REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2012-07-06 09:17 | Rynek | rynek | t-mobile
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 3672

Strajk włoski w T-Mobile?

To żart?

źródło: demotywatory.pl

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Aktualna ocena: 4.675 (głosy: 231)
Tagi: | rynek | t-mobile Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 3672
Komentarze: 3672 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

AnonimByly pracownik
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.08.30 10:18 Odpowiedz
Tak się zastanawiam czy pracownicy i centrala nie widzą, że ich wpisy w internecie o "abonamencie bez zwyżek" powodują tylko i wyłącznie grymas zażenowania wśród czytających? Przecież trzeba nie mieć wyobraźni żeby w tak tani sposób agitować. Internauci wylewają na was tony pomyj i takie straganowe wybielanie tego nie zmieni, tylko się dodatkowo ośmieszacie. Z waszym podejściem do handlu to ostatnie miejsce wśród operatorów to i tak spory sukces ale wszystko jeszcze przed wami, najbliższe miesiące bedą dla was dobrą lekcją pokory.
AnonimN
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.08.29 10:48 Odpowiedz
Nie ale "nieoficjalne" nadgodziny których nikt nie chce potwierdzić żadnym mailem na HL to codzienność.
Anonimmazur
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.08.29 17:54
w sklepach tez to codziennosc a jak likwidowali sklepy to ludzie siedzieli po nocach, odnotowali to w iwfm i o nadgodzinach nikt sie nie zajaknal, moze PIP sie tym zainteresuje jak znajdzie sie ktos odwazny z SiS lub HL albo kogos wystarczajaco wkurza
AnonimJOOoooo
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.08.24 07:11 Odpowiedz
jak tam kochani ? Spliciki idą jak bułeczki?
Anonimpoza TM
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.08.23 02:23 Odpowiedz
a wy dalej tutaj? Dajcie już spokój. Od kilku lat ten sam temat. Kochana i T mają tylko z was ubaw. Zamiast tak anonimowo pisać jak wam jest źle i nie dobrze po prostu się zwolnijcie tak jak zrobiłam to ja. Od kilku miesięcy poza strukturą TM. I wiecie co wam powiem? Jest zajebi***. Ludzi z kilkuletnim doświadczeniem w sprzedaży inne firmy biorą z otwartymi ramionami. Pokazujesz, że potrafisz sprzedawać, a nowy pracodawca jest zachwycony. Niestety tutaj nasze umiejętności się nie przydają, bo klienci chcą tylko rejestrować prepaidy albo składać reklamację, bo zostali np. oszukani na infolinii. Nie szkoda wam na to nerwów? Zamiast narzekać posiedź trochę na pracuj.pl albo jakimś innym portalu a uwierz mi, że w parę dni znajdziesz NOWĄ LEPSZĄ pracę Pozdrawiam tych co tylko gadają a nic nie robią. ps. nie jestem z centrali, kochaną ani wszystko wiedzącą T
AnonimDekiel z ciebie
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.08.23 22:46
Jak się zwolnie to przestanę czytać to forum, ciekawe co Ciebie w nim tak interesuje skoro jesteś jak ty to piszesz poza strukturą.
Anoniminne poza
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.08.24 16:09
Ja tez juz nie pracuje a czytam i co ?
AnonimLodz
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.08.22 11:21 Odpowiedz
Do dnia dzisiejszego nie wypłacili za nadgodziny czyżby brak kasy. Każą zostawać a nie płacą
Anonimolo bolo
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.08.23 10:42
Nsdgodziny juz dawno wyplacone
AnonimRobiony w jajo
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.08.22 00:41 Odpowiedz
cytat:
W czerwcu miałam 40 tys. planu i zrobiłam 50 tys. czyli 125%, a w sierpniu mam zrobić 56 tys. abym miała 70% i dostała prowizję. Czy ktoś chce mnie oszukać?
Sprawdźcie jakie mieliśmy plany zanim wszedł system marży. Czyli przed lipcem jeśli dobrze pamiętam w zeszłym roku. Wtedy do zrobienia było tyle wartości ile dzisiaj marży. A mówiono nam jak będzie wspaniale. Tylko że Ci kiero jak się okazało tchórze co wtedy nam mydlili oczy jak to będzie wspaniale pierwsi uciekli jak tylko się nadażyła okazja. Mówili jak to jest wspaniale w TMPL nigdzie nie będziecie mieli lepiej, kto Wam tyle zapłaci jak TM. I gdzie oni teraz są? Śmieją się z nas naiwniaków,a my dalej dajemy się robić w jajo i nie mamy odwagi z tym skończyć (nam nikt na odchodne nie dał rocznej pensji. ) Pozdrawiam byłych kiero - tchórzy i kłamców!!!
AnonimHeh
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.08.21 20:27 Odpowiedz
https://www.youtube.com/watch?v=qvQUdJj9tkc jak widzę centrala już nie ma pomysłu skąd brać nowych jelonków na ten niesamowicie motywujący system prowizyjny
AnonimPytam
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.08.21 23:22
W czerwcu miałam 40 tys. planu i zrobiłam 50 tys. czyli 125%, a w sierpniu mam zrobić 56 tys. abym miała 70% i dostała prowizję. Czy ktoś chce mnie oszukać?
AnonimPit
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.08.13 11:04 Odpowiedz
A ja juz poza struktura - duzo lepiej sie czuje bez excela i innych glupot - teraz zabieram cala rodzine do innej sieci - prawie wszyscy juz przeniesieni - zostalo kilka osob + wszystkich znajomych(czesc juz podziekowala T) z niecierpliwoscia czekam na kolejne notowania ilosci abonentow ktorzy ucieklizobaczymy kolejny bilans i oczywiscie jak zwykle "naszym celem jest bycie liderem" chyba na koncu
Anonimpiotr
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.08.13 19:53
Jak dobrze rozumiem zabierasz wszystkich bo sam juz jestes poza struktura tej firny , to jest ten glowny powod ze zabierasz wszystkich hehe jakie to smieszne
Anonimhit
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.08.13 21:33
Wystarczajacy powod , po pierwsze widze i widzialem co sie ostatnio wyprawia i nie moge rekomendowac nikomu takiego szajsu. Po drugie - to jak sie traktuje pracownikow/stalych klientow wiele wnosi do tego. Dziekuje. Pozdrawiam i czekam na kolejny kwartal z minusem
Anonimrory
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.08.17 10:58
Dawno nie słyszałem wiekszej bzdury hahaha
Anonimmazur
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.08.18 08:59
Zadna bzdura to naturalne ze pracujac w usługach po pewnym czasie migrujesz rodzine i znajomych do opa ktory cie zatrudnia. A teraz po tak przelomowej ofercie w TMPL i odejsciu pracownikow zarowno dobrowolnym jak i nie bedzie migracja gdzies indziej. Nawet z czystej zlosliwosci bo nic innego juz centrali zrobic nie mozna, wiec mozna zaglosowac nogami i jest to wyjatkowo skuteczne. A nie ukrywajmy ze przez swoje dzialania TMPL ma duzy "elektorat negatywny" i postrzeganie jak kieszonkowiec. Wiec nie dzis nie jutro ale sentyment wygasnie i wyportujemy naszych bliskich gdzies indziej Wiec klakierzy z centrali robcie swoje komentujcie wysmiewajcie a rzeczywistosc pokaze )))
AnonimPit
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.08.18 11:21
Dokładnie jak piszesz.
AnonimHL LODZ
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.08.11 11:06 Odpowiedz
W Łodzi na hl pilotaż nbo będzie się działo maszyna zadecyduje co sprzedać jak sprzedaż to co chce komputer to będzie kasa jak nie to nie będzie .Mydlenie oczu że będzie lepiej ,a będzie jak u konkurencji w +.Totalna lipa i nowa wizja jak mało zapłacić i więcej wycisnąć
Anonimeve
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.08.12 13:41
co hehe o co dokładnie chodzi ?
Anonimmanifest
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.08.10 16:44 Odpowiedz
... dopóki nic sami nie zrobimy, dotąd będą nas tak traktować. Ciągłe obniżanie prowizji, sztuczne "kary" - które mają niby służyć ulepszeniu jakości, a tak naprawdę są po to aby zminimalizować koszty działalności. Excel się kłania. Dopóki będziemy pracować jak mrówki, i dawać się tak zrobić - nie będzie lepiej. A dotychczasowa praktyka zarządu pokazuje doskonale co może nas jeszcze czekać. obecnie 70% planu marżowego, za miesiąc będzie 80%, za rok 100% wraz z ciągłym podnoszeniem planów. Które notabene miałby być niższe o 30% od planu wartościowego. Sami pozwalamy w naszym kraju drenować rynek poprzez wpychanie niepotrzebnych rzeczy klientom. Nie jest ważna potrzeba klienta, ważna jest potrzeba firmy. A ciągłe pisanie o akcjach podwyższających "Jakość" obsługi można w bajki włożyć - klient który nie płaci i nie kupi to nie jest klient. Piszecie o mobbing. Ktoś napisze - bo mobbing jest wszędzie i to jest norma... nie, to nie jest norma - to jest patologia na którą zarząd się zgadza. Ktoś z samej góry zapomina jednak że to ci ludzie na samym dole budują. Nie da się zagrać wyśmienicie koncertu od 70% do końca.
Anonimsrobile
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.08.10 11:05 Odpowiedz
w tej Firmei non stop jest Mobbing, Mobbing, Mobbing...Kazdy kto poszedl do Sadu Pracy wygral, wiec to cos znaczy ludzie nie bojcie sie bo kolejka do Sadu Pracy w sparwie Pseudo firmy T-mobile robi sie coraz dluzsza i tak trzymac, bo nic nas tu juz nie trzyma, warunki coraz gorsze a spzredaz sie zwieksza i zmniejsza kasa, robia z nas debili i tyle w temacie...
Anonimabc
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.08.18 20:33
z checią się dowiem bo szukam pracownikow kt są chetni by pojsc do sadu pracy
AnonimJa
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.08.09 22:47 Odpowiedz
Do pracownik to chyba Ty nie znasz realiów , nie znam nikogo ale to absolutnie nikogo kto zarabia 2 tys brutto w Warszawie, także sorry ...
Anonimsylwia
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.08.10 06:40
a ja juz znam takich w lodzi
AnonimByy szary pracownik
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.08.10 08:18
To może popytaj znajomych w pozostałych województwach np śląskie,małopolskie itp .W woj mazowieckim były ,są i będą zawsze inne zarobki gdyż też wszystko inne jest droższe Może kiedyś będziesz aplikować na innej woj. Nikt nie zabrania Wam narzekać ale to taka autodestrukcja. I napewno dobry krok z mojej strony ze nie pracuje w T bo jako st.konsultanta który pracował w Erze jeszcze obecni , nie wsztscy pracownicy narzekają i tylko tyle.Z Ery i T wyciągnęłam najlepsze rzeczy ale nie siedziałam na internecie gdy nie było klientów .
AnonimPracownik
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.08.09 10:05 Odpowiedz
A ja Wam wszystkim narzekającym proponuje wysłać cv ,iść na rozmowy i usłyszeć na dzień dobry 1800 -2000 brutto. Tak konsultanci tak jest a prowizje hmm na tej samej zasadzie plus atut działalność lub umowa zlecenie .Atuty narzekania na T .W T 2400 na dzień dobry ,umowa o pracę . Albo proponuje wysłać cv na przedstawiciela tez do korpo 2000 brutto plus swój samochód i walcz o klientów jeżdżąc do nich. Osoby wypowiadające się tutaj nie znają realiów rynku pracy ale czemu nie idziecie dalej , rozwijajcie się w innych firmach .
AnonimByy pracownik Ery
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.08.09 12:36
Zawsze śledzę to forum ale nie zabierałem zdania ale pora to zmienić. Jak ja to widzę w kilku słowach. Pracowałem w tej firmie jako kierownik i konsultant ale za starych dobrych czasów kiedy rynkiem z tej branży rządziła Era, mieliśmy jasne zasady - zadowolenie klienta jest priorytetem bo tylko wtedy będzie kontynuował współpracę i poleci nas innym. Pracowałem w sklepie, który zawsze pod względem sprzedaży był w pierwszej trójce w Polsce. Reprezentowałem firmę siedząc za swoim biurkiem w garniturze i to budziło szacunek klientów, gdyż między innymi z tego powodu czuli się wyróżnieni. Nie mogłem sobie pozwolić na nieznajomość oferty, obsługi urządzeń czy procedur, to było weryfikowane przez koordynatorów co miesiąc. Zresztą czuliśmy wielką odpowiedzialność podpisując długoterminowe umowy z klientami, traktowaliśmy ich tak jak sami chcelibyśmy być traktowani podczas sprzedaży. Firma bardzo dobrze nas za to wynagradzała, zarobki były nie małe, płacono nam za umowę, aneks, cs czyli wymianę sim, przyjęcie reklamacji etc. Płacono również nie mało za ocenę miesięczną przez koordynatora czyli BTL, serwis etc. I tak przepracowaliśmy 8 lat i nadszedł T-mobile. I od razu pierwsze zmiany oczywiście w systemie prowizyjnym. Robiąc to samo a nawet więcej zaczęliśmy zarabiać sporo mniej - o 1/3 a później o 1/2. Zmienił się strój konsultanta w podwórkowe polo, klienci patrzyli z lekkim niedowierzaniem. Spadł nasz prestiż i jednocześnie coraz częściej klienci zaczęli składać rezygnację. Trochę dzięki nam ponieważ Era za aneks płaciła kilkadziesiąt złotych dla konsultanta a t-mobile kilka złotych a zdarzało się nawet zero - po prostu szkoda było nam czasu marnować. Ostatni rok pracy pod szyldem T-mobile to wspomnienie planów niemożliwych do wykonania, wstyd przyznania się przed znajomymi ile zarabiam ponieważ 1700 netto to było wszystko, za czasów Ery tyle dostawałem za same aneksy. Wstyd ogromny przed klientami, którzy znali mnie dobrze, którym mówiłem jasno, że nic dla nich ciekawego nie ma ponieważ korporacja niemiecka nastawiona była i jest głównie za wyssanie z nich ostatniego grosza. W końcu wszyscy pracownicy z mojego sklepu podjęli decyzję o rezygnacji, złożyliśmy wypowiedzenia. Nikt nie próbował nas zatrzymać stwierdzono, że przyjdzie nowa kadra i interes będzie się kręcił. Po 6 miesiącach od naszego odejścia sklep zamknięto. Obecnie jestem szczęśliwym posiadaczem własnej działalności i z zażenowaniem obserwuję dalszy spadek jakości w tej sieci. Moja wiedza nabyta w przeszłości przewyższa wiedzę obecnych pracowników, którzy są już tylko akwizytorami i którzy nigdy nie doświadczą wdzięczności klientów, swojej bazy zadowolonych klientów, kolejek przed sklepem do podpisania umów. Sam nie mam już nawet numerów w tej sieci i nie zamierzam a za moją radą odeszło lekko kilka tysięcy klientów - przez te lata obsługiwałem sporo firm z aktywacjami po kilkadziesiąt sim. Pozostało tylko niedowierzanie jak łatwo i szybko można roztrwonić bardzo duży potencjał i zniszczyć interes będący żyłą złota. Współczucie dla wszystkich pracowników tej korporacji i rada - nie dajcie sobie wmówić, że jesteście wielbłądami, zachowajcie poczucie własnej wartości, mówcie prawdę nawet kosztem utraty tej pracy to wyjdzie Wam na dobre.
Anonimgosc
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.08.09 16:12
Kochanie 2000 brutto to najniższa krajowa obecnie więc nikt łaski nie robi .... uważam też że zarobki w tej branży nie powinny schodzić poniżej 3 - 3,5 tys netto - jeśli są poniżej to czas szukać innej pracy , nikt nie będzie się użerał z klientami i wytrzymywal wiecznego ciśnienia sprzedażowego za 2400 brutto
AnonimIjuzbezstresow
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.08.09 23:06
Hahahaha naprawde smieszny jestes! Jestem z PDO i bez problemu konkurencja zatrudniła mnie proponujác 3x tyle o czym piszesz dlatego przestań trollować i uświadamiać obecnych pracowników, że na rynku pracy jest tak źle...
Anonimsprawiedliwy
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.08.07 09:19 Odpowiedz
Nie dajcie robić z siebie niewolników!
AnonimFuckyoucentralo
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.08.05 23:11 Odpowiedz
Czy tam w Warszawie to ktoś w ogóle myśli nakazujác nam znowu dzwonić z CTI w sezonie urlopowym gdzie w sklepie czarmo od klientów rejestrujácych TT. Nie mam czasu iść do toalety nie wspominajác o przerwie na jedzenie!
AnonimTMobbing
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.08.07 22:37
To sie najedz i wysikaj przed pracá. Przerwe w pracy wykorzystaj na roznoszeniu ulotek bo przecież przyciágnie to tłumy sprzedażowego klienta. Z CTI możesz dzwonić przed albo po pracy jak nie ma czasu w trakcie. Teraz widzisz jakie to proste trzeba tylko chcieć a jak masz z tym jakiś problem dzwoń do Kochanej ona już czeka i wie jak Ci "pomóc"...
AnonimSmiech pozostal
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.08.04 22:37 Odpowiedz
Anonimjajakobyy
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.08.06 00:54
No, tak! Nie inaczej. Motywacja...
Anonimabc
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.08.04 20:34 Odpowiedz
Szukam byłych pracowników (lub w trakcie wypowiedzenia ) którzy chcieli by zeznawać w Sądzie Pracy przeciwko T-Mobile
Anonimcash back
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.08.04 23:12
ja chętna a mam tego sporo daj namiar
AnonimJjjjoo
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.08.03 23:39 Odpowiedz
Mam dosc tlumaczenia sie z kazdego klenta co to to ma do*****a byc ???
Anonimale o co chodzi
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.08.04 09:30
ale o co chodzi? czyżby nowe raporciki ile i dlaczego tak mało?
AnonimTo samo
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.08.03 00:40 Odpowiedz
Poczytajcie. Tmobile stosuje takie same praktyki : http://m.wyborcza.pl/wyborcza/1,132748,14941883,Despera_bankiera.html
Anonimwypiszwymaluj
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.08.03 11:05
wypisz wymaluj timobaj
Anonimsuper zestaw
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.08.02 16:59 Odpowiedz
cytat:
@super zestaw pisał, ze od dzisiaj juz nie bedzie -10 pln za powiązane kontrakty... jak na razie nic się nie sprawdza na www dalej jest ta oferta...
To może wczoraj się dało....Dziś już nie.....albo opcja pozostała dostępna tylko na www...
Anonimera
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.08.01 16:35 Odpowiedz
@super zestaw pisał, ze od dzisiaj juz nie bedzie -10 pln za powiązane kontrakty... jak na razie nic się nie sprawdza na www dalej jest ta oferta...
Anonimera
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.08.01 12:56 Odpowiedz
Tak kochana siedzi i czyta non stop a mąż detektyw podobno namierza po ip, plany na prawdę świetne a idąc na urlop na mam wrażenie że są jeszcze większe, to już jest firma krzak dla mnie poszli po bandzie, niewygodne komentarze na telixie są kasowane, dla centrali to jest wrzód na dupie, dla mnie to jest śmieszne że ludzie z "centrali" siedzą i czytają telixa zamiast się zająć rzetelną pracą
AnonimKierowniczka
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.07.31 22:57 Odpowiedz
Powoli zaczynam żałować, że nie skorzystałam z PDO jak była możliwość, bo myślałam, że nowy menedzment coś zmieni na lepsze. Wygląda na to, że lepsze już było a teraz będzie tylko gorzej przez to dojeżdzanie planami i już niebawem przekonamy się ile L4 oraz zwolnień ujrzymy...
AnonimJuzmisieniechce
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.07.31 22:48 Odpowiedz
Więcej znaczy lepiej... I tak z miesiąca na miesiąc będzie podkręcana śruba tylko, że robienie tego w momencie kiedy z racji rejestracji TT w sklepach będzie jedynym zajęciem to zupełne nie rozumienie biznesu.
Anonimposty kradnom
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.07.31 19:30 Odpowiedz
widze że niewygodne posty admin kasuje... kogoś bardzo zabolała prawda o splitach i poprzednich aneksach UP. Czyli ktoś wcześniej napisał samą prawdę
AnonimJa to poerdole
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.07.31 17:25 Odpowiedz
No Kochana wysłała plany i mi się odechciało. Pergole idę na L4 w połowie miesiąca jeśli nie zrobię do tego dnia 70%. Wam też tak sugeruje bo będziecie dalej dymani w dooopala.
Anonimbaj
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.07.31 21:59
koledzy beda szczesliwi ze za ciebie beda pracowac a ty bedziesz na lewym zwolnieniu z lenistwa w chacie siedziec brawo wielka kariera przed toba takich jak ty potrzebuje kazdy pracodawca
AnonimKoledzy
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.07.31 23:17
Koledzy ròwnież zrobią baj... W Warszawie w wiekszości sklepów już zrobili wiec powodzenie w szukaniu nowego narybku hahahahaha.
AnonimRegedit
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.07.31 15:03 Odpowiedz
cytat:
jeżeli MS nie zostanie zaliczony na min 80% to z automatu wszyscy konsultanci w danej placówce mają prowizje o połowę mniejsze niestety
Xyz nie MS na min. 80% tylko cała jakość na min. 70%. A tam są trzy składowe. Proponuje czytanie ze zrozumieniem. A jak tam wakacje u Was?
AnonimXyx
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.07.31 02:09 Odpowiedz
Nie rozumiem dlaczego ciągle narzekacie. Zobaczcie jakie TM jest wspaniałe http://www.telix.pl/artykul.php?sid=68079
Anonimnowe prowizje
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.07.30 01:42 Odpowiedz
mam nadzieje że w poniedziałek nie dowiem się że dostanę o 50% mniej prowizji za lipiec bo od razu idę z tym do sądu pracy hahaha, za mocno się starałam żeby tak od ktoś mnie wydymał, wystarczy że mnie mąż dyma...
AnonimOLA
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.07.30 09:26
a dlaczego 50% mniej ?
Anonimxyz
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.07.31 14:41
jeżeli MS nie zostanie zaliczony na min 80% to z automatu wszyscy konsultanci w danej placówce mają prowizje o połowę mniejsze niestety
Anonimtaaa
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.07.29 17:52 Odpowiedz
Kredyty na Hotline? No to będzie się działo Przy czym na interwencję urzędu chrony danych osobowych to bym nie liczyła - nikogo nie interesuje jak są sprzedawane konta bankowe to i raty nie poruszą. Przecież 95% RORów które sprzedajemy są załatwiane albo przez zmylenie klienta, że to część umowy aneksowej/ga albo przez dawanie rabatów. Klientowi mówią konsultanci, że w ramach aneksu przyjdzie jeszcze bezpłatne konto bankowe, które można zamknąć po 3 miesiącach; wystarczy że poda datę ważności dowodu i już załatwione, bo resztę danych osobowych kopiuje się z naszych aplikacji (nie wiem czy to legalnie jest ok, bo niby mieliśmy tego nie robić, ale kto miałby czas o wszystkie dane pytać klienta?). Wiem, że podobnie robią w sklepach, bo nieraz miałam rozmowę z klientem, który o RORze dowiedział się dopiero w domu, po przejrzeniu stosu papierów jakie dostał od sprzedawcy. Nikogo oczywiście nie winię - każdy orze jak może, ale ja jednak wolę robić RORy przez rabaty, na klientach, którzy zgodzili się na ofertę bez rabatu super zestaw czy na telefon. To jak dasz takiemu 240 zł zniżki na abonament (przez 2 lata) i/lub 100-200 zł upustu na telefon, to zwykle weźmie RORa. Pytanie, czy to się firmie opłaca, bo nie wiem ile dostają od Aliora "za głowę", ale skoro nas tak cisną o te RORy, to widac trzeba wszystkimi sposobami... 100-200-300 zł rabatu - i da się zrobic limit kont!
Anonimsuper zestaw
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.07.30 13:45
Od 1 sierpnia znika możliwość włączenia "Usługi z ulgą", także firma wspiera konsultantów w realizacji celów sprzedażowych Widocznie chcemy pobić kolejny rekord w ilości straconych Klientów. Super zestaw to czasem była ostatnia deska ratunku....