REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2012-07-06 09:17 | Rynek | rynek | t-mobile
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 4045

Strajk włoski w T-Mobile?

To żart?

źródło: demotywatory.pl

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Aktualna ocena: 4.645 (głosy: 261)
Tagi: | rynek | t-mobile Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 4045
Komentarze: 4045 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

AnonimByy pracownik
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.02.18 16:22 Odpowiedz
jak to mawiają w necie siła... szukam byłych pracowników HL lub jeszcze pracujących ale będących na wylocie mających okres naprawczy
AnonimMyself
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.02.17 16:23 Odpowiedz
Nic dziwnego Telekomunikacja jest podupadającą branżą ... lepiej szukać innej roboty
AnonimEra
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.02.17 12:13 Odpowiedz
Podobno narazie franczyz ma nie być ale nic mnie nie zdziwi w sumie branża stała się mocni tania i z czego tu płacić ale to już niech się zarząd martwi a skąd masz te informacje o 3/4 sklepów ? Ja wiem jedno każda zmiana naliczania prowizji równa się mniej zarobionych pieniędzy za ta sama sprzedaż zawsze trzeba dołożyć plus 20do 30 procent by było podobnie
AnonimEra
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.02.16 11:40 Odpowiedz
Podobno regionalni już jeżdżą i przekonują o dobrobycie związanym z nowym systemem prowizyjnym od marca czy coś wiadomo już? Pamietam jak marże wprowadzali i te regułki wyłuczone ze nic nie stracimy ze to sama krzysc 😀😀
Anonimrafa
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.02.16 19:50
bedzie lipa zobaczycie na HL na pewno zarobki spadną a wymagania cały czas idą do góry
AnonimFanczyzobiorca
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.02.17 08:42
Co wam z nowego systemu jak i tak za rok 3/4 sklepów nie będzie miało konsultantów zatrudnionych w T-mobile. Franczyzy.
Anonimstokrotka
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.02.15 12:40 Odpowiedz
Sprzedawac nieroby jak sie nie podoba ktos was na sile trzyma??
AnonimKochana bc
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.02.15 19:44
Lecz się kretynku.
Anonimolo olo
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.02.16 07:26
Miłość do T-Mobile tylko i wyłącznie to , moja jedyna wielka miłość sieć T-Mobile
Anonimsfrustrowany
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.02.13 18:20 Odpowiedz
A kto wpadł na pomysł żeby konsultanci w sklepach musieli archiwizować i skanować dokumenty. Czy centrala myśli że my sramy wolnym czasem?
Anonimeleonora
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.02.13 18:30
Tak wlasnie mysli
Anonimjojo
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.02.14 00:19
Dokładnie. W ciągu dnia mamy ze 20 takich dokumentów i co, mamy stać przy skanerze i bawić się w formatki? Robić to w trakcie obsługi, czy może po godzinach? Wy naprawdę myślicie, że my się nudzimy? U nas w sklepie na to czasu nie ma więc albo obsługa klienta, albo zabawa skanerem bo pogodzić się tego nie da.
Anonimmarta
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.02.13 17:48 Odpowiedz
Są karty za konkursy listopadowe ? bo jestem na urlopie a chętnie bym odebrała kartę jak ktoś coś wie dajcie znać
Anonimmichal
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.02.13 20:42
pewnie beda gdzies w kwietniu
Anonimkwiecien
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.02.12 23:54 Odpowiedz
kwiecień plecień itc... doszły mnie słuchy że podobno w kwietniu zmiany brak marży tylko ilość ktoś coś wie jak to będzie wyglądało? wiadomo że lepiej nie będzie, więc jak to będzie "działać" proszę o info zorientowanych w temacie tutaj można się wiele więcej dowiedzieć niż z komunikatów ))
Anonimmarzec
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.02.13 12:07
to chyba już od marca brak marży , ja pracuje na hl i zostaje przeniesiona na wersa.... i tam ma nie być marży jak będzie u tych co zostają w głównej lokalizacji i warszawie tego nie wiem , no i w ciągu kolejnych kilku miesięcy z tymi zmianami wiąże się zapewne otrzymywanie mniejszego wynagrodzenia
AnonimMinionki
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.02.12 23:35 Odpowiedz
Możecie sobie pisać co chcecie a Wasze posty i tak będą znikać już zakochana i jej klakierzy o to zadbają...
Anonimskorpion
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.02.08 11:10 Odpowiedz
Wie ktoś co z winnersem ? tez nie macie punktów za 3 i 4 kwartał 2016
Anonimkarolina
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.02.13 14:03
tez nie mam punktów
Anonimseba
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.02.13 17:46
u mnie tez brak
AnonimAps
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.02.06 21:32 Odpowiedz
Halo halo pisze z APS kto mi wyjaśni jak działa doładowanie tak tak ?a co to wogole ta heyah?
Anonimmucha
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.02.06 16:27 Odpowiedz
ech podobno do końca marca znowu ok 800 osob do odstrzału-ciekawe czy bedą warunki jak w PDO w tamtym roku dla tych ktorzy nie dostali wtedy zgody...
AnonimAdam
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.02.06 22:13
Nie wydaje mnie się...
Anonimrrr
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.02.07 21:03
nic mnie juz nie zdziwi
Anonimasdseses
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.02.06 01:36 Odpowiedz
Na pewno w mapkach siem wstydzom
Anonimasdasdad
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.02.02 20:27 Odpowiedz
a teraz weź głęboki oddech. I napisz jeszcze raz, to co chciałeś nam powiedzieć. Pamietaj o interpunkcji - czyli przecinkach, kropkach etc. BYć może chciałeś coś nam przekazać, ale ja np. nie mogę zrozumieć nic...
Anonimahjdls
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.02.05 16:18
asdasda@Sprawdź mądralo zasady pisowni,a później pouczaj innych.Nie zaczyna się zdania z małej litery,a tym bardziej od litery A.
AnonimFarciarz
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.02.05 17:02
asdasdad@Pisanie po kropce z litery I też nie brzmi zbyt fonetycznie kolego drogi.Chciałeś błysnąć,a się pewnie wstydzisz teraz.
AnonimPrzeszy czas
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.02.02 14:28 Odpowiedz
Słyszałem ze już w mapkach dobrowolnie przynajmniej jak narazie informują o możliwości założenia działalności gospodarczej i powrocie kont bankowych ciekawe ile ludzi do dnia dzisiejszego nie wie ze ma konto się dzieje się dzieje
AnonimPanda
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.02.04 13:45
Powrot kont bankowych co ty przeciez cały TMUB sprzedaje tyle usług co oddział banku w dużym miescie , za chwile zwina te konta i tyle ich było
AnonimAps
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.02.02 11:23 Odpowiedz
W Orange nie ma większości aps , tylko w plusie tak jest, gdzie wiecznie rotują się pracowni bo zarabiają 2500 w najlepszych porywach.
Anonimjaaaa
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.01.29 10:32 Odpowiedz
Sypie się ten t-mobile ... najpierw podniesli plany do nieosiągalnych celów a teraz wystawili ogloszenie że chca przerobic wszystkie salony na franczyzny ... a dobrze wiecie jak wygląda praca u prywaciarza ... ... trzeba szukac innej roboty
AnonimSell
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.01.29 12:24
Nie pisz bzdur. To nieprawda. Salony będą tak jak były.
Anonimsklep
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.01.29 13:13
oczywiście, że będą , przecież dlatego w tych lokalizacjach gdzie są sklepy własne wystawili ogłoszenia, że chętnie oddadzą franczyzobiorcy. Napewno zrobili ogłoszenie po ty by sklepy były dalej jak były Tak jest w plusie, tak jest w orange i wszystko jest dobrze. Większość sklepów tam to franczyzy. Firma płaci tylko za sprzedaż, nie musi "bujać" się z konsultantami marudami którzy narzekają, że mniej się zarabia (bo zarabia się mniej jak pracuje ktoś 10 lat to jest na równie pochyłej), stroją focha albo idą na L4. Właściciel będzie się z tym męczył a my mu tylko zapłacimy za dobrą sprzedaż. proste. Ciekawe czy zostawią jakie kolwiek sklepy te najbardziej prestiżowe ..
Anonimmarta
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.01.28 15:28 Odpowiedz
Tyle osób przenoszą w inna lokalizacje zastanawia mnie jak tam się pomieścimy , podobno najlepsi zostają w głównej lokalizacji ostatnio był meil kto zostaje a kto przenoszony i na ten moment nic więcej nie wiadomo jakie będą cele założenia chyba że ma ktos z was jakieś info odnośnie HL to piszcie Ciekawe co też z warszawą ? czy tam też takie roszady ?
Anonimhaha
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.01.28 10:39 Odpowiedz
z tego co widze ogloszenia na 172 konsultantow i kierownikow poznikaly ze strony kariera tmobile szybko reaguja ma ktos printscreena ?
Anonimsklep
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.01.28 11:34
jak poznikały ? przecież są. Myślisz, że ktoś się boi konsultantów ? Bo będą krzyczeli, że ktoś chce ich oddać w outsourcing ? Proszę Cię .. Nikt nie zdejmował ogłoszenia i nie będzie, zgłaszaj się po swój sklep będzie prowadził i wtedy wyniki poszybują w górę bo nie stać Cię na opierdzielanie ..
AnonimLLL
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.01.28 12:04
Fakt nadal sa Na franczyze, na kierownikow, na sprzedawcow. Lokalizacje sie pokrywaja.
Anonimdsfff
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.01.27 23:27 Odpowiedz
a wez i idz juz sobie stad... no i ilez o mangoli mozna czytac. zeby to jeszcze chociaz z sensem bylo. swoje brudy zalatwiaj na swoim podwórku. bo tak naprawde, to malo kogo tutaj obchodza serialowe losy "m jak marmolada" bohaterów twojego podwórka.
Anonimsdaddasd
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.01.27 21:17 Odpowiedz
szukają frajera, który bedzie chciał zapłacić za prawa do logo, a poźniej do wyruchają małymi stawkami ... już dawno wiadmomo, że wszystko niemcy chcą oddac w outsourcing - tylko zarzad zostanie. juz mnie nic ty nie zdziwi.. wiec pracujmy, zarabiajmy te grosze póki sie da. bo juz niedługo i tam tmobila nie bedzie z taka polityka ...
Anonimco dalej
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.01.27 21:03 Odpowiedz
Niestety spodziewany ruch firmy w ramach poszukiwania kolejnych oszczędności, ciekawe tylko czy ktoś zaryzykuje podjęcia się wyzwania jakim jest franczyza w czasach gdy utrzymanie sklepu może balansować na granicy opłacalności w obecnej sytuacji na rynku telekomunikacyjnym...
AnonimAps
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.01.27 20:27 Odpowiedz
A co powiecie na informacje, że na stronie karier Tmobile jest ogłoszenie "franszczyznobiorca" i w lokalizacji wpisane wszystkie salonu firmowe?
Anonimwojtas29022902
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.01.26 19:05 Odpowiedz
Poczytajcie sobie oferty pracy; na stronie T-Mobile sa 172 oferty na kierownikow sklepow i kilkadziesiat na sprzedawcow- odpowiedz jest chyba jasna
Anonimstary czowiek i moe
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.01.26 17:54 Odpowiedz
Cześć juz w październiku kwity dostało pracują do końca stycznia. Cześć starych dostało plany naprawcze bo stary może więcej ponoć. No i będą następni aby patrzeć tak mi mój dyrektor regionalny wyjaśniał. Dając koledze kwit. Dyktafon to super wynalazek a jaka dobra jakość dźwięku
AnonimLol
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.01.26 14:03 Odpowiedz
Sprawdzę dzięki
Anonimlol
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.01.26 12:06 Odpowiedz
Jestem ciekaw ile tak naprawde kosztuje dany sprzet w hurtowni czy u producenta a za ile my go niby kupujemy by sprzedac w fullprice. Co rzecz jasna nam obniza marze z umowy. Bo cos mi sie wydaje ze piewszy lepszy sklep kupuje taniej niz my. Czyli albo mamy badziewny dzial zakupow albo celowo zawyzane so koszty Tak tylko gdybam i nikogo nie oskarzam
AnonimTrajan
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.01.26 13:01
W SAP sobie sprawdź.
AnonimSknerusek
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.01.26 00:53 Odpowiedz
cytat:
proponuje jeszcze zgłosić zawyżanie ogólne cen telefonów. Np w ratach, przy abonamencie 70 byle jaki telefon np: maxcom 720 kosztuje (!) 1200 zł. i na to klienci podpisuja umowy ratalne. nie dośc zę to po prostu chamskie z ludzkiego punktu widzenia, to i prawnicy tez sobie cos w tym by znaleźli...
To akurat wg mnie żaden pkt zaczepienia odnośnie ceny telefonu. Przecież nikt nikomu nie zabroni sprzedawać czegoś, co np jest realnie warte 100zł za cenę 1000zł. Ktoś za tyle kupił to jego wybór, czy w tym wypadku - problem.
AnonimChege
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.01.25 21:53 Odpowiedz
Czystki Czystki wszędzie ludzie lecą podobno ostro ma ktoś numer do tego pana co podawał że można różne akcje zgłaszać? chętnie napisze
Anonimmattyna
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.01.25 22:50
Tzn ? Jak leca co masz na mysli ?
Anonimkiero
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.01.25 07:17 Odpowiedz
A we wro Terka dalej czystki robi. Jakby miała trochę godności sama by się zwolnila.
Anonimbyykiero
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.01.26 06:32
Godności ? -ona nie wie co to jest -wszystkich z dużym sażem wywaliła -tych co pamiętali jak siedziała na magazynie i jaki z niej mierny sprzedawca był . Ciągnie tylko tych co im wchodzą w d ...jak plecaka który w trzech sklepach był kierownikiem i kazdy sklep schodził na dno . Następni ludzi euciekają na l4 , kryje w jednym sklepie sprzedażdwóch na jednego , sprzedaż na fraudy. Zero kompetencji jako kierownik -powinna siedzieć na magazynie i tyle