REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2017-09-04 07:25 | PDA & Navi | sony | gadgety | muzyka
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0

Sony EXTRA BASS GTK-XB60 - lepszy bas i migające światła

Firma Sony wprowadza dwa nowe głośniki z serii EXTRA BASS™. Trudno nie zwrócić na nie uwagi: modele GTK-XB60 i GTK-XB90 są najgłośniejszymi i największymi przedstawicielami tej serii, choć nadal pozostają przenośne i bezprzewodowe. Dzięki ich nowym funkcjom można bawić się w każdym miejscu zgodnie z własnymi upodobaniami — ku zazdrości wszystkich znajomych.


Dzięki wprowadzonym ulepszeniom sprzętowym seria EXTRA BASS™ jeszcze lepiej reprodukuje teraz mocny dźwięk o dużym poziomie ciśnienia akustycznego. Wydajny akumulator, trzy sposoby zasilania i możliwość bezprzewodowego podłączania kolejnych urządzeń pozwalają bawić się jeszcze dłużej.

XB60: nie ma złych miejsc na zabawę

Ta sama technologia EXTRA BASS z wydłużonym do 14 godzin czasem pracy akumulatora: potężny głośnik GTK-XB60 pozwoli bawić się dosłownie wszędzie, zwłaszcza że można go zasilać z sieci energetycznej i akumulatora, a w razie potrzeby skorzystać ze specjalnego, energooszczędnego trybu Stamina.

GTK-XB60
GTK-XB60

Ale po co się ograniczać? Funkcja Wireless Party Chain umożliwia połączenie 10 głośników EXTRA BASS™[1] i uzyskanie jeszcze większej mocy. Do wspólnej zabawy można też zaprosić przyjaciół: urządzenie pozwala na równoczesne podłączenie trzech smartfonów, zatem każdy może być didżejem. A dzięki wejściu mikrofonowemu można także zorganizować wieczór karaoke.

Świecące linie oraz stroboskop nadadzą zabawie niepowtarzalną atmosferę. Głośnik XB60 swobodnie synchronizuje zmiany światła z rytmem muzyki: od EDM przez grime po pop. Precyzyjne dostosowanie oświetlenia do własnych upodobań umożliwiają aplikacje Sony Music Center i Fiestable. Po ich zainstalowaniu na urządzeniu mobilnym cała moc tego lekkiego, zwartego, ale mocnego głośnika jest na wyciągnięcie ręki!

XB90: odczuwalny bas

W modelu EXTRA BASS™ GTK-XB90 zastosowano oświetlenie z efektem głębi, znane uczestnikowi każdego festiwalu muzycznego. Jeśli dodać do niego większy niż kiedykolwiek poziom ciśnienia akustycznego, pozostaje już tylko wyobrazić sobie ulubionego didżeja w akcji.

GTK-XB90
GTK-XB90

GTK-XB90 to większy brat głośnika XB60. Po zaledwie czterogodzinnym ładowaniu może grać przez 16 godzin. Do wyboru są trzy sposoby zasilania: z sieci energetycznej, akumulatora oraz w energooszczędnym trybie Stamina, dzięki któremu zabawa będzie trwała jeszcze dłużej.


Dodatkowe funkcje dostępne w aplikacji Fiestable — w tym własne ustawienia oświetlenia, obsługa ruchami czy efekty DJ oraz samplera — dają pełną kontrolę nad zabawą i wykorzystaniem głośnika. Nie trzeba dodawać, że model XB90 potrafi także bez nadzoru zsynchronizować oświetlenie z muzyką. A jeśli znajomi przyniosą swoje głośniki EXTRA BASS, dzięki funkcji Wireless Party Chain będzie je można połączyć w jeden potężny zestaw.

źródło: Sony

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Aktualna ocena: 5 (głosy: 2)
Tagi: | sony | gadgety | muzyka Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0
Komentarze: 0 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>


Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?


Ankieta
Czy w Polsce mamy roaming w UE według zasady RLAH (jak w kraju)?

Tak
Nie
Inne
A o co chodzi


WynikiAnkiety

Głosów 762

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)