REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2014-12-01 07:24 | PDA & Navi | radio | internetowe | dab | spotify
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 4

Revo SuperConnect - radio internetowe z tunerem DAB+ i FM w nowej odsłonie

Firma C4i wprowadziła do oferty odbiorniki Revo SuperConnect w nowych wersjach kolorystycznych. Oprócz dotychczasowej, „oldskulowej”, drewnianej obudowy (amerykański orzech), stylizowanej na urządzenia z połowy ubiegłego stulecia, choć wyposażonej zarazem w nowoczesny, srebrny panel czołowy z anodowanego aluminium, oferowane są zupełnie nowe wzory:

  • obudowa drewniana (amerykański orzech) z czarnym, matowym, anodowanym aluminiowym panelem czołowym,
  • obudowa w kolorze białym fortepianowym (wysoki połysk) ze srebrnym, anodowanym, aluminiowym panelem czołowym,
  • obudowa w kolorze czarnym fortepianowym (wysoki połysk) ze srebrnym, anodowanym, aluminiowym panelem czołowym.

Revo SuperConnect, dzięki wbudowanemu modułowi WiFi, zapewniającemu bezprzewodową łączność z Internetem, umożliwia odbiór bezpłatnych, internetowych stacji radiowych z całego świata (obecnie jest ich ponad 15 tys.). Oprócz tego posiada analogowy tuner FM z RDS oraz radio cyfrowe DAB/DAB+.

Revo SuperConnect
Revo SuperConnect

Stacje internetowe są posortowane według kolejności alfabetycznej, krajów oraz gatunków muzycznych. Ponadto, możliwy jest także wybór z dwóch list: najbardziej popularnych stacji oraz najnowszych stacji serwisu Frontier Silicon, z którego korzysta radio. Rejestrując się na stronie: www.wifiradio-frontier.com, uzyskujemy dostęp do wielu udogodnień, takich jak ręczne dodawanie własnych stacji lub tworzenie listy z nieograniczoną liczbą ulubionych audycji i udostępnianie jej innym użytkownikom.


Dodatkowo, radio wzbogacono o funkcję Spotify Connect, czyniąc z niego pierwsze tego typu cyfrowe urządzenie wspierające Spotify, nie wymagające zarazem instalacji jakichkolwiek rozszerzeń sprzętowych lub programowych. Aby korzystać ze Spotify Connect, użytkownik Revo SuperConnect musi pobrać jedynie aplikację Spotify na smartfona lub tablet (iOS lub Android) i posiadać aktywne konto Premium Spotify. Po dokonanej aktywacji konta, audio jest streamowane bezpośrednio z serwisu Spotify do radia, natomiast aplikacja Spotify na telefon lub tablet służy do sterowania serwisem. Oznacza to, że urządzenie Android czy iOS może być w tym samym czasie używane do połączeń telefonicznych lub wręcz wyłączone bez przerwania odtwarzania muzyki z Revo SuperConnect. Mobilna zplikacja Spotify pozwala na zmianę głośności, wyszukiwanie utworów wybranych wykonawców i albumów, tworzenie playlist, a także podaje propozycje nowych utworów, zebranych na podstawie muzyki, która jest słuchana.

Revo SuperConnect
Revo SuperConnect

Spotify to cyfrowy serwis muzyczny, który umożliwia dostęp na żądanie do ponad 20 milionów utworów. Dostępny jest na 32 rynkach, ma ponad 24 miliony aktywnych użytkowników, ponad 6 milionów płatnych abonentów oraz jest największym i jednym z najbardziej udanych serwisów muzycznych w swoim rodzaju na świecie. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie: https://www.spotify.com/pl.

Radio SuperConnect odtworzy również bezprzewodowo całą kolekcję muzyki z sieciowego komputera PC lub Mac w domu. Obsługuje wiele kodeków audio, w tym WMA, AAC, FLAC, MP3, MP2 i Real Audio. Strumieniowanie audio wymaga serwera DLNA lub PC/MAC działającego z certyfikowanym oprogramowaniem DLNA.

Zastosowana technologia Bluetooth umożliwi natomiast bezprzewodowy przesył muzyki do SuperConnect z telefonów iPhone, Android, Blackberry lub innych urządzeń z funkcją Bluetooth, takich jak laptop czy tablet. Eliminuje tym samym konieczność stosowania adapterów dokujących. Dodatkowo, jeżeli nadajnik obsługuje technologię aptX, to strumieniowana muzyka uzyskuje jakość CD, zamiast jakości MP3, która stanowi standard dla łącza Bluetooth.

Radio SuperConnect posiada duży i czytelny wyświetlacz OLED. Do nawigacji po menu służy mały joystick, pozwalający na intuicyjny i szybki wybór pożądanych ustawień. Z tyłu urządzenia znajduje się wejście AUX, wyjście Stereo RCA L/R, optyczne oraz wyjście słuchawkowe 3,5 mm. Dzięki wbudowanemu, 15-Watowemu wzmacniaczowi klasy D oraz nowoczesnemu głośnikowi 3,5” BMR (Balanced Mode Radiator), wydobywający się z radia dźwięk jest naturalny, czysty, szczegółowy oraz przepełniony głębokim i bogatym basem. W opakowaniu radia znajdziemy także pilot zdalnego sterowania.

Radio zapewnia możliwość ustawienia cyfrowego alarmu z funkcją drzemki oraz 8 zestawów z ulubionymi stacjami dla każdego trybu pracy, czyli: DAB, FM i radia internetowego.

Cena detaliczna Radio SuperConnect to 1259,00 zł brutto. Produkt jest objęty 12-miesięczną gwarancją.

źródło: C4i

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Tagi: | radio | internetowe | dab | spotify Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 4
Komentarze: 4 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

FankomFankom
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 305
Zarejestrowany:
2013-11-29 17:40:50
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.12.01 16:51 Odpowiedz
Za taką cene to ja dziekuje
Anonimregulator
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.12.01 12:35 Odpowiedz
Zgodnie z Polskim prawem nie można dać gwarancji na produkt krótszej niż 24 miesiące.
AnonimLucek
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.12.01 14:20
Nie wprowadzaj w błąd . Gwarancja jest dobrowolnym zobowiązaniem producenta . Nie ma obowiązku jej udzielania , tym bardziej długości jej trwania . Jedynie , jeżeli udzielona jest bez podania czasu jej trwania , to wynosi 1 rok .
AnonimK
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.12.01 11:55 Odpowiedz
Za 1250 zł to można mieć smartfona i głośnik bluetooth a nie monofoniczne radio. Nie wróżę powodzenia.

Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?


Ankieta
Czy w Polsce mamy roaming w UE według zasady RLAH (jak w kraju)?

Tak
Nie
Inne
A o co chodzi


WynikiAnkiety

Głosów 793

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)