REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2012-07-06 09:17 | Rynek | rynek | t-mobile
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 1006

Strajk włoski w T-Mobile?

To żart?

źródło: demotywatory.pl

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Aktualna ocena: 4.82 (głosy: 105)
Tagi: | rynek | t-mobile Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 1006
Komentarze: 1006 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

Anonimajaja
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.08.22 19:34 Odpowiedz
za to lewandowska ja zarobila :-)
AnonimDebilka z centali
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.08.22 12:48 Odpowiedz
Cześć wszystkim Chyba sie nudzicie w pracy, a może wolicie lepsze określenie: w robocie. Jeżeli chcecie, aby wasze wpisy, głosy ktoś - czyli np. debile z centrali, topmanagement - traktował poważnie, to może piszcie o naprawdę poważnych sprawach? Formę też warto byłoby zmienić. A tak... moje wrażenie jest jedno: sami nie wiedzą czego chcą, wulgarni, prości, bez szacunku dla siebie i innego człowieka. Najgorzej, że wybrali pracę z ludźmi. Proponuję zmienić zawód. Agresja rodzi agresję...
AnonimKonsultant
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.08.22 20:49
A jaka jest Twoja forma określając się "debilką z centrali"Miałem okazję posłuchać telekonferencję topmanager ,którzy pracowników mają za roboli a ich słownictwo pozostawia wiele do życzenia.Ale uważam,że nie wszyscy tacy są ani przełożeni i również konsultanci.Twój wywód wygląda,że ktoś najwidoczniej uraził Twoją osobę więc może Ty powinnaś pomyśleć o zmianie pracy ,skoro konsultanci tak Cię rażą .
Anonimgfg
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.08.21 20:34 Odpowiedz
Za telepolis.pl: Czarne chmury nad Miroslavem Rakowskim Deutsche Telekom jest niezadowolone z wyników polskiego T-Mobile. Polska to dla DT drugi najważniejszy rynek w Europie - pisze gazeta Handelsblatt dodając, że ważą się losy prezesa Miroslava Rakowskiego, którego umiejętności zarządzania są kwestionowane. (...) Rakowski jest prezesem polskiego T-Mobile od stycznia 2011 roku. Za 4 miesiące kończy mu się 4-letni kontrakt.
AnonimOjejku
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.08.21 22:56
Anonim1001
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.08.21 23:29
No to czas na redukcje kadry zarzadzajacej. Jakies zmiany w terenie
Anonim1000
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.08.20 23:39 Odpowiedz
Mam zaszczyt napisać 1000 komentarz. T-Mobile nie idź tą drogą!
AnonimCiekawe
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.08.20 20:40 Odpowiedz
Ciekawe o ile wzrosną plany we wrześniu? Bo qwa w sierpniu wzrosły o 100% do ch. ja Pana.
AnonimBzdety
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.08.20 07:41 Odpowiedz
Firma której zadaniem jest zarobek i sprzedaż?dlaczego muszę prosić o zgodę na podpisanie aneksu regon bez up bo nasycenie spada.Kto wymyśla chorą rywalizację wschód-zachód.Co mam powiedzieć klientowi przepraszam ale mojemu przełożonemu % źle wychodzą i nie zrobię tego aneksu?O zgodę mam prosić ,żeby klienta utrzymać.Czy Wam się w głowach poprzewracało lekko ujmując?
AnonimDebilizmy
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.08.20 21:04
Wymyśla to ten co wymyślił tez debilny podział na extra klasę, pierwszą i druga ligę sprzedawców i wysyła zbędne rankingi nasycenia. Pytam po co. Po co też tak się napalacie i pisze ten spam na forum ze sprzedaliscie Patyka. Tańczycie jak Wam zagrają.
AnonimDebilizmy1
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.08.20 21:48
Nie wszyscy piszą,co nie którzy sprzedają dobrze ale mają honor i zdrowe podejeście.Pamiętajmy na czym nasza praca polega,na sprzedaży itp,nie na spamie.Zawalona poczta i tyle i delete .Na czym polega praca kierownika sklepu ? Coś mnie ominęło ?na przychodzeniu do pracy na otwarcie sklepu i nie obsługiwaniu -jaka to siara dla punktu i opinia t-Mobile .Klient chce z kier rozmawiać a kierownik ani bee ani mee ,szuka "jaka to melodia"bo już tylko meile o patykach forwardują.No cóż managerowie pojęcie względne.
Anonimcenywd
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.08.19 23:04 Odpowiedz
A wokoło jest wesoło: http://www.telix.pl/artykul/play-nowy-internet-formula-4-unlimited-od-29-99-zl-3,62975.html Zjemy Was! Tmobile do piachu!!! Nie dość, że rozwalacie się od środka to i z zewnątrz. OrangeToDziadostwo pisze: 2014-08-19 03:59 no to pobawię się dalej we wróżbitę i spróbuję dalej przepowiedzieć przyszłość na tym dziwnym rynku telekomunikacyjnym. Obawiam że się rozwój sytuacji na rynku data będzie następujący... T-Mobile będzie sobie spał smacznie dalej ze swoimi BlueConnectami ufając że może coś się samo zrobi, najbliższe 1-2 miesiące, wiedząc dodatkowo że dyrekcja od finansów nowej oferty nie klepnie bo cyferki w cenniku się nie będą podobać a firma i owa dyrekcja będzie strzec swoich finansów i tabelek z danymi jak ksiądz proboszcz wejścia do kościoła. Obudzą się dopiero jak sam Prezes Rakovski dojdzie do wniosku że coś tu nie gra, że za bardzo odstajemy od rynku i pokiwa paluchem i wyda rozkaz (dzieje się tak w każdej firmie, w której rządzi "główny księgowy")...
AnonimWrbita
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.08.19 23:08
A może taj Jumpa podnieść o 5zł? No i te pakiety netu trochę za "duże". Zróbcie jakąś podwyżkę w Jumpach, proszę!
AnonimZwizek zawodowy
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.08.13 21:07 Odpowiedz
2 lata temu związek zawodowy ok,teraz? Wiemy,że bywa raz lepiej a raz gorzej.Róbmy to co do nas należy na ile jesteśmy wstanie i nie zatruwajmy życia sobie T-Mobile .Czy tylko to w Waszym życiu jest .Pracuje 10 lat i bywam poirytowany ale sami sobie jesteśmy już wrogami,nakręcaniami się na to na tamto.Kolejna sprawa mamy sezon urlopowy i moje pytanie brzmi czy raz dziennie telefon od przełożonego z kompletną bzdetą jest potrzebny? Urlop to urlop,szacunek dla drugiej osoby poproszę.I poza tematem do wyższego szczebla- jaki macie sens wyliczania nasycenia simo do całej reszty skoro upgrade 5 zł,walczymy o utrzymanie to jeszcze źle ,że chcemy zatrzymać klientów.O co Pani chodzi Pani?
AnonimZwizek
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.08.13 09:38 Odpowiedz
Może wreszcie ktoś zrobi porządek i założy Związek Zawodowy. Wtedy będziemy partnerem a nie chłopcami i dziewczętami do bicia i wyzysku!
Anonimkrakw
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.08.13 20:16
Za ciency jesteście na związek. Mówię to ja, w 2012 próbowaliśmy w Krakowie i Katowicach. Wymiekli wszyscy. Bali sie podpisać deklaracji członkowskich. Sami jesteście wszyscy sobie winni. Nie żal mi Was. Zapiepszajcie bez zająkniecia spłacając raty kredytu hipotecznego. Pozdrawiam z Krakowa
Anonimuhaha
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.08.12 22:04 Odpowiedz
na jednym z ubiegłorocznych spotkań Raku stwierdził aby rozmawiać na trudne tematy, a nie pisać na telixie... Prezes nie wie co się dzieje w sklepach, mam wrażenie że nie wie że sklepy ogóle istnieją. Są bo są. Firma przynosi w***** zysków, a jedyne zyski jakie są widoczne w PL to te na wypłaty dla pracowników... cała kasa jest wypompowywana na zachód. A my możemy się oczywiście cieszyć że ogóle mamy prace, bo przecież na moje miejsce jest 100 chętnych... tyle że turków czy rumunów. Przychodzę do roboty ( tak... do roboty - nie do pracy ) tak aby jak najwięcej wyciągnąć kasy od niemca, dopóki się da... ale na każde zapytanie "czy pomożecie?" wystawiam środkowego palca co zarządu... skoro oni maja nas w dupie, ja mam ich jeszcze głębiej. Mam sie starać aby jakiś "5złotnik" został i nie składał rezygnacji? hehehe... masz facet tutaj kartke i spierdalaj... nastepny! w czym mogę ci dzsiaj niepomóc... Panowie... to fabryka niemocy. Cała firma została pocieta, rozłożona na łopatki... ciecia etatów w imie zysków na zachód. Pomoc od IT? Jakiego IT... tam już tylko świerszcze cykają. Dział reklamacji? No przecież teraz konsultanci maja na miejscu zajmować sie reklamacjami. I jeszcze stać przed sklepem i zapraszać przechodniów... żenada. Firma z klasą... hyhy.
AnonimMurzyn
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.08.12 22:54
Smutne, że to dopiero początek poczynań rakotwórczego i jego klakierów
AnonimSzczery
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.08.12 23:13
Polityka jest taka ze wszyscy od kiero w gore sa "zastraszani" - takie pan "wladca" ma sposoby motywacji kiero - "trzymanie twarda reka" w rozmowach z dolem. To taka managerka wyzszego szczebla. Nikt nie pisnie ani slowa - po prostu ma sie sprzedawac. Jak pan x sprzedaje to czemu ty, twoj zespol nie sprzedaje? Jak nie sprzedajesz to dlaczego a jak sprzedajesz to czemu tak malo. Dolu nikt nie bedzie sluchal bo to wyrobnicy - T to bezduszna korporacja. Maja trzepac ile wlezie - trybyki zawsze mozna wymienic. Nowy zawsze bedzie mniej narzekal niz stary.
AnonimTojestjuzkoniec
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.08.12 21:11 Odpowiedz
Była firma Era. Przez chwilę T-Mobile (za Hartmanna) a teraz jest Krzak czyli niewiarygody twór w oczach klienta i pracownika!
Anonimpracownik
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.08.12 19:26 Odpowiedz
Nie ma wytlumaczenia podniesienia az tak tych planow, wiadomo ze dla 3/4 placowek sa one nie realne. Jedyna logiczna odpowiedz to ujeb...c pracownikom premie. Obecne stawki tzn. roznice cenowe tel pomiedzy www, a sklepem sa tak olbrzymie i nie wytlumaczalne, ze glowa boli. Nie mam nic przeciwko jakies roznicy, ale ta jakas to do 50zl, dla zachety i tyle !!! inaczej niech sami sobie sprzedaja za te ceny co sklepowe, jak 2 miesiace powstrzymamy sie od wiekszych sprzedazy to raz dwa wyrownaja, aby dupe ratowac !
AnonimAppa
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.08.12 08:52 Odpowiedz
Firma okrada pracownikow i tyle. Nie moze byc tak ze klient ktorego prawie namowiles na podpisanie umowy wraca nazajutrz albo za godzine. i informuje ze zrobi ta umowe przez internet, i jeszcze te smsy.. Plany nie wiadomo z jakiego powodu podniesione ...wiecie co to juz jest beszczelnosc ... A firma zawsze broni sie tym ze ktos tam juz zrobil plan wiec czemu wy nie mozecie ? No jasne wystarczy miec szczescie albo naklepac fraudow .. Jak bedzie tak dalej to wale ta robote ..nie bede tylko osoba od przyjmowania reklamacji i wysluchiwania gorzkich zalow klientow. To ze firma ma jakis spadek zyskow gowno mnie obchodzi.
Anonimjjjj
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.08.09 23:53 Odpowiedz
planiki z kosmosu juz porobione?
AnonimUdupiony
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.08.11 20:52
Planik wzrósł nam o 45 % więc motywację mamy "jak cholera"!!! Idziemy na 50% i znowu firma zaoszczędzi na prowizjach, bo o to przecież chodzi. W Chu.. z tymi prowizjami i konkursami, spierd... am w styczniu do brata do Irlandii. Tam przynajmniej pracodawca szanuje pracownika. By!
AnonimGlupia managerka
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.08.11 22:04
No i przypadkiem nie rob wnioskow rabatowych bo nie mozna - inaczej bedziesz mial przeje.... a przez WWW rabaciki 500 zl na telefon, opaska + podpaska gratis, wieza a moze blu-ray. Piekne reklamy na WWW - Dokładamy 100 zł do Twojego smartfona. Piekne SMS'y do klientow iz aneks z duzym rabatem na telefon tylko przez strone WWW. Piekne promocje Grand 2 LTE z ceny 529 na 99 przy abo 69.99 SIC, Galaxy Ace3 z 219 na 59 tylko przez WWW przy abo 49.99 (what the ****) - i przychodzi taki jeden z drugim i mowi chce abo 69,99 i ten super telefon za 99 zl a my mu na to - nie da sie panie - jak nie da jak na internecie jest a kiero cie wola i pyta ile kobieto masz? 5 rezygnacji, 3 migracj na Jump, 2 pozostaje z +5 aaa i 7 przyjec do serwisu + 10 wydan - slaboooo - cisnij dalej. Panie pseudo managerki wysylaja w multum maili na temat zakazow rabatow i maja chyba konsultantow za debili - zaslaniajac sie przychodem na klienta. Niech jedna z druga jak jest taka madra sama przyjedzie do punktu i sprzeda ten telefon klientowi za 529 zl w abo za 69.99 i powie ze rabatu ni chu chu bo w salonie czekamy na losi a pan wlasnie wyglada na losiio-zubra... Spamerki jedne i kolorowanki Excelowskie - w tym sa najlepsze. ... a bylabym zapomniala przy aneksie zawsze pamietajcie o UP - a w interneciku rabaciki przy aneksach w pieknych sms'ach do klientow.
AnonimPozdrodlaAnki
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.08.12 21:18
Do menadzerek to im brakuje. Nawet maila z załącznikiem wysłać jedna nie potrafi...
AnonimGlupia managerka
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.08.12 23:16
... ale wklejac tabelki potrafia - to sie liczy - co inteligentniejsze jeszcze kolorki dobieraja. Gdyby nie te tabelki to by sie zanudzili. Excel prawde ci powie
AnonimPfffmarka
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.08.03 00:06 Odpowiedz
Tyle się mówiło o budowaniu marki i inne duperele. Teraz widać ile to jest warte. Jak znowu marka jest postrzegana ? Nawet wyborcza o tym pisze a w necie dziesiątki artykułów. Ogólnie zagranie totalnie do dupy. Brał abo bez telefonu za 49 zł ma no limit przejdź tera na jump z droższym planem i mniejszym netem ? Nie ! Dziękuję wysiadam z tego pociągu adijos
Anonimspokojniutka
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.08.01 22:19 Odpowiedz
Fakt, faktem. Chociaż nie wszystko dziadki mają po 19 zeta. Część też około 50tki mają bo promocja z 400 minutami im w zupełności wystarcza. Często też nie przychodzili i się nie wykłócali ale przynajmniej nie wszyscy. Fakt też jest taki, że dużo starszych osób mamy za klientów którym nawet jak sprzedałam tego taba czy lapa to dwa razy w tygodniu masz go mórowanego, że stanie w drzwiach "a jak zrobić to a jak tamto" wkońcu cierpliwość się kończy bo co ja niby mam się znać na windowsie ? Trochę nie smaczne jest to, że sprzedawałam umowę kilka miesięcy temu i czasami zdarzało się, że klient "to taka umowa na dwa lata ? nic się nie zmienia?" "no przez dwa lata ma pan takie warunki" bo co masz powiedzieć jak nigdy nie było sytuacji jak teraz i kto wyszedł na przygłupa ? Ja. Zwłaszcza dla klienta który brał nową umowę, teraz zrezygnował i NIGDY tu nie wróci. Posunięcie do abo za 19-29 ok nie opłacają się te taryfy już firmie, ale abo za 49 też nie ? Bo Ci klienci też dostali pisma. Tak jak ktoś wcześniej wspomniał fajnie jakby dla naszej wiadomości padło info dlaczego tak się stało przynajmniej bym to zrozumiała. Płaci te 30zł i dzwoni 100 minut i dla firmy to nie opłacalny klient ? Nie zarabia się na nim ?
Anonimble
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.08.02 01:15
"Dlaczego" to pytanie filozoficzne, czyli raczej bez odpowiedzi...
AnonimKowalski
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.08.02 22:57
Nie chodzi o to by się opłacało tylko o to, że zarząd ma na koniec roku być na plusie bo jak nie to cześć Mirku lub witaj w czymś nowym jak dasz wynik... A polski klient? a kto to niby jest jak nie krowa dojna...
Anonimmalutkie
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.07.29 16:23 Odpowiedz
Czy to naprawdę się firmie opłaca ? Podnoszenie abo o 5pln ? Przecież ci klienci którym to się robi to właśnie Ci który płacą po 19zł i często jeszcze tyle jest dla nich za dużo bo oni dzwonią po 50 minut w miesiącu. Ale to firma ich nie chce w ogóle ? Dlaczego jasnego komunikatu nie dostaliśmy po co to tak naprawdę jest. Jakoś inaczej byśmy na to spojrzeli. Jak na razie odzew jest taki, że "mogę rezygnować ? ok ot rezygnuje, kto tam wie co znowu za chwile ta firma wymyśli" … ciekawi jak to się odbije firmie …
AnonimZmeczony
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.07.30 19:01
Starym dziadkom mowimy nie. 99% z tych ludzi to ludzie po 80 - mowimy im byebye. Zajmowanie czasu, glupie pytania. Klient placacy niskie rachunki wykluca sie o kazde 1 zl. Szkoda na nich czasu. Ja uwazem ze decyzja jest bardzo dobra. Oferty kierujemy do klientow swiadomych, korzystajacych ze smartfonow i uslug dodatkowych.
AnonimNo c
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.07.30 21:29
Ciekawe co Pani B na nasycenie rezygnacji.Standard wina konsultanta
AnonimZmeczony
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.07.30 22:49
Rezygnacje klienci przynosza czasami po kilka sztuk. Najczesciej chodzi o BC - tutaj nie sie nie zrobi. Na temat rezygnacji konsultant ma wyplyw moze w 5-10% a wszystko zalezy od tego czy klient wogole rozwaza pozostanie.
Anonimoptymista
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.07.31 19:55
Świadome to jest to, że liczniki szaleją i potencjał się zwiększy a zatem plany będą większe.
Anonimuff
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.08.01 18:56
Boze - Bogu dziekuje ze te stare dziady, przylazace co tydzien do punktu rozwiazuja umowe z tymi smiesznymi abo 19.90. Uff wiecej tych mord nie bedziemy widizec. Niech ida w pi...du do Play, Plus lub Orange.
AnonimKaczor
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.08.02 23:00
Dalej będą przyłazic doładować TT
AnonimManiek
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.07.21 22:52 Odpowiedz
A ja tam lubie te rozowe polowki przynajmniej sie nie brudza tak jak te biale worki
Anonimsp
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.07.21 20:27 Odpowiedz
co wy mówicie? kolor ok ale dla kobiet, współczuje chłopakom a tak na poważnie to trochę przesadzili
AnonimPracownik
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.07.20 20:45 Odpowiedz
Dlaczego takie beznadziejne teksty piszecie?! - jeśli komuś się nie podoba - np stroj służbowy to co jeszcze tam robicie? Poszukajcie pracodawcy który zapewni Wam ubranie jakie chcecie!!!! Nie pokazujcie Wszystkim - kolegom, klientom, znajomym, rodzinie - jakimi jesteście prożnymi, rozkapryszonymi, .................... osobnikami. Większość, zdecydowana większość koleżanek/kolegów z Którymi pracuję to są mądrzy, zaangażowani ludzie - Wstydzę się za takie teksty :-(
Anonimjeszcze sprzedawca
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.07.20 19:10 Odpowiedz
czy tylko ja mam takie obiekcje do noszenie tego różowego ścierwa ? czy ktoś ma podobnie, ewentualnie jakieś podpowiedzi jak sobie radzicie może ?
AnonimSprzedawca
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.07.21 08:17
Ciesz się, że w ogóle dali...
Anonimdniowka
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.07.19 09:11 Odpowiedz
Ech.... mogli by w centrach handlowych wrocic całe dniowki niz pracowac polowki. konsultant bylby bardziej wydajny bo bylby czas na prace i odpoczynek. co mi po 6h pracy kiedy pracuje 6 dni od 14 do 20ej.. albo 10-16. zazwyczaj te poranne zmiany to nic sie nie dzieje ludzi brak to i sprzedazy brak. kiedys kazdy po rowno pracowal cale dniowki i problemu nie bylo. wiecej wolnego a w pracy czlowiek sie nakrecal pracując nawet 3 dni pod rzad caly i wiedzial ze kolejne dwa dni odpocznie zrelaskuje sie bo bedzie czas na to. i wiem ze tak wiele osob uwaza i chcialoby przywrocenia takiego systemu zmianowego. Bo oprócz sprzedazy kazdy ma tez inne obowiazki! I dalby rade z wszsystkiego sie wywiazac. A jak taka poloweczka i wchodzi do tego obsluga klienta to konsyltant sie rozdwaja i na szybko wszystko ci*l ci*l....... pozdrawima
Anonimo ja pierdole
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.07.08 17:06 Odpowiedz
/czy was pojebało z tym ABAKUSEM, ile jeszcze tabelek mamy wypełniać. Jaki jest tego sens , klepiemy jak durnie z tabelki do tabelki te same dane zamiast zająć się obsługą. Znowu jakiś baran musiał w centrali się wykazać? Wszystkie dane w Callidusie ale nie przepiszmy je ponownie w inna tabelkę. Czy wy myślicie że mamy czas to robić. Niech ktoś przejrzy na oczy w końcu
Anonimt
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.07.11 12:36
A jak nie uzupełnienie to mnie zwolnicie? Nie mam czasu na wasze tabelki. Zajmuje się obsługą bo po to tu jestem. Wraz ze wzrostem ilości raportów nie rośnie sprzedaż.
AnonimPracek
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.07.03 01:20 Odpowiedz
... ja tam jestem zadowolony i co najważniejsze na teraz na już dla mnie również najedzony. Można? a oczywiście, że można! Pozdrawiam z centrali.
AnonimHihi
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.07.03 09:37
Ciekawe jak długo bedziesz taki zadowolony...
AnonimPracek
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.07.03 13:11
Dopóki mnie mój najukochańszy kierownik nie wyrzuci.
AnonimSracek
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.07.03 20:53
Jak będziesz sie tak tu rozpisywał to kariery długiej nie wróże
Anonimlypa
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.07.02 22:56 Odpowiedz
same ciekawostki ostatnio-podobn owywalili wielu doradcow którzy byli na "samozatrudnieniu" info ponoc dostali...smsem, aktywacje okolo50 osob DON następne, HR przeniesiony do rumunii itd. itd... dalsze obniżki podstaw wynagrodzen.szkoda gadac. ERA! mogłeś więcej!
AnonimTojestsmieszne
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.07.03 22:01
Jeszce HL przeniosą do Albanii, Sklepy do Kosowa, Biznes na Ukraine i kochany topmenedżment sam zostanie
AnonimPytanko
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.06.19 20:37 Odpowiedz
Ciekawostka mała. Firma znowu upomina sie o zwrócenie tej nienalezycie wypłaconej premii od pracownikow już nie pracujących w firmie.Kierownicy maja sprawdzać realizacje planów za tamten okres.
AnonimPracek
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.06.15 02:08 Odpowiedz
Anglia - Włochy - 1:2!
AnonimProcek
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.06.12 07:36 Odpowiedz
Plany czerwcowe są niskie, bo już nie ma Samsungów. Koniec 10" a 7" ostatnie sztuki. Trzeba będzie chinole sprzedawać aby było 30%. Pozamiatane.
Anonimmywallet
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.06.09 07:46 Odpowiedz
Jak dla mnie totalnym nieporozumieniem jest robienie gwiazdy z konsultanta, który pracuje w dużym mieście w galerii handlowej i nieudacznika , któremu przypadła praca w jakiejś zapiździałej dziurze na prowincji. Przecież wszyscy dobrze wiedzą , że po galeriach w dużych miastach biedota się nie pałęta. Niechby zamienić tak na jeden kwartał miejscami "gwiazdę" z galerii z " nieudacznikiem" z małej mieściny. Zobaczylibyśmy wtedy o co tak naprawdę biega. Są placówki, które z racji sytuacji demograficznej i statusu finansowego mieszkańców skazane są na niepowodzenie w sprzedaży. Niestety matolstwo średniego i wyższego szczebla tego nie zauważa bo zostało wykastrowane z racjonalnego myślenia i wszczepiono mu korporacyjne.
AnonimJanina
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.06.10 07:55
Bezapelacyjnie racja.
AnonimMlkonsultant
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.06.06 22:33 Odpowiedz
W poblizu sklepu jest klub afrodyta , wiec moze kondony w kolorze magenty ?