REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2012-07-06 09:17 | Rynek | rynek | t-mobile
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 3159

Strajk włoski w T-Mobile?

To żart?

źródło: demotywatory.pl

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Aktualna ocena: 4.69 (głosy: 213)
Tagi: | rynek | t-mobile Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 3159
Komentarze: 3159 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

Anonimytfg
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.02.09 01:04 Odpowiedz
cytat:
Bedą ale nie dotyczy to bezpośrednio pracowników sklepów. Podobno kier reg i kilku mikro oraz pracownicy centrali co czwarty prawdopodobnie ale to nie koniec świata jest jeszcze życie poza T.
W sklepach i na HL już nawet nie ma kogo zwalniać
AnonimCorleone
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.02.08 11:56 Odpowiedz
I jak będą te zwolnienia z Fit 2 ?- czy to plotka ?
Anonimakbar
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.02.08 12:05
Ja juz mam w pycie Fit2 , sam zlozylem wypowiedzenie, trudno bede troche w plecy ale przestane sie meczyc w tej podłej firmie
AnonimTolekBanan
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.02.08 22:03
Bedą ale nie dotyczy to bezpośrednio pracowników sklepów. Podobno kier reg i kilku mikro oraz pracownicy centrali co czwarty prawdopodobnie ale to nie koniec świata jest jeszcze życie poza T.
Anonimolo
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.02.08 23:56
dawac odprawe
Anonimryli
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.02.06 10:47 Odpowiedz
naprawde uważacie, że nowi będą lepsi ? haha nie wierzę w to co czytam. Uwierzcie mi, że bedziecie niedługo za podstawe robili wszystko łacznie ze sprzataniem na wykonywaniu planów kończąc. o prowizji pomażyć
AnonimMilusiek
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.02.04 21:35 Odpowiedz
Ulalala - telix ozyl a moj kiero mowil ze to juz przezytek
Anonimbyy pracownik
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.02.04 14:52 Odpowiedz
Niedługo założony zostanie profil na facebooku o tematyce anty tmobile, będzie to kara za stosowanie mobingu i za to że musiałem(am) się męczyć w tej beznadziejnej firmie, a faceebok ma dużą oglądalność, bardzo się cieszę że nie pracuję w tej wieśniackiej firmie i że sam z niej odszedłem(am), ludzie da się znaleźć lepszą pracę, ja taką znalazłem(am), po co się męczyć i wysłuchiwać tych bzdetów hehe ))
Anonimstaragwarida
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.02.03 14:55 Odpowiedz
a tyle narzekań czytałem na Jacka F. I co teraz szczekacze ? zamówiłeś kawę i nikt nic nie wysłał ? UPS, czyżby nowa szefowa pozabierała Wam kawę i herbate ? Oszczędzania początek, jeszcze zobaczycie jak szybko i dokładnie sami sprzątacie. Czytałem narzekania na starą gwardię i wiedziałem, że odbije się zmiana czkawką, zwłaszcza dla sklepów.
AnonimPawe
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.02.04 00:00
W d... z kawą to nie piorytet ale buca już nie będzie...
Anonimstary kiero
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.02.04 12:52
co Ty człowieku porównujesz? Rządy Fosy z oszczędnościami wprowadzanymi przez nowych szefów? Chyba nigdy nie doświadczyłeś sposobów motywowania przez Jaśnie nam panującego Jacka..... wiem kto będzie za nim tęsknić, ci co wchodzili Mu w d..., a Ci co podnosili głos i mieli odmienne zdanie byli karceni. Miał wielu swoich ludzi w różnych sklepach, co Mu wszystko donosili i klaskali jak On chciał. Kilka osób się ładnie zeszmaciło pod Jego rządami. Znałem Ich przez wiele lat, przykro było patrzeć jak śpiewali w Jego chórze i chcąc Mu się przypodobać podkładali innym świnie.... Takiego "menadżera" mam nadzieję już nie będzie w tej firmie....
AnonimMikro
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.02.04 17:50
Fosa? A kim on jest? ZŁY CZŁOWIEK - to określenie najlepiej go opisuje. To człowiek machiny korporacyjnej, który skrzywdził bez mrugnięcia okiem mnóstwo osób w imię zachowania swojego stołka. Wywalał kolejne osoby nie mając odwagi wstawić się za kimkolwiek, wręcz wyznaczając ofiary dla ukrycia braku swoich umiejętności. To człowiek niskich instynktów! Zachowywał się zawsze jak chorągiewka na wietrze włażąc w d... swoim kolejnym przełożonym. Jak szczepan został jego szefem płakał i pluł na niego jadem do swoich podwładnych aż wstyd. Wstyd było słuchać jak to musi go informować o wyjściu do kibla.... żałosny człowiek. W stosunku do klina zachowywał się dokładnie tak samo, wieszał na nim psy, obśmiewając jego zdrady. Takie teksty do podwładnych??? Wszyscy wiedzieli że całe ekipy w niektórych sklepach to jego albo jego żony rodzina. Utrzymywani w T choć nie mieli żadnych wyników tylko dlatego że otaczał ich opieką. Żenada...... Nie żałuję go nawet trochę.
AnonimMilusiek
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.02.04 21:39
Sprzatanie w salonach juz dawno powinno byc - az dziwne ze nikt na to jeszcze nie wpadl. Przeciez to sa duze oszczednosci.
AnonimDoMikro
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.02.04 23:02
Przykładem jest pociot regionalny Pan P
Anonimhehe
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.02.03 11:56 Odpowiedz
No to i w firmie obowiązuje program 500+ tylko zasady nieuczciwe.Nie można mieć nieobecności tytułem L4 mimo że masz wskaźniki zrobione na ponad 100 %. To jest dyskryminacja i niestety pracodawca z tego się nie wybroni w żadnym sądzie pracy. Z tego co wiem zapytania do PIPU juz poszły zobaczymy jak się firma do tego odniesie.
Anonimzaamany glupot
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.02.06 16:29
Premia to premia, pracodawca może sobie ustalic zasady jakie chce.
Anonimbp
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.02.03 01:48 Odpowiedz
cytat:
te skille lecą jak chcą , na BP jest jeden jegomość który co miesiąc ma ok.130-150 tys marzy a jest młodszym konsulem także tego , wał jak chvj
Ile? To najwięksi wymiatacze, którzy mają lata doświadczenia robią pewnie nie więcej niż 100 tyś. Jak to możliwe, że nikt tego nie weryfikuje? Inni konsultanci z BP nie burzą się? Aż się nie chce wierzyć. Jeżeli on robi sprzedaż na poziomie 500-600% to przy obecnym systemie premiowym w Callidusie musi mieć kilkanaście tyś.
Anonimadios
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.02.03 02:25
procentowo robi na ponad 1000 z racji , że dopiero od teraz gość będzie mieć w celu ponad 40k kierowniczka pewnie happy a reszta z grupy nt temat ma tyle do gadania co żyd podczas okupacji polecam poszperać w AFM-ie w grupach ( listopad -styczeń ) i zobaczysz wyjątek od reguły podejrzewam , że może mieć kontakty ale kilka stołków wyżej stąd takie wyniki i skile
Anonimania
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.02.03 08:13
Jakie kilkanascie ja mam za grudzien umowy 198% aneksy 192% i w calidusie mam 2600 nie wiem o co chodzi masakra jakas , ilosciowo 103 aneksy i 17 umow a pieniadze nie wiem jak to nazwac
Anonimstarszy
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.02.03 22:33
Moze zwyczajnie jest od Was lepszy?
Anonimadios
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.02.03 01:01 Odpowiedz
te skille lecą jak chcą , na BP jest jeden jegomość który co miesiąc ma ok.130-150 tys marzy a jest młodszym konsulem także tego , wał jak chvj
Anonimtaaaa
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.02.03 00:08 Odpowiedz
cytat:
A mi się najbardziej podoba doceniane najlepszych sprzedawców. Dobry sprzedawca miał załóżmy teraz sprzedane 30 umów. Aby dostać dodatkową kasę musi sprzedać 15%więcej czyli kilka więcej. Słaby sprzedawca miał 5 dołoży jedną więcej i ma 500 stówek. I kogo to promuje? Słaby zarobi dobry dostanie po dupie. I to ma mnie motywować? No to gratuluje centrali
Za chwilkę okaże się, że lepiej być młodszym konsultantem. Podstawa mniejsza, ale cele sprzedażowe zdecydowanie łatwiejsze do zrobienia. Skille rozmów takie same dla wszystkich....Starszy konsultant mający 100000 marży zrobi 60-70% i dostanie marną kasę, a młodszy, który ma w celu 40000 marży, zrobi cel na 150% i zgarnie 2 razy większą premię....
Anonimkonsultant
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.02.02 22:29 Odpowiedz
A mi się najbardziej podoba doceniane najlepszych sprzedawców. Dobry sprzedawca miał załóżmy teraz sprzedane 30 umów. Aby dostać dodatkową kasę musi sprzedać 15%więcej czyli kilka więcej. Słaby sprzedawca miał 5 dołoży jedną więcej i ma 500 stówek. I kogo to promuje? Słaby zarobi dobry dostanie po dupie. I to ma mnie motywować? No to gratuluje centrali
AnonimBoob
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.02.02 23:05
Podziekuj nowej Pani Dyrektor innowatorce hihi
Anonim666
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.02.02 01:48 Odpowiedz
cytat:
A jak plany u Was. Też drastycznie do góry w stosunku do stycznia? Mam plan 1/3 większy niż zrealizowałam w styczniu. Jak to dzisiaj zobaczyliśmy to od razu luz... po co się spinać i tak nie ma szans na realizację. A ilość GA w Ps-ach wzięta nie wiem z czego. Dużo dużo większą niż średnio robimy w sklepie. Odrealniona od rzeczywistości. Rozumiem dać trochę więcej żeby konsultant się starał. To co jest teraz demotywuje do działania i to bardzo. Skutek chyba odwrotny od oczekiwanego lub zrobione tylko po to żeby nie płacić kasy ludziom
Może teoria spiskowa, ale taka koncepcja: Cel firmy? np 50000 marży na konsultanta, ale dajmy im niech mają w celu 100000 marży. Na koniec miesiąca wyciśnie się powiedzmy z 70000 i firma super zadowolona, bo cel ma ponad 100% zrobiony a konsultantowi wypłaci jakieś grosze bo zrobił cel tylko na 70%....
AnonimXxx
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.02.02 09:32
Wow tez odkrycie to wiadomo od dawna, przeciezw tym momencie marzy ktora mamy w celu jest prawie tyle samo co kiedys wartosci ktora bylo latwiej zrobic, roboty dużo więcej za dużo mniejsza kasę i jeszcze kombinują jak ująć więcej
AnonimWschd
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.02.02 00:11 Odpowiedz
A jak plany u Was. Też drastycznie do góry w stosunku do stycznia? Mam plan 1/3 większy niż zrealizowałam w styczniu. Jak to dzisiaj zobaczyliśmy to od razu luz... po co się spinać i tak nie ma szans na realizację. A ilość GA w Ps-ach wzięta nie wiem z czego. Dużo dużo większą niż średnio robimy w sklepie. Odrealniona od rzeczywistości. Rozumiem dać trochę więcej żeby konsultant się starał. To co jest teraz demotywuje do działania i to bardzo. Skutek chyba odwrotny od oczekiwanego lub zrobione tylko po to żeby nie płacić kasy ludziom
Anonimadios
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.02.02 01:39
poje,ba.ło ich z tymi planami , zwłaszcza na nowe aktywacje o rorach nawet mi się nie chce wspominać , chyba będę musiał rodzinę i znajomych nakręcać żeby kil,ka pyknąć
AnonimMirek
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.02.01 21:25 Odpowiedz
cytat:
Prosty przekaz zrezygnować z pracy i otworzyć knajpę Jak będzie outsourcing HL to na mieście przybędzie kilkadziesiąt nowych lokali
Anonimpiotr
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.02.01 16:57 Odpowiedz
AnonimKK
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.02.02 12:33
nie 5 zeta tylko 4 gr
AnonimPatison
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.02.01 00:10
Super artykuł, dzięki!
Anonimwaldi
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.01.31 11:42 Odpowiedz
u nas na annopolu chodza plotki ze ludzie z blue do konca czerwca maja sie wyniesc i przejsc do nowej lokalizacji,na annopolu miejsc nie ma to ciekawe gdzie? ale ze bedzie outsorcing to o tym nikt nic nie mowi..tyle nowych osob przez agencje nie znjada,czyzby planowali wszystkich ktorzy teraz pracuja przeniesc na outsorcing przez agencje? spadna pensje napewno bo agencja nie da tyle co pracodawca.....jesli by tak bylo nie sadze zeby duzo osob przeszlo na umowe smieciowa przez agencje...
Anonimd HL
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.01.30 19:32 Odpowiedz
Czyżby niebawem outsourcing hotline?
AnonimAnita
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.01.30 21:16
chyba z początkiem drugiego kwartału 2016 takie chodzą słuchy a więc na dniach można powiedzieć , choć uważam to za bardzo zły pomysł
Anonimxxx
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.01.27 20:19 Odpowiedz
cytat:
mam nadzieje, ze tak sie nie stanie bo jeszcze bedziesz po nim płakał gamoniu jak ktoś inny przyjdzie...
Czyżby mniejszy Dyzma , czyli MK się odezwał ?Uderz w stół , a nożyce się odezwą. Strach obleciał , bo wiesz że polecisz zaraz po nim bo bez swojego guru nie byłoby cię tu gdzie jesteś....
AnonimBiaystok
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.01.28 00:42
PK tez się boi bo tylko dzięki niemu tu jest ... sam sobą nic nie reprezentuje tylko każdy wie co ...
Anonimxxx
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.01.27 20:12 Odpowiedz
Czyżby mniejszy Dyzma , czyli MK się odezwał ?Uderz w stół , a nożyce się odezwą. Strach obleciał , bo wiesz że polecisz zaraz po nim bo bez swojego guru nie byłoby cię tu gdzie jesteś....
Anonimn8hl
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.01.27 00:21 Odpowiedz
Kiedy kolejne zwolnienia?
AnonimPracownik
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.01.26 20:07 Odpowiedz
Jak zgłosisz, to tak Ty stracisz pracę, doprowadzi do tego kierownik.A z centrali tak nikt Ci nie pomoże .
AnonimKatowice
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.01.26 22:01
Dokładnie tak ,a swoją droga zastanówcie się dlaczego kierownik /kierowniczka tuszuje sprawę i nie chce podać imeia (jeśli tak jest cyklicznie -wnioski wyciagnijcie )
AnonimArek
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.01.27 17:28
Właśnie tego się boję ,a na zaplecze wchodzi mąż kierowniczka jak do siebie ,regionalna która nie ma odpowiedzialności materialnej i znajomi ich -ale żeby ukrywać imeie i bronić iść na policję -nikogo nie oskarża ale z boku to wygląda na wezmę komuś na prezent ,a inni na moje polecenie zapłacą i co jakiś czas taka akcja
AnonimArek
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.01.26 14:27 Odpowiedz
Czy u Was tez kierownik kryje kradzieże telefonów ? (Mało tego nikomu nie podaje imeia ),nie pozwala iść na policję -tylko każe płacić ,co jakiś czas taka akcja ...trochę podejrzanie to wyglada bo nie wiadomo czy imię jest zablokowany i kto ma długie ręce
Anonimpsycholog
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.01.26 14:46
zgłoś na incydent
Anonimnie
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.01.26 10:55 Odpowiedz
cytat:
gora wie - i gora chce zeby tak bylo - w dupie maja wasz grafik :p osiolki zrozumiecie to kiedys ?
nie
Anonimnick
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.01.25 00:06 Odpowiedz
cytat:
gora wie - i gora chce zeby tak bylo - w dupie maja wasz grafik :p osiolki zrozumiecie to kiedys ?
Klientów też mają w dupie? osiołku?
Anonimhl
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.01.24 20:39 Odpowiedz
http://gsmonline.pl/newsy/duda-sawicki-bal-narty-100-tys-zl na to pieniądze mają i ścieme walą że niby charytatywnie .Pozwalniali ludzi prowizje tną po to aby były takie akcje może podpisze prezydencik jakaś dogodną ustawę pod T coby bardziej dośrubować cele i pracowników
Anonimjanie
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.01.24 15:04 Odpowiedz
cytat:
Ciekawe jest to, że ten "dziwny" grafik dotyczy tylko jednej lokalizacji, czyli Annopolu. Akurat tam najwięcej osób nie podpisało nowych umów, dzięki czemu przez dodatkowe 3 miesiące pracują na starych (lepszych) warunkach. Przypadek? Nie sądzę.... p.s Najpierw ustala się cele sprzedażowe na podstawie rodzaju odbieranych połączeń (osoby, które odbierają więcej rozmów dotyczących oferty mają większy cel co jest oczywiście logiczne i sprawiedliwe) a później w trakcie połowy miesiąca nagle wszyscy odbierają to samo. Ale cele oczywiście nie zmienne. I za chwilę padną pytania czemu sprzedaż nie idzie. Tak jak zostało napisane wcześniej, ktoś tu uprawia politykę "dowalić im tak, żeby się sami zwolnili". Szkoda, że góra tego nie dostrzega.
Taki styl (mszczenie się i karanie) to kwintenscja stylu Izy i dziwne, że owoców takiej pracy (wypchnięcie wielu dobrych pracowników HL poza firmę lub na długotrwałe L4) nie dostrzega góra. Czy nikt nie jest w stanie sprawdzić jaki był service level 2 latat temu, a jaki jest dzisiaj? Ilu ludzi było na l4 2 latat temu, a ile obecnie? Spektakularny spadek jakości obsługi klienta nijak ma się do zapowiedzi Adama, że jest to dla nas najwyższy priorytet. Ile razy dziennie słyszę "dzwonię po raz czwarty i nikt nie może mi pomóc..." zastanawiam się - czy parę milionów oszczędności na wypłatach pracowników to był dobry interes patrząc na wk... (czekaniem w kolejce i jakością obsługi nowych pracowników z ECC) klientów i ogromną ilość pracowników na L4? Wiadomo, że ci którzy to zrobili nie przyznają się do porażki (to by oznaczało, że za swoją niekompetencję powinni zostać zowlnieni) i do końca będa prezentowali tabelki wspierajace ich tezy. Ale nowy prezes nie jest "umoczony" w tę porażkę z obsługą klienta i może wyciągnie wnioski - nie tracę nadziei
Anonimsdsds
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.01.24 23:26
gora wie - i gora chce zeby tak bylo - w dupie maja wasz grafik :p osiolki zrozumiecie to kiedys ?
AnonimHL
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.01.24 14:28 Odpowiedz
cytat:
1. Połączenia z Orange nie będzie, bo nikt nie zgodzi się na monopol (a połowa wszystkich klientów u jednego operatora to monopol). 2. Nowa edycja F2W będzie, na Marynarskiej już nie pytają "Czy?", tylko "Kiedy?". 3. Nieprawdą jest, że Hotline W-wa będzie objęty programem zwolnień grupowych. Nie będzie takiej potrzeby. Mało nas zostało, a trwają próby (skuteczne -ludzie odchodza cały czas) zachęcenia ludzi, żeby sami się pozwalniali. W ramach akcji "okaż pogardę podwładnemu" w grafiku lutowym zespoły zostały podzielone na 3 różne zmiany. Bez zapytania kto chce z kim mieć zmianę, z kim wraca do domu. Jeździliśmy ze znajomymi we trójkę jednym samochodem (zrzuta na paliwo, szybki transport, wygoda), teraz 2 z nas będzie jeżdziło z 2-3 przesiadkami komunikacją miejską. Ale co panią dyrektor HL (podobno jest to jej osobista decyzja) obchodzi komfort i czas wolny pracowników? Niech spędzają 3 godziny dziennie w komunikacji, to ich zachęci do najwyzszego standardu obsługi klienta! Jest pomysł żeby przenieść HL do Piaseczna - jeszcze tylko zrobi się 5 zmian i ludzie sami będą uciekać bez żadnych odpraw itp.
Ciekawe jest to, że ten "dziwny" grafik dotyczy tylko jednej lokalizacji, czyli Annopolu. Akurat tam najwięcej osób nie podpisało nowych umów, dzięki czemu przez dodatkowe 3 miesiące pracują na starych (lepszych) warunkach. Przypadek? Nie sądzę.... p.s Najpierw ustala się cele sprzedażowe na podstawie rodzaju odbieranych połączeń (osoby, które odbierają więcej rozmów dotyczących oferty mają większy cel co jest oczywiście logiczne i sprawiedliwe) a później w trakcie połowy miesiąca nagle wszyscy odbierają to samo. Ale cele oczywiście nie zmienne. I za chwilę padną pytania czemu sprzedaż nie idzie. Tak jak zostało napisane wcześniej, ktoś tu uprawia politykę "dowalić im tak, żeby się sami zwolnili". Szkoda, że góra tego nie dostrzega.
Anonimhe
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.01.24 12:56 Odpowiedz
1. Połączenia z Orange nie będzie, bo nikt nie zgodzi się na monopol (a połowa wszystkich klientów u jednego operatora to monopol). 2. Nowa edycja F2W będzie, na Marynarskiej już nie pytają "Czy?", tylko "Kiedy?". 3. Nieprawdą jest, że Hotline W-wa będzie objęty programem zwolnień grupowych. Nie będzie takiej potrzeby. Mało nas zostało, a trwają próby (skuteczne -ludzie odchodza cały czas) zachęcenia ludzi, żeby sami się pozwalniali. W ramach akcji "okaż pogardę podwładnemu" w grafiku lutowym zespoły zostały podzielone na 3 różne zmiany. Bez zapytania kto chce z kim mieć zmianę, z kim wraca do domu. Jeździliśmy ze znajomymi we trójkę jednym samochodem (zrzuta na paliwo, szybki transport, wygoda), teraz 2 z nas będzie jeżdziło z 2-3 przesiadkami komunikacją miejską. Ale co panią dyrektor HL (podobno jest to jej osobista decyzja) obchodzi komfort i czas wolny pracowników? Niech spędzają 3 godziny dziennie w komunikacji, to ich zachęci do najwyzszego standardu obsługi klienta! Jest pomysł żeby przenieść HL do Piaseczna - jeszcze tylko zrobi się 5 zmian i ludzie sami będą uciekać bez żadnych odpraw itp.
AnonimPoznanianka28
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.01.21 02:33 Odpowiedz
Ktoś pisał, że "Fioletowi mają więcej"? To sprawdzone?.. To ja składam CV. Potrafimy dużo, (DUŻO!), więcej niz fioletowi! Oni nie mają wartościówki. Nie mają też dziwnych usług, kompletnie nie związanych z telekomunikacją - takich jak T-Mobile Usługi Bankowe. W związku z tym, bardzo chętnie stanę się pracownikiem Play. Będę szanowany i dobrze wynagradzany. Znając ich niskie kwalifikacje, szybko stane się kierownikiem sklepu. Nie będę musiał sprzedawać Aliora, a i tak zarobię.
Anonimhahahh
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.01.21 11:50
majac takie podejscie to na bank staniesz sie kierownikiem - takiego buraka jak ty to ciezko znalezc - skad wiesz ze maja mniejsze umiejetnosci niz my - oni maja ilosciowke - maja inne cele - ale fakt - potrafimy sprzedawac - ja juz gadalem z kumpelka z play - jak wyrabiaja cele maja mniej wiecej tyle co my - i nie maja powalonych splitow i innego badziewia. Koledzy i kolezanki - czas na zmiane
Anonimroger
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.01.21 12:17
a czy przeniesienie do innej sieci jest bezpłatne ?
Anonimplay
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.01.22 23:14
zapraszam to zobaczysz jak jest u nas!!!! Obyś sie nie zdziwiła!!! Sprawdzone to ciekawe z kim rozmawiałaś na ten temat!!!