REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2012-07-06 09:17 | Rynek | rynek | t-mobile
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 2152

Strajk włoski w T-Mobile?

To żart?

źródło: demotywatory.pl

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Aktualna ocena: 4.79 (głosy: 172)
Tagi: | rynek | t-mobile Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 2152
Komentarze: 2152 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

AnonimCiekawa
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.05.23 21:00 Odpowiedz
I jak dalej głębią ludzi?
Anonimdowody
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.05.21 23:43 Odpowiedz
mam prawnika który bada sprawę ,więc jeśli ktoś ma to proszę ,więcej na maila
Anonimpracow
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.05.21 21:39 Odpowiedz
Do dowody. Ja mam. A po co ci one.
AnonimOMO
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.05.21 09:55 Odpowiedz
Rozpoczynają się audyty BELLA, mamy pamiętać,żeby dokładać wszelkich starań,aby wypaść jak najlepiej... Jakość obsługi to jeden ze strategicznych projektów firmy Zadowolenie Klienta,to cel nadrzędny, pracownika wiemy,że NIE Chyba nie muszę tu nikomu podpowiadać,w jaki sposób można wyrazić swoje niezadowolenie
AnonimZachd
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.05.20 21:04 Odpowiedz
Skierowane do codziennych telekonferencji.Jakie to uczucie stosowanie metody spychadła byleby umyć od wszystkiego ręce.Jaką w swoim mniemaniu jesteś osobą?Jak możesz patrzeć w lustro każdego dnia wiedząc ,że nic od siebie nie dałeś.Czy da się tak żyć...W swojej osobie masz pewien plus ,potrafisz przekształcić co niektórych w samego siebie.Smutne w tym jest to,że nikt nigdy nie zawoła "Wallece,Wallece,Wallece"
Anonimkokoszko
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.05.20 11:57 Odpowiedz
Dopoki nie zaproponują odpraw sprzedawcom ten syf będzie się wlókł przez lata ...
Anonimpracow
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.05.20 09:49 Odpowiedz
Pani ciekawska z zachodu postępuje co raz gorzej. dla niej sprzedaż to jest rozdawnictwo,a jak stanie zablada to jakoś jej nie wychodzi. Wiedzy,merytoryki brak O znajomości procedur juz nie mówiąc. Nagrania są i chyba będzie trzeba wstawić na Fb i każdy będzie mógł kliknac I Like IT. Pani k się doigra. Jest to tylko kwestia czasu.
AnonimOMO
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.05.20 09:20 Odpowiedz
Wewnątrz jest taki kwas,że w 100% TMobile nie podniesie się z kolan,jak odejdą Klienci. Przez znienawidzenie do firmy,które wzbudzili wśród sprzedawców, będą cierpieć jak w kilku innych krajach,gdzie ta "potężna marka" nie ma w ogóle poważania. Straszny syf,dodatkowo ma być jeszcze gorzej bo śruba dotychczas dokręcona nie wszystkim kości połamała.
Anonimjdd
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.05.19 22:21 Odpowiedz
Na zachodzie poszły wypowiedzenia. Coraz więcej l4.
Anonimczy to on czy nie on
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.05.20 00:43
Na wschodzie to samo łysy odwiedził kilka sklepów z papierem jak słyszałem i pewnie to nie koniec. Kier mikro by pogonił to nie musiał by tak zamiatać sam, bo się chłop wykończy. Niech zacznie od naszego cygana bo na pampersy już nie wyrabia i rekrutuje od roku. Pablo sam to Ty planów nie robisz nawet jak będziesz dzwonił do Nas od 7 do 24.
AnonimTolekbanan
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.05.21 22:15
Dziki zachód...
AnonimTdebilek
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.05.19 20:21 Odpowiedz
We Wrocławiu Zakompleksiona niszczy ludzi ze się sami zwalniają
AnonimTomek
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.05.19 21:47
Bo to zła kobieta jest kur..ew znaczy
AnonimEmcepence
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.05.19 22:00
Jak to niszczy? Nikt jeszcze tego nie nagrał? Juz dawno powinna polecieć za mobbing..
Anonimtele
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.05.17 22:24 Odpowiedz
Koleżanki i Koledzy, a jak telesprzedaż w sklepach ? jak działa w praktyce "nowy cudowny" projekt?
AnonimTelemaniak
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.05.17 22:47
Rewelacyjnie... na 20 telefonów 1 aneks a na sklepie kolejka wkur... klientów bo brak obsady a ja siedzię i dzwonię gdzie jeszcze ma się do mnie pretensje, że źle to robie! Pomysłodwca tego gniotu dostł chyba piłką w głowę i to lekarską...
AnonimKlops
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.05.17 23:04
Teletubiś prosiaczek uważa, że jest to ogromna szansa sprzedażowa a klin i reszta tylko mu przytakuje (lekarz kazał przytakiwać jak ktoś mówi od rzeczy) bo nie ma odwagi
Anonimpracownik
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.05.15 16:29 Odpowiedz
No i zaczęło się polowanie na sprzedawców. Od tego miesiąca zostaną wręczone wypowiedzenia dla sprzedawców. Proces zwolnień grupowych się zakończył. Teraz przyszedł czas na zwykłych ludzi pracujących w Sklepach. O odprawie można pomarzyć.
Anonimkojot
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.05.16 16:20
a z jakiego powodu te wypowiedzenia?
AnonimAut
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.05.16 17:52
Jak ktoś się wypalił i nie potrafi zabiegać o klienta to miejsca nie zagrzeje jako sprzedawca. Czasy , że stała kolejka po aktywację dawno się skończyły a za CS sprzedawca nie jest doceniany...
Anonimtmobie
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.05.15 09:07 Odpowiedz
No wlaśnie ,skoro dla firmy jest rzeczą normalną że np w ciągu dwóch lat z jednego sklepu (gdzie docelowo jest 4 sprzedawców) zostaje wywalone (przniesione ,leczy się,lub sami się pozwalniali ) 8 osób i widzi się tylko winę sprzedawców ,a nie kierownictwa -to jak określić ? -teraz to będą mieli przyzwolenie na wszystko
AnonimOMO
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.05.15 09:49
Jednego nie rozumiem, zwolnienia,redukcja, a na FB lista stanowisk pracy na które można aplikować w T-M. Dla mnie chamstwo gołym okiem. Wyobrażacie sobie jakie warunki dostaną nowi :|
Anonimghc
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.05.15 08:23 Odpowiedz
Zakończył się proces zwolnień grupowych. Zwolnili ludzi zgodnością. Zaczyna się polowanie na karaluchy (czyt:sprzedawców) tym razem bez odpraw
Anonimwasza klientka
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.05.15 02:48 Odpowiedz
moze zamiast siedziec na forum i plakac ze malo zarabiacie wzielibyscie sie do pracy? od dwoch dni mi nie dziala nowa i stara karta sim i nikt nie moze sie do mnie dodzwonic bo wszyscy szlysza ze nie ma takiego numeru. oczywiscie kazdy z pracownikow ma to gdzies i mowia zebym sobie czekala 24 godziny 48 godzin 60 godzin albo 72 godziny kazdy gada co innego. a na facebooku ludzie pisza ze maja tak samo i oczywiscie t mobile ma to gleboko gdzies z takim podejsciem to niedlugo zbankrutujecei
Anonimprac
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.05.15 08:20
Kolego /koleżanko -no właśnie dlatego narzekamy, że firma wszystkich zwalnia, likwiduje działy a my jako sprzedawcy musimy świecić oczkami. My w sklepie nie rozwiążemy tego problemu.
AnonimTrajan
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.05.15 11:05
IT zostało przeniesione do Indii w ramach "zwiększenia efektywności zarządzania zasobami biznesowymi". Tak więc droga koleżanko pisz do Bangalore i daj święty spokój ludziom, którzy nie mają na to żadnego wpływu. A co do bankructwa T-Mobile. Daleka droga, firma transferuje do Niemiec rok w rok 1.2 miliarda PLN czystego zysku. Poza oddziałem niemieckim to perła w koronie koncernu. Szybko nie padnie.
Anonimzmczony
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.05.15 00:44 Odpowiedz
Mam to w d..... całą tą firmę coraz więcej obowiązków i odpowiedzialności.... a zarobki spadły o 2000 w porównaniu z rokiem 2013 mimo ze mam większą podstawę... obowiązków coraz więcej.... młodzi nic nie potrafią a ja swojej wiedzy nie mam zamiaru przekazywać..Już widać pierwsze efekty takiej polityki...Klien przychodzi i pierwsze co słyszę to mam problem.... tyle w tym temacie....
Anonimtmobie
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.05.14 18:03 Odpowiedz
Ja juz nie rozumiem tej firmy skoro w jednym ze sklepow w polsce w ciagu dwóch lat z róznych przyczyn odchodzi (zwalnia się ) ,przenosi llub niew wtrzymuje 8 osob -a osoba ktora uprawia moobing dalej jest na stanowisku o czym to świadczy???? -kto na to pozwala ??
Anonimzakaz to zakaz
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.05.14 11:28 Odpowiedz
Moi DRODZY, wczoraj ujrzało światło dzienne zestawienie rabatów jakie udzielamy, podczas rozpatrywania reklamacji i negocjowania, żeby cokolwiek jeszcze sprzedać w tej nierównej rywalizacji z INTERNETEM. Puenta mogła być tylko jedna ZAKAZ JAKICHKOLWIEK RABATÓW. Mój wniosek jest taki skoro podczas zwolnień grupowych wycieli sekcję REKLAMACJI to najwyższy czas zapchać centralę pismami od klientów w każdej najdrobniejszej sprawie. PISMO KLIENTA + skan = Formatka i send. W 30 dnie nikt nie zdąży obsłużyć tysięcy, dziesiątek tysięcy reklamacji, bo błędów na fakturach są tryliony. A My nie będziemy świecić oczami przed klientami, za 3,5 zł prowizji od sprzedaży.
Anonimdziwna
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.05.14 22:32
Juz nie opowiadaj bzdur ze uzywales/as gwg w celu obslugi bledow, gdyby tak bylo nie byloby tego wpisu. Ten raport pokazuje jak co poniektórzy sprzedawali do tej pory i do czego wykorzystywali to narzedzie i szkoda tylko ze teraz zabiora nam to doskonale narzedzie do szybkiej obslugi prawdziwych problemow klientow czy reklamacji. Wcale sie nie dziwie ze to wycofali, jak by to byla moja firma tez bym tak zrobila... I rada dla Ciebie, bo skoro tu piszesz to jestes "na czele" tego zestawienia - zacznij myslec i pracowac to moze nie tylko tobie ale i innym bedzie lepiej. Wiem ze sie odgryziesz ale zanim to zrobisz pomysl czy masz racje ,pozdrawiam
AnonimAPSTMPL
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.05.13 19:41 Odpowiedz
Cześć wszystkim! Wiemy wszyscy co się dzieje i nie jest dobrze. Co można zrobić? a) nic (czyli jak dotychczas) b) szukać innej pracy (powodzenia) c) znaleźć inną pracę z wykorzystaniem swoich kwalifikacji. Szukamy konsultantów-sprzedawców do sieci B2B, powiedzmy, innego operatora. Biorąc pod uwagę kwalifikacje, całe szkolenie i autoryzacja to formalność. Ludzi szukamy w "regionach" (sorry, Warszawko, trochę nas tu się za dużo zrobiło). Ponieważ jest to sieć sprzedaży B2B nie szukamy ludzi do pracy w sklepach. Durnych PSów, SOKów, PT nie ma, choć minimalny próg aktywacji jest. Prowizja przyzwoita (dobry poziom rynkowy) i nie ma takich cudów, że za umowę grosze a za aneksy niemal zero. Wyślijcie SMS, porozmawiamy: J(zero)P P(zero)W AA1
Anonimkoooo
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.05.13 08:56 Odpowiedz
prowizja ojebana o 80% t-mobbing leci w ch….
AnonimRip
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.05.12 11:10 Odpowiedz
R I P
Anonimslaby
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.05.09 15:36 Odpowiedz
Ja się zwolniłem i tyle w temacie. W telekomunikacji szeroko pojętej pieniądze się skończyły i wszyscy musimy sobie to uświadomić. To jest teraz praca dla młodych po szkołach którzy będą szczęśliwi ze w pierwszej pracy zarobią więcej niż najniższa krajowa bo dostaną 500 premii brutto oczywiście. Wszystkim którzy się za siedzieli w korporacji wierzcie że bez niej można żyć. Wiem co mówię po 9 latach. Powodzenia.
AnonimHD
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.05.09 07:39 Odpowiedz
....kazdy ma to na co sobie zasłużył! Wy nie chcecie sie zorganizować, to będziecie dymani. Skoro wypinacie tyłki, to nie marudzić!
AnonimEcho przeszoci
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.05.08 23:47 Odpowiedz
Ten temat powstał dawno temu w odpowiedzi na absurdalną rekalkulację premii, rzekomo błędnie wypłaconych w zbyt wysokich kwotach, a spowodowanych błędami w centrali. Wyrok Sądu Najwyższego, Sygnatura Akt: I PK 31/10 okres przedawnienia roszczeń z tytułu błędnie wypłaconego wynagrodzenia przez pracodawcę, biegnie przez okres 3 lat od momentu powstania roszczenia, czyli zapewne od otrzymania przelewu. Pomijając już wszystkie inne rzeczy, na które można było się powołać np. KPC Art. 409: „Obowiązek wydania korzyści lub zwrotu jej wartości wygasa, jeżeli ten, kto korzyść uzyskał, zużył ją lub utracił w taki sposób, że nie jest już wzbogacony, chyba, że wyzbywając się korzyści lub zużywając ją powinien był liczyć się z obowiązkiem zwrotu." Ponieważ pracodawca posługiwał się wyspecjalizowanym działem księgowym, a (zapewne) większość pracowników nie miało wykształcenia rachunkowego, księgowego czy innego pokrewnego, nie mogło samo dojść do wniosku, że coś jest nie tak. Okres 3 lat minął już chyba wszystkim, wątek wyczerpany. Jęczycie od 3 lat jak to jest Wam źle i niedobrze u tego paskudnego niemieckiego pracodawcy. Jęczycie, że macie kredyty, rodziny na utrzymaniu. Do Was wszystkich na tym forum z APSów, HL, salonów i sklepów moja skromna rada: Zamiast jęczeć, zapiszcie się na kurs językowy i poszukajcie sobie innej pracy. Zapiszcie się na kurs spawania MIG, kurs księgowego, asystentki stomatologicznej, cokolwiek co pozwoli Wam zmienić pracę jeśli nie macie żadnych innych kwalifikacji. Jeśli byliście dobrymi sprzedawcami to mieliście kasę żeby się rozwijać, jeśli kiepskimi, to chyba przegraliście sporo czasu, który mogliście poświęcić na zdobywanie innego doświadczenia. Gadanie, że jesteście w małej miejscowości gdzie nie ma perspektyw to absurd. Przeprowadzka to nic strasznego jeśli chce się lepiej żyć, w dużych miastach jest praca i głupie gadanie, że jest inaczej to bzdura. Pewnego pięknego dnia powiedziałem dość i dałem wypowiedzenie. Znam język obcy, pracę znalazłem natychmiast - jak się chce to się da. A jeśli boicie się zmian, przeprowadzek, samorozwoju, nauki, to nie jęczcie - bo sami jesteście sobie winni i widocznie ten "mobbing", o którym tyle piszecie aż tak Wam nie przeszkadza. Kropka.
Anonimcffg
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.05.07 19:13 Odpowiedz
AnonimKSha
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.05.08 00:32
Jak autor ma nasza sytuacje opisywać tak jak w swoim artykule o telefonach na kredyt w t-mobile, moze dajmy sobie z nim spokój
AnonimCzy to moliwe
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.05.07 16:36 Odpowiedz
A czy ktoś pomyslał o tym że, zamykanie sklepow, zwolnienia, nierealne plany po coś są. Moze DT przygotowuje TMPL na sprzedaż/ przejęcie przez innego operatora. Czym mniej salonów, klientów pracowników tym bardziej obniża się wartość firmy.
Anonimgfhhg
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.05.07 16:10 Odpowiedz
Niestety ci cali "menadżerowie" z Marynarskiej mają myślenie krótkoterminowe.Dostali po dupie od centrali z Niemiec ze za malo kasy haraczu dali centrali...nie mają pomysłu -wiec proste zamkniey polowe sklepów-polowa mniej prowizji do wyplaty agentom,pracownikom,pozwalniamy starych pracownikow kolejne oszczednosci.Obnizymy premie damy kosmiczne plany kolejne oszczednosci.I na koniec roku beda wyniki finansowe duzo kasy dadza do centrali..beda nagrody dla "menadżerow" dyplomy,gale, kartki na rajstopy Tylko ze za 2 lata nagle sie okaze ze nie ma kto pracowac ,ze kadra niewykwalifikowana,ze brakuje punktow sprzedazy,ze drastycznie spada liczba abonentow z powodu jakosci obslugi ,braku punktow..ale wtedy juz bedzie za poźno... po prostu w tej firmie nikt nie umie myslec dlugoterminowo...robia tylko chwilowe polsrodki nie myslac o tym jakie to da konsekwencje w przyszlosci.. A dzisja sie usmialem bo prosiaczek IM chwalil sie na jednym z portali ze sukces TM Usługi Bankowe 500 tys klientow w rok-tylko szkoda ze nie powiedzial ze 300 tysiecy przejeli+ 100 tys z tych co maja konto nawet nie wiedza ze ja maja-150 tys osob ktore złozylo wypowiedzenie z powowdu oplaty za ktore beda dopiero widoczne na koniec maja i czerwca
LesHLesH
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 4000
Zarejestrowany:
2008-04-27 21:37:25
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.05.07 11:42 Odpowiedz
'Czyżby telix zablokował forum?' niech choć zablokuje wasze ujadania z rubryki Ostatnio na forum, by dać miejsce komentarzom z poradami i pytaniami technicznymi. Co nas obchodzą wasze premie sremie itp...? Przez ten cholerrny wysyp wewnętrznych brudów stali czytelnicy Telixa zmniejszyli swe wizyty na tym portalu, a co mówić o rzadkich gościach, którzy tu wchodzą w poszukiwaniu ciekawej porady? Zobaczą, że 'Ostatnio na forum' tylko 'srajk wolski w TM' i w nogi z tej monotonii! No niestety, ale taka jest prawda, którą z żalem po raz n-ty tu akcentuję, tracąc nadzieję na wnioskowane wyniesienie tego tematu z rubryki 'Ostatnio na forum'. Przez to jestem coraz rzadszym gościem tego portalu telekomunikacyjnego...
Anonimtmobie
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.05.07 14:22
Z czym masz probem ? ,forum jest Twoją właśnością? -ludzie mają prawo się wypowiadać i to że dużo ludzi pisze to chyba znaczy że ma sens -,a swoje teksty w stylu ujadania zostaw dla siebie i swoich bliskich bo nie pracujesz w tej firmie ,nie znasz ludzkich dramatów i sytuacji i moze odbić piłeczę ? -chyba za dużo wolnego czasu? widać po ilości napisanych postów .-mimo wszystko miłego dnia i więcej wyczucia
AnonimNoOne
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.05.08 11:19
cytat:
.... Przez ten cholerrny wysyp wewnętrznych brudów stali czytelnicy Telixa zmniejszyli swe wizyty na tym portalu ...
Jak zwykle znajdzie się ten co ma pretensję do garbatego , że ma dzieci proste. Swoje żale zgłoś do administratora strony, a nie do osób piszących we właściwym wątku na forum. Druga kwestia nie każdy jest tak leniwy (jak sądzisz) - jest coś takiego jak opcja szukaj, można wybrać konkretną ścieżkę. Po trzecie "Stali czytelnicy" patrz czytelniku, chyba nie sądzisz, że jeśli Ty zmniejszyłeś ilość swoich wizyt to zrobi to cała Polska. Na koniec. Nie jestem pracownikiem i nie uczestniczę w tej dyskusji, ale po prostu irytują mnie hejterzy tacy jak ty.
AnonimTojestjuzsmieszne
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.05.06 22:57 Odpowiedz
Ciekawe co jeszcze ta tłusta gęba IM wymyśli aby "umilić i ułatwić" pracę w sklepach?
Anonimcele
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.05.06 21:22 Odpowiedz
cytat:
czyżby telix zablokował forum? Co taka cisza?
Na HL jeszcze nie otrząsnęli się z szoku po sprawdzeniu celów na ten miesiąc