REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2016-03-21 15:25 | Telefony | orange | reklama | neostrada | youtube
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 2

Serce i Rozum - Teraz abonament komórkowy za połowę ceny

Być może już widzieliście spot z Sercem i Rozumem, w którym informują jak tani jest abonement komórkowy w Orange. Teraz możecie go mieć za pół ceny. Wystarczy, że macie Neostradę i otworzycie darmowe konto bankowe w Orange Finanse.

Klienci Orange, którzy otworzą darmowy rachunek w Orange finanse zyskują możliwość dodatkowej zniżki na fakturach oszczędzając w czasie trwania umowy nawet o 240 zł więcej. Ta oferta bankowa łączy się z pozostałymi promocjami, dzięki czemu klienci będą mogli jeszcze bardziej zmniejszyć opłaty abonamentowe za telefon komórkowy - nawet o 73 proc.

Orange rozwija ofertę atrakcyjnych zniżek przyznawanych klientom, którzy korzystają z łączenia usług mobilnych, stacjonarnych czy internetowych. Od 18 marca mogą oni skorzystać z oferty, w której za abonament komórkowy zapłacą od 50 proc. do nawet 73 proc. mniej. Wystarczy, że zamówią abonament lub przedłużą umowę na telefon komórkowy w promocji Smart Plan LTE Open oraz otworzą darmowe konto bankowe i będą z niego korzystać.

Promocje „Najlepszy Bank dla Klientów Orange” oraz „Dobry Start z Orange Finanse” Oferta pozwala klientom na wybór dogodnego zestawu usług Orange obejmujących telefon stacjonarny i komórkowy, mobilny i stacjonarny internet, a także bogatą ofertę telewizyjną. Zapewnia przy tym oszczędności wynikające z wysokich rabatów za łączenie usług oraz wygodne i proste zarządzanie osobistymi finansami przy wykorzystaniu nowoczesnej bankowości.

Najważniejszą korzyścią wprowadzonej dla klientów Orange promocji jest dodatkowe obniżenie comiesięcznych faktur za usługi nawet o 10 zł miesięcznie przez 2 lata. W połączeniu z rabatami oferowanymi na usługi komórkowe Orange, pozwala to na łączną oszczędność w kwocie nawet 80 zł miesięcznie - w zależności od wybranego abonamentu. Oznacza to że w czasie trwania umowy klienci mogą zaoszczędzić nawet 1 920 zł.

Z promocji, na podobnych zasadach mogą skorzystać także dotychczasowi posiadacze abonamentu komórkowego w Smart Planach LTE Open lub osoby przenoszące numer do Orange. Wystarczy, jeśli miesięczna suma transakcji wykonanych kartą do konta w Orange Finanse wyniesie minimum 300 zł. Przy zachowaniu tego warunku, na zniżkę mogą liczyć także klienci korzystający wyłącznie z usług mobilnych Orange. Zakładając w promocji „Najlepszy Bank dla Klientów Orange” konto bankowe w Orange Finanse, dostaną oni co miesiąc 5 zł zniżki na fakturze faktury za telefon.

Wszyscy dotychczasowi klienci usług mobilnych Orange, a także nowi i przenoszący numer mogą otworzyć konto bankowe w Orange Finanse korzystając również z promocji „Dobry Start z Orange Finanse”.

W ramach promocji „Dobry Start z Orange Finanse” klienci Orange zyskują nawet 24-miesięczną gwarancję braku opłat bankowych za:

    - otwarcie i korzystanie z Konta Osobistego,

    - wydanie i korzystanie z Karty Debetowej MasterCard,

    - wykonywanie przelewów wewnętrznych i zewnętrznych,

    - wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w kraju (bez dalszych warunków).

Dodatkowo klienci Orange będą mogli skorzystać z jednego z najwyżej oprocentowanych na rynku kont oszczędnościowych i dla kwot do 10 000 zł uzyskać aż 3,5 proc. w skali roku. Promocyjne oprocentowanie zostanie utrzymane przez maksymalnie 6 miesięcy wszystkim klientom, którzy wykonają miesięcznie minimum 300 zł płatności kartą w Orange Finanse. Klienci mogą przystąpić do obu promocji „Najlepszy Bank dla Klientów Orange” oraz „Dobry Start z Orange Finanse” do 16.06.2016 r.

Usługi pod marką Orange Finanse dostarcza mBank. Orange dorzucabteż Samsung Galaxy S5 neo.

Za kreację spotu tradycyjnie odpowiada Publicis, a postprodukcją zajął się Platige Image. Media kupił dom mediowy Initiative Media. Podoba Wam się?

źródło: Orange

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Tagi: | orange | reklama | neostrada | youtube Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 2
Komentarze: 2 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

Anonimtekto
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.03.22 21:55 Odpowiedz
Sferia mocno idzie do góry z tego co widzę, a to polska firma więc kibicuję.
Anonimvladek
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.03.21 18:43 Odpowiedz
To ja od tygodnia testuję lte w sferii, orange miałem całe życie i postanowiłem coś zmienić. Oczywiście byłem zadowolony, a zmiana z czystej ciekawości i póki co nie narzekam.

Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?
Test Hykker myTab 10 - telefon i internet 3G w jednym, czyli tablet z Biedronki
W opinii ekspertów o tabletach pojawia się całe mnóstwo głosów, że tablety się kończą, rynek kurczy, a hybrydy 2 w 1 i duże smartfony zabierają im klientów. Wszystko to jest prawdą. Sporo użytkowników jednak zostanie przy tabletach – to typowi konsumenci treści internetowej. To, co wyróżnia Hykker myTab 10 na tle konkurencji, to dwa wejścia na kartę SIM. Oznacza to, że możemy wyposażyć go w Internet, a także w funkcję telefonu.
Samsung S5570 Galaxy Mini
703
LG GT540 Swift
440
Samsung Ch@t 335
393
SonyEricsson Xperia neo V
393
Samsung GT-S5620 Monte
362
Samsung GT-C3530
281
Samsung GALAXY Y GT-S5360
279
Samsung Star II (S5260)
247
Więcej telefonów


Ankieta
Co dla Was jest najważniejsze w smartfonie?

Moc obliczeniowa i specyfikacja
System operacyjny
Aparat i multimedia
Jakość wykonania
Czas pracy na baterii
Antena i jakość rozmów
Inne czynniki


WynikiAnkiety

Głosów 12

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)