REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2017-03-31 18:40 | Rynek | smasung | visa | nfc | rynek
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0

Samsung Pay i Visa Checkout w sklepach internetowych na całym świecie

Samsung ogłosił nawiązanie strategicznej współpracy z Visa, która pozwoli na udostępnienie usługi Samsung Pay w sklepach internetowych. Jeszcze w tym roku użytkownicy Samsung Pay będą mogli dokonywać zakupów online na całym świecie u setek tysięcy detalistów akceptujących płatności Visa Checkout.


Celem firmy Samsung jest uproszczenie i przyspieszenie płatności online oraz zwiększenie ich bezpieczeństwa. Płatność w usłudze Samsung Pay, uwierzytelniana poprzez skanowanie linii papilarnych, jest prosta i bezpieczna, a przy tym wygodna dla konsumenta dzięki temu, że eliminuje konieczność czasochłonnego wprowadzania przy każdym zakupie danych karty płatniczej, danych rozliczeniowych czy adresu wysyłkowego. Wykorzystując urządzenia firmy Samsung z czytnikiem linii papilarnych, użytkownicy będą mogli dokonać natychmiastowej płatności wspólnym przyciskiem Visa Checkout/Samsung Pay – bez konieczności wprowadzania nazwy użytkownika i hasła przy każdym zakupie.

Samsung Pay - usługa płatności mobilnych ma 5 mln użytkowników

Firma Samsung chce również pomóc detalistom w zwiększaniu konwersji sprzedaży. Obecnie wciąż jeszcze występuje wiele przeszkód spowalniających finalizację zakupu i proces płatności. W rezultacie współpracy z Visa usługa Samsung Pay zmieni sytuację sklepów internetowych, zapewniając im taką samą jakość procesu sprzedaży i płatności online, jak w przypadku płatności w sklepach fizycznych za pomocą urządzeń mobilnych.

Samsung Pay - bezpieczna i łatwa w użyciu usługa płatności mobilnych

Jesteśmy bardzo zadowoleni z perspektywy współpracy z Visa, mającej na celu zaoferowanie prostego, szybkiego i bezpiecznego procesu płatności online milionom użytkowników Samsung Pay, zarówno z poziomu urządzeń mobilnych, jak i stacjonarnych” – powiedział Injong Rhee, CTO of the mobile Communications Business, Samsung Electronics. „Nasza współpraca przyniesie korzyści nie tylko użytkownikom usługi Samsung Pay, lecz również setkom tysięcy sklepów internetowych poszukujących skutecznych metod zwiększenia konwersji sprzedaży” – dodał Injong Rhee.


Przemijają już czasy, w których zakupy online wymagały wypełniania obszernych formularzy czy zapamiętywania skomplikowanych danych do logowania, ponieważ takie rozwiązania jak otwarta platforma Visa Checkout stają się dostępne dla setek tysięcy sprzedawców internetowych. Z kolei firmy takie jak Samsung dostrzegają korzyści – zarówno dla konsumentów, jak i detalistów – płynące z upraszczania procesu zakupów online” – powiedział Jim McCarthy, executive vice president, innovation and strategic partnerships, Visa Inc. „Ogromnie cieszy nas, że z zalet usługi Samsung Pay w świecie płatności mobilnych będą mogły korzystać także sklepy internetowe, co pozwoli konsumentom płacić online za pomocą dowolnego urządzenia i w dowolnej aplikacji, wszędzie tam, gdzie akceptowana jest usługa Visa Checkout” – dodał Jim McCarthy.

W najbliższych tygodniach polscy e-detaliści wdrożą Visa Checkout

O Samsung Pay

Samsung Pay, mobilna usługa płatnicza oferowana przez Samsung Electronics, to proste i bezpieczne rozwiązanie dostępne prawie we wszystkich punktach akceptujących płatności kartowe. Samsung Pay, która łączy w sobie technologię NFC z zastrzeżoną technologią MST (Magnetic Secure Transmission) firmy Samsung, zapewnia użytkownikom możliwość dokonywania płatności prawie we wszystkich punktach akceptujących karty, czyli u milionów sprzedawców na świecie. Samsung nadal pracuje nad strategią rozwoju współpracy partnerskiej w zakresie Samsung Pay, aby zapewnić większą elastyczność, dostępność oraz wybór dla klientów, umożliwiając tym samym prostą i bezpieczną realizację płatności.

źródło: Samsung Electronics

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Tagi: | smasung | visa | nfc | rynek Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0
Komentarze: 0 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>


Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?
Test Hykker myTab 10 - telefon i internet 3G w jednym, czyli tablet z Biedronki
W opinii ekspertów o tabletach pojawia się całe mnóstwo głosów, że tablety się kończą, rynek kurczy, a hybrydy 2 w 1 i duże smartfony zabierają im klientów. Wszystko to jest prawdą. Sporo użytkowników jednak zostanie przy tabletach – to typowi konsumenci treści internetowej. To, co wyróżnia Hykker myTab 10 na tle konkurencji, to dwa wejścia na kartę SIM. Oznacza to, że możemy wyposażyć go w Internet, a także w funkcję telefonu.
Samsung S5570 Galaxy Mini
703
LG GT540 Swift
440
Samsung Ch@t 335
393
SonyEricsson Xperia neo V
393
Samsung GT-S5620 Monte
362
Samsung GT-C3530
281
Samsung GALAXY Y GT-S5360
279
Samsung Star II (S5260)
247
Więcej telefonów


Ankieta
Co dla Was jest najważniejsze w smartfonie?

Moc obliczeniowa i specyfikacja
System operacyjny
Aparat i multimedia
Jakość wykonania
Czas pracy na baterii
Antena i jakość rozmów
Inne czynniki


WynikiAnkiety

Głosów 20

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)