REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2017-09-05 07:07 | Rynek | sony | rynek
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0

Sony członkiem zarządu stowarzyszenia AMWA

Dział Sony Professional Solutions Europe poinformował, że firma Sony dołączyła do grona głównych członków stowarzyszenia AMWA (Advanced Media Workflow Association) i tym samym znalazła się w zarządzie tej organizacji. Wraz z innymi liderami branży Sony będzie odgrywać istotną rolę w opracowywaniu, wdrażaniu, standaryzacji i doskonaleniu specyfikacji NMOS (Networked Media Open Specifications).

Bardzo cieszymy się, że firma Sony zdecydowała się zostać głównym członkiem AMWA — mówi Brad Gilmer, dyrektor wykonawczy AMWA. — Niedawny wkład Sony w prace nad naszymi specyfikacjami NMOS (Networked Media Open Specifications) ma wielką wartość i dlatego liczymy na dłuższą współpracę przy wyznaczaniu kierunków działań organizacji. AMWA jest otwartą, społecznościową inicjatywą wypracowującą rozwiązania, dzięki którym media mogą wykorzystywać w pracy techniki sieciowe. Jej członkowie — firmy z sektora mediów oraz ich dostawcy — pochodzą z całego świata i skupiają się na wprowadzeniu w branży rozwiązań opartych na łączach IP. Aby umożliwić systemom programowym rozpoznawanie i wykorzystanie sprzętu, stowarzyszenie opracowuje specyfikacje NMOS (Networked Media Open Specifications) — w tym NMOS IS-04/IS-05/IS-06, będące integralnymi elementami systemu IP Live Production.

Od początku prac nad swoim systemem IP Live Production firma Sony była przekonana, że samo wykorzystanie łączy IP do transmisji danych nie wystarczy, by stworzone rozwiązanie było bardziej efektywne i praktyczne od łączy SDI. Aby w pełni wykorzystać zalety łączy IP, trzeba wyposażyć systemy w dodatkowe możliwości. Wdrażając systemy będące owocem projektu AMWA NMOS, stacje telewizyjne zyskują dostęp do wszystkich zalet sieci IP w produkcji na żywo i pomagają w promowaniu współpracy rozwiązań.

Firma Sony aktywnie uczestniczyła w pracach nad specyfikacjami NMOS IS-04, IS-05 i IS-06, między innymi w roli gospodarza niedawnych warsztatów AMWA NMOS, które odbyły się w centrali działu Sony Professional Solutions Europe w Basingstoke w Wielkiej Brytanii i dotyczyły wzajemnej współpracy rozwiązań. Jako główny członek AMWA firma zaprezentuje te możliwości na tegorocznych targach IBC (IP Showcase, sala konferencyjna E106), gdzie znajdą się między innymi urządzenia zgodne ze standardami SMPTE ST 2110, SMPTE ST 2059, SMPTE ST 2022-7 i specyfikacjami NMOS IS-04/IS-05, regulującymi rozpoznawanie urządzeń i zarządzanie nimi.

Cieszymy się, że stowarzyszenie AMWA zaprosiło Sony do grona innych szanowanych podmiotów z branży i nadało naszej firmie status głównego członka ,/i>— mówi Norbert Paquet, dytektor ds. zarządzania produktami w Sony Professional Solutions Europe. — Jest to wyraz uznania dla zaangażowania Sony we wprowadzanie otwartych standardów produkcji na żywo IP Live w ramach AMWA i wielu innych organizacji branżowych w celu zapewnienia naszym klientom współpracujących rozwiązań i maksymalnych korzyści.

źródło: Sony

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Tagi: | sony | rynek Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0
Komentarze: 0 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>


Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?
Test Hykker myTab 10 - telefon i internet 3G w jednym, czyli tablet z Biedronki
W opinii ekspertów o tabletach pojawia się całe mnóstwo głosów, że tablety się kończą, rynek kurczy, a hybrydy 2 w 1 i duże smartfony zabierają im klientów. Wszystko to jest prawdą. Sporo użytkowników jednak zostanie przy tabletach – to typowi konsumenci treści internetowej. To, co wyróżnia Hykker myTab 10 na tle konkurencji, to dwa wejścia na kartę SIM. Oznacza to, że możemy wyposażyć go w Internet, a także w funkcję telefonu.
Samsung S5570 Galaxy Mini
703
LG GT540 Swift
440
Samsung Ch@t 335
393
SonyEricsson Xperia neo V
393
Samsung GT-S5620 Monte
362
Samsung GT-C3530
281
Samsung GALAXY Y GT-S5360
279
Samsung Star II (S5260)
247
Więcej telefonów


Ankieta
Co dla Was jest najważniejsze w smartfonie?

Moc obliczeniowa i specyfikacja
System operacyjny
Aparat i multimedia
Jakość wykonania
Czas pracy na baterii
Antena i jakość rozmów
Inne czynniki


WynikiAnkiety

Głosów 17

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)