatujecie swoimi problemami myśląc, że jesteście jedynymi w takiej sytuacji. Inna sprawa, że TM po przejęciu Ery zepsuł totalnie ofertę, nie mam nikogo w rodzinie i wśród znajomych, kto korzystałby z ich uslug.
Anonimjo
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.04.11 23:24 Odpowiedz
cytat:
zabrano tez papier toaletowy i w co drugim stanowisku klawiature
Odejść dobrowolnie nie można, czyli nadal trzeba zapier.... jak wól,tym razem za mniejsze stawki. A jak nie zrobisz 70% to nie dostaniesz nic. BY ŻYŁO SIĘ LEPIEJ
Anonimhohoho
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.04.11 23:34
Odejść dobrowolnie zawsze można z każdej pracy. Chyba, że masz prawomocny wyrok i pracujesz w łagrze na dalekiej syberii.
AnonimPieswasjeb
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.04.11 23:48
Oczekiwania kierowników są właśnie jak w łagrze...
Anonimhohoho
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.04.12 00:13
cytat:
Oczekiwania kierowników są właśnie jak w łagrze...
Jak to w korpo, która musi dac wynik. Współczuję Wam, że po latach prosperity zderzyliście się ze smutną rzeczywistością, ale... prosze nie mówić, że trzeba w tej firmie pracować. Może czas odświerzyć CV? Praca w nielubianej przez siebie firmie to przecież masakra.
Anonimwiki
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.04.11 08:57 Odpowiedz
zabrano tez papier toaletowy i w co drugim stanowisku klawiature
Anonimtajemniczy
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.04.10 19:58 Odpowiedz
Wg. prezesa i tak plan (strategia) na zeszły rok był dobry tylko "dół" (sprzedawcy) zawalili Czy wszędzie zabrano "wodę" w ramach FIT2WIN?
AnonimLeon Specjalista Starszy
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.04.10 20:43
Wg "menagierów strategia zawsze jest słuszna tylko ktoś inny zawala plan. Np. taki Pronobis, skoczek z jednej firmy do drugiej. Czym w "timobaju" sie wsławił ??? Tym ze szybko poleciał ale smród wokol rynku prywatengo narobił straszny. Straszne jest to jak z doskonałej marki Era mozna zrobić magentowego śmiecia T-Mobile.
Anonimhl
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.04.10 18:12 Odpowiedz
cytat:
Nie, u Nas przyszły pączki. całkiem dobre. p.s. chyba troche za wczesnie na "przyjscie wypowiedzeń". Zatem nie siej zamętu i zabierz sie za robote, poki jeszcze mozesz.
Leonk , leonuś , leopardzik spokojnie nie nerwowo pracuj pracuj Leopardziku
AnonimLeon SpecjalistaStarszy
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.04.10 18:41
Leopard .????? Czołgista jakis nam sie trafił .??? ale ad rem. Czekajacie a bedzie Wam dane.
Anonimzwolnienia
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.04.10 17:12 Odpowiedz
Przyszły wypowiedzenia , u Was też?
AnonimLeon Specjalista Starszy
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.04.10 17:56
Nie, u Nas przyszły pączki. całkiem dobre. p.s. chyba troche za wczesnie na "przyjscie wypowiedzeń". Zatem nie siej zamętu i zabierz sie za robote, poki jeszcze mozesz.
Anonimhl
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.04.10 13:09 Odpowiedz
cytat:
I z tego info wynika?
Starsi specjlisci out. Reszta zostaje. Takze brawo. Najlepsi zostana zwolnieni.
AnonimLeon SpecjalistaStarszy
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.04.10 16:53
Głupoty rzeżbisz
Anonimhmm
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.04.10 12:21 Odpowiedz
I z tego info wynika?
Anonimcs
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.04.10 11:32 Odpowiedz
cytat:
Nie jestem stroną w tej dyskusji, ale muszę się wtrącić: Otóż nie byłbym taki krytyczny. Nie wszyscy przed pracą siedzą przed kompem i przeglądają fora internetowe. Ponadto skąd pracownicy przy śniadaniu mają wiedzieć czy gdzieś jest awaria. W takich sytuacjach sądzę, że telefon na infolinię umożliwi kontakt z ludźmi, KTÓRZY SĄ W PRACY i moga pewnie od ręki sprawdzic aktualne awarie, ewentualnie przyjąć odpowiednie zgłoszenie o takowej. To jak budzić sąsiada - kierowcę autobusu miejskiego z pytaniem, czy nie wie czasem co się dzieje z autobusem X, bo córka czeka na przystanku na nocny X, a on nie jedzie. Tak więc powstrzymałbym się od tak niesprawiedliwych ocen tylko ze względu na to, że nie podobają się Panu inne wypowiedzi. A jak zapewnił Admin, to forum szczęśliwie przestanie bić z głównej już wkrótce.
Zgadzam się z przedmówcą Klientów drażni ten wątek bo za usługami aplikacjami telefonami nie stoją pracownicy tylko roboty... Ale jak jest awaria to juz wtedy to wina ludzi Przepraszam że nie opisujemy... Poszło info o zwolnieniach grupowych...
KanKan
Administrator


Posty: 2424
Zarejestrowany:
2008-04-01 19:27:29
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.04.10 07:33 Odpowiedz
Witam, Czy na Śląsku jest awaria sieci T-Mobile?, bo mam takie sygnały od Czytelników. Dziękuję za informację. Andrzej
AnonimLucek
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.04.10 10:15
~Kan Potrafisz wyciągać wnioski ? Brak jakiejkolwiek odpowiedzi na Twoje proste pytanie świadczy jedynie o braku jakiegokolwiek zainteresowania klientami wspominanej tu sieci . A to klienci są sensem istnienia miejsc pracy wypłakujących się tu pracowników . Jak długo będą oni "gościć " na PIERWSZEJ STRONIE jak gdyby ich problemy były jedynymi problemami w Polsce ?
Anonimhm
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.04.10 11:13
Nie jestem stroną w tej dyskusji, ale muszę się wtrącić: Otóż nie byłbym taki krytyczny. Nie wszyscy przed pracą siedzą przed kompem i przeglądają fora internetowe. Ponadto skąd pracownicy przy śniadaniu mają wiedzieć czy gdzieś jest awaria. W takich sytuacjach sądzę, że telefon na infolinię umożliwi kontakt z ludźmi, KTÓRZY SĄ W PRACY i moga pewnie od ręki sprawdzic aktualne awarie, ewentualnie przyjąć odpowiednie zgłoszenie o takowej. To jak budzić sąsiada - kierowcę autobusu miejskiego z pytaniem, czy nie wie czasem co się dzieje z autobusem X, bo córka czeka na przystanku na nocny X, a on nie jedzie. Tak więc powstrzymałbym się od tak niesprawiedliwych ocen tylko ze względu na to, że nie podobają się Panu inne wypowiedzi. A jak zapewnił Admin, to forum szczęśliwie przestanie bić z głównej już wkrótce.
Anonimcc
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.04.10 11:24
Nie ma awarii przynajmniej nie ma zgłoszenia
AnonimLucek
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.04.10 16:51
~hm Nie oceniam żadnych Waszych wystąpień dlatego też nie mogę być sprawiedliwy , czy też nie . Za to Wy jesteście wyjątkowymi megalomanami , skoro sądzicie , że Wasze problemy MUSZĄ interesować wszystkich czytelników tego portalu . A piszcie sobie co chcecie , ale nie zmuszajcie niezainteresowanych do czytania . Jest Was sporo , a przez co najmniej 3 godz żaden pracownik T nie raczył się odezwać w sprawie ważnej dla Waszych prawdziwych pracodawców , czyli klientów . Jak widać , tylko wasze interesiki są najważniejsze
AnonimNiestety
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.04.09 20:49 Odpowiedz
Od początku znam ten wątek i niestety muszę stwierdzić ,iż im rzadziej wchodzę na ten post to lepiej się czuję i mniej mam zmartwień a tym samym lepiej idzie mi w pracy.No cóż ,pracy szukam bo za całokształt w tej firmie człowiek po tylu latach pracy jest wypalony i nie ma ochoty "iść dalej tą drogą" Strona powstała z innych przyczyn a zmierza być może ku temu co się dzieje T. Wybaczcie to co napiszę,bardziej demotywujace są tu niektóre posty niż praca w T.Żegnam i pozdrawiam w szczególności sklepy własne i już po części HLna T życie się nie kończy,grunt ,że niektórzy zmierzają w dobrym kierunku dla samych siebie .Narzekanie i siedzenie w miejscu zabija
AnonimLeon Specjalista Starszy
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.04.09 21:07
Jakby sluchac tych wszystkich farmazonow ktore pisza tutaj ci wszyscy "experci" to az strach do pracy przychodzic. Dobrze ze ktos nie wymyslil "mgły magentowej"...
Anonimstarszy czy mlodszy
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.04.10 07:20
Taaaa i ci eksperci sobie.juz w marcu powyliczali kase za kwiecien. Żenujące jest to forum i faktycznie można sie tu nabawić depresji...
Anonimjowita
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.04.10 10:22
jak ktos za matematyke to mozna sobie latwo wyliczyc wg wzoru prognoze premii … oczy nam nie zamydlicie … jak zrobie wszystkie plany plus cupy to max 1000-1200 zl do podstawy a wiadomo ze nie co miesac sie plany robi … taka placa nie jest adekwatna do obowiazkow i pracy w weekendy
Anonimstarszy czy mlodszy
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.04.17 11:16
Jowitko a ty w ogole wiesz do czego ten wzor sie stosuje? mysle ze gdybys wiadziala to nie pisalabys takich "wywodów". Proponuje zapisac sie nie tyle na kurs matematyki co czytania ze zrozumieniem. Pozdrawiam serdecznie
Anonimhehe
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.04.09 17:14 Odpowiedz
T i tak wyjdzie na swoje a wy róbcie dalej za groszę
AnonimLeon Specjalista Starszy
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.04.09 17:17
Dopoki bedzie mozna to bedzie sie robilo. I wcale nie za grosze
Anonimhl
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.04.09 13:58 Odpowiedz
ciekawe kto teraz poleci. 1 2 3 poziom zarzadzania.... pewnie nikt..... a to od nich zalezy co się dzieje....
AnonimLeon Specjalista Starszy
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.04.09 17:12
Paluchy jeszcze Was nie bola od tego lelum polelum i wrózenia z fusów .???
Anonimjoklio
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.04.09 09:37 Odpowiedz
ale syf sie robi w tej naszej firmie .. nie dajz ze obcieli kase o polowe sprzedawca to jeszcze mobbing szkoda gadac ...
Anonimkobra
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.04.09 13:49
syf to jest od dawna, tylko nikt go nie widzi.....albo udaje ze nie widzi....góra dala dupy, a jak zawsze odbija się na dołach....
AnonimMam do
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.04.09 08:42 Odpowiedz
Na Gazeta.pl jest artykuł o tym co sie dzieje w firmie radzę poczytać komentarze klientów o nas samo sedno hehe. Kto odpowiada za marketing ? Kto odpowiada za akcje z podwyżkami abo ? Kto odpowiada za to ze spadły przychody ? Kto sie dziwi ze najwiecej klientów podpisało abp bez limitu za 50 zł a nie za więcej ? Skoro wcześniej płacili np 120 ? Kto odpowiada za durne marnowanie i drukowanie bez sensu ulotek i innych materiałów btl ? Wszystko to pomysł centrali ale mówi sie ze to wasza wina bo złe sprzedajecie mydli sie nam oczy zepsutymi babeczkami po terminie przydatności jakimiś kids day reklamami z lewandowskimi i Tmobile ekstraklasa i na to marnują pieniądze. Ponadto działamy etycznie , Tmobile to ja hahahaha. W nagrodę dostaniecie mniejsza wypłatę za większa ilośc obowiązków hehe. Do tego zwalniają z hl a telefon Cti w sklepach to zniweluje bo teraz to my będziemy dzwonić to po co ich trzymać heheh szansa sprzedażowa ta jasne jakbym chciał pracować na infolini to bym sie tam zatrudnił. Do tego większe kontrole i audyty a po co bo zawsze sie cos znajdzie i można kogoś zwolnić hehe.
AnonimTrajan
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.04.09 12:07
Komentarz pod artykułem bezcenny :-) "Ja również po przeprowadzeniu długotrwałych analiz w ramach przemodelowania modelu biznesowego dokonałem outsourcingu ostatniego z trzech posiadanych numerów 602 na rzecz innego operatora świadczącego bardziej zoptymalizowane usługi dla segmentu produktów, których wymaga departament, którym zarządzam (czyli gospodarstwo domowe)".
Anonimssssaa
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.04.09 20:46
a jakiś link do tegoż?
LesHLesH
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 3969
Zarejestrowany:
2008-04-27 21:37:25
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.04.09 07:52 Odpowiedz
Niemal dzień w dzień lista tematów 'Ostatnio na forum' Telixa zdominowana przez ten cholerny wątek, aż wchodzić się odechciewa na ten sympatyczny portal. Skoro 'stary wyżeracz' tak to odbiera, to ilu nowych, potencjalnie zainteresowanych newsami i odpowiedziami na pytania zawinęło, zawija i zawinie się stąd przez tą żałosnie despotyczną monotonię jednego słusznego wątku?... Proszę o przemyślenie rozsądnego rozwiązania i pokonania sygnalizowanego - nie tylko przeze mnie - problemu.
KanKan
Administrator


Posty: 2424
Zarejestrowany:
2008-04-01 19:27:29
Zgłoś naruszenie