REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2012-07-06 09:17 | Rynek | rynek | t-mobile
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 3972

Strajk włoski w T-Mobile?

To żart?

źródło: demotywatory.pl

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Aktualna ocena: 4.645 (głosy: 248)
Tagi: | rynek | t-mobile Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 3972
Komentarze: 3972 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

Anonimgnc
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.01.14 00:41 Odpowiedz
No z tym graniem na czekanie to zaskoczenie jest. Prezes stwierdził jakoś w 2016 że nie będziemy sami włączać, i nawet chwile tak było, a teraz jak wlepili karę to znowu sami aktywujemy automatycznie... Czyżby założenie, że drugi raz kary nam nie wlepią za to samo?
Anonimbogdan
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.01.13 13:41 Odpowiedz
jak tam ludzie z Hotline zadowoleni zmian od 1 marca ? Warszawa będzie mieć w planie na konsula 20k z aneksów , 12k z migracji i 20k z ga , z tym że z średniej ważonej najważniejsze GA bo ponad 60 proc , a aneksy ok. 10 % :/ podobnie będzie mieć także jedna łódzka sekcja , a druga chyba z Wersalskiej bd mieć plan głównie na aneksy ok. 180k na konsula a starsi z 230 a ga na 15k jak pamiętam , z tym że w ważonej chyba 80-70 proc to anexy. jednym słowem i tak źle i tak źle
Anonimmotywacja
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.01.06 20:06 Odpowiedz
cytat:
Moja kierowniczka twierdzi ze tak nie jest ale co może innego powiedzieć , ale jak w takim razie wytłumaczyć u większości nowych że w pierwszym miesiącu pracy gdy wchodzą na grafik załóżmy robią w aneksach około 60 tys. , a w kolejnych gdy już się wdrażają i powinni być coraz lepsi robią to samo lub mniej. Oczywiście wśród nowych mł. konsultantów są perełki które wymiatają ale to znikomy procent. Wypłaty : i taki oto nowy pracownik robiąc 60 tysięcy ma więcej niż starszy konsultant który zrobi około 110 tysięcy ale i tak celu nie zamknie Nikt też już nie wierzy w te bajki o lepszych skillach względem stanowisk , skille lepsze to maja teamy które mają jakieś dziwne projekty wiem bo sama w takim brałam udział i jest bardzo duża różnica A co do zabierania połowy premii sprzedażowej za mniej niż 100 w ankietach oraz za mniej niź 70 w dawnym willu zostawię bez komentarza , może w takim razie jak z ankiet załóżmy 140 a z wecpa 90 to podwojenie prowizji skoro tak łatwo idzie zabieranie Niech każdy sobie zada pytanie jak to nazwać i na nie odpowie Mój pierwszy tutaj wpis pozdrawiam Wszystkich
Stary IF i Wil zawsze w jakiś sposób motywował. Jak ktoś miał B czy A to dążył do X. Jak ktoś miał X to walczył, żeby go utrzymać. Teraz jak ktoś w połowie miesiąca wyrobi sobie dobrego wecpa to jakie ma dla niego znaczenie czy na koniec będzie on wynosił 71 czyli 81 %. Żadne. 0 motywacji.
Anonimups
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.01.06 20:02 Odpowiedz
cytat:
Moja kierowniczka twierdzi ze tak nie jest ale co może innego powiedzieć , ale jak w takim razie wytłumaczyć u większości nowych że w pierwszym miesiącu pracy gdy wchodzą na grafik załóżmy robią w aneksach około 60 tys. , a w kolejnych gdy już się wdrażają i powinni być coraz lepsi robią to samo lub mniej. Oczywiście wśród nowych mł. konsultantów są perełki które wymiatają ale to znikomy procent. Wypłaty : i taki oto nowy pracownik robiąc 60 tysięcy ma więcej niż starszy konsultant który zrobi około 110 tysięcy ale i tak celu nie zamknie Nikt też już nie wierzy w te bajki o lepszych skillach względem stanowisk , skille lepsze to maja teamy które mają jakieś dziwne projekty wiem bo sama w takim brałam udział i jest bardzo duża różnica A co do zabierania połowy premii sprzedażowej za mniej niż 100 w ankietach oraz za mniej niź 70 w dawnym willu zostawię bez komentarza , może w takim razie jak z ankiet załóżmy 140 a z wecpa 90 to podwojenie prowizji skoro tak łatwo idzie zabieranie Niech każdy sobie zada pytanie jak to nazwać i na nie odpowie Mój pierwszy tutaj wpis pozdrawiam Wszystkich
T-Mobile jest chyba pierwszą firmą na świecie, gdzie system premiowy motywuje do degradacji stanowiska a nie do awansu. Niby po awansie lepsza podstawa, ale dużo więcej można zarobić mając niższy cel sprzedażowy. Zajebiście pomyślane... Nie będą musieli nawet robić żadnych awansów bo i tak nikt nie będzie chciał. Awans to będzie kara a nie nagroda
Anonimolivier
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.01.07 12:18
ale nie mozesz byc zdegradowany wiec najlepiej przez 3-4 miesiace robic cel na 90 procnt if na styk lub jakis z nim problem i wtedy masz konsultanta
Anonimlife
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.01.06 01:26 Odpowiedz
polecam konkurencję. Z pocałowaniem ręki przyjmą doświadczonych handlowców. Od ponad roku pracuje u konkurencji i jak na razie jest ok. Młyn w tmpl uczy bardzo dużo - a to co się przeżyje to tylko jeden wielki plus w CV.
Anonimtoya
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.01.06 00:06 Odpowiedz
Co oni pisza w artykulach o tej karze 15mln za prenumeraty i granie na czekanie,jeszcze dzis widzialem kilka kont klientow ktorzy mieli granie na czekanie i naliczane oplaty za ta usluge....
Anonimcele
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.01.05 21:46 Odpowiedz
cytat:
Cele na HL w styczniu nie wzrosły - to plus. Inna kwestia, że ich relizacja i tak już od pół roku wymaga chodzenia w dni wolne do pracy. Tak długo podnosili, aż ludzie dobrowolnie zaczęli zostawać na nadgodzinach i przychodzić w dni wolne do roboty. Ale skoro są tacy, których robienie celów i pieniędzy nie podnieca wystarczająco, to zarządzono 8 godzin w miesiącu "nadgodzin dobrowolnych" - każdy ma obowiązek zadeklarować te 8h, a jak nie zrobi tego - to go zostawiają przymusowo kryjąc się za formułką "potrzeb biznesowych firmy". Co kierownictwo obchodzi nasze życie rodzinne i to jak rzadko widzisz żonę, dzieci pracując w systemie zmianowym. Jeszcze zmuśmy pracownika do zrobienia kilkunastu "dobrowolnych nadgodzin" w miesiącu, życie rodzinne przeżyje na emeryturze. Nic dziwnego, że ludzie, którzy od lat pracują w TM (i pamiętają firmę z czasów, kiedy nie traktowała swoich pracowników jak cytrynkę, którą trzeba wycisnąć i wyrzucić) wymiękają i odchodzą. Nowy narybek, o zerowym poziomie wiedzy merytorycznej (najczęstsze powitanie na HL: 1. O, w końcu, po pół godziny czekania ktoś odebrał! 2. Dzwonię po raz czwarty w tej sprawie...), przychodził i odchodził szybciej niż nadążyli szkolić, aż ktoś wymyslił żeby im podbić skille sprzedażowe (więcej połączeń ofertowych) więc robią hajs w pierwszych miesiącach, ale z czasem zobaczą jak to jest sprzedawać bez pomocy...
Przy takim podejściu firmy nie dziwi kolejny kwartał w plecy, jeżeli chodzi o ilość Klientów przechodzących do konkurencji. Jeżeli świetny od lat sprzedawca musi odbierać rozmowy techniczne lub faktury, a nowy konsultant, który zaczyna pracę, dostaje Klientów to utrzymania, to wszystko mija się z celem. To jest po prostu chore. W firmie, której zależy na utrzymaniu Klienta, powinno zależeć, żeby Klienci w sprawie oferty trafiali do najlepszych sprzedawców, a nie do pierwszego lepszego. A już zupełnym świństwem, jest to, że Ci co mają najmniejsze cele dostają jeszcze wspomagacze w postaci lepszego skilla, a reszta musi rzeźbić.....żeby wyjść na 70%....
Anonimxyz
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.01.06 10:58
Moja kierowniczka twierdzi ze tak nie jest ale co może innego powiedzieć , ale jak w takim razie wytłumaczyć u większości nowych że w pierwszym miesiącu pracy gdy wchodzą na grafik załóżmy robią w aneksach około 60 tys. , a w kolejnych gdy już się wdrażają i powinni być coraz lepsi robią to samo lub mniej. Oczywiście wśród nowych mł. konsultantów są perełki które wymiatają ale to znikomy procent. Wypłaty : i taki oto nowy pracownik robiąc 60 tysięcy ma więcej niż starszy konsultant który zrobi około 110 tysięcy ale i tak celu nie zamknie Nikt też już nie wierzy w te bajki o lepszych skillach względem stanowisk , skille lepsze to maja teamy które mają jakieś dziwne projekty wiem bo sama w takim brałam udział i jest bardzo duża różnica A co do zabierania połowy premii sprzedażowej za mniej niż 100 w ankietach oraz za mniej niź 70 w dawnym willu zostawię bez komentarza , może w takim razie jak z ankiet załóżmy 140 a z wecpa 90 to podwojenie prowizji skoro tak łatwo idzie zabieranie Niech każdy sobie zada pytanie jak to nazwać i na nie odpowie Mój pierwszy tutaj wpis pozdrawiam Wszystkich
Anonimgreg
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.01.05 17:04 Odpowiedz
A co powiecie na nowy system wynagrodzeń? Prosty i przejrzysty? Aby wyliczyć premię miesięczną trzeba mieć doktorat z matematyki. Wszystko po to, abyśmy nadal byli robieni. Tu odetną 25%, tam zabiorą ratę i robisz za podstawę z oddechem na plecach, że ciągle za mało sprzedajesz
Anonimmiodnaserce
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.01.05 13:44 Odpowiedz
Anonim10zl
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.01.05 15:05
O znowu powód do podniesienia planów aby prowizji i premii nie wypłacić bo na karę musi być kasa.
Anonimza karma szybko wraca
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.01.05 15:24
to dopiero poczatek...bezpieczniki, ror-y i splity tmub, sms specjalne...efekty zarzadzania na krótka mete...
Anonimcel
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.01.04 23:41 Odpowiedz
Cele na HL w styczniu nie wzrosły - to plus. Inna kwestia, że ich relizacja i tak już od pół roku wymaga chodzenia w dni wolne do pracy. Tak długo podnosili, aż ludzie dobrowolnie zaczęli zostawać na nadgodzinach i przychodzić w dni wolne do roboty. Ale skoro są tacy, których robienie celów i pieniędzy nie podnieca wystarczająco, to zarządzono 8 godzin w miesiącu "nadgodzin dobrowolnych" - każdy ma obowiązek zadeklarować te 8h, a jak nie zrobi tego - to go zostawiają przymusowo kryjąc się za formułką "potrzeb biznesowych firmy". Co kierownictwo obchodzi nasze życie rodzinne i to jak rzadko widzisz żonę, dzieci pracując w systemie zmianowym. Jeszcze zmuśmy pracownika do zrobienia kilkunastu "dobrowolnych nadgodzin" w miesiącu, życie rodzinne przeżyje na emeryturze. Nic dziwnego, że ludzie, którzy od lat pracują w TM (i pamiętają firmę z czasów, kiedy nie traktowała swoich pracowników jak cytrynkę, którą trzeba wycisnąć i wyrzucić) wymiękają i odchodzą. Nowy narybek, o zerowym poziomie wiedzy merytorycznej (najczęstsze powitanie na HL: 1. O, w końcu, po pół godziny czekania ktoś odebrał! 2. Dzwonię po raz czwarty w tej sprawie...), przychodził i odchodził szybciej niż nadążyli szkolić, aż ktoś wymyslił żeby im podbić skille sprzedażowe (więcej połączeń ofertowych) więc robią hajs w pierwszych miesiącach, ale z czasem zobaczą jak to jest sprzedawać bez pomocy...
Anonimkoszmar
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.01.01 22:48 Odpowiedz
zajebista promocja z Bogusiem Lindą - rozdamy wszystkim wszytko za frajer a od pracowników będziemy wymagać realizacji coraz bardziej rozdmuchanych celów i dowalimy jeszcze plan na umowy?! kogo teraz zmigrujesz z karty jak ma za 25zł połączenia i sms za frajer i 10gb neta a w abo za 29,95 tylko 2gb neta i 2 lata terminówkę. cel jest całkowicie nierealny ale własnie o to chodziło, trzeba mieć tylko nadzieję że związki zatrzymają ciągłe dmuchanie balona zwanego celami.
AnonimPajacyki
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.01.02 00:13
Nie uda Ci się realizacja kosmicznych planów to na twoje miejsce znajdą takiego co ślepemu potrafi lornetkę sprzedać tylko, że ucierpi na tym wizerunek firmy ale kogo to interesuje przecież zarząd wie, że wieczny nie będzie i niech się martwi następny po Gilbercie...
AnonimJa
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.01.02 09:37
Dla mnie jako klienta prepaid spoko. Konkurencja ma to już od dawna i nie słyszę, aby któryś płakał..... Nareszcie coś się dzieje w TT, bo był marazm i stagnacja - oferta nie przystosowana do obecnej sytuacji na rynku.
AnonimCiekawy
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.01.01 15:19 Odpowiedz
Z ciekawości u Was plany ciągle w górę?
Anonim10zl
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.01.02 00:16
No przecież nie w bok!
Anonimyczenia
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.01.01 15:16 Odpowiedz
Życzę Wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku 2017, mniejszych planów i oby praca w końcu sprawiała Wam przyjemność
AnonimCoJest
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.12.30 23:49 Odpowiedz
Plany nie przyszły na styczeń. Zapomnieli wysłać czy będą tak wysokie, że celowo nie informują?
Anonimjgjffj
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.12.31 16:18
Mieli Ci zj......ać Sylwestra? Za to zje.....ią Ci cały 2017 rok!
AnonimOLA
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.12.31 21:35
cele juz byly 30 grudnia
AnonimAla
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.12.31 22:15
Ola to jaki masz cel skoro twierdzisz, że były podane?
Anonimkoszmar
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.01.01 23:12
przyszły, kiero dostał
Anonimewsfc
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.12.29 21:50 Odpowiedz
AnonimMikoaj
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.12.25 21:37 Odpowiedz
cytat:
i to jako planowane nadgodziny. a według kodeksu pracy - żaden pracodawca nie może planować nadgodzin. Podrzucić pomysł do inspekcji pracy?
Na HL planowe nadgodziny to standard. Trzeba się nawet z góry deklarować, kiedy się zostanie. Specjalistą nie jestem, ale czy to nie łamanie kodeksu pracy?
Anonimmys
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.12.28 23:31
Oczywiscie ze na Hl od bardzo bardzo dawna sa planowane nadgodziny, trzeba sie deklarowac kiedy sie zostaje,jest to niezgodne z kodeksem pracy, smialo mozesz zglosic do Inspekcji Pracy, wala nas rowno!
Anonimicca
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.12.29 12:54
a dlaczego sam nie zglosisz ? odwagi zabraklo ?
AnonimSawickas
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.12.25 15:06 Odpowiedz
Jeden już miał takie teksty "weź kredyt, zmień pracę" i wiemy jak skończył
Anonimwkurw
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.12.24 03:09 Odpowiedz
i to jako planowane nadgodziny. a według kodeksu pracy - żaden pracodawca nie może planować nadgodzin. Podrzucić pomysł do inspekcji pracy?
AnonimPUK
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.12.24 11:36
robic i nie marudzic jak sie nie podoba zmienic robote
AnonimNie
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.12.24 15:44
Nie było u nas takiego komunikatu
AnonimKonsultant
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.12.24 00:49 Odpowiedz
A co powiecie na dzisiejszy komunikat odnośnie wszystkich pracujących niedziel w styczniu i pierwszej niedzieli w lutym ? Oczywiście centra handlowe maja to gdzieś, ale inne salony, które do tej pory miały wolne niedziele... A komunikowanie tego w piątek o 16:30 na dzień przed wigilia to czyste tchórzostwo. Ladny prezent dostaliśmy. Ciekawe czy centrala teraz tez będzie pracować w niedziele ? Debilizm w czystej magencie.
Anonimto
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.12.24 11:35
robic i nie marudzic jak sie nie podoba zmienic robote
Anonimnick
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.12.20 22:08 Odpowiedz
cytat:
Co ty za pierdoły opowiadasz!Wiele sklepów już dopina 100% realizacji i idzie z estumacją powyżej 120%!
Brawo Wy!! W nagrodę w styczniu podniesiemy cele
AnonimBzdety
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.12.20 22:59
Co ty pier... jakby mieli juz 100% to prognoza bylaby na 180% a nie 120% tak ze nie trolluj bucu z centrali
AnonimToJa
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.12.26 23:06
Ja bym się nie śmiał bo jeszcze zobaczycie co Was czeka w styczniu...
AnonimSyn ksidza
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.12.20 00:44 Odpowiedz
Jakie działania zostaną podjęte, aby zrealizować plan. Proszę o podanie trzech nowych pomysłów do godziny 12, następnie co godzinę proszę o raport z osiągniętych działań. Wiem, że jesteście najlepsi. Oczekuje sukcesu. Powodzenia.
AnonimHxhdsuh
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.12.20 01:14
Oddzwonię wszystkich FRAUDÓW w okolicy, może któryś pomoże.
Anonimkaro
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.12.20 13:48
ten plan w tym miesiącu jest nie do zrealizowania , aż dziw że ludzie nie poszli w połowie na miesiącu na L4 , przynajmniej jakaś średnia byłaby wypłacona a tak myślę ze 35 procent nie zrobi progu 70 Procent żeby cokolwiek dostać
AnonimGd
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.12.20 21:22
Co ty za pierdoły opowiadasz!Wiele sklepów już dopina 100% realizacji i idzie z estumacją powyżej 120%!
AnonimSuperWaek
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.12.21 11:01
SuperT Teresa i SuperŚ Śmierdzik mają sprawdzone plany , tak samo SuperS sprzedawca gdzie w dwóch na jednego się robi - SuperW miasto na dolnym jest Najlepsze !! -dziękujemy za przekaz że można robić wały !!! -sprzedawać na Szklarza -tak to od firmy którą ma legalnie -a wogóle komu ramkę komu ? -może gadzety z Gwiezdnych Wojen ? -bo przecież nie będę dawał każdemu -wolę sprzedać
AnonimNICK
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.12.17 22:00 Odpowiedz
Ktoś w firmie jak zwykle przegiął. Myślał, że jak przy transferze ankieta będzie dla obu konsultantów taka sama, to wzrośnie jakość obsługi Efekt jest taki, że ludzie mają gdzieś procedury i po prostu nie przełączają. Wolą sami obsłużyć płatności czy kwestie techniczne. Nie trzeba dodawać, że poziom takiej obsługi nie jest najwyższy, ale ważny żeby było dobre wrażenie i żeby Klient dobrze ocenił rozmowę... Swoją drogą, czy konsultanci Należności albo Techdesku też mają ankiety za rozmowy? a jeśli mają to też mogą stracić przez to połowę premii?
Anonimprowincja
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.12.19 00:53
ja bym chciala miec plan na 125 tys.tzn że jakieś szanse są i można niezłą kasę zarobic. u nas na wschodzie standard w sklepie to ok 35 tys. To możecie sobie policzyc jaki to jest poziom prowizji przy 100%. Fakt grudzien przegiety, plan na 50 tys. Nie do wykonania przez najlepszych nawet.
AnonimKR
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.12.17 20:41 Odpowiedz
Poczytałam sobie troche te forum i aż się w duchu uśmiałam, widząc, że w lipcu starsi konsultanci Hotline skarzyli się, że od poczatku roku cel marżowy wzrósł z 65 na 100 tys. zł. Ha - co powiedza dzisiaj, kiedy już jest 125 tys. zł w celu? Firma wie, jak o**** swego pracownika - podwyższaj cel, aż nie bedą w stanie go zrobić; potem ustal, że 70% realizacji to minimum żeby uzyskać jakąkolwiek premię i już mamy frajerów sprzedajacych za darmo. Kiedy wydawało się, że to wystarczy (kupę hajsu oszczędza się zabierając pracownikowi co miesiąć 2-3 tys. zł premii. Można potem nawet urzadzić konkurs dla tego pracownika, w którym do wygrania są parasole i koszulki T-mobile!), okazało sie, że to jednak za mało. Najnowszy pomysł idzie krok dalej - zbierasz oceny jakości nie tylko klientów, których obsłużyłaś/eś (jakby wskazywała logika), ale też od tych których przełaczyłaś (bo tak każe procedura!) do innych działów. A wiadomo jakie są oceny od ludzi którzy muszą zapłacić 50 zł za połączenie z działem technicznym, albo po przełączeniu do działu ponagleń usłyszą, że numeru nie odblokujemy jak nie zapłacą faktur... No i jakieś 25%-35% konsultantów będzie miało zabraną połowę premii sprzedażowej za niewystarczający wskaznik jakościowy. Więc robisz ten szalony cel wyprówając sobie żyły i na koniec miesiąca 2-3 tys. premii ci zabierają, bo konsultant z działu złych informacji (no ustalmy, że z ponagleń i technicznych działów to super wieści raczej nie ma) miał dla klienta złe informacje... T-mobile w czystej postaci! Ale świetujmy razem sukces firmy, bo dali nam szampana za 200 zł Nowa, super edycja Mobbilajzera - zabrali 2000 zł, dali 200 zł (i to w naturze), ale jest super, jest super, działamy razem by wygrać, T-mobile to ja...
Anonimolaf
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.12.17 20:54
a ja to nazwę po imieniu z tymi ankietami to jest kurestwo i tyle
Anonimkoszmar
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.01.01 22:57
szampan to za 150zł w markecie więc w hurcie pewnie po 100 a i tak S i H za logo na pudełko pewnie sponsorowali wiec firma nic nie wydała
AnonimOla
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.12.17 15:23 Odpowiedz
Ja tam bez BU daje sobie rade , szkoda Tylko ze na Świeta mielismy sprzedawac laptopy a gdzie nie sprawdzisz to w zadnym sklepie nie ma a szkoda bo oferta mega fajna bo roznica 20zl z laptopem bez limitu a z routerem
AnonimLaptop
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.12.17 15:57
Oj tam oj tam są laptopy. Mało bo mało ale są, a jak nie ma na sklepie to zawsze jest opcja zdalnej sprezdazy przecież.
Anonimdo DION
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.12.17 15:20 Odpowiedz
POCZYTAJ KOLEGO Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) wpisała T-Mobile Polska na listę ostrzeżeń publicznych w związku z oferowaniem przez operatora usługi zabezpieczającej klientów na wypadek kradzieży, uszkodzenia lub zniszczenia urządzenia bez wymaganego zezwolenia na wykonywanie działalności ubezpieczeniowej, podała KNF.
AnonimDion
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.12.17 16:03
Wolne żarty. Ile lat usługa Bezpieczny Telefon była oferowana? 4-5? I Teraz tak nagle jakas komisja ma do tego problem? Czy może towarzystwa ubezpieczeniowe podniosły larmo? Pewnie taka sama zmowa cenowa i usługowa jak w przypadku wzrostu nagle stawek OC aktualnie.
AnonimPepazgubiltrepa
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.12.17 14:51 Odpowiedz
Becia o nic sie nie martw prace dostajesz od ręki na 10 wysłanych aplikacji 8 sie odzywa to jest reguła . Dostajesz full time i kontrakt od ręki. Tylko trzeba podjąć decyzje i wyjechać tak jak w moim przypadku stwierdziłem ze nie dam sie dymac przez firmę ani inne instytucje w pl i ta dammmmm :d
Anonimbecia
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.12.17 15:19
W jakiej branzy tak fajnie tez w sieci komorkowej pracujesz?
AnonimPapazgubitrepa
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.12.17 14:35 Odpowiedz
A może czas wyemigrować !? Pierdzielnac planem i przestać sie przejmować sfrustrowanymi pracownikami żyjącymi na kredycie i kombinujacymi z prawem . Praca lekka bez planu wchodzisz , wychodzisz 30h tygodniowo , klienci życzliwi 35h zaledwie tygodniowo 400£ z tipami miesięcznie 1600 £ gdzie utrzymanie maks 400 na miesiąc w ekstra warunkach pozdrawiam z Londka gdzie niema śniegu i jest na plusie 10 stopni buziaczki
Anonimbecia
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.12.17 14:40
Masz racje ale co innego gdy masz duza rodzine wtedy nie jest tak kolorowo
Anonimlolek
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.12.17 14:30 Odpowiedz
Nie ma co narzekac ja nie pracuje od listopada w T zakasalem rekawy i wyjechalem do UK robota czeka na kazdego kasa fajna i praca przyjemna
Anonimmaniek
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.12.17 14:21 Odpowiedz
KOLEGO BU PONOC ZABRONIL KNF ZABRONILA A NIE ZE SERWISY ROBILY JAKIES PROBLEMY
AnonimDion
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.12.17 15:08
A co to jest KNF? I czemu miała zabronić?
AnonimTeresa
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.12.17 14:17 Odpowiedz
Ostatnio w sklepie klient przyszedl z iphonem 7 realizacja przez kuriera ze chce z umowy do 14 zrezygnowac zapytalam dlaczego to klient powiedzial bo nie ma juz ubezpieczen