REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2017-10-24 10:47 | Rozrywka | spotify | muzyka
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 3

Serwis Spotify rusza z polskimi playlistami! Co to znaczy?

Od 24 października serwis Spotify rusza z ponad 40 specjalnie przygotowanymi polskimi playlistami – tak aby dać polskim fanom muzyki, jak najlepsze muzyczne doświadczenie.


Obecnie Spotify ma zespół ponad 100 edytorów pracujących na ponad 20 rynkach, którzy aktywnie tworzą ponad 4,5 tysiące playlist, zarówno tych lokalnych, jak i globalnych. Aby móc lepiej reprezentować polskich użytkowników i ich kulturę, już od dzisiaj w serwisie Spotify będą dostępne polskie playlisty - ponad 40 zestawów muzycznych przygotowanych od podstaw, z myślą o polskich fanach muzyki.


Część playlist jest w 100% polska - z polskimi utworami. Inne są połączeniem naszej rodzimej muzyki, z tą pochodzącą z innych stron świata. Jednak wszystkie zostały przygotowane specjalnie dla polskich użytkowników. Dane Spotify pokazują, że Polacy kochają hip hop, dlatego w Spotify znalazło się kilka playlist właśnie z tego gatunku, takich jak np. Generacja Hip Hop, na której znajdują się utwory najpopularniejszych polskich raperów takich jak: Quebonafide, Taco Hemingway czy O.S.T.R.. Wśród nowych playlist nie zabraknie również tych dedykowanych fanom takich zespołów jak: HEY, Organek czy Coma, czyli w skrócie - polskiej sceny rockowej, a także tych przeznaczonych dla wiernych słuchaczy polskiej alternatywy oraz muzyki tanecznej.


Ci, którzy chcą wiedzieć co w muzycznej trawie piszczy i lubią zawsze być na czasie, znajdą to czego szukają na playliście Top Hits Polska. Natomiast w każdy piątek na playliście New Music Friday Polska będą dostępne największe, najnowsze hity.


Nowe playlisty nie będą skupiały się wyłącznie wokół konkretnych gatunków muzycznych. Spotify chce zapewnić polskim użytkownikom jak najlepszy soundtrack na cały dzień, dlatego udostępnia dziesiątki playlist odpowiadających konkretnym nastrojom i momentom, z którymi może utożsamić się większość Polaków, jak na przykład Uśmiechnij się!, Jesienny Chill oraz Muzyka do pracy. Podobnie jak globalne playlisty, te dedykowane polskim użytkownikom będą dostępne z poziomu zakładki Przeglądaj w sekcji Gatunki i nastroje.źródlo: Spotify

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Tagi: | spotify | muzyka Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 3
Komentarze: 3 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

AnonimInga
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.10.24 19:34 Odpowiedz
To świetna wiadomość
AnonimNika
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.10.24 12:39 Odpowiedz
I super
AnonimRR
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.10.24 11:09 Odpowiedz
No i po Plus Music! "A miało być tak pięknie..." :-)

Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?


Ankieta
mObywatel - z jakim prawdopodobieństwem zainstalujecie aplikację

100 %
75 %
50 %
25 %
0 %
A co to jest?


WynikiAnkiety

Głosów 213

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)