REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2012-07-06 09:17 | Rynek | rynek | t-mobile
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 1341

Strajk włoski w T-Mobile?

To żart?

źródło: demotywatory.pl

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Aktualna ocena: 4.815 (głosy: 115)
Tagi: | rynek | t-mobile Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 1341
Komentarze: 1341 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

AnonimZmiany
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.01.27 00:17 Odpowiedz
Ida zmiany, ida zmiany, nie ma sensu spinac sie za takie pieniadze jak mowicie. Cos sie slyszy, ze od lutego beda tez "zmiany" w kontach?
Anonimz Lodzi
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.01.27 00:09 Odpowiedz
W Lodzi już 2 konsultantów podziękowało firmie myślę że szybko ta liczba się zwiększy nikt nie będzie pracował w T-Mobile za pensję kasjerki w Biedronce
AnonimNikt
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.01.26 23:44 Odpowiedz
Wylewacie tyle żalu, czemu nikt się nie odważy aby coś z tym zrobić, lajki na fb nic nie dadzą smutne ale prawdziwe. Dajecie się DYMAĆ na każdym kroku ale chyba to lubicie nie nakręcajcie sie tylko w końcu coś zróbcie. Zarabiacie nie małe pieniądze a ciagle tylko marudzicie, !!!
Anonimczytanie
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.01.26 15:43 Odpowiedz
Gdybyście czytali ze zrozumieniem to temat jest poruszany w całkowicie innej kwestii , a że jest to jedyne źródło gdzie większość może sobie porozmawiać , dlatego też tutaj dalej temat żywy. NIE ZMIENIA TO FAKTU, ŻE T-MOBILE rucha nas w du***
AnonimDobrze powiedziane
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.01.26 14:57 Odpowiedz
AnonimDobre
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.01.26 22:01
Przy realizacji planu na 100% bez bu prowizja netto 1200 netto.pan 65000,reszta proporcjonalnie,szanowni koledzy i koleżanki bu każdy musi dostać jeżeli chcecie zarobić.Jak zobaczyłem kalkulator nowy to tego gnoja za te stawki w ciemnej ulicy nie mógłbym spotkać...
Anonimfiufiu
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.01.26 22:04
... a moj kierownik mowi ze to taki dobry system premiowy
Anonimwhoiswho
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.01.26 14:14 Odpowiedz
Hehe - @zniesmaczony nie od dziś wiadomo, że czytanie nie jest naszą mocną stroną Jak jest okazja do ponarzekania to nawet i przedawniony temat jest dobry.
Anonimzniesmaczony
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.01.26 13:30 Odpowiedz
Ludzie, to była sprawa z 2012 roku. już dawno nieaktualna!! źródło: demotywatory.pl - no błagam...
Anonimkoniec
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.01.26 13:20 Odpowiedz
Zjednoczmy się koledzy, koleżanki! Zróbmy coś wspólnie, dobrze wiemy, że nie siedzimy sobie i nie kawkujemy, a zapier****** i tylko wysłuchujemy, że jesteśmy do niczego, a ile to stresu człowiek w tej pracy stracił przez przełożonych i nawet przez klientów! To my napędzamy ten biznes. Zróbmy coś razem! Umówmy się wszyscy na to by wszyscy razem, w całej Polsce, a jest nas mnóstwo__________ Weźmy wszyscy w ten sam dzień urlop na żadanie! Mamy do tego prawo, mamy prawo do tego, żeby się sprzeciwić, coś wywalczyć. W każdym sklepie pracuje nas pare osób, a co wtedy kiedy w każdym sklepie nie byłoby nikogo do pracy??? Nie pomoże, no to L4. A z tym też żaden problem, bo pracując w korporacji, gdzie są plany, stresujesz się, dwoisz i troisz i takie akcje odchodzą, to każdy lekarz da Wam L4 na tydzień, dwa, abyś psychicznie odpoczął................................. z punktu widzenia lekarza, rozpoznanie: REAKCJA NA STRES, nr choroby na L4: F40 - F48 .................. sorry, ale już każdy ma dosyć! Kiedyś przychodziło się z przyjemnością do tej pracy, nie zawsze było też kolorowo, ale teraz co się dzieje?! Czas już na zmiany! Tak jak Wy nas ruc****acie, tak i my Was zaczniemy ruc****ać
AnonimPeter
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.01.26 13:12 Odpowiedz
My szukamy ludzi do sprzedaży i call center i warunki są lepsze. Sprzedasz 10 produktów miesięcznie i masz 7.800 zl. http://rekrutacja.fachowcy.pl/ Zapraszamy pracowników t-mobile
Anonimzaskoczony
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.01.26 12:23 Odpowiedz
Byłem przekonany, że te stawki nie są aż takie małe? Czy oni robią z nas kompletnych baranów? Byłem ostatnią osobą, która wrzucałaby tego typu wpisy. Weź sobie kankulator to dostaniesz zawału. W kilka miesięcy dodali nam milion obowiązków, coraz większy CS, mniej klienta bo wszystko na www, a jeszcze prowizje pospadały tak, że w głupim sklepie odzieżowym jako sprzedawca zarobisz więcej. Niech się pocałują w dup** Zapraszamy centrale na obsługę, ja dziękuję i idę na zasłużony odpoczynek. ahoj.
AnonimKlasa
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.01.26 11:54 Odpowiedz
Udostępniajcie w necie. Wizerunek Naszego Top Employer musi ujrzeć światło dzienne.
Anonimona
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.01.26 12:29
Cynizm wypisywać coś takiego ale to koniec... niech idzie w świat i niech się wstydzą, złodzie***
AnonimJann
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.01.26 09:26 Odpowiedz
Kochani s gdzie moge znalezc info ile teraz placą za kazda umowę bo cos w skarbonie tego nie widzę ... Tu sie chwalą ze są lepsze podbicia ale pytanie z czego te podbicia bedą ?? Czy to prawda ze za umowę jump s plaa niecale 5 zl??
AnonimBuahaha
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.01.26 10:15
I na takich pracownikow TM liczy, myśli ze ludzie się nie zorientuj ze prowizje spadły o 2/3 teraz lepiej sprzedać starter bo prowizja za niego 3 zł niż robić aneks w jump z i się użerać z niezadowolonym klientem ze telefony drogie. Sieć liczy na utrzymanie klientów ale za 2 zł brutto mamy wysłuchiwać jak to jest kiepska oferta i namawiać na pozostanie?
Anonimsmieszne
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.01.26 12:27
tak za umowy , aneksy masz płacone po 3 , 4 , 5 zł. Czyste szaleństwo. Górnicy dostają miliony zasiłków , dodatków i wysoką pensję bo warunki jako takie. Szkoda, że nikt nie sprawdzi jak teraz robią z pracownikami T-Mobie może nie pracujemy pod ziemią i nie powinniśmy mieć tyle przywilejów ale za taki stres i odpowiedzialność przynajmniej zarobki podstawowe powinny być na dobrym poziomie. A płacą jak studentowi na stażu teraz.
AnonimJzek
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.01.26 00:37 Odpowiedz
A ja powiem tak. Raklamy i wpływanie na świadomość klienta. Mamy rzeczywiście najlepszy zasięg, najlepszy mobilny internet. Dlaczego zatem, nie umiemy tego wtłuc tego ludziom do głów, tak jak Play wbił wszystkim do łba ze jest najtańszy, najlepszy, teraz jeszcze zasięgiem się chwali, szczęka mi opada. Przecież tym wszystkim agencjom reklamowym to kupę kasiory pewnie płacą. I za co ? Wszystkie te nasze reklamy to takie uju muju. Nawet mając taką torpede jak Lewy nie wykorzystali tego dobrze. Owszem był w reklamach, ale mi nawet nie zostało w głowie co on tam gadał. Nie mogli mu kazać powiedzieć np ze był wszędzie ale w t-mobile jest najlepiej albo że jest tak dobrze jak w Niemczech. I puszczać to na non stopie. Za Lewym to pół Polski by poszła, zwłaszcza reprezentacja teraz gra jak marzenie.
AnonimLeonidas
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.01.25 23:50 Odpowiedz
Quo vadis T-mobile Zwróćcie na to uwagę, co ogólnie się dzieje. Uważamy się za najlepszego operatora... strona mobilna - ma ją Plus,Orange, Play - fajną dostosowaną do mobilnych urządzen. A my? Śmiech na sali. Sprzedaliśmy setki tysięcy tabletów i miliony smartfonow, a naszym klientom ciągle kazemy siedzieć przy pcetach i lapkach, żeby przeglądać nasze oferty, że nie wspomnę już o kupowaniu czegoś przy użyciu smartka lub taba. Inni mają a my nie. Oferta - kiedy ostatnio zaskoczyliśmy czymś na plus klienta albo przyprawilismy o ból głowy konkurencję? Gdzie jest oferta łączona, kompleksowa dla całych rodzin? Play juz od dawna ma rodzinną formułę 4.0, Orange tez coś w tym stylu wprowadził, nawet pogrążony w kłopotach Plus ma jakiś tam Smart Dom - obniżanie przez dodawanie. A my? Inni od roku już to mają, a my niczego jeszcze w tym czasie nie zdołaliśmy wymyslec. Jedyne czym zaskoczylismy wszystkich, nawet nas sprzedawców, to wprowadzeniem MIXA w archaicznej formie z przed 3 lat - bo faktycznie on wygląda tak samo jak 3 lata temu. Trzymam mocno kciuki, bo chce wierzyć, że oprócz +5 zyla w lipcu i tego miażdzacego mixa teraz pokażemy jednak coś jeszcze. Mimo wszystko drżę o to jakie będzie "T-Morrow" przy takim tempie reakcji na potrzeby klientów, przy takiej ofercie, która jest zwykłym odgrzewanym po kilka razy kotletem
AnonimJacek
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.01.25 23:46 Odpowiedz
Nie maja szacunku dla ludzi - odbije sie to im bardzo, ostani mail do kierownikow ze ponad 40 % nie otrzyma prowizji i czuja zagrozenie kierownicy, ze konsultanci ich opuszcza a co wtedy????
Anonimbuee
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.01.25 21:25 Odpowiedz
dokładnie tak jak przedmówca... rabaty tam gdzie popadnie, rabaty za złodziejskie prenumeraty. Moi znajomi dostają info aby kupować wszędzie tylko nie u mnie. Rodzinę już dawno przeniosłem do plusa. Jak Hans Kubie , tam Kuba hansowi.
Anonimfdsff
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.01.25 22:40
ale gdzie sa te klikniecia "lube"? jakis link, namiary?
AnonimKto ma jaja
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.01.25 13:12 Odpowiedz
Koledzy! Czas skończyć gadanie i użalanie się nad sobą! Pokażmy, że T-Mobile to MY i do kiedy MY nie zaczniemy stawiać warunków to będzie coraz gorzej. Udostępnijcie to forum wszędzie w necie, na fejsie, na Twiterze, na Domotach i innych portalach. Niech NASI klienci dowiedzą się jakim wyzyskiwaczem jest T-MOBILE i że nie będziemy dłużej tego znosić. ŻĄDAMY przywrócenia poprzednich zasad wynagradzania tj. tych z połowy zeszłego roku! Jeżeli to się nie stanie to wizerunek T-Mobile zmieni się w sieć, która ma najmniej przyjaznych konsultantów w Polsce. Konsultanci nie róbcie darmowych wymian kart SIM, nie kopiujcie kontaktów, nie dawajcie rabatu na cesje, przy oddawaniu tel. do serwisu żądajcie zawsze karty gwarancyjnej, nie drukujcie ludziom faktur, nie sprawdzajcie stanu konta w prepaidzie, nie tłumaczcie faktur, nie zmieniajcie daty i godziny w telefonach 2 razy do roku, nie dawajcie rabatu na aktywacje, nie naprawiajcie odrzuconych wniosków o przen. numeru, nie instalujcie Windowsa, nie uczcie jak się obsługuje telefon. PRZECIEŻ JESTEŚMY KONSULTANTAMI DS. SPRZEDAŻY a nie od całej reszty! Zróbmy lament w necie, to jest w obecnych czasach lepsze od palenia opon pod siedzibą firmy. T-Mobile nie jest jedynym operatorem w Polsce, skoro My mamy się zwolnić to niech z nami odejdą klienci. DO BOJU! Ctrl+C i Ctrl+V to jest najsilniejsza broń XXI wieku!
Anonimzawiedziony
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.01.25 15:50
Popieram, teraz ludzie z kredytami i dziecmi maja o prawie 100% albo i 200% mniejsze zarobki niz kilka miesiecy temu w to poczatek...
AnonimMacie jaja
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.01.25 17:58
Dzisiaj przybyło 20 kliknięć lubię to. Brawo. Nie bójcie się i udostępniajcie dalej.
AnonimBbel
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.01.25 19:35
Cesja to najprzyjemniejsza rzecz do roboty w tej firmie
Anonimble ble ble
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.01.25 20:21
A ja właśnie robię bezpłatne wymiany sim, darmowe cesję i rabatuję tam gdzie się da. Niech firma traci!!!! Przecież koszt wyprodukowania karty sim to są jakieś grosze.... cesja na pewno nie jest warta 50 zł, więc co mi tam, skoro firma wypina się na mnie to przynajmniej ja nie wypinam się na klienta, choć często mnie wkurzają, ale zaciskam zęby i tym samym nie daję firmie zarobić, a co mi tam, nie moja kasa, a i tak więcej dzięki temu nie zarobię.
AnonimNo brawo
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.01.25 21:46
30 kliknięć lubię to. To znaczy że coraz więcej ludzi czyta całą prawdę o pracy w T-Mobile. Udostępniajcie dalej.
AnonimBrawo
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.01.25 23:28
42 nowe lubię to. To to ponad 100% więcej niż rano. Korporacja byłaby zachwyca takim wzrostem sprzedaży, a jaka prognoza z tego by była, pewnie z 10000 % realizacji planu.
AnonimPapa Tmobilku
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.01.24 09:16 Odpowiedz
Dajcie już spokuj bo za taką kasę jaka teraz bedzie wypłacana to bez problemu mozna inną robote mieć i to bez stresu, w normalnych godzinach pracy i bez poganiania i straszenia.
AnonimMamwyjebane
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.01.25 01:07
Ide na L4 na jakieś pół roku dopóki średnia w miarę w takim razie i Wam radzę to samo przecież przez ten czas coś innego każdy znajdzie. Na T świat się nie kończy!
AnonimWojtek
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.01.25 01:44
Jak mówi przysłowie jaka płaca taka praca...
Anonimz innej beczki
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.01.23 22:41 Odpowiedz
Czemu Wy nie uprawiacie łomżningu jak dwojga imion Ignacy, strateg główny, od 2007r. Ciekawe JiF +KRS .
AnonimObibok i Darmozjad
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.01.24 02:30
Z tego co mówił to ma lub miał mieć syna na prestiżowej hamerykańskiej uczelni wyższej, to co się dziwisz, że napierdala na 2 etaty......
Anonimbla bla
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.01.23 19:17 Odpowiedz
Piorą nam mózgi, zawsze Polaków się wyzyskiwało i będą to dalej robili. Telefony tutaj kupują http://www.buyin.pro/ dla całej grupy kapitałowej hurtem, dla T i Orange.
AnonimNedza
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.01.23 14:04 Odpowiedz
Dla nas nie ma pieniedzy, musimy sprzedawac i generowac zysk, zeby te pieniadze byly - tylko jak? Ciagle braki towaru, rozdawnictwo i upusty w ofertach przez www i hl, wiec jak to jest? Tam moze byc tanio i za poldarmo - firme na to stac, a na nasza ciezko wypracowana prowizje / podwyzszenie - to juz nie stac? W centrali pracuje banda przyglupow, ktorzy nie maja pojecia w jaki sposob trzeba generowac zysk ze sprzedazy i jedyne co potrafia, to wymyslanie glupich i wspanialych pomyslow na sprzedaz, np obdzwanianie leadow z bu i wlaczanie ich przez telefon - co nie jest zgodne z naszymi procedurami (nie pracujemy na hl i nie mozna wlaczac uslug przez telefon itd). Do tego jeszcze milion emaili i spamowanie skrzynki bzdurami, bo trzeba nas motywowac do sprzedazy. Jak ktos chce nam pomoc w robieniu wynikow, to dajcie nam dobre promocje, normalne i wykonalne plany, uczciwe prowizje to bedzie dobre nastawienie, usmiech na twarzy, sprzedaz i wyniki - kazdy bedzie zadowolny.
AnonimUuuuuuuuu
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.01.23 10:13 Odpowiedz
Jest jest pasek premiowy za listopad i nie wiem czy śmieć sie czy płakać.
Anonimalice
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.01.23 11:49
dokladnie nie bedzie co do garnka wlozyc niedlugo ;D a ponadto juz 3 miesiac czekam na bony za konkurs z samsunga - regulaminowo powinny byc dostarczone w cagu 30 dni od ogloszenia konkursu .. czekaja az sie pozwalniamy ?
Anonimgogus
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.01.23 09:28 Odpowiedz
ale nam ojebali kase, mysle ze mozna smialo stwierdzic ze o ok 70% …. Gora mysli ze tymi durnymi konkursami w ktorych mozna wygrac laskawie 200 zl zaltwi to ze ojebali nas na mozliwosc zarobienia pieniedzy …. Ja powoloi szukam nowej roboty mozliwe ze za granicą nie bede tu uzeral sie z klientami wysluchiwal reklamacji ile to firma nie naliczyla kasy za serwisy premium.. Natrzaskam się rorów, aneksow vbi a potem okazuje sie ze zawsze cos jest nie tak i w callidusie nie są policzone wiec kasy i tak nie zobacze, praca w piateki swiatki i niedziele 100 tysiecy tabelek i to wszystko po to zeby dostac 2300 na reke ? chyba jakis zart .. gora juz zaciera rączki i mysli ze mlode studenciki przyjdą i nie będą narzekac ale bardzo grubo sie myli ….
AnonimTrajan
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.01.23 01:03 Odpowiedz
Jaką złą sytuacją finansową firmy? Według oficjalnych danych podanych przez T, EBiTDA, czyli czysty zysk przed odpisami amortyzacyjnymi i opodatkowaniem za pierwsze trzy kwartały 2014 wyniosła, uwaga, 1 miliard 810 milionów złotych. To już chyba tylko hurtowy handel narkotykami daje wyższe zyski w stosunku do przychodu. Kłamią panie, kłamią.
Anonimhehe
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.01.23 01:50
jak pisałem... cała kasa jest już w Bonn. W PL zostają ochłapy.
Anonimviber
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.01.23 00:46 Odpowiedz
taca na firme?
AnonimHL
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.01.23 00:15 Odpowiedz
Przełożeni mówią, że działania firmy są spowodowane złą sytuacją finansową a ja się pytam kto do tego doprowadził? Przecież nie my konsultanci ale jak zawsze biednemu wiatr w oczy...
Anonimhehehe
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.01.23 00:42
no kurfa... zła sytuacja finansowa firmy... a co? zyski przetransferowane do Bonn? a u nas nic nie zostało. No popatrz. dlatego trzeba było sprzedawac upy? Najwieksze złodziejstwo w historii firmy. ( sprdawac telefon w cenie rynkowej i jeszcze z abo na 24 miesiace ). i dymanie klientów w pupsko. zreszta.. cały czas niemcy dymaja nie tylko klientów, ale nawet swoich pracowników - przy pomocy swoich capo. A tych jest w firmie pełno. Żelazne krzyże juz rozdane, awanse na Unteroffizier wydane. mam propozycje do nadzorców - zatrudnijcie chińczyków... ojej! nawet oni juz by nie chcieli pracować... a może rumunów? i co tydzień inwentaryzacja! A jak sytuacja finasowa jest tak zła - to znajdzicie jeszcze jedne raty do spłaty dla roboli. Przecież zawsze można sie gdzies doszukać "wolnych środków" u konsulta... aj sory... sprzedawców. Ajwaj!
AnonimGrek
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.01.22 22:23 Odpowiedz
Wejdzcie w prekalkukowane wartości w callidusie umowy. To przestaniecie mieć złudzenia że cokolwiek zrobicie. Ja mam 30 umów jump s głównie i 250 zł prowizji. Motywacja właśnie skoczyła mi na 140 %
AnonimJohn
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.01.22 23:37
Jakbyś robił mixy zamiast jump s to miałbyś kasy 25*30 a jak z hjułejami to 2 razy tyle . myśleć trzeba
AnonimMozna zarobic
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.01.23 09:10
Teraz można tylko zarobić sprzedając fraudom. Xperie m2 i granda 2 w ofercie alternatywnej jump XL lub jump XXL. To jest dopiero patologia że adn to puszcza. A fraud wszystko łyka, bt się włączy i prowizja jak ta lala.
AnonimFiu fiu
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.01.22 21:24 Odpowiedz
Kolejna porcja leadow wgrana do bazy CRM - fiu fiu. Glaby.
AnonimGlab
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.01.23 09:11
Marcinie trochę szacunku.
AnonimFik
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.01.22 00:24 Odpowiedz
To się zaczeło ludzie widzą, że nie dojadą i uciekają na zwolnienia w wawie. Niech sobie za takie prowizje Igorek, Klin i Foska nerwy szarpią a nie bezpośredi przedstawiciel różowego wyzyskiwacza!
Anonimz odzi
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.01.22 00:42
dobre, popieram w całości w T-Mobile Niemcy mogą płacić 8,5 euro za godzinę a od nas wymagają ze będziemy za ok 4 euro robić chyba się lejce poluzowały tym na górze. Niech sobie pensje poucinają!!!
AnonimDosyc
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.01.22 00:51
W kwietniu sklepy będą świecić pustkami ale z braku konsultantów i wtedy PP sam do siebie będzie pisał - co masz zamiar poprawć w swojej pracy...
AnonimMonia
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.01.21 18:04 Odpowiedz
Ja mam największy polew jak przyjmując reklamację (podczas której klient NIE CHCE LAPTOPA ani RORA) drugą ręką staram się pakować serwisy do wysyłki, lewą nogą uzupełniam tabelki do przełożonych, prawą nogą odpisuję na maila pt: "Czemu tak fatalnie", lewym uchem słucham awantury kogoś z kolejki, prawym uchem odbieram stacjonarny, idę potem napić się do kanciapy łyczek wody, a tam zestresowana kierowniczka op.......dala mnie za wyniki. Na kierowniczkę nie mam już wtedy siły i po prostu całkowicie ją zlewam :-D Trzeba było droga władzo nie robić w zeszłym roku upów, to teraz nie ratowalibyście się VBI. No, ale przecież poprzednia ekipa musiała wziąć premię za 2014... I kto teraz bierze na klatę wasze VBI?...
AnonimJejku
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.01.21 23:25
dobre sie uśmiałem ale prawda niestety a meile od przełożonych porostu delete,przyjąłem ,moze przekazałem .A i nasycenia mamy gdzieś i bedziemy mieć gdzieś.Robimy swoje by zarobić więc szanowne kierownictwo mamy nadzieje ,że zrozumiecie iż Wasze meile nie są brane w 100% pod uwagę włącznie z SMS -ami ,jaki to mega ważny temat. Prosty przekaz za to,za tamto macie tyle kasy bez podtekstów "nie zależy Wam".Przekaz !!!my zarabiamy bo mamy spokój,Wy zarabiacie bo daliscie nam spokój ?Do Pana Fiu-ego ,moze ktoś Ci przekaże "skąd Ty jesteś?"
AnonimAfuuu
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.01.22 00:18
Zapomniałaś o lewym półdupku do obdzwaniania leadów bu i sruuu...
AnonimtD