REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: KamilBakowski2010-02-03 17:20 | Rynek | samsung | galaxy | android | 2.1
KamilBakowski
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 32

Aktualizacja: Samsung Galaxy i5700 otrzyma aktualizację do Androida 2.1


Serwis Telix.pl dotarł do informacji związanej z aktualizacją oprogramowania dla modelu Samsung Galaxy. Drugi telefon koreańskiego producenta oparty na systemie operacyjnym stworzonym przez Google otrzyma aktualizację do Androida 2.1.

Nasza informacja pochodzi bezpośrednio od Samsung Polska:
„Aktualizacja na wersję 2.1 będzie dostępna w I połowie Q2. Aktualizacji będzie można dokonać poprzez aplikację Kies.”

W związku z licznymi pytaniami:
Nowa wersja oprogramowana będzie dostępna dla Galaxy i5700, w przypadku i7500 nie mamy jeszcze potwierdzonych informacji. Niestety powstałe wątpliwości związane są z faktem, że zarówno Samsung i5700 jak i i7500 w Polsce sprzedawane są pod jedną nazwą "Galaxy".


Samsung Kies

Samsung Kies to aplikacja pozwalająca na połączenie komputera PC z telefonem. Wszyscy użytkownicy posiadający telefon Samsung Galaxy mają powody do radości, otrzymają oni najnowszą wersje Androida 2.1.

Źródło:
Własne

Kamil Bąkowski


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Aktualna ocena: 2.74 (głosy: 23)
Tagi: | samsung | galaxy | android | 2.1 Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 32
Komentarze: 32 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

AnonimKto
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.06.16 15:47 Odpowiedz
To aktualizowanie tego telefonu jest takie zrypane!!! Człowiek chce sobie poprostu zaktualizować androida a tu ani przez kies ani przez Samsung pc studio! A na tych odinach i tym tego typu rzeczach sie nie znam i jest sie w kropce.
Anonimsamsung galaxy i5700
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.12.23 10:10 Odpowiedz
MAM PROBLEM Z PODŁĄCZENIEM TELEFONU POD KIES NIE MOŻE GO WYSZUKAĆ CO JEST PRZYCZYNĄ ? POZDRO
AnonimShiano
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.05.25 13:27 Odpowiedz
Ja mam samsunga galaxy i5700 z androidem 1.5 przez New PC Studio mi wykrywa i kartę i jak ustawie debugowanie usb też mi wykrywa ale jak chce aktualizować telefon to mi pisze że aktualizacja jest nie wymagana. A na samsungu Kies mi wyskakuje komunikat że nie obsługuje tego telefonu. I nie mam jak se aktualizować jedynie przez odina ale to jest bardzo ryzykowne jak może mi ktoś pomóc to bardzo proszę napisać mi na GG nawet jak jestem niedostępny oto nr: 1325042. Nie wiem czy to od czegoś zależy ale telefon był brany z Play.
Anonimnowy nabywca i5700
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.12.04 18:07 Odpowiedz
jedyna metoda to chyba odblokowac aplikacje nie podpisane w tel i ladowac z netu na karte pamieci i instalowac ale czy w srodowisku play to sie uda zobaczymy
Anonimswiezy nabywca i5700
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.12.04 18:05 Odpowiedz
to fakt nic nie widzi telefonu jezeli chodzi o aplikacje to ---New_PC_Studio_1.5.1.10064_2.0 - widzi tel ale nie obsluguje i5700 wiec sie nie polaczysz aby cos wgrac --- samsung aps - nie wybierzesz tego modelu same "wave-y" ---a kies: -kies widzi tylko karte i nie sciagniesz aplikacji czy gier przez polityke "google" obecnie rejestruje sie na google przez telefon a nie przez kompa bo to chyba niemozliwe a przeciez powinno byc takie wygodne!!!!
Anonimgość
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.02.24 11:11
Jest kolego taka fajna aplikacja "ASTRO" dzięki której możesz wrzucić wszystko co ci się podoba. Następnie wchodzisz w nią otwierasz pliki (znajdujące się na karcie pamięci) i instalujesz.Ja tak już trochę gierek i innych programów poinstalowałem.
AnonimAndrzejM
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.04.21 09:29 Odpowiedz
Na razie GALAXY GT-I5700 wer.opr.1.5, to lekkie nieporozumienie, nie działa z nim żadne oprogramowanie, to że New PC Studio wykrywa go, ale przecież NIC nie można w nim zrobić, bo krzyczy potem, że nieznane urządzenie. CZEKAMY na aktualizację oprogramowanie....
AnonimDex
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.04.17 09:42 Odpowiedz
Ja mam nieoficjalny 2.1 jest niebo lepszy niż 1.5, klawiatura nie przycina, moge odbierać przez bluetooth tylko wysyłać nie chce działa ogólnie szybciej, tylko kicha z tym że partycje zamienili i jest mniej miejsca na aplikacje
AnonimDex
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.04.17 09:39 Odpowiedz
Wykrywa i jeden i drugi tylko debugowanie usb trzeba włączyć, a po wykryciu jest info że te urządzenie ma tylko możliwość aktualizacji przez kiesa i pc studio
Anonimbrrrelok
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.05.12 19:19
gdzie można ustawić te debugowanie ?
AnonimToMaZz
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.04.17 03:25 Odpowiedz
Brzmi jak niezla bujda bo żaden Kies ani PC Studio nie wykrywa i nie obsluguje i5700 - wykrywa co najwyzej jego karte SD. Wiec nie wiem jak oni by chcieli wykonac tym softem upgrade systemu...
Anonimosi22
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.02.10 18:33 Odpowiedz
tylko dlaczego na hero A 2.1 działa i to całkiem dobrze? wychodzi na to ze samsung ma nas gdzies ^^
Anonimmk
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.02.10 09:47 Odpowiedz
Pewnie liczy sie nie tylko kompatybilnosc procka ale tez jego moc. Nie oszukujmy sie flash to jednak troche kopa potrzebuje i tu roznica 800vs. 528mhz jeszcze jak jest wiekszy ekran moze byc wlasnie powodem przez ktory i7500 nie doczeka updatu.
AnonimGalaxxxy I7500
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.02.04 18:01 Odpowiedz
to jakas kpina to ostatni samsung jakiego kupilem.... gdzie zainteresowanie klientem... widac ze przedstawiciele firmy nie wybiegaja w przyszlosc
AnonimeMb
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.02.04 15:35 Odpowiedz
Akurat proca, ma lepszego i5700 (800 MHz kontra 528 MHz). Cala reszta (np RAM czy technologia wyswietlacza) gorzej.
Anonimosi22
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.02.04 19:02
wydaje mi się, że proc tu nie ma nic do kompatybilności z A 2.1 bo Galaxy i7500 ma takiego samego jak HTC Hero a on ma dostać 2.1 :/
AnonimMike
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.02.04 14:11 Odpowiedz
No i moje obawy się potwierdziły. Tylko gdzie tu logika... Do słabszego aparatu aktualizacja będzie - do lepszego nie.
Anonimi7500
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.02.04 16:04
Moim zdaniem, nie chodzi tu o logikę a o ilość sprzedanych telefonów. Prawdopodobnie uaktualnienie androida wiązałoby się z koniecznością uisczenia przez samsunga oplat licencyjnych za udostępnienie dodatkowych funkcji takich jak transfer danych via BT czy MT.
KamilBakowskiKamilBakowski
Administrator


Posty: 153
Zarejestrowany:
2009-10-07 14:43:02
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.02.04 13:22 Odpowiedz
Aktualnie nie mamy żadnego oficjalnego stanowiska firmy Samsung w sprawie związanej z modelem Galaxy i7500.
KamilBakowskiKamilBakowski
Administrator


Posty: 153
Zarejestrowany:
2009-10-07 14:43:02
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.02.04 10:35 Odpowiedz
@i7500, informacja przedstawiona nie jest kaczką dziennikarską. Przepraszam za zaistniałe wątpliwości, aktualnie co do i7500 nie mamy potwierdzonych informacji, małe zamieszanie wynikło z faktu, że zarówno i5700 jak i i7500 w Polsce sprzedawane są pod jedną nazwą. Miejmy jednak nadzieję, że jeśli i5700 otrzyma aktualizację, to starsza wersja Galaxy będzie ją również posiadała
AnonimeMb
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.02.04 09:31 Odpowiedz
Ktos juz kiedys wysnul teorie, ze specjalnie tak wszyscy producenci ociagaja sie z aktualizacjami. W razie czego, to przeciez wychodza, ale ze z mega opoznieniem i czesc ludzi zdecyduje sie (w ich mniemaniu) na nowszy model, to juz czysty przypadek ;] Zobaczcie sami, taka sama sytuacja w HTC (Magic, Hero). Apple chociaz wypuszcza updatey jednoczesnie do wszystkich trzech modeli. Byla wprawdzie plotka, ze OS 4.0 ma ominac iPhone 1gen, ale narazie, to nie widac w ogole OS 4.0
Anonimbartosz
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.02.04 01:24 Odpowiedz
Kolego Szalony telefon jako modem już działa wystarczy zainstalować pdanet ;-)
Anonimrcicho
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.02.04 00:08 Odpowiedz
Aktualizację mają dostac i Galaxy i Spica. Niedługo na rynku ma się pojawić nastepca tego pierwszego, czyli Galaxy2, który to chodził będzie na początku na Androidzie 2.1 oto jego fotka: http://pic.gsmarena.com/vv/newsimg/10/01/galaxy-2- monte-rumors/big.jpg
AnonimeMb
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.02.04 09:27
Akurat jeden z Androidowych serisow napisal, ze to koncepcja fanowska zrobiona w oparciu o Nexus One, a nie prawdziwe foto czy nawet concept Samsunga.
AnonimSzalony
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.02.04 00:01 Odpowiedz
Jesli tak naprawde Galaxy nie dostanie ulepszonego systemu a co chwile wyskakujace newsy ze "za chwile" galaxy dostanie lepszy system beda zwyklym mamieniem i oszukiwaniem klientow to ... Telix bardzo starci dla mnie przynajmniej wizerunku... Jesli ten news bedzie fake to lepiej zeby wcale go nie bylo i lepiej go usuncie bo wstyd...
Anonimi7500
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.02.03 22:43 Odpowiedz
Pewnie kaczka dziennikarska albo przeciek kontrolowany aby sprzedać jak najwięcej starych telefonów przed wypuszczenien Galaxy2
AnonimLukass92
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.02.03 22:20 Odpowiedz
"Pierwszy telefon koreańskiego producenta oparty na systemie operacyjnym stworzonym przez Google" czyli to będzie mój i7500 a nie żaden i5700
AnonimMike
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.02.03 20:11 Odpowiedz
A o które Galaxy chodzi? Bo o I7500 oraz o I5700 mówi się galaxy...
Anonimosi22
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.02.03 20:01 Odpowiedz
I połowa Q2 czyli od kwietnia do czerwca tak? No to sobie poczekamy ^^
SzalonySzalony
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 44
Zarejestrowany:
2008-04-26 16:34:55
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.02.03 20:49
1 polowa 2kw to do 15maja Jak to samsung zrobi to chyba zakupie ten model - bo ma potencjal tylko samsung go "zepsul" - zeby nie bylo mozna tego modelu jako modem uzywac to skandal , mam nadzieje ze w android 2,1 to poprawia i ta aplikacja bedzie pozwalala na lacznosc z internetem przez komputer.
SzalonySzalony
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 44
Zarejestrowany:
2008-04-26 16:34:55
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.02.03 20:52
Wlasnie o ktorego Galaxy chodzi ? Mam nadzieje ze o i7500 , i ze w koncu poprawia te irytujaca blokade ekranu ( bo z czasem przycisk padnie i za rok serwisy od galaxy przez ta blokade sie nie opedza . I ten blad odtwarzania plikow z youtube takze niech poprawia.
SzalonySzalony
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 44
Zarejestrowany:
2008-04-26 16:34:55
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.02.04 12:08
Hmm czyli i7500 starszy model ale lepszy od i5700 pewnie tej aktualizacji nie dostanie, czy redakcja moglaby sie cos w samsungu o tym dowiedziec?