REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2012-07-06 09:17 | Rynek | rynek | t-mobile
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 4294

Strajk włoski w T-Mobile?

To żart?

źródło: demotywatory.pl

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Aktualna ocena: 4.645 (głosy: 268)
Tagi: | rynek | t-mobile Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 4294
Komentarze: 4294 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

Anonimera
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.10.16 10:13 Odpowiedz
Ja wam powiem tylko jedno nie żałuję odejścia, żałuje tylko że tak późno bo niestety ta praca nic nie jest warta na późniejszym rynku pracy no chyba że chcecie całe życie coś sprzedawać bo wyrwać się z kręgu sprzedażowego nie jest tak łatwo bynajmniej z takim cv. Nawet firmy co szukają regionalnych sprzedawców nas omijają coś to znaczy, także jak teraz ucięli kasę to tym bardziej nie ma czego żałować bo im będziecie starsi tym będzie trudniej wam na rynku pracy i proszę nie piszcie, że jest dużo ofert itd także uważam, że dużo ogłoszeń jest wrzucanych by kogoś wkońcu znaleźć a nie że tak dużo firm chce zatrudnić. Powodzenia
AnonimMRS REBECCA STANLEY
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.10.13 16:23 Odpowiedz
TEN FIRMA JEST ZEZWOLENIE. Czy potrzebujesz pilnego kredytu chrismas? Czy potrzebujesz osobistego kredytu? Czy potrzebujesz pożyczki biznesowej? Czy musisz spłacić kilka rachunków? Czy musisz założyć firmę? Czy potrzebujesz pilnej pożyczki, aby zapłacić dzieciom czesne za szkołę Czy musisz zainwestować w twój kraj? Oferujemy wszystkie rodzaje pożyczek z bardzo niską stopą procentową 2%, jeśli jesteś zainteresowany z nami dzisiaj, aby przesłać kredyt za pośrednictwem poczty elektronicznej suntrustprivatecompany@gmail.com WYPEŁNIJ FORMULARZ LOKALNY: Imię i nazwisko: Wymagana kwota kredytu: Trwanie: Seks: Miesięczny przychód: Kraj: Cel pożyczki: Skontaktuj się z nami dzisiaj suntrustprivatecompany@gmail.com
AnonimGina
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.10.12 03:39 Odpowiedz
Nazywam się Gina Acampora i rozmawiam dzisiaj jako najszczęśliwszy człowiek na całym dzikim świecie i powiedziałem sobie, że każdy kredytodawca, który ratuje moją rodzinę przed naszą biedną sytuacją, opowiem imię całego świata i jestem tak z przyjemnością powiem, że moja rodzina jest na dobre, ponieważ potrzebowałem pożyczki w wysokości 100 000 USD, aby rozpocząć całe życie, ze względu na mój zawód, jako ja jestem jedną mama, z 4 dziećmi i całym światem wydawało się, że to było wisząc na mnie, dopóki nie poznałem wysłaną przez Boga firmę pożyczkową, która zmieniła moje życie i rodzinę, bojaźń Bożą, Nora Mildred, była zbawcą BOGA posłanym do ratowania mojej rodziny kredytem w wysokości 100 000 USD kontakt z nią noramildred.loan@hotmail.com
AnonimNosal
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.09.27 11:31 Odpowiedz
cytat:
W Warszawie nowy konsultant dostaje 3000 pln na start, a na dolnym Śląsku nie można doczekać się podwyżki, Ter.... zawsze ma jakies aleeeeeeeee, mam juz dosc tej osobny. Ciągle pyta o to samo..
ktoś ją tam jeszcze trzyma??? Ta kobieta zniszczyła dziewczyne, prowadzi mobbing i jest chodzący zerem, ciekawe jakie firma ma argumenty żeby ją trzymać
AnonimWro
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.09.27 23:07
No to szefowa będzie jutro szaleć, po dzisiejszym dniu....czy ktoś dalej Pania T jescze nagrywa?
Anonimpozamagenta
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.10.12 15:49
Już od czerwca tam nie pracuję. Poznałem panią T. osobiście. Sprawiała wrażenie "do rany przyłóż", ale pokazała rogi po czasie, jak człowiek potrzebował pomocy. Szczerze Wam powiem, bez bólu dupy. Wolę za mniejsze pieniądze pracować tu, gdzie pracuję, niż za magentowe kokosy narażać się na stres, płacz i utratę przytomności (dwa razy się zdarzyło).
AnonimEra
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.09.21 20:53 Odpowiedz
co sądzicie o tym fragmencie wypowiedzi w odniesieniu do połączenia działów CS priv i biz: "Naszym celem jest umożliwienie klientom przeprowadzania każdej transakcji w sposób cyfrowy w ciągu trzech lat." oj duże redukcje się szykują...
AnonimOna
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.09.25 06:24
W Warszawie nowy konsultant dostaje 3000 pln na start, a na dolnym Śląsku nie można doczekać się podwyżki, Ter.... zawsze ma jakies aleeeeeeeee, mam juz dosc tej osobny. Ciągle pyta o to samo..
AnonimEra
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.09.18 09:03 Odpowiedz
cytat:
Z nowym systemem premiowym to 2 tys. dostaniesz właśnie w T-mobile, oczywiście jak będziesz miał szczęście!!!!!!
Sorki mam pytanie a co sie zmieniło ? Bo teraz u mnie w salonie sama młodzież i nie ma kogo podpytać dzięki za podpowiedz mnie o tak już te zmiańy nie obejma w porównaniu do wielu pieniaczy honorowo sam złożyłem wypowiedzenie bez l4
AnonimBywalec
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.09.16 00:22 Odpowiedz
A już myślałem że usunęli
Anonimawaria
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.09.09 09:33 Odpowiedz
9.00 Sobota znowu awaria.
AnonimWygrany
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.08.24 21:51 Odpowiedz
Niedawno podziękowałem T-mobile po prawie 15 latach współpracy. Myślałem, że będzie ciężko znaleźć coś nowego. Prawda jest inna roboty jest dużo i nawet w niedużym mieście. Ludzi po korporacji z doświadczeniem są poszukiwani przez pracodawców. Dzisiaj zarabiam 4-5 tys na rękę za 8 godzin pracy i mam czas dla rodziny i swoich pasji. Ludzie nie narzekacie tylko weźcie się w garść ! T-Mobile to nie Era i złote czasy już nie wrócą. Życie po za korporacją jest piękne!
Anonimdo wygranego
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.08.25 13:27
to co robisz na tym forum? tesknisz i kłamesz?
AnonimJa
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.09.01 13:32
Co robi, co robi? Czyta sobie i pisze, bo mu wolno. Ja nie pracuję już 4 lata i też czytam i czasami coś też skrobnę....
AnonimSmutni ludzie
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.09.01 19:43
Żaden zadowolony człowiek, który znalazł nową świetną pracę, po innej z której nie był zadowolony, nie pisałby tutaj. Bo po co? Chyba, ze z chorej zazdrości i nienawiści. Ale to Wasz problem. Czy Ciebie. Być może cały czas to jedna osoba pisze i udaje wielu. Współczuję nieszczęśliwego losu. A ten hejt tylko można ocenić z litością. Żal, ze ktoś sobie w życiu nie poradził. Szkoda tylko, ze obraza innych i obciąża swoją osobistą porażką.
Anonimkazimierz79
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.09.01 21:24
Mistrzowskie trolowanie - tak jakbyś w TMobile robił nie wiadomo ile nadgodzin :-) hhehehehe
AnonimNamitna
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.09.03 11:56
Wygrany widać, że w głębi duszy tęsknisz za T-Mobile i zapewne lepiej płatnej pracy nie udało Ci się znaleźć po odejściu - trzeba się pogodzić z porażką a nie wylewać tutaj swoje frustracje ... Bez konkretnego zawodu i dobrych studiów to tylko nadajesz się do sklepu za 2 tys
AnonimAga
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.09.04 09:13
Z nowym systemem premiowym to 2 tys. dostaniesz właśnie w T-mobile, oczywiście jak będziesz miał szczęście!!!!!!
AnonimDymobajl
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.08.21 12:23 Odpowiedz
Mam ostatnio nieodparte wrażenie, że mój pracodawca daje mi dyskretnie do zrozumienia, żebym się wynosił. Pracuję w tzw. "bardzo dużym mieście". Sytuacja u nas jest taka - starsi konsultanci odchodzą po wielu latach pracy, (ostatnio w jakiś zmasowany sposób po prostu) albo znikają na conajmniej miesięczne L4 (częściej jednak kilkumiesięczne).Ci co zostają przejmują ich plan, bo przecież trzeba ukarać tych co zostali, no nie? W związku z tym nie dochodzą do swoich 70% i postanawiają też się zwolnić, albo pójść na L4. Robi się błędne koło. Nie pomagają żadne rekrutacje, bo taki nowy w pierwszym miesiącu nie ma planu, a potem ma malutki. Nie piszę nawet jaką kulą u nogi jest, bo oczywiście szkolenie w Warszawie to totalna fikcja. W ten sposób ktoś z długoletnim stażem ma dwie alternatywy - L4 albo rezygnacja z tej farsy. No chyba, że lubi być dymanym w tyłek w centrum handlowym do 21:30 podczas 10cio godzinnego dnia pracy w niedzielę ZA GOŁĄ PODSTAWĘ. No to co Pani dyrektor? Zgłosiłem problem? Będzie coś robione? Pamięta Pani te burze ostatnio nad Polską? - niezłe kłopoty mają dziś ludzie, którzy zbagatelizowali problem. Żeby nie było, że nie zgłaszałem! Takie zaniechania się zawsze odbijają potem na zarządzających... Pozdrowienia z bardzo dużego miasta!
Anonimdymobajlek
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.08.23 00:22
dobrze piszesz, tylko może dla lepszego efektu skopiuj tekst i zrób zgłoszenie w preclu będzie lepszy efekt. W naszym kurorcie sytuacja wygląda bardzo podobnie. Może w końcu się zjednoczymy, powiedzmy DOŚĆ, załóżmy te magentowe peleryny i do boju...
AnonimHugg
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.08.20 13:24 Odpowiedz
Hehe trol - zapoznaj sie ze szczegolami regulaminu kasy za ranking a sie zaskoczysz. Bo wszystko to co wpisalas jest akurat wazne w rankingu. No ale po co czytac... i trzeba miec 90%. Jak jednej chociaz rzeczy nie zrobisz na 90% to wylatujesz i nic nie dostaniesz. Wszystko jest w mailu z 1/08. Przeczytaj, i wyjdz z nieswiadomosci.
Anonimhohoho
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.08.20 12:58 Odpowiedz
cytat:
A liczyłeś sobie ile za to dodatkowo zarobisz ?
nalozenie planu w 1/3 miesiaca to wedlug ciebie dodatkowy zarobek??? bez planu tez zarobie
Anonimhehe
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.08.19 22:21 Odpowiedz
top employer po prostu...
Anonimhehe
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.08.19 22:19 Odpowiedz
no wczoraj dyrektorstwo mnie rozwaliło! Czego to oni nie zrobili, aby nam - sprzedawcom - ułatwić życie. 4x1 dla T1. NA "nasze" prośby obniżyli cenę LG k10. Dodali tablety i laptopy do duetów i trójsetów. Nawet smsy wysłali. To się, k..a... narobili. ale dali... a jednak sprzedawcy to patałachy i nie potrafią sprzedawać. Moja rada jest taka - dajcie za miesiąc jeszcze większe plany - teraz i tak w przypadku 60% sklepów konsultantom wisi i powiewa czy będą takie czy większe. Oni i tak 70% nie zrobią. Zabraliście kasę za PS, wstawiając rankingi. W ramach oszczędności rzuciliście, k.wa, ochłapy ludziom. Łaskawie "zwiększyliście" pule rankingowa do 350 osób. Z małym warunkiem - wszystko trzeba mieć na min. 90%. bo inaczej się wypada z rankingu. I nie ma też tak że jak będę miał 1 miejsce, ale zrobię 3w1 na 69% to drugi wejdzie na moje miejsce.... o nie. Pierwszego już nie będzie. Tak zrobiliście, ch*jki. A teraz w ramach chronienia własnej dupy, wysłaliście meila co to nie robicie aby ruszyć sprzedaż. Czwarty miesiąc z rzędu w regionach grzybnia z ch.nią. Prognozy na 70% to trzeba ratować dupy. Przecież tyle zrobiliście, a to rzesza sprzedawców nie potrafi sprzedawać i korzystać z łaskawie rzuconych "szans" sprzedażowych. I brawo za hamowanie sprzedaży aneksów... aby wyniki upselów pokazać na poziomie, ludzie nie sprzedają aneksów... bo po co zaniżać wyniki. Można wam tłumaczyć i mówić, ale nie. Wy jak zwykle zza biurek wiecie lepiej, że magentowe okularki i płachty spowodują że klient na pewno kupi ... i jeszcze rodzine przyprowadzi. A planami naprawczymi i monitoringiem też nie straszcie - bo to się skończy w sądzie pracy. Z meilami od przełożonych jako dowód - a już się tego sporo nazbierało. Zróbcie aby tu było normalne miejsce pracy, a nie kołchoz i szpital dla obłąkanych...
AnonimHehe trol
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.08.20 13:12
3w1 nie ma w rankingu I nie ma wymogu wszystko na 90% żeby dostać kasę za ranking Plany dla nikogo w środku miesiąca nie zostały podniesione Nie ma planów na upsel Itd Itd Itd Albo niedoczytujesz , albo jesteś po prostu złośliwym trollem, który podjudza resztę Bo im zazdrości, a sam sobie nie radzi Odejdź z firmy Ulzysz sobie Na pewno chętnie cię ktos zatrudni Takiego mądrale i fachowca od zarządzania
Anonimsdfsdfsdfs
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.08.17 21:19 Odpowiedz
komuś się pali dupa. 4x1 w T1. 4x1 w nowych 3,2w1 - na jednym kontrakcie, ale jednak. Szkoda tylko że do kadry nie dociera, że jeżeli się zabiera kasę handlowcom, to skutek będzie taki jak na obrazku?
AnonimDo
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.08.18 00:04
A to nie jest czasem tak, ze właśnie dają kasę ? O co Ci chodzi człowieku ...
AnonimDws
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.08.18 08:14
Czu we Wro. ruszyła juz sprawa szefowej, czy tylko ktoś gadał bzdury...... Ja mam juz dość jej systemu zarządzania....
Anonimdrb
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.08.12 18:17 Odpowiedz
w innych regionach tez dostaliscie extra drugie tyle planu na duety od regionalnego? prawie zrealzowalam wszystko, a nagle sie okazuje ze mam zrobic drugie tyle!!!
Anonim3w1
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.08.18 08:45
A liczyłeś sobie ile za to dodatkowo zarobisz ?
AnonimXYZ
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.08.10 14:30 Odpowiedz
Nasze drogie t-mobile zorganizowało konkurs +10 zł za umowę, system nie działa, sprytnie! ale my byliśmy lepsi, zrobiliśmy plan dzienny do 11,30! jutro będę klientów zapraszał na 7 rano to zarobie więceeeeeej.
AnonimZadowolony
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.08.12 10:49
Od wczoraj nie ma awarii. Nareszcie! Brawo dla działu IT. Sprzedajemy bez spowolnień i grymasów! By osiągnąć narzucone cele!
Anonimfaktury
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.08.10 00:22 Odpowiedz
Niby poważna firma.....a od 2 miesięcy problemy z wysyłką faktur na maila...codziennie po kilkaset połączeń na HL w tej sprawie...i dziwić się, że kolejka jest....a jednocześnie mieć pretensje do konsultantów, że w takich warunkach nie realizują celów....
AnonimPracujewbajzlu
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.08.08 22:35 Odpowiedz
Magenowa przygodo powoli tracę chęć pracy w tym "cudownym" miejscu. Systemy wiecznie nie działajà jak powinny, cele takie jak np. inlife sà niemożliwe do zrealizowania bo brak takowych segmentów, telefonów do sierpniowego konkursu brak (samsung j3 2017). Nie chce mi się wyliczać dalej nieprawidłowości bo i tak dostane po twarzy za brak realizacji tego czy tamtego...
AnonimNeo
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.08.09 08:47
Heh, o awariach systemów saga trwa dalej. Dzień w dzień. Trzeba przywyknąć. A na jakim priorytecie jest cel inlife? Hmmm 5% wagi? Szał! Przecież jest liczony tylko do mega rozwodnionego na tą chwilę Daiws, który bądźmy szczerzy wspiera małe plany, nowych konsultantów i niepełne etaty. A wywody o potencjale danej placówki określanym zdalnie traktować trzeba jako proza s-f. Udanego dnia wszystkim życzę :-)
AnonimPawe
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.08.09 23:11
Dziś znowu awaria przez połowe dnia to już zaczyna być poważne, bo cele z kosmosu a nie ma ich jak robić! Dlatego może droga centralo zamiast wymagać i strzaszyć zajmijcie się w końcu rozwiàzaniem tego problemu!
Anonimalojzy
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.08.04 09:50 Odpowiedz
Szkoda ze tak pozno ta zmiana w systemie premiowym
AnonimMarchewka
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.08.07 22:06
No i kolejny konsultant odchodzi z Wrocławia, coś szefowa nie może utrzymać zespół. Może to złe zarządzanie ze strony t. A przepraszam bardzo, jakie zarządzanie......
Anonimtefan
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.08.08 01:37
Ile osob mniej pracuje na hl porownujac z poczatkiem roku ?
AnonimAsd
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.08.08 07:54
Pewnie to nie koniec zmian we Wrocławiu, pewne przesunięcie jeszcze nastąpi.....karty już rozdane, T dobrze miesza
AnonimEbdbd
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.08.01 10:51 Odpowiedz
Znów zmiany w systemie premiowym. To jest wasza ostatnia szansa na poprawę warunków pracy. Jak znów coś zabraliscie nie dając nic w zamian to się rozstajemy
Anonimolo
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.08.02 10:42
jaka znowu zmiana ?
AnonimBdbdh
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.08.03 22:34
Mamy marchewkę. Skutecznosci nie liczą od 110 aneksów
Anonimtak
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.07.24 11:38 Odpowiedz
na Pracuj.pl jest oferta na kierownika we Wrocławiu, a karty już dawno rozdane, tylko w jakim celu T. wydaje kasę na już ustawionego kandydata
AnonimHehehe
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.07.25 23:47
Misiewicze również sa w magentowym świecie...
AnonimK
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.07.20 01:09 Odpowiedz
Pytanie mam, czy u Was w sklepach też przestał przychodzić biznes? Nie ma w ogóle klientów biznesowych od jakiegoś czasu, pojedyncze sztuki się trafiają, na samym priv planów nie zrobimy. Ktoś wie co się dzieje??
AnonimZly
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.07.20 08:36
"mega" oferta tak powaliła potencjalnych klientów, że ich brak...
AnonimJozin
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.07.16 20:14 Odpowiedz
Nie ma co bić piany - najlepsi dawno odeszli - zostali tylko ci co musza albo lubią, a T jak zdobywa pozycje lidera jak co roku tak zdobywa więc prędzej go sprzedadzą niż ją zdobędzie
Anonim5YBU
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.07.08 00:20 Odpowiedz
5 lat minęło od pierwszego wpisu, coraz rzadziej pojawiają się sensowne wpisy, dużo ludzi odeszlo, reszta pogodziła się z losem...
AnonimMobbing
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.07.06 14:59 Odpowiedz
Ktoś ostatnio pytał o numer osoby która zbiera ludzi i dowody na Dolnym Śląsku +48737455379
AnonimNick
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.07.04 22:35 Odpowiedz
A u nas kierownik sam dzwoni , bo sam walczy o każda umowę
Anonim313
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.07.03 19:11 Odpowiedz
Witam, poszukuje światków, którzy są w stanie zeznawać przeciwko T-Mobile odnośnie braku rozliczania nadgodzin (szczególnie w salonach firmowych) rozprawa w Warszawie - kontakt - 692888787
AnonimPolonista
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.07.03 23:58
Kurcze analfabeto jak Cię traktować poważne??? Świadków!!!!! Nie swiatkow!!!
AnonimHeheh
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.07.04 07:41
Polonista się odezwał! :-D
AnonimNikt wazny
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.07.05 11:00
A czy może tez się dołączyć podlaskie bo tu na byłe kierownictwo dużo mamy?
AnonimT
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.07.07 22:30
Hetman - go for it!
AnonimPetruRysio
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.07.01 21:33 Odpowiedz
No przecież to jest po to, aby mniej kasy zapłacić. Po co mają zarabiać, skoro mogą zrobić 60% planu za darmo. Przecież tyle kasy zostanie dla Niemca...
Anonimhaha
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.07.01 00:08 Odpowiedz
cytat:
No to moi kochani poczekajcie na wrzesień. Na wakacje plany mają spaść. A we wrześniu średnio 17 proc więcej w stosunku do czerwca.pisze to Wam bo i ja mam dość. W centrali też coraz więcej roboty.
Taaaa.....cele na wakacje zamiast spać, zostały zwiększone.....Człowiek myśli co miesiąc, że już się przecież nie da więcej sprzedawać...a firma jednak wie lepiej....nie ważne, że ma pół miesiąca urlopu...masz sprzedać tyle, ile miesiąc wcześniej bez urlopu... Może nasza kadra zarządzająca, zakłada że przez całe wakacje będziemy siedzieć na nadgodzinach dzień w dzień i cele ustalali na podstawie 10-godzinnego dnia pracy....