REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2017-12-19 08:41 | Rozrywka | rozrywka | gra | youtube
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0

Regenesis Arcade - premiera polskiej gry VR od Hyperbook Studio

Hyperbook Studio, polskie studio deweloperskie, informuje, że ich premierowy tytuł jest już dostępny na platformie Steam. REGENESIS Arcade to dynamiczna, futurystyczna strzelanka stworzona z myślą o technologii Wirtualnej Rzeczywistości i współpracująca z okularami Oculus Rift, HTC Vive i Windows Mixed Reality. Gracz, mając na wyposażeniu szereg broni, ulepszeń, pomocników i wzmocnień, staje oko w oko z kolejnymi falami różnorodnych dronów i potężnymi bossami. Pierwszy tytuł studia Hyperbook dostępny jest na Steam w dwóch wersjach: darmowej LITE oraz pełnej DELUXE Early Access, która będzie systematycznie rozwijana i poszerzana o dodatkową zawartość.


Klasyka gatunku

REGENESIS Arcade to gra pełna akcji, wymagająca refleksu i znajomości fizyki. Każda rozgrywka jest inna za sprawą różnorodnych map, ze względu na nieprzewidywalność Sztucznej Inteligencji przeciwników oraz mnóstwa uzbrojenia do wyboru. Gracz może stworzyć własny styl walki, chować się za osłonami i czekać na odpowiedni moment lub rzucić się do szaleńczego ataku i teleportować bezpośrednio za plecy przeciwników z potężną strzelbą.

Tworząc pierwszą produkcję, Hyperbook Studio czerpało z klasyków ery automatów, przenosząc klimat bezkompromisowej zabawy na grunt nowoczesnej technologii VR. Gracz wciela się w rolę wybudzonego z długiej hibernacji, ostatniego ocalonego człowieka na Ziemi. Rozgrywka skupia się wokół trybu Arcade, pełnej emocji, niekończącej się i wciągającej walki z nadciągającymi z każdej strony hordami przeciwników, połączonej z dynamicznym przemieszczaniem się po mapie i kupowaniem odpowiednich wzmocnień uzbrojenia. Cel batalii jest jeden – gracz musi przetrwać jak najdłużej w świecie, w którym każdy, poza sojuszniczymi wieżyczkami strażniczymi, jest wrogiem. Twórcy przygotowali specjalny, interaktywny samouczek, który pozwala zapoznać się z mechaniką gry. Podczas wykonywania prostych zadań logicznych, użytkownicy mają okazję nauczyć się poruszania w świecie VR, a także zapoznać ze złożoną fizyką obowiązującą w REGENESIS Arcade.

Ostatni na Ziemi

Zadanie, które otrzymują gracze, nie jest proste – w każdej rundzie w stronę areny zmierzają coraz większe grupy coraz potężniejszych przeciwników. Dzięki rozbudowanym algorytmom Sztucznej Inteligencji, różnym dla każdego typu wrogów, kolejne fale są nieprzewidywalne i wymagają od gracza ciągłej uwagi i odpowiedniego doboru wyposażenia. W REGENESIS Arcade znalazło się pięć rodzajów broni, charakteryzujących się różnym zasięgiem, szybkostrzelnością i zadawanymi obrażeniami, a także czasowe wzmocnienia, losowo pojawiające się po zniszczonych wrogach i przyjazne wieżyczki, których ostrzał pomoże wyjść z największych tarapatów. Pomiędzy kolejnymi rundami gracz może modyfikowania broni. Wśród dostępnych ulepszeń warto wymienić m.in. pociski zamrażające, wielokrotnie odbijające lub rozbudowa broni o dodatkową lufę. Te przydadzą się na pewno, gdy na arenę wkroczy jeden z potężnych przeciwników, tzw. bossów, wymagających w walce nie tylko celnego oka, ale i zręczności w przemieszczaniu się po mapie i unikaniu potężnych ataków.


Wersja LITE i DELUXE

REGENESIS Arcade dostępne jest w darmowej wersji LITE oraz w wydaniu DELUXE w tzw. Wczesnym Dostępie na Steam. Bezpłatna edycja gry oferuje dostęp do trzech czasowych wzmocnień, dziesięciu ulepszeń oraz pięciu rodzajów broni. LITE nie jest ograniczona czasowo, ani nie posiada limitu rund w trybie Arcade – to pełnoprawna produkcja, przy której posiadacze VR mogą spędzić długie godziny. Wprowadzenie tego rozwiązania to ukłon ze strony Hyperbook Studio, które pragnie rozwijać społeczność graczy VR na całym świecie.

Po wykupieniu edycji DELUXE, gracze otrzymają dostęp do nowych map i przeciwników, zwiększonej liczby wzmocnień oraz ulepszeń, a także wieżyczek strażniczych, które pomagają graczom zwalczać wrogów. Płatna wersja będzie też systematycznie rozwijana aż do momentu opuszczenia Early Access i pojawienia się pełnej wersji tytułu. W dniu premiery w REGENESIS Arcade DELUXE na graczy czekać będzie 8 czasowych wzmocnień, aż 26 odblokowywanych ulepszeń do broni, 6 map (w tym 3 nocne), 3 rodzaje wieżyczek strażniczych, dodatkowe typy przeciwników, a także globalny system rankingowy.

Spodziewana cena REGENESIS Arcade w wersji DELUXE w Early Access to 35,99 PLN. Dodatkowo, w związku z premierą na platformie Valve, od 18 do 25 grudnia obowiązuje 10% rabatu na zakup gry. Tytuł już niedługo pojawi się również w sklepach Oculus Experience Rift i Vive Port.

źródło: Hyperbook

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Tagi: | rozrywka | gra | youtube Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0
Komentarze: 0 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>


Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?
Test NavRoad UNI - UNIwersalny asystent kierowcy pod choinkę
Gdyby pomyśleć o najlepszych prezentach dla kierowcy, koniecznie należałoby wymienić uniwersalnego asystenta kierowcy. Nawigacja, rejestrator, antyradar i kamera cofania bez kabli? Brzmi ciekawie. A co, jeśli dodamy, że to wszystko znajdziemy w jednym urządzeniu? - to idealny wybór dla kierowców. NavRoad UNI, bo o nim właśnie mowa, to pierwszy w Polsce asystent kierowcy.
Samsung S5570 Galaxy Mini
703
LG GT540 Swift
440
Samsung Ch@t 335
393
SonyEricsson Xperia neo V
393
Samsung GT-S5620 Monte
362
Samsung GT-C3530
281
Samsung GALAXY Y GT-S5360
279
Samsung Star II (S5260)
247
Więcej telefonów


Ankieta
Co dla Was jest najważniejsze w smartfonie?

Moc obliczeniowa i specyfikacja
System operacyjny
Aparat i multimedia
Jakość wykonania
Czas pracy na baterii
Antena i jakość rozmów
Inne czynniki


WynikiAnkiety

Głosów 175

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)