REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2015-10-13 07:16 | PDA & Navi | aplikacja | internet
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 1

SafeKiddo - zapewnia bezpieczeństwo dziecka w sieci

SafeKiddo do ochrony rodzicielskiej z certyfikatem jakości kidSAFE. To wyróżnienie podkreśla skuteczność aplikacji i jest ważnym etapem w procesie globalnej ekspansji SafeKiddo.

SafeKiddo
SafeKiddo

Aby uzyskać certyfikat kidSAFE, niezbędne jest pomyślne przejście specjalistycznych testów. Dodatkowymi kryteriami są m.in.: dostosowanie odpowiednich do wieku dziecka treści na urządzeniu mobilnym, z którego korzysta oraz działalność edukacyjna w obszarze bezpieczeństwa dziecka w sieci.


Zdecydowaliśmy się na udział w programie kidSAFE, ponieważ działamy globalnie i fakt, że międzynarodowa, niezależna organizacja zweryfikowała i potwierdziła, iż nasza aplikacja jest godna zaufania i polecenia rodzicom, jest dla nas bardzo ważny – mówi Marcin Marzec, twórca SafeKiddo. Stale rozwijamy funkcjonalności aplikacji, aby odpowiadały na bieżące potrzeby rodziców, których dzieci korzystają z sieci. Certyfikat kidSAFE jest kolejnym elementem potwierdzającym, że to co robimy, robimy dobrze – dodaje Marzec.

SafeKiddo - aplikacja do ochrony dzieci w sieci już na Windows Phone

kidSAFE Seal Program jest niezależnym stowarzyszeniem, które sprawdza i certyfikuje bezpieczne dla najmłodszych narzędzia i programy w tym: strony www, gry i platformy edukacyjne, sieci społecznościowe, aplikacje mobilne oraz usługi interaktywne dedykowane małym użytkownikom. Opiniuje również programy, które wspierają rodziców w tym, aby ich dziecko było zawsze bezpieczne w sieci.


Znaleźliśmy się w gronie wyselekcjonowanych projektów, które są przyjazne dzieciom. W planach mamy opracowanie platformy oferującej edukacyjne, rozrywkowe, a przy tym bezpieczne treści dla dzieci i każda z firm, które mają certyfikat bezpieczeństwa kidSAFE jest naszym potencjalnym partnerem – przyznaje Marcin Marzec.

Twórcą i pomysłodawcą kidSAFE Seal Program jest Shai Samet, doświadczony i nagradzany konsultant z dziedziny bezpieczeństwa i ochrony prywatności dzieci w Internecie.

SafeKiddo - aplikacja do ochrony dzieci w sieci już na IOS

Wraz z zespołem kidSAFE byliśmy pod ogromnym wrażeniem SafeKiddo. Szczególnie spodobał się nam przejrzysty interface, a także łatwość korzystania z aplikacji. Z SafeKiddo rodzice mogą w prosty sposób zarządzać treściami oraz funkcjami, do których ich dzieci mają dostęp przez strony www lub urządzenia mobilne. Podobnie jak SafeKiddo popieramy misję, ochrony dzieci w sieci – powiedział Shai Samet.

SafeKiddo to polska aplikacja, która zapewnia bezpieczeństwo w sieci tysiącom dzieci na całym świecie. Aplikacja została stworzona przez Marcina Marca – eksperta ds. Bezpieczeństwa IT, ojca dwóch synów w wieku szkolnym, który stworzył rozwiązanie z myślą o ich bezpieczeństwie. Wyróżnikiem SafeKiddo jest intuicyjna obsługa i funkcjonalności, które pozwalają rodzicom wybrać treści i aplikacje, do których dziecko może mieć dostęp, a także ustalić limit czasowy na korzystanie z sieci. Dodatkowo, aplikacja oferuje bezpieczne dla dzieci wyszukiwanie treści w Internecie, w tym treści filmowych w serwisie YouTube.

źródło: SafeKiddo

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Aktualna ocena: 1 (głosy: 1)
Tagi: | aplikacja | internet Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 1
Komentarze: 1 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

AnonimRoland
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.10.13 10:00 Odpowiedz
To polska aplikacja bo jakoś nie widać, nacisk kładą na język angielski.

Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?
Test Hykker myTab 10 - telefon i internet 3G w jednym, czyli tablet z Biedronki
W opinii ekspertów o tabletach pojawia się całe mnóstwo głosów, że tablety się kończą, rynek kurczy, a hybrydy 2 w 1 i duże smartfony zabierają im klientów. Wszystko to jest prawdą. Sporo użytkowników jednak zostanie przy tabletach – to typowi konsumenci treści internetowej. To, co wyróżnia Hykker myTab 10 na tle konkurencji, to dwa wejścia na kartę SIM. Oznacza to, że możemy wyposażyć go w Internet, a także w funkcję telefonu.
Samsung S5570 Galaxy Mini
703
LG GT540 Swift
440
Samsung Ch@t 335
393
SonyEricsson Xperia neo V
393
Samsung GT-S5620 Monte
362
Samsung GT-C3530
281
Samsung GALAXY Y GT-S5360
279
Samsung Star II (S5260)
247
Więcej telefonów


Ankieta
Co dla Was jest najważniejsze w smartfonie?

Moc obliczeniowa i specyfikacja
System operacyjny
Aparat i multimedia
Jakość wykonania
Czas pracy na baterii
Antena i jakość rozmów
Inne czynniki


WynikiAnkiety

Głosów 18

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)