REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2012-07-06 09:17 | Rynek | rynek | t-mobile
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 3493

Strajk włoski w T-Mobile?

To żart?

źródło: demotywatory.pl

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Aktualna ocena: 4.675 (głosy: 229)
Tagi: | rynek | t-mobile Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 3493
Komentarze: 3493 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

AnonimNikt
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.06.21 00:46 Odpowiedz
Pytanie z innej beczki. Jak u Was sprzątaczki ? Zorientowaly się już że TMPL podpisała umowę z firmą krzak i nie dostana wypłaty? Nasza nawet jeszcze nie dostała umowy :/ w innych sklepach słyszałem że po prostu przestaly przychodzić. Wstyd jak cholera. Normalnie Bangladesz i TM przyczynia się do takiego wyzysku ludzi.
Anonimloko
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.06.22 09:04
Spoko loko zaraz sam bedziesz sprzatal bo dla TM bedzie to oszczednosc hahahahahha, daliscie sobie wejsc na glowe frajerzy to bedziecie mieli
AnonimDociebiekochana
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.06.20 22:32 Odpowiedz
Sokmini ciàgle nie działa firma o tym wie ale... Mam już doś tej hipokryzji i braku reakcji oraz wsparcia! 21 wiek, T-Mobile firma międzynarodowa a mam wrażenie, że liczydła to dla niej wyzwanie.
AnonimSprzedawca
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.06.20 22:45
Jakiś "màdry" człowiek napisał dziś zeby nie przejmować sie awariami systemu bo to normalne haha uśmiałem sie do łez, że potwierdza bezradność IT i osób za to odpowiedzialnych.
Anonimkazimierz79
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.06.20 12:35 Odpowiedz
@Dolny pracowałem w TM jeszcze rok temu i wtedy zgodzę się sprzedaż była wyzwaniem bo oprócz tego, że www miało o wiele lepsze oferty to cała konkurencja biła ofertę TM na głowę. Zwolniłem się, bo pomimo iż robiłem plany w 9,10 miesiącach w roku a zarabiałem coraz mniej pomimo wkładanej pracy. Teraz naprawdę jest dobra oferta, kwestia tylko się przestawić i sprzedawać :-) Chyba zauważyłeś, że oferta się zmieniła na lepszą ? Ja nie twierdzę, że jest różowo - ale nic niema za darmo a pisanie na firmę w której się pracuje i zarabia pieniądze to wg mnie hipokryzja i tyle...
Anonimlol
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.06.20 19:24
gdzie ta lepsza oferta chyba w Play ?
AnonimDolny
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.06.20 22:20
Sam już nie pracujesz a mi mówisz, że mam się przestawić... Ale na co bo ja z siebie daje wszystko i robie co do mnie należy! Samym dzień dobry i szczerzeniem zębòw do klienta wizerunku firmy nie poprawie!
Anonimkazimierz79
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.06.23 09:27
Mi jak nie pasowało to się zwolniłem, ale nigdy nie przyszło mi do głowy, żeby pisać na forum :-) Spokojnie może niedługo wrócę :-) Ale już nie jako sprzedawca :-)
Anonimera
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.06.18 22:52 Odpowiedz
pracując w sklepie nie czuje się że jestem pracownikiem korporacji, centrala się bawi piątka z prezesem, imprezy itp wspólne oglądanie meczy itp. pracując w sklepie tylko pytanie dlaczego tak mało a co zrobisz żeby było więcej, marża z umów średnio po 600 zł, a palny marżowe już dogoniły wartościowe gdzie tu logika, telepolis telix podaje iż t-mobile ma najgorsze statystki za to na tu i teraz czytamy że pozyskaliśmy o 7% więcej klientów niż w analogicznym okresie w zeszłym roku to się nazywa propaganda i to trzeba mieć tupet centralo
Anonimkazimierz79
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.06.14 11:54 Odpowiedz
Jak takiej oferty nie potraficie sprzedać to jesteście słabi :-) i tyle...
AnonimDolny
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.06.15 22:25
Jakiej Kaziu bo jakoś z d... piszesz?
Anonimera
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.06.13 00:40 Odpowiedz
Kawy ni ma wody ni ma premii ni ma, proponuje zrobić taki układ 10 sekund nie działa system to każda kolejna sekunda obniżamy plan o 500 zł marży co wy na to, albo klient wysyła reklamacje mailem a operator ma 10 sekund na rozpatrzenie i odpisanie jeżeli sie dział reklamacji nie wyrobi oznacza to że akceptuje roszczenia klienta, co wy na to albo klient pobiera numerek a system kolejkowy mówi "dzień dobry" co wy na to
Anonimpan kruk
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.06.14 11:46
to idz tam gdzie to masz i przestancie marudzic to jest zalosne , to jest prywatna firma i moze sobie robic to na co ma ochote zaproponowac podstawowa stawke , narzucac cel i wymagac tego czego chce my podpisujac umowe sie na to godzilismy a jak komus cos sie nie podoba to powinnin sobie przygotowac karteczke i dlugopisik i napisac wypowiedzenie nikt tutaj nikogo nie trzyma na sile
Anonimzdziwiony
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.06.16 21:29
a ty era czasem do pracy tam nie chodzisz? kawa herbata premia może byś tak za prace się wział
Anonimdoctor
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.06.12 22:26 Odpowiedz
padło także w Nepalu i Azerbejdżanie ... normalnie skandal, że w głównych wiadomościach nie było nawet wzmianki.
Anonimkikki
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.06.11 23:41 Odpowiedz
w całych niemczech padło t-mobile! w pl nikt o tym nie wspomina a wlasnie mowili o tym na ogolno niemieckiej tv ZDF http://www.mainfranken24.de/mainfranken-massive-probleme-im-t-mobile-netz/
AnonimDno
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.06.09 00:21 Odpowiedz
AnonimPoza
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.06.08 13:33 Odpowiedz
Zostawiłem firmę rok temu,ale pomysł o odejściu miałem od chwili wprowadzenia usług bankowych.Czułem,że jakakolwiek normalność w tej firmie skończy się w chwili,kiedy zaczną ludziom wciskać konta,kredyty itp.Całe kierownictwo rzuciło wszystko i skupiło się tylko na TMUB.Oferty poszły na bok i liczyła się tylko cyfra ROR. Poza tym ogłupianie ludzi,że mogą jedynie pójść sprzedawać kapcie na targowisku po odejściu z t-mobile,było codziennie.Nic nie potrafimy,sprzedaje sie samo,nigdzie nie zarobicie tak jak w Tmobile,to był codzienny słowotok kierownika ,który drapał sie po brzuchu,a nie miał bladego pojęcia jaki telefon trzyma w ręku. Pracuję poza branżą i muszę stwierdzić ,że w tmobile była to męczarnia. Działajcie póki macie jeszcze chęci zrobić coś w życiu.Jak sie wypalicie to żadna praca czy działalność nie przyniesie wam korzyści.Ja byłem na granicy tego,ale przeszedłem detoks i teraz mogę śmiało stwierdzić,że zrobiłem dobrze odchodząc.Czas dla rodziny,zdrowie i spokój to więcej niż tmobile może zaoferowaćPozdrawiam
AnonimPoza TMobile
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.06.07 22:15 Odpowiedz
Wiedzę, że wszystko zmienia się na gorsze..Chcę Wam tylko powiedzieć, że poza T też jest życie, właśnie się o tym przekonuje. Od niedawna pracuję już w innej, niekonkurencyjnej firmie. Na początku było mi aż dziwnie, że może być tak miło, bez spiny, planów, wiecznego ciśnienia i debilnych pomysł managerów, którzy ze sprzedażą nie mieli nic do czynienia a tu się "wykazują". Odważcie się, poszukajcie pracy, z czasem napewno się uda!
AnonimPoza
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.06.08 11:50
Tez coś od siebie dodam - od niedawna tez poza strukturami tej pięknej firmy- nawet nie wiecie jakie to zrzucenie ciśnienia + życie bez debilnych planów i chorych decyzji menagerow z lapanki-szczerze-odpoczywam - wam tez radze. Dodam tylko ze ta firma(jej menagerowie) zrobili z was niewolnikow-udalo im sie -nie cenicie siebie jako pracownikow bo wmawiaja wam ze tylko tu tyle zarobicie a tak poza tym to jestescie gowno warci, ze tylko firma sie liczy itd. Juz zauwazyli ze jako pracownicy nie jestescie jednoscia, nie walczycie o swoje i jestescie slabi wiec moga wam robic te jaja ktore robia. Pokazcie ze tak nie jest i walczcie. Szukajcie tez innej pracy bo to najlepsze rozwiazanie.
Anonimera
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.06.06 22:19 Odpowiedz
Anonimera
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.06.05 20:43 Odpowiedz
AnonimPracownik
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.06.04 15:17 Odpowiedz
Cel jest bardzo klarowny,nie wypłacać premii,prowizji.Szkoda pisania.Młodym obiecują gruszki na wierzbie, a wieloletnim pracownikom wmawiają, że to ich wina.A kasy nie ma i nie będzie.Czas na zmiany, ale pracodawcy.
Anonimxyz
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.06.04 10:59 Odpowiedz
potwierdzam i zapraszam DEBILA/DEBILI który wymyśla te plany i 10 SEKUND ,do punktu niech pokaże że jest to w stanie zrealizować, powodzenia szkoda, że oni nie odeszli w PDO
AnonimAbc
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.06.08 06:21
Bèdà jeszcze "ambitniejsze" zmiany nie zawsze pozytywne...
AnonimOtobieKochana
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.06.15 22:59
Bo oni przyszli za tych z PDO....
AnonimMarchewka
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.06.04 01:15 Odpowiedz
Nie narzekajcie przecież "pieniądze leżą na ulicy" nie chcecie się po nie schylic? Przecież w tym miesiącu macie super premie za realizację planu GA data , super dodatkową kasę za zrobienie "dyszki" a jak zrobicie plan na "petardy" to wzrasta ona trzykrotnie. TMPL daje Wam tyle możliwości... Nie przejmujcie się tym, że pLAN na petardy praktycznie jest równy Waszej miesięcznej realizacji GA, a plan na Ga daty jest wyższy od najlepszych wyników konkursu roku z regonem . Reasumując jak wykonacie pLAN na GA DATA i plan na GA "10" to będzie oznaczało że zrobiliście 200% normy a jeszcze po drodze wpadną zwykle GA. Hohoho akurat karty z bonusem przyjdą na święta pewnie.... i będzie bogata choinka.
Anonimera
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.06.03 14:55 Odpowiedz
Tak człowieku zrób coś dla firmy a ty co robisz exela klepiesz to klep dalej życzę zdrowia
Anonimera
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.06.02 22:37 Odpowiedz
taki przykład jeden sprzedawca wyszedł do wc drugi odwrócony do ekspo pokazuje Tel klientowi ty wychodzisz po obiedzie na sklep i dostajesz 0 bo koledzy w 11 sec przywitali no i fajnie, a takie pytanie fosiewicz podwyżki obiecał dla tych co w zeszłym roku mieli gorsze wyniki albo jakieś zongi i co bo temat umarł
Anonimcentrala internetu
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.06.03 10:58
o jakich podwyzkach marzysz. Budzet sie wali a ty tylko kasa i kasa zrob cos dla firmy. Zrob plan to prowizja nadrobisz.
Anonimhmmm
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.06.03 15:12
ta -ale zamiast normalnej reklamy trzeba miec Kota i Lewego - no to prawda - musialo to byc budzetowe - dodatkowo strasznie slaba reklama na maksa - zal na to patrzec
Anonimkkkk
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.06.02 22:22 Odpowiedz
tajemniczy klient w 10 sek - zenada roku
Anonimhihi
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.06.02 10:11 Odpowiedz
zresztą t-mobile chyba w tym roku ma ogolnie taką głupawkę reklamową na euro-nie tylko w PL w piscie sobie YT hasło: Kombinieren wie ich will - T-Mobile Werbung Mai 2016 - Christian Fuch
Anonimhihi
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.06.02 09:33 Odpowiedz
właśnie przeczytałem, że strona t-mobile trendy ma być wkrótce zamknięta-czasami tam wpadałem coś fajnego się znalazło no ale teraz ileś osób straci źródło dochodu, a co do reklamy z lewym...rzeczywiście to wygląda tak jakby niemieckie T jako główny sponsor klubu w którym lewy pracuje dał go do dyspozycji polakom żeby coś z nim zrobili...pewnie czasu było mało i wymyślili coś na prędce i efekt mamy jaki mamy...
Anonimkto
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.06.02 08:47 Odpowiedz
Jaka kondycja firmy, taka reklama.Dopiero jak będzie 10 mil. negatywnych opinii to dotrze do nich, że wyrzucili kasę w błoto.Tego nie da się oglądać,wstyd to mało powiedziane.
AnonimREKLAMA NAS ZACHWYCA
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.06.02 00:41 Odpowiedz
GAŁKIEWICZ Ale ja nie mogę zrozumieć! Nie mogę zrozumieć, jak zachwyca, jeśli nie zachwyca. NAUCZYCIEL Jak to nie zachwyca Gałkiewicza, jeśli tysiąc razy tłumaczyłem Gałkiewiczowi, że go zachwyca. GAŁKIEWICZ A mnie nie zachwyca. NAUCZYCIEL To prywatna sprawa Gałkiewicza. Jak widać, Gałkiewicz nie jest inteligentny. Innych zachwyca. GAŁKIEWICZ Ale, słowo honoru, nikogo nie zachwyca. Jak może zachwycać, jeśli nikt nie czyta oprócz nas, którzy jesteśmy w wieku szkolnym, i to dlatego, że nas zmuszają siłą... NAUCZYCIEL Ciszej na Boga! To dlatego, że niewielu jest ludzi kulturalnych i na wysokości... GAŁKIEWICZ Kiedy kulturalni także nie. Nikt. Nikt. W ogóle nikt. NAUCZYCIEL Gałkiewicz, ja mam żonę i dziecko! Niech Gałkiewicz przynajmniej nad dzieckiem się ulituje! Gałkiewicz, nie ulega kwestii, że wielka poezja powinna nas zachwycać, a przecież Słowacki był wielkim poetą... Może Słowacki nie wzrusza Gałkiewicza, ale nie powie mi chyba Gałkiewicz, że nie przewierca mu duszy na wskroś Mickiewicz, Byron, Puszkin, Shelley, Goethe... GAŁKIEWICZ Nikogo nie przewierca. Nikogo to nic nie obchodzi, wszystkich nudzi. Nikt nie może przeczytać więcej niż dwie lub trzy strofy. O Boże! Nie mogę... NAUCZYCIEL Gałkiewicz, to jest niedopuszczalne. Wielka poezja, będąc wielką i będąc poezją, nie może nie zachwycać nas, a więc zachwyca. GAŁKIEWICZ A ja nie mogę. I nikt nie może! O Boże!
AnonimPOJEDYNEKnaMINY
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.06.02 08:53
Można prosić o linka do tej reklamy?
AnonimPOJEDYNEKnaMINY
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.06.02 14:48
Już obejrzałem. Ten, kto dał na to pieniądze, powinien zobaczyć to: https://www.youtube.com/watch?v=HaUmARelN1g
Anonimmuniek
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.06.01 23:17 Odpowiedz
jest super, jest super, więc o co ci chodzi? jest super, jest super, więc o co ci chodzi? t-love.
AnonimOrwell 2016
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.06.01 10:54 Odpowiedz
Lukrowanie gówna niczego nie zmieni. Podkręcanie na siłę atmosfery radości nie uratuje sytuacji. Wczorajsze towarzystwo wzajemnej, mailowej adoraji - ludzie, którzy przesadnie udawali, że reklama jest super - doprowadzili mnie do torsji. Ja tam mam spinę - kiero dusi mnie o reagowanie w ciągu 10 sekund, podczas, gdy nos mam wsadzony w monitor, na którym zwieszają się wszystkie mozliwe aplikacje. Klient, który siedzi naprzeciwko mnie, chce mnie zabić, Ale nie! Mam co sekunde wstawać i kiwać głowa jak kura: dzień dobry!, dzień dobry!, dzień dobry!.. Oświadczam, że w czerwsu NIE BĘDĘ UŚMIECHNIĘTA I WYLUZOWANA, BO DOBRALIŚCIE SIĘ DO MOJEJ OSTATNIEJ SZANSY NA ZAROBEK. Nie chce pizzy co miesiąc - chcę normalnych planów i mojego 1000, które miałam z premii rok temu, dwa lata temu, trzy...
Anonim222
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.06.16 21:31
zmień pracę dziecko chyba pomyliłaś zawody idż i szukaj pracy, gdzie będziesz mogla olewać wszytsko
Anonimera
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.05.31 23:38 Odpowiedz
Wielki szacun dla kolegi za szczerego maila "złodzieje" przykre jest to że znowu biorą Lewandowskiego za ciężkie milony a on już nie jest żadnym rarytasem on już wszystko reklamuje jeszcze powinien coś na hemorojdy i na zgagę zareklamować, oferta 10 zł miał być szał a go ni ma, ale pani dyrektor sobie posmamuje koks i szampan widać warszafka ładnie sie bawi, a ty sprzedawco siedź rób serwis bezpieczniki słuchaj że oferta do dupy no i fajnie
Anonimna pokadzie
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.05.29 14:39 Odpowiedz
co tak cicho nowa ekipa pozamykala wszystkim gęby. nikt nie tęskni za starym jeszcze
Anonimzlodzieje
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.05.26 23:13 Odpowiedz
Pytanie z serii jak rozpoznać tajemniczego klienta? Banalne: przecież ma w ręce stoper. Po 10 sekundach obraca się na pięcie i wychodzi, bo i tak nikt nie będzie już chciał z nim gadać, skoro ankieta na 0 będzie rozliczona.
AnonimZzz
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.05.25 22:13 Odpowiedz
Ja tak jestem zadowolony. Na hl zarabiam prawie jak dyrektor z budzetowki. W 7 lat zarobilem na spłatę połowy krechy w pko ktora mam na 30 lat. Robota nie należy do łatwych, ale robiłem ciężej za mniejsze piniądze. Pozdrawiam, HL łódź
AnonimXxx
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.05.25 23:35
To jak sie juz obudzisz to wyjmij reke z nocnika...
AnonimTM
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.05.25 13:33 Odpowiedz
Pytanie z innej serii. Uzyskiwał ktoś może od TMPL zaświadczenie o dochodzie np. za ostatnie 3 miesiące ( chodzi mi o dochód jaki otrzymujemy na karty przedpłacone z tyt. Twojego Bonusu )