REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: JarKen2012-02-03 01:03 | Taryfy | samsung | wave | 8600 | bada
JarKen
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 9

Samsung Wave 3 prezentacja możliwości

Samsung Wave 3 to ciągle bardzo ciekawa propozycja, jeżeli weźmiemy stosunek cena/możliwości. Bardzo udana seria Wave 8500/8530/8600, może nie zmieniła się bardzo od premiery, ale stanowi wartą do rozważenia propozycję nowego hi-end`owego taniego smartfonu. Szczególnie ostatni model 8600 Wave 3. Dlaczego taniego? Parametry jakie prezentuje Wave 3 i to co zobaczymy na filmach można kupić za około tysiąc zł.

Pierwszy film prezentuje możliwości wyświetlacza, interfejsu Live Panel w systemie Bada, zarządzanie katalogami, WiFi Direct, ulepszony multitasking.

Film numer dwa to prezentacja komunikatora Chat ON, którym Samsung próbuje konkurować z liderami na rynku, m.in: Waht`s Up.

Film trzeci to prezentacja samego wzornictwa i wykonania smartfonu, elementy na które zwraca uwagę to elegancji design, metalowa obudowa, stylowy i wyrafinowany kształt.

Pod numerem czwartym znajdziemy prezentację zintegrowanych aplikacji i serwisów, obsługiwanych przez Social Hub 2.0, Music Hub, oraz prezentację sklepu Samsung Apps.
Samsung Wave 3

Wiem, że Wave 3 przewinie się przez moje ręce, gdy akurat nie będą zajęte Sensation lub Galaxy S/SII. Ktoś zamierza do kupić lub ma i używa?


źródło: samsungmobilepolska

Pozdrawiam
JarKen


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Aktualna ocena: 4.25 (głosy: 4)
Tagi: | samsung | wave | 8600 | bada Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 9
Komentarze: 9 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

petentpetent
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 23
Zarejestrowany:
2013-05-13 11:44:12
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.06.29 16:44 Odpowiedz
trzeba przyznac, ze prezentuje sie niezle
Anonimjola
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.06.16 23:49 Odpowiedz
Proszę o pomoc, dzisiaj zakupiłam ten tel. mam problem jak zapisać wysyłane sms?
AnonimshrekXXXXXX
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.09.28 10:15 Odpowiedz
wszyscy piszą o tym telefoni ze jest naj naj naj..........a to g.... prawda,czy samsung płaci recenzentom za takie pisanie????????????? na swoje nieszczesie posiadam 2 takie modele wavw 3 i w kazdym jest ten sam feler,po kilku dniach nie mozna odbierac telefonów,serwis nie daje rady,twierdzą ze to 1 taki przypadek,co jest nieprawda wbijcie w google wave 3 nie odbiera połączen oczy wam sie otworzą
Anonimgelo
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.05.13 17:26 Odpowiedz
co wy pipszycie nokia n 8 ma tyjko aparat i nic więcej a samsung wave 3 to nowa lepsza technologia
AnonimM A
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.02.19 17:46 Odpowiedz
No dobra, Android może i jest lepszy od Bada, ale telefon z Android`em działa dzień, no może góra 2 (to zależy jaki telefon), a na Bada można śmigać do nawet 5 dni!
AnonimSztywny
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.02.03 10:42 Odpowiedz
Mam Wave'a 3 od listopada, też wyślałem nad N8 - ma go mój Brat, ale wolę Wave'a. Natomiast Żonie kupiłem SGS'a II, no i tu pojawił się dylemat. Ok, Wave 3 to jest solidny telefon, SGS II jest plastikowy, pomimo iż menu jak i same ikony wyglądają tak samo (bada 2.0 vs. android 2.3) to jednak trzeba przyznać że w SGS'ie jest dużo, bardzo dużo opcji ustawień o których w systemie bada 2.0 zapomniano. Ale to o systemach tych telefonów. Powiem tak, chciałbym Wave'a 3 chyba jednak z androidem chociaż obawiam się że mogło by to negatywnie wpłynąc na jego wydajność.
JarKenJarKen
Administrator


Posty: 372
Zarejestrowany:
2011-05-28 21:50:06
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.02.03 13:29
Tak właśnie o to chodzi, mimo że SGSII i Wave3 reprezentują rynek hi-end, to Wave na dole, a SGS na górze. Biorąc pod uwagę ceny na starcie i możliwości. Czekam tylko aż BADA będzie mogła pochwalić się aplikacjami, których używam na co dzień. dodam tylko, że moim zdaniem Wave 8500 ma najlepszy aparat i jakość nagrywania nawet w stosunku do pierwszego SGS, jeżeli taki sam jest w Wave3 to biorę go jako foto/kamerę
AnonimTOMILI
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.02.03 04:13 Odpowiedz
Telefonu w tej cenie i tak wykonanego , swietnie dzialajacego nie kupicie . Sam uzywam od miesiaca .
Anonimandruszka82
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.02.03 02:51 Odpowiedz
gdyby nokia nie wypuscila noki N8 to wlasnie wave I a teraz wave III byly by telefonami ktore bym uzytkowal.