REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2012-07-06 09:17 | Rynek | rynek | t-mobile
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 4339

Strajk włoski w T-Mobile?

To żart?

źródło: demotywatory.pl

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Aktualna ocena: 4.645 (głosy: 268)
Tagi: | rynek | t-mobile Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 4339
Komentarze: 4339 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

AnonimNoName
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2018.01.17 23:00 Odpowiedz
Co za debil wymyślił ze jeżeli utrzymujesz klienta na niższej cenie jak poprzednio to płaca 2 zł za aneks??? Zaraz będą płakać ze churn wysoki
Anonimhl
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2018.01.17 00:58 Odpowiedz
cytat:
Na Hotline powrócił nice (oceny rozmów) i żart goni żart. Listę dowcipów otwiera zakaz informowania klienta, że aplikacja się zawiesiła. Lul! Pracujemy na takich trupach, że niemal w każdej rozmowie jakaś aplikacja zawisa albo się wyłącza. Więc zamiast zmienić komputery (a obiecywał Andrzej już pół roku temu!) wprowadzili pocinkę premii jak klient dowie się o problemach technicznych. Więc klienci zastanawiają się co tak długo trwa, a ja sobie patrzę jak Internet Explorer usiłuje odzyskać stabilność. Ech.
Nice miał być narzędziem do podniesienia poziomu HL, a jest maszynką do obcinania premii...Arkusz ocen jest taki zrobiony, ze oceniający mogą dowolnie sobie ciąć...mozna się oczywiście odwołać, ale reklamacje rozpatruje ta sama osoba, która rozmowę oceniała...przeciez to patologia... Śmieszne jest to, ze część rozmów oceniają kierownicy, których poziom wiedzy jest często duzo mniejszy niz ocenianego konsultanta. p.s Jak Wam się podoba obsługa CRM na HL? Dla mnie to jawny sabotaz...Firmy CRM, mogę się zalozyć, przynoszą największy zysk T-Mobile...Taki Klient powinien mieć obsługę VIP...a co ma? konsultantów, którzy mieli 1 lub 2 dni szkolenia i którzy nie mają wiedzy jak takich Klientów obsługiwać...
AnonimFkub
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2018.01.15 11:58 Odpowiedz
cytat:
Z tego co wiem to Pracodawca nie ma prawa rządać zwrotu źle naliczonego wynagrodzenia. Co najwyżej może pójść z tym do sądu ale żaden sąd pracy w Polsce nie zasądził nigdy zwrotu jakiejś kwoty. Pracownik zawsze bowiem mógł dawno już wydać dane pieniądze i to nie po stronie pracownika jest tutaj problem. Ja miałem niedawno podobną sytuację choć kwota była o wiele mniejsza bo ok. 250zł. Pracodawca ładnie poprosił o zwrot ale mowy nie było by samowolnie odliczał pracownikowi cokolwiek z pensji bo to jest niezgodne z prawem (są tam jakieś wyjątki od reguły i to jeszcze z dużymi obostrzeniami ale z pewnością nie dotyczą źle naliczonej przez Pracodawcę pensji). W chwili więc gdy pracownikom PTC zostanie bezprawnie pobrana z konta jakaś kwota mogą skarżyć pracodawcę do sądu pracy i z pewnością wygrają. Ogólnie to radziłbym zainteresować inspekcję pracy. Z pewnością jakiś dureń, który na to wpadł wycofa się wtedy z tego chorego pomysłu okradania ludzi z należnego im wynagrodzenia.

Anonimhl
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2018.01.16 18:40
Na Hotline powrócił nice (oceny rozmów) i żart goni żart. Listę dowcipów otwiera zakaz informowania klienta, że aplikacja się zawiesiła. Lul! Pracujemy na takich trupach, że niemal w każdej rozmowie jakaś aplikacja zawisa albo się wyłącza. Więc zamiast zmienić komputery (a obiecywał Andrzej już pół roku temu!) wprowadzili pocinkę premii jak klient dowie się o problemach technicznych. Więc klienci zastanawiają się co tak długo trwa, a ja sobie patrzę jak Internet Explorer usiłuje odzyskać stabilność. Ech.
AnonimDaro
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2018.01.09 23:45 Odpowiedz
A jak tam nowy system premiowy? Chyba teraz aneksy w tysiacach bedzie sie robic ze placa za nie po 2zl....
Anonimmysz
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2018.01.11 15:52
czekają wszystkich "dobre zmiany" jakoś trzeba połączyć salony ze sklepami
AnonimReno
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2018.01.13 10:19
Sklepy to będzie produkt na sprzedaż, część salonów idzie do zamknięcia, we Wrocławiu na 100% jeden, może dołączy drugi. Zapytajcie szefową T, może raz się pomyli i zamiast o córce prawdę powie o naszym losie.
AnonimTRUST FUNDS
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2018.01.05 17:19 Odpowiedz
Cześć,        Najlepszy dzień dla ciebie. Dziękujemy za odpowiedź na naszą reklamę. W związku z tym, że zapraszamy do TRUST FUNDS FINANCE, poniżej znajduje się krótki opis pożyczki. DOSTĘPNE KWOTY: Nasza oferta kredytowa waha się od minimum 5000,00 USD do maksymalnie 500 000 000 USD. STOPA PROCENTOWA: Oferujemy pożyczki w wysokości 3% oprocentowania rocznie.     W JAKI SPOSÓB APLIKOWAĆ: Aby złożyć wniosek, należy podać poniżej szczegóły wniosku o pożyczkę. Aby wypełnić ten ręczny formularz zgłoszeniowy, kliknij "odpowiedz" w wiadomości e-mail, wypełnij dane widoczne na stronie tworzenia wiadomości, a następnie kliknij Wyślij. POŻYCZKA DOTYCZĄCA SZCZEGÓŁÓW APLIKACJI: Imię:................. Drugie imię:........... Nazwisko:....... E-mail:..................... Telefon domowy:........... Telefon biurowy:.......... Mobilny:.............. Adres zamieszkania:....... Miasto:...................... Stan / prowincja: ............ Kraj:................... Numer faksu:................ Wiek:............. Seks:.................... Stan cywilny:............ Zawód:.............. Miesięczny przychód:.......... Imię najbliższych krewnych: ....... Adres najbliższych krewnych: ....... Potrzebna kwota pożyczki: ........ Czas trwania pożyczki (maksymalnie 25 lat): ............. Cel pożyczki:..........   Gdy otrzymamy Twoją aplikację online lub powyższe dane, wyślemy ci warunki i warunki pożyczki. Z poważaniem.
AnonimReno
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2018.01.06 01:26
A Agnieszka dalej na swoim miejscu, ok coś mi się wydaje, że już nie długo......
AnonimGal
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2018.01.06 12:21
A cóż to się stało?
AnonimReno
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2018.01.09 23:05
To już koniec tego sklepu......
AnonimCompany
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2018.01.02 21:51 Odpowiedz
Hello If you have capital for investments to give to me as investment manager, contact me. My firm invests capital for you. My company is not paying any advance fees. Only requests with full name, address, phone number are answered. Only not smoking persons are welcome. Thanks hermann.helbok@gmail.com
AnonimMikoaj
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2018.01.01 18:28 Odpowiedz
W nowym roku życzę Wam dużo szczęścia i cierpliwosci w pracy ,a jednej ścierze do podłogi co żeby karma do niej wróciła - najlepiej niech ktoś ją lub jej córkę potraktuje tak jak ona pewną dziewczynę i niech ją tak traktują jak ona pracowników.
Anonimbdsfncomgmailcom
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.12.30 11:30 Odpowiedz
Attention! Attention!! Attention!!!, Do you need an urgent financial credit Very fast and direct transfer to your bank account * Repayment starts Six months after you get your Loan in your bank account * Low interest rate of 1% * Long-term repayment (1-30 years) Height * Flexible ***then monthly payment *.Email : bdsfn.com@gmail.com Name : Country : Phone number : Amount Needed as Loan : Purpose of Loan : Have you applied for loan online before (yes or no) Email : bdsfn.com@gmail.com Emaill: anatiliatextileltd@gmail.com Mrs.Emilia Fedorcakova Do you need an urgent financial credit Very fast and direct transfer to your bank account * Repayment starts Six months after you get your Loan in your bank account * Low interest rate of 1% * Long-term repayment (1-30 years) Height * Flexible ***then monthly payment *.Email : bdsfn.com@gmail.com Email : bdsfn.com@gmail.com Emaill: anatiliatextileltd@gmail.com Name : Country : Phone number : Amount Needed as Loan : Purpose of Loan : Have you applied for loan online before (yes or no) Email : bdsfn.com@gmail.com Emaill: anatiliatextileltd@gmail.com Mrs.Emilia Fedorcakova
AnonimOLO
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.12.27 11:44 Odpowiedz
Zapis dotyczył 15 miesięcy niestety dalej sie go trzymają
AnonimEra
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.12.27 13:01
Dlaczego "niestety"? taki desperat jesteś? ja dzięki PDO dostałem motywację do zmian w swoim życiu po tej kilkunastoletniej korpo wegetacji bez widoków na przyszłość i teraz po założeniu własnej działalności daję pracę innym i jestem szczęśliwym posiadaczem własnej firmy. pewnie bez kopa w postaci PDO dalej bym pracował za kasę mniejszą niż kasjerka z biedronki słysząc tylko o KPI, ASAPach,kick off'ach programach naprawczych itp -a naprawdę wiele serca włożyłem w rozwój tej firmy, bo przychodząc tam lubiłem "Erę" i branżę w której pracowałem-po wyjściu z pracy wciąż się rozwijałem,śledziłem fora użytkowników słuchając ich potrzeb i preferencji itp itd. no ale jednostronna miłość nie przetrwa wiecznie...
AnonimAseret
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.12.28 09:16
To pewnie opowieści z Wrocławia lub okolic, tej Pani już nikt nie zmieni. Tak to jest jak się patrzy tylko na swój interes, a inni to tylko nr ID. W tym regionie jest jeszcze tyle do zmiany, ale centrala tego nie widzi. Dlaczego ludzie piszą tylko z tego regionu.... Nie przyszło wam do głów.....
AnonimEra
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.12.28 11:27
aseret. ja akurat z Centrali i nie z sales forces, więc nie trafione
AnonimBrawo Wy
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.12.23 15:55 Odpowiedz
Od kilku miesięcy NIEMIECKI operator mieszał w głowach polskim klientom, jakim to telekomem proklienckim gotowym iść z duchem potrzeb klientów. Robił to sprytnie i na tyle skutecznie, że wizerunek zaczął powoli się poprawiać. Nie na długo: chciwość i ukryte kruczki w nowych regulaminach przywracają prawdziwe miejsce tego operatora http://tiny.pl/g4gh3
AnonimOLO
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.12.22 14:02 Odpowiedz
Czy słyszeliście że T-Mobile nie zatrudnia pracowników po PDO? Jest podobno jakiś nie pisany zakaz.
AnonimEra
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.12.26 21:25
jaki niepisany? był zapisany w regulaminie PDO. zresztą kto by tam chciał wracać? a z innej beczki-wszystkiego najlepszego z nowym rokiem pozostałym kumplom na t-tanicu! CS Claims,CS Retention, HL Warsaw, Ex Dział Ofert, Korespondencja, ambasador t-mobile RULEZ cholera gdzie mnie w tej firmie nie było?
AnonimLebrun
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.12.21 11:44 Odpowiedz
Jestem Lebrun Alexis po imieniu. Mieszkam w Warszawie (Polska), chcę korzystać z tego medium, aby ostrzec wszystkich poszukujących pożyczek, aby byli bardzo ostrożni, ponieważ wszędzie są oszustów. Kilka miesięcy temu byłem obciążony finansowo, a z powodu mojej desperacji zostałem oszukany przez kilku internetowych pożyczkodawców. Prawie straciłem nadzieję, dopóki mój przyjaciel nie skierował mnie do bardzo wiarygodnej firmy pożyczkowej o nazwie Turkiye Finans Bank, która pożyczyła mi niezabezpieczoną pożyczkę w wysokości 250 000 euro w ciągu 2 godzin bez żadnego stresu. Jeśli potrzebujesz jakiejkolwiek pożyczki, skontaktuj się z nim teraz przez: (tuerkiyefinansbank@linuxmail.org) lub (tuerkiyefinansbank@gmail.com) Używam tego medium, aby ostrzec wszystkich poszukujących pożyczek z powodu piekła, które przeszedłem w ręce tych nieuczciwych pożyczkodawców. I nie chcę, aby nawet mój wróg przeszedł przez to piekło, które przeszedłem w rękach tych oszukańczych internetowych pożyczkodawców. Będę też chciał, abyś pomógł mi przekazać te informacje innym, którzy również potrzebują pożyczki, również otrzymaliście pożyczkę od Turkiye Finans Bank, modlę się, aby Bóg pobłogosławił je dla nas.
Anonimjose
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.12.18 13:08 Odpowiedz
Udzielam pożyczek prywatnych i bankowych na indywidualnych warunkach dostosowanych do sytuacji klienta. Pożyczki zarówno na osoby fizyczne, jak i na firmy. Kredyty konsolidacyjne i na spłatę przeterminowań w bazach. kontaktu: ben_geovanni@yahoo.com
AnonimMrGARY NEILD
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.12.07 11:24 Odpowiedz
Oferujemy kredyty prywatne, komercyjne i osobiste o bardzo niskich rocznych stopach procentowych w wysokości od 3% rocznie do 50 lat w żadnym innym okresie na świecie. Oferujemy pożyczki od 5000 do 100 milionów euro. WNIOSEK KREDYTOWY 1. Pełna nazwa: 2. Płeć: 3. Wiek: 4. Telefon: 5. Kraj: 6. Kwota musi: 8. Czas trwania: Pożyczkodawca: Pan GARY NEILD. E-mail pożyczkodawcy: blueskyfp2009@gmail.com Z poważaniem, Mr.GARY NEILD
AnonimMrGARY NEILD
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.12.07 01:41 Odpowiedz
Oferujemy kredyty prywatne, komercyjne i osobiste o bardzo niskich rocznych stopach procentowych w wysokości od 3% rocznie do 50 lat w żadnym innym okresie na świecie. Oferujemy pożyczki od 5000 do 100 milionów euro. WNIOSEK KREDYTOWY 1. Pełna nazwa: 2. Płeć: 3. Wiek: 4. Telefon: 5. Kraj: 6. Kwota musi: 8. Czas trwania: Pożyczkodawca: Pan GARY NEILD. E-mail pożyczkodawcy: blueskyfp2009@gmail.com Z poważaniem, Mr.GARY NEILD
AnonimJohn Lisa
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.12.04 02:20 Odpowiedz
Czy potrzebujesz pożyczek, aby oczyścić swój dług lub ulepszyć swój biznes. Jeśli tak, skontaktuj się z nami, wypełniając poniższy formularz wniosku o pożyczkę na e-mail: johnlisaloncompany2003@gmail.com Nazwa wnioskodawcy pożyczki: Płeć: Adres: Numer telefonu: Wymagana kwota pożyczki: Czas trwania pożyczki: Dzięki ... Lender. Pamiętaj, że wszystkie odpowiedzi powinny zostać przesłane do johnlisaloncompany2003@gmail.com
AnonimRosita Kugere
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.11.30 16:40 Odpowiedz
Po prostu nie wiem, dlaczego ludzie wolą kłamać, oszukiwać innych i oszukiwać inni żyją, udając, że udzielają im pożyczek, gdy sami są spłukane i są celem opłat, które musisz zapłacić. TUTAJ to MOJE DOŚWIADCZENIE: Byłem w finansowym bałaganie, ja i mój partner cały czas walczyliśmy o pieniądze, Nie mieliśmy innego wyboru, niż szukać pożyczek online w inne kraje, ponieważ nasza ocena kredytowa była zła i związana z tym faktem że rekiny pożyczkowe tutaj mają wysokie oprocentowanie, to krótka historia że zostaliśmy oszukani, a także uwierzyliśmy, że dostaniemy Pożyczka i jeszcze jedna historia, która ciągnęła się dalej, mój partner wykrył to i dowiedzieliśmy się, że są fałszywe, wycofaliśmy się i opowiedzieliśmy przyjacielowi rodziny, kto odesłał nas do legalnej agencji pożyczkowej guaruatee o nazwie JAMES PETERSON WORLD KREDYTY, ona również powiedziała nam, jak otrzymała od nich pożyczkę przy stopie procentowej w wysokości 2% procent, w tym momencie nie daliśmy się ponieść stopie procentowej, ale raczej potrzebowaliśmy czegoś uzasadnionego i poprosiliśmy o kilka dowodów, aby się upewnić mimo że była rodziną i poszła do przodu, aby przyznać nam wyciąg z banku jako do momentu przyznania jej środków pożyczkowych, które zostały zatwierdzone w ciągu 48 godzin, wszystkie wyglądało to jak marzenie i złożyliśmy wniosek o pożyczkę na własny biznes, zadziwiająco, że otrzymaliśmy zatwierdzenie w ciągu 48 godzin bez żadnych ukrytych opłat z uwagi na fakt, że dysponowaliśmy odpowiednimi danymi kredytowymi, aby zarchiwizować naszą prośbę o pożyczkę. wszystko dzięki JAMES PETERSON WORLD LOANS STAFFS i C.E.O było to niesamowite doświadczenie z nimi i modlę się, aby Bóg obficie ich pobłogosławił. Błogosławić. wszyscy mogą do nich dotrzeć za pomocą tego e-maila: petersonworldloans@outlook.com, petersonworldloans@outlook.com Dziękuję ci, Jezu. Rosita Kugere - Brisbane Australia. KIEDY TY LUB CIEBIE POTRZEBUJESZ POTRZEBUJEMY POŻYCZKI JAMES PETERSON WORLD LOANS IS THE NAJLEPSZY, TESTOWANY I ZAUFANY. UWAŻAJ ODPOWIEDŹ W INTERNECIE. (Email: petersonworldloans@outlook.com,
AnonimRosita Kugere
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.11.30 16:39 Odpowiedz
Po prostu nie wiem, dlaczego ludzie wolą kłamać, oszukiwać innych i oszukiwać inni żyją, udając, że udzielają im pożyczek, gdy sami są spłukane i są celem opłat, które musisz zapłacić. TUTAJ to MOJE DOŚWIADCZENIE: Byłem w finansowym bałaganie, ja i mój partner cały czas walczyliśmy o pieniądze, Nie mieliśmy innego wyboru, niż szukać pożyczek online w inne kraje, ponieważ nasza ocena kredytowa była zła i związana z tym faktem że rekiny pożyczkowe tutaj mają wysokie oprocentowanie, to krótka historia że zostaliśmy oszukani, a także uwierzyliśmy, że dostaniemy Pożyczka i jeszcze jedna historia, która ciągnęła się dalej, mój partner wykrył to i dowiedzieliśmy się, że są fałszywe, wycofaliśmy się i opowiedzieliśmy przyjacielowi rodziny, kto odesłał nas do legalnej agencji pożyczkowej guaruatee o nazwie JAMES PETERSON WORLD KREDYTY, ona również powiedziała nam, jak otrzymała od nich pożyczkę przy stopie procentowej w wysokości 2% procent, w tym momencie nie daliśmy się ponieść stopie procentowej, ale raczej potrzebowaliśmy czegoś uzasadnionego i poprosiliśmy o kilka dowodów, aby się upewnić mimo że była rodziną i poszła do przodu, aby przyznać nam wyciąg z banku jako do momentu przyznania jej środków pożyczkowych, które zostały zatwierdzone w ciągu 48 godzin, wszystkie wyglądało to jak marzenie i złożyliśmy wniosek o pożyczkę na własny biznes, zadziwiająco, że otrzymaliśmy zatwierdzenie w ciągu 48 godzin bez żadnych ukrytych opłat z uwagi na fakt, że dysponowaliśmy odpowiednimi danymi kredytowymi, aby zarchiwizować naszą prośbę o pożyczkę. wszystko dzięki JAMES PETERSON WORLD LOANS STAFFS i C.E.O było to niesamowite doświadczenie z nimi i modlę się, aby Bóg obficie ich pobłogosławił. Błogosławić. wszyscy mogą do nich dotrzeć za pomocą tego e-maila: petersonworldloans@outlook.com, petersonworldloans@outlook.com Dziękuję ci, Jezu. Rosita Kugere - Brisbane Australia. KIEDY TY LUB CIEBIE POTRZEBUJESZ POTRZEBUJEMY POŻYCZKI JAMES PETERSON WORLD LOANS IS THE NAJLEPSZY, TESTOWANY I ZAUFANY. UWAŻAJ ODPOWIEDŹ W INTERNECIE. (Email: petersonworldloans@outlook.com,
AnonimLol
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.11.13 16:29 Odpowiedz
Już myślałem że usunęli temat a dla każdego sfrustrowanego praca. Tego kwiatu pół swiatu spokojnie sobie poradzicie na rynku pracy. Jeśli ktoś ma dowody na mobbing czy nadgodziny to idźcie do sądu pracy. Sprawa w toku
AnonimTercia
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.11.18 17:07
Coś sie Szefowa ociaga i wpisów nie kasuje. Walczy....
Anonimmiki
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.11.28 21:19
burdel na kolkach takiego przemialu na HL nie pamietam od dawna a juz pracuje 11 lat , zeby jeszcze ich w miare szkolili
Anonimera
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.10.16 10:13 Odpowiedz
Ja wam powiem tylko jedno nie żałuję odejścia, żałuje tylko że tak późno bo niestety ta praca nic nie jest warta na późniejszym rynku pracy no chyba że chcecie całe życie coś sprzedawać bo wyrwać się z kręgu sprzedażowego nie jest tak łatwo bynajmniej z takim cv. Nawet firmy co szukają regionalnych sprzedawców nas omijają coś to znaczy, także jak teraz ucięli kasę to tym bardziej nie ma czego żałować bo im będziecie starsi tym będzie trudniej wam na rynku pracy i proszę nie piszcie, że jest dużo ofert itd także uważam, że dużo ogłoszeń jest wrzucanych by kogoś wkońcu znaleźć a nie że tak dużo firm chce zatrudnić. Powodzenia
AnonimWidz To co widz
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.11.11 16:23
Jestem ciekaw ile szefowej z Wrocławia zajmie usunięcie tego wpisu, czas start? A co z tymi co bili pianę, aby założyć Pani Kierownik sprawę za mobing? Zabrakło tego co właśnie ma szefowa, brak skrupułów!!!
AnonimMRS REBECCA STANLEY
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.10.13 16:23 Odpowiedz
TEN FIRMA JEST ZEZWOLENIE. Czy potrzebujesz pilnego kredytu chrismas? Czy potrzebujesz osobistego kredytu? Czy potrzebujesz pożyczki biznesowej? Czy musisz spłacić kilka rachunków? Czy musisz założyć firmę? Czy potrzebujesz pilnej pożyczki, aby zapłacić dzieciom czesne za szkołę Czy musisz zainwestować w twój kraj? Oferujemy wszystkie rodzaje pożyczek z bardzo niską stopą procentową 2%, jeśli jesteś zainteresowany z nami dzisiaj, aby przesłać kredyt za pośrednictwem poczty elektronicznej suntrustprivatecompany@gmail.com WYPEŁNIJ FORMULARZ LOKALNY: Imię i nazwisko: Wymagana kwota kredytu: Trwanie: Seks: Miesięczny przychód: Kraj: Cel pożyczki: Skontaktuj się z nami dzisiaj suntrustprivatecompany@gmail.com
AnonimGina
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.10.12 03:39 Odpowiedz
Nazywam się Gina Acampora i rozmawiam dzisiaj jako najszczęśliwszy człowiek na całym dzikim świecie i powiedziałem sobie, że każdy kredytodawca, który ratuje moją rodzinę przed naszą biedną sytuacją, opowiem imię całego świata i jestem tak z przyjemnością powiem, że moja rodzina jest na dobre, ponieważ potrzebowałem pożyczki w wysokości 100 000 USD, aby rozpocząć całe życie, ze względu na mój zawód, jako ja jestem jedną mama, z 4 dziećmi i całym światem wydawało się, że to było wisząc na mnie, dopóki nie poznałem wysłaną przez Boga firmę pożyczkową, która zmieniła moje życie i rodzinę, bojaźń Bożą, Nora Mildred, była zbawcą BOGA posłanym do ratowania mojej rodziny kredytem w wysokości 100 000 USD kontakt z nią noramildred.loan@hotmail.com
AnonimNosal
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.09.27 11:31 Odpowiedz
cytat:
W Warszawie nowy konsultant dostaje 3000 pln na start, a na dolnym Śląsku nie można doczekać się podwyżki, Ter.... zawsze ma jakies aleeeeeeeee, mam juz dosc tej osobny. Ciągle pyta o to samo..
ktoś ją tam jeszcze trzyma??? Ta kobieta zniszczyła dziewczyne, prowadzi mobbing i jest chodzący zerem, ciekawe jakie firma ma argumenty żeby ją trzymać
AnonimWro
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.09.27 23:07
No to szefowa będzie jutro szaleć, po dzisiejszym dniu....czy ktoś dalej Pania T jescze nagrywa?
Anonimpozamagenta
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.10.12 15:49
Już od czerwca tam nie pracuję. Poznałem panią T. osobiście. Sprawiała wrażenie "do rany przyłóż", ale pokazała rogi po czasie, jak człowiek potrzebował pomocy. Szczerze Wam powiem, bez bólu dupy. Wolę za mniejsze pieniądze pracować tu, gdzie pracuję, niż za magentowe kokosy narażać się na stres, płacz i utratę przytomności (dwa razy się zdarzyło).
AnonimEra
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.09.21 20:53 Odpowiedz
co sądzicie o tym fragmencie wypowiedzi w odniesieniu do połączenia działów CS priv i biz: "Naszym celem jest umożliwienie klientom przeprowadzania każdej transakcji w sposób cyfrowy w ciągu trzech lat." oj duże redukcje się szykują...
AnonimOna
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.09.25 06:24
W Warszawie nowy konsultant dostaje 3000 pln na start, a na dolnym Śląsku nie można doczekać się podwyżki, Ter.... zawsze ma jakies aleeeeeeeee, mam juz dosc tej osobny. Ciągle pyta o to samo..
AnonimEra
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.09.18 09:03 Odpowiedz
cytat:
Z nowym systemem premiowym to 2 tys. dostaniesz właśnie w T-mobile, oczywiście jak będziesz miał szczęście!!!!!!
Sorki mam pytanie a co sie zmieniło ? Bo teraz u mnie w salonie sama młodzież i nie ma kogo podpytać dzięki za podpowiedz mnie o tak już te zmiańy nie obejma w porównaniu do wielu pieniaczy honorowo sam złożyłem wypowiedzenie bez l4
AnonimBywalec
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.09.16 00:22 Odpowiedz
A już myślałem że usunęli
Anonimawaria
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.09.09 09:33 Odpowiedz
9.00 Sobota znowu awaria.
AnonimWygrany
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.08.24 21:51 Odpowiedz
Niedawno podziękowałem T-mobile po prawie 15 latach współpracy. Myślałem, że będzie ciężko znaleźć coś nowego. Prawda jest inna roboty jest dużo i nawet w niedużym mieście. Ludzi po korporacji z doświadczeniem są poszukiwani przez pracodawców. Dzisiaj zarabiam 4-5 tys na rękę za 8 godzin pracy i mam czas dla rodziny i swoich pasji. Ludzie nie narzekacie tylko weźcie się w garść ! T-Mobile to nie Era i złote czasy już nie wrócą. Życie po za korporacją jest piękne!
Anonimdo wygranego
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.08.25 13:27
to co robisz na tym forum? tesknisz i kłamesz?
AnonimJa
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.09.01 13:32
Co robi, co robi? Czyta sobie i pisze, bo mu wolno. Ja nie pracuję już 4 lata i też czytam i czasami coś też skrobnę....
AnonimSmutni ludzie
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.09.01 19:43
Żaden zadowolony człowiek, który znalazł nową świetną pracę, po innej z której nie był zadowolony, nie pisałby tutaj. Bo po co? Chyba, ze z chorej zazdrości i nienawiści. Ale to Wasz problem. Czy Ciebie. Być może cały czas to jedna osoba pisze i udaje wielu. Współczuję nieszczęśliwego losu. A ten hejt tylko można ocenić z litością. Żal, ze ktoś sobie w życiu nie poradził. Szkoda tylko, ze obraza innych i obciąża swoją osobistą porażką.
Anonimkazimierz79
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.09.01 21:24
Mistrzowskie trolowanie - tak jakbyś w TMobile robił nie wiadomo ile nadgodzin :-) hhehehehe
AnonimNamitna
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.09.03 11:56
Wygrany widać, że w głębi duszy tęsknisz za T-Mobile i zapewne lepiej płatnej pracy nie udało Ci się znaleźć po odejściu - trzeba się pogodzić z porażką a nie wylewać tutaj swoje frustracje ... Bez konkretnego zawodu i dobrych studiów to tylko nadajesz się do sklepu za 2 tys
AnonimAga
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.09.04 09:13
Z nowym systemem premiowym to 2 tys. dostaniesz właśnie w T-mobile, oczywiście jak będziesz miał szczęście!!!!!!
AnonimDymobajl
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.08.21 12:23 Odpowiedz
Mam ostatnio nieodparte wrażenie, że mój pracodawca daje mi dyskretnie do zrozumienia, żebym się wynosił. Pracuję w tzw. "bardzo dużym mieście". Sytuacja u nas jest taka - starsi konsultanci odchodzą po wielu latach pracy, (ostatnio w jakiś zmasowany sposób po prostu) albo znikają na conajmniej miesięczne L4 (częściej jednak kilkumiesięczne).Ci co zostają przejmują ich plan, bo przecież trzeba ukarać tych co zostali, no nie? W związku z tym nie dochodzą do swoich 70% i postanawiają też się zwolnić, albo pójść na L4. Robi się błędne koło. Nie pomagają żadne rekrutacje, bo taki nowy w pierwszym miesiącu nie ma planu, a potem ma malutki. Nie piszę nawet jaką kulą u nogi jest, bo oczywiście szkolenie w Warszawie to totalna fikcja. W ten sposób ktoś z długoletnim stażem ma dwie alternatywy - L4 albo rezygnacja z tej farsy. No chyba, że lubi być dymanym w tyłek w centrum handlowym do 21:30 podczas 10cio godzinnego dnia pracy w niedzielę ZA GOŁĄ PODSTAWĘ. No to co Pani dyrektor? Zgłosiłem problem? Będzie coś robione? Pamięta Pani te burze ostatnio nad Polską? - niezłe kłopoty mają dziś ludzie, którzy zbagatelizowali problem. Żeby nie było, że nie zgłaszałem! Takie zaniechania się zawsze odbijają potem na zarządzających... Pozdrowienia z bardzo dużego miasta!
Anonimdymobajlek
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.08.23 00:22
dobrze piszesz, tylko może dla lepszego efektu skopiuj tekst i zrób zgłoszenie w preclu będzie lepszy efekt. W naszym kurorcie sytuacja wygląda bardzo podobnie. Może w końcu się zjednoczymy, powiedzmy DOŚĆ, załóżmy te magentowe peleryny i do boju...
AnonimHugg
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.08.20 13:24 Odpowiedz
Hehe trol - zapoznaj sie ze szczegolami regulaminu kasy za ranking a sie zaskoczysz. Bo wszystko to co wpisalas jest akurat wazne w rankingu. No ale po co czytac... i trzeba miec 90%. Jak jednej chociaz rzeczy nie zrobisz na 90% to wylatujesz i nic nie dostaniesz. Wszystko jest w mailu z 1/08. Przeczytaj, i wyjdz z nieswiadomosci.