REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2014-07-07 07:26 | Telefony | Skype | voip
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 2

Skype: miesiąc bezpłatnych rozmów z całym światem

Skype daje w prezencie miesiąc rozmów bez ograniczeń (o wartości 10,49 € / 12,06 € z VAT). W ten sposób, poza prowadzeniem zwykłych bezpłatnych rozmów z użytkownikami Skype'a, możecie także dzwonić do znajomych i rodziny na telefony komórkowe i stacjonarne.

Oferta obejmuje jeden miesiąc okresu próbnego na abonament Świat — bez ograniczeń. Abonament rozpoczyna się w chwili skorzystania z oferty. Każdemu klientowi przysługuje tylko jeden bezpłatny okres próbny na abonament Świat — bez ograniczeń oferowany przez Skype'a. Wymagane jest szerokopasmowe łącze internetowe; mogą obowiązywać opłaty pobierane przez dostawcę Internetu i/lub operatora sieci komórkowej. Obowiązuje Regulamin użytkowania Skype'a. Aby móc skorzystać z oferty, należy posiadać lub utworzyć konto Skype i podać prawidłowe dane dotyczące płatności. Pierwszy miesiąc jest zupełnie bezpłatny. Jeżeli nie zrezygnuje się z abonamentu w ciągu 27 dni od rozpoczęcia okresu próbnego, abonament będzie automatycznie przedłużany, a na koniec okresu próbnego z karty płatniczej zostanie automatycznie pobrana kwota 10,49 €/miesiąc (12,06 € z VAT) i będzie ona pobierana także w każdym kolejnym okresie abonamentowym.

Abonament Świat — bez ograniczeń obejmuje

Połączenia z telefonami stacjonarnymi i komórkowymi w następujących krajach/regionach: Chiny, Guam, Kanada, Portoryko, Singapur, Specjalny Region Administracyjny Hongkong (Chiny), Stany Zjednoczone i Tajlandia.

Połączenia tylko z telefonami stacjonarnymi w następujących krajach/regionach: Andora, Argentyna, Australia, Austria, Belgia, Brazylia, Brunei, Bułgaria, Chile, Chorwacja, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Gwadelupa, Hiszpania, Holandia, Indonezja (tylko Dżakarta), Irlandia, Islandia, Izrael, Japonia, Kolumbia (z wyłączeniem obszarów wiejskich — LEX), Korea, Kostaryka, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Malezja, Malta, Maroko, Meksyk, Niemcy, Norwegia, Nowa Zelandia, Panama, Paragwaj, Peru, Polska, Portugalia, Republika Południowej Afryki, Rosja, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Szwajcaria, Szwecja, Tajwan, Turcja, Wenezuela, Węgry, Wielka Brytania i Włochy.

Abonament nie obejmuje numerów specjalnych, typu premium i nieprzydzielonych do danego regionu geograficznego.

Więcej informacji: Tutaj

źródło: Skype

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Tagi: | Skype | voip Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 2
Komentarze: 2 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

Anonimwiek
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.07.07 10:54 Odpowiedz
Przez Vibera rozmawiam telefon - telefon, telefon- tablet, telefon- komputer za free, przy dobrej jakości głosu , polecam ps. Login to numer telefonu.
LesHLesH
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 4432
Zarejestrowany:
2008-04-27 21:37:25
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.07.07 08:45 Odpowiedz
Naraszcie będzie można pooddzwaniać te nieodebrane połączenia z egzotycznych kierunkowych jak Seszele, Zielony Przylądek... ;-) Miejmy dobrą nadzieję, że będą łączyć przez miesiąc za darmochę

Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?
Test Hykker myTab 10 - telefon i internet 3G w jednym, czyli tablet z Biedronki
W opinii ekspertów o tabletach pojawia się całe mnóstwo głosów, że tablety się kończą, rynek kurczy, a hybrydy 2 w 1 i duże smartfony zabierają im klientów. Wszystko to jest prawdą. Sporo użytkowników jednak zostanie przy tabletach – to typowi konsumenci treści internetowej. To, co wyróżnia Hykker myTab 10 na tle konkurencji, to dwa wejścia na kartę SIM. Oznacza to, że możemy wyposażyć go w Internet, a także w funkcję telefonu.
Samsung S5570 Galaxy Mini
703
LG GT540 Swift
440
Samsung Ch@t 335
393
SonyEricsson Xperia neo V
393
Samsung GT-S5620 Monte
362
Samsung GT-C3530
281
Samsung GALAXY Y GT-S5360
279
Samsung Star II (S5260)
247
Więcej telefonów


Ankieta
Co dla Was jest najważniejsze w smartfonie?

Moc obliczeniowa i specyfikacja
System operacyjny
Aparat i multimedia
Jakość wykonania
Czas pracy na baterii
Antena i jakość rozmów
Inne czynniki


WynikiAnkiety

Głosów 22

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)