REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2014-01-27 07:54 | | pentagram | test | tablet | android
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 53

Recenzja tabletu Pentagram TAB 7.6

Tablet Pentagram TAB 7.6 o symbolu P5346 to 7’’ - urządzenie ładnie wykonane, lekkie i praktyczne. Do tabletu możemy podłączyć dowolną klawiaturę, myszkę, czy pendrive - wszystko dzięki funkcji USB On-The-Go. Zapraszamy do przeczytania naszych wrażeń z jego używania.


W sprzedawanym zestawie znajdziemy standardowe wyposażenie:

  • tablet,
  • ładowarkę sieciową,
  • kabel USB,
  • adapter USB OTG
  • instrukcję obsługi oraz kartę gwarancyjną





Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Aktualna ocena: 3.875 (głosy: 16)
Tagi: | pentagram | test | tablet | android Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 53
Komentarze: 53 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

Anonimdzielny pa
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.07.29 21:43 Odpowiedz
Telewizor LG SMART a moze szpigowanie bez wiedzy uzytkownika http://www.dobreprogramy.pl/LG-Smart-TV-szpieguje-uzytkownikow-bez-ich-wiedzy,News,49416.html
Anonimdzielny pa
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.07.25 15:19 Odpowiedz
Z tego co mi wiadomo to siec orange wcisla ludziom tego gowna 70tysiecy sztuk a zeby bylo smieszniej potem zeby naprawic trzeba wysylac sprzet na wlasna reke paczka w jedna strone idzie miesiac czasu droga powrotna to kolejny miesiac czyli wlacznie dwa miesiace po czym gdy sprzet wroci do to i tak bedzie to samo do piewszego rozladowania i spowrotem serwis to troche jak Chandel Ludzmi odradzam wziolem w orange xperie e4 po wgraniu roota telefon zdechl bez powodu wiec odradzam i przestrzegam
Anonimdzielny pa
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.07.25 15:47
Wiec przestrzegam przed tego typu sprzetami oraz dobra przestrzegam przed firma netia proby wyludzenia danych sam padlem ofiara tego podstepu na pudelkach od sprzetu mam napisane inwestycja numer kontaktowy podany w fakturze na emailu gdy dzwonie rozmowa jest przekierowana do sygma banku
Anonimmax
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.06.09 20:12 Odpowiedz
najgorsza firma to pentagram cza sie prosic o to zeby wzieli na gwarancje a dodzwonic sie tam to szkoda gadac nie polecam tego tableta ]
Anonimlalas
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.02.10 03:16 Odpowiedz
Zapomniałem dodać, WiFi to jest dno poprostu obok routera transfery DL około 3 Mb/s a UL powyżej 6 Mb/s nie wiem co to za badziewie, ale nawet reklamować mi się tego nie chce. Kilka metrów od routera to jak osiągniemy max 1 Mb/s to powinniśmy się cieszyć ;-D taki to extra, high quality equipment
Anonimlalas
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.02.10 03:13 Odpowiedz
Ten Tablet to poprostu szajs jakich mało, mój akurat problemu z ładowaniem nie miał, choć chyba raz się zdarzyło...Głośnik Hi-Fi to raczej pierdzące coś co tylko wkurza, najlepiej wyłaczyć od razu Bateria max 2:30 minut więcej nie daje rady, jakość urządzenia przeciętna, dostałem za darmo więc leży na półce i się kurzy, dosłownie włączam go raz w miesiącu aby sprawdzić czy jeszcze działa ;-D
Anonimkazuni
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.02.04 14:03 Odpowiedz
już kolejny raz reklamowałem, jeśli ktoś ma chęć kupić to wystrzegać się jak ognia tego producenta!!!!!!!!! właśnie rzuciłem nim o ziemię żeby już mnie więcej nie denerwował. A sieć orange przyczyniła się do rozprowadzania wadliwego badziewia za co też jej dziękuję i obiecuję nigdy więcej nie podpisywać z nimi jakiejkolwiek umowy.
Anonimewa1
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.12.28 21:09 Odpowiedz
totalny badziew . wysylam do serwisu co tydzien .juz piec razy
AnonimJerry6000
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.12.08 19:21 Odpowiedz
Model ten posiadał wadę fabryczną,tablety o nr.seryjnym 11... miały zbyt słaby tranzystor załączający ładowanie i się przepalał.Producent przyznał się do 70000 sztuk.Dodatkowo w niektórych elektrolit w baterii powodował jej puchnięcie.
Anonimrozalka
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.12.11 14:10
Posiadam ten tablet rok,wszystko ok.ale....po podłączeniu internetu mobilnego tablet go ''nie widzi''.Miał ktoś kiedys taki przypadek?Jak go rozwiazac?
AnonimGrzesiuM
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.08.30 14:54 Odpowiedz
Nie polecam, Bateria to jakieś dno 📱 wytrzyma max 2 godziny jak nie dłużej. Na niekorzyść producenta wpływa czas pracy baterii, który jest wyświetlany w ustawieniach,(od chwili włączenia) dzięki czemu można nagrać i udowodnić wadliwe urządzenie. ⚠
Anonimsomebody
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.08.07 08:58 Odpowiedz
Witam, wy też macie problem z Wi-Fi? Strasznie zrywa mi połączenie nawet gdy stoję obok routera to co chwile zrywa połączenie ;/ może mieliście taki problem i jakoś go rozwiązaliście
Anonimkatka
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.06.30 17:07 Odpowiedz
witam. Posiadam tablet o którym mowa w temacie i chciałabym kupić do niego klawiaturę. Czy potrzebna jest typową do tego modelu czy może być jakaś inna bo ważne są wymiary etui tak aby tablet pasował? Z góry dzięki za pomoc
AnonimShadoW
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.06.27 06:25 Odpowiedz
Jestem w posiadaniu TAB 7.6 i zero problemów z ładowaniem czy to z ładowarki czy przez usb. Wszystko działa w miarę przyzwoicie. Ale jak widzicie że jest dostępna aktualizacja OTA i jej nie robicie nie dziwcie się że macie problemy z urządzeniem. Mój tablet zaktualizowałem od razu jak tylko tablet wykrył że takowa aktualizacja jest jest dostępna. I po tej aktualizacji tablet zdecydowanie inaczej działa jest bardziej stabilny i szybciej się ładuje a niżeli przed aktualizacją. To tyle z mojej strony.
Anonimmosia
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.06.21 20:20 Odpowiedz
MAM TEN SAM TABLET I PROBLEM Z ŁADOWARKĄ SIECIOWĄ . WŁANCZAM DO PRĄDU I ŁADOWARKA NIE DZIAŁA.
Anonimpray209
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.06.16 21:31 Odpowiedz
bierzcie pod uwage ze ten tablet kosztuje 400 zl, wiec nie myslcie ze bedzie mozna na nim robic wszystko co wam sie zapragnie. Jezeli chodzi o baterie to juz inna bajka.
AnonimMaciej
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.06.16 10:50 Odpowiedz
Witam. Od kilku dni przeszukuje internet próbując znaleźć coś na bolączkę mojego Tab 7.6. Jak u wielu po rozładowaniu nie załącza się. Zgłosiłem usterkę w serwisie i czekam... Czy może ktoś z forumowiczów uporał się samodzielnie z takim problemem? Pozdrawiam
AnonimRevol
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.07.07 08:52
Ja miałem taki sam problem i sobie z nim poradziłem. Jeśli ktoś chce instrukcje to proszę pisać na gg 1323007.
AnonimCzesiek z konopielki
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.06.10 12:17 Odpowiedz
Miras rybnik: Jak masz dowód że wkładałeś cały a serwis otrzymuje pobity to sprawa do kuriera. Oni otrzymują sprzęt już po iluś tam kilometrach, przerzuceniach paczek i wielu rąk to tak to później wszystko wygląda.
Anonimfan
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.06.08 16:53 Odpowiedz
Mam pytanie do posiadaczy ww sprzętu jak rozwiązali problem zamiany pamięci flash na external_sd przez edycję pliku vold, tab oczywiście zrootowany, edycja ok, ustawienia fabryczne, pamięci się zamieniają... ale instalacja programów działa tylko do restartu potem aplikacja znika i można tak w kółko instalować, trzeba pewnie jeszcze coś zrobić, ale co ? widziałem wpis kolegi ShadoW jak dokonał tego cudu :-x a może też tak ma a tego nie sprawdził, zostają aplikacje które instalują sie w system reszta znika, męcze się z tym już od paru dni i nic...
Anonimpawlo83pl
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.06.07 12:29 Odpowiedz
Szału nie ma d... nie urywa ale działa! Kupując wiedziałem co biorę! Tani, słaba bateria i bez szału jasność wyświetlacza. Ale działa i nie narzekam! No co tu ukrywać jak się kupuje sprzęt za 500zł to nie można cudów oczekiwać...
AnonimKlient orange
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.05.16 21:51 Odpowiedz
Dostałem nowy, pachnący tablet Pentagram 7.6 od Orange. 10 minut i bateria rozładowana. Naładowałem tablet. Wyłączyłem wszystkie obciążające aplikacje, wyłączyłem wi-fi. Tablet wytrzymał 20 minut. MASAKRA! Ludzie nie bierzcie tego jeśli nie chcecie stracić nerwów.
Anonimmiras rybnik
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.05.09 11:25 Odpowiedz
Mam ten model i ostatnio wysłałem na serwis dzis dzwonie i okazuje sie ze uszkodzili mi panel dotykowy i mam niby zaplacic za naprawe nie polecam tego tableta
Anonimjuwell
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.04.25 01:44 Odpowiedz
Tablet przeciętny, jednak największy problem to serwis, który właściwie nie działa.
AnonimMontolivo
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.04.16 17:25 Odpowiedz
Całkiem daje rade ten tablet. Żadna sensacja. Swoją drogą warto pamiętać, że wiele odpowiedzi w takich wątkach, to "komentarze sponsorowane". Dlatego, zanim się coś kupi, warto sprawdzić opinie na http://cosiepsuje.com/ . Tam piszą tylko o wadach danych produktów, więc na sponsorowanie czegokolwiek nie ma miejsca.
AnonimMike
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.04.11 06:36 Odpowiedz
Zastanawiam się jak niektórzy żyją, skoro taka mała pierdoła jak rozładowany tablet jest wielkim wyzwaniem... Gdy rozładujemy tablet, po prostu go podłączamy do ładowarki. Po max paru minutach zaczyna się ładować. Żeby włączyć wystarczy trzymać przycisk dłużej. Jak do tego doszedłem? MYŚLĄC. Wystarczy ruszyć mózgownicą zamiast tylko kiwać głową. Niemniej, bateria w tym tablecie jest słaba, wystarczy odpalić film i po 2 godzinach już trzeba go ładować.
Anonimgrisza
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.03.27 17:40 Odpowiedz
Bateria wytrzyma jakieś 4-5 godz przy minimalnym podswietleniu. Najgorsze w nim to wi fi.Mam neostrade 80mb tak srenio na wi fi na speed tescie 25-30mb a w tym tableciku ledwo 1mb no i to przy rooterze. Mam drugi Modecoma i w calym domu mam 25mb/s
Anonimkrecik5555
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.03.25 18:05 Odpowiedz
Nie polecam nikomu nawet największemu wrogowi,szkoda nerwów,mój był już trzy razy w serwisie i po powrocie cały czas to samo: NIE MOŻNA DO WŁĄCZYĆ!!!Ci którzy piszą że niema problemu jak nie dopuścisz do rozładowania to mnie po prostu rozśmieszają to znaczy że albo cały czas ma być na ładowarce albo ktoś ma dużo wolnego czasu żeby tego pilnować !!!
AnonimShadoW
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.04.16 12:19
Mam ten tablet i działa naprawdę rewelacyjnie. A jak nie robicie aktualizacji OTA to się nie dziwię że macie z nim problemy. Mój Jest już zrootowany + mała przeróbka z 2GB na 32GB. Nie zgodze się z tym iż nie wyciąga pełnej szybkości łącza testowałem na UPC 30Mbit/s i wyciąga pełną szybkość. Jedyny minus to brak wbudowanego modemu GPS
Anonimbynio
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.03.21 22:48 Odpowiedz
Ubolewm,że tablet nie posiada narzędzia bloototh.
Anonimwaldi 123
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.03.16 22:25 Odpowiedz
a ja mam problem bo nie chce sie włączyć i nie wiem co mam z nim z robic
Anonimxxxl
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.03.24 16:32
Anonimseams
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.03.12 03:58 Odpowiedz
Posiadam juz 4 miesiace i nie mam z nim zadnych problemow. Polecam jednak optymalizacje, przeniesienie apek na karte sd i tablet naprawde swietny jak na ta cene. Jedyny minus to bateria, ale cos za cos
AnonimYOYO
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.02.28 14:33 Odpowiedz
Kłania się wszystkim czytanie instrukcji!!!!! Mam ten tablet od 6 miesięcy a pierwsze co zrobiłem to zapoznałem się z instrukcją obsługi...... i nie mam z nim żadnych problemów!!! CZYTANIE POMAGA!!!
Anonimhuzarpl
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.03.17 14:22
Gosciu no i co ze czytales instrukcje ja tez czytalem i nie moge go wlaczyc. Jeden napisal zeby ladowac kiedy bedzie bliski wylaczenia sie tableta ale skad mogla wiedziec a nawet jesli bym wiedzial to co to za wykonanie jesli sie zapomni o zaladowanu na czas to wylaczy ci sie na amen i nic nie pomaga.No i co ze dam do serwisu jesli mi przysla i to samo bedze.
Anonimmatix
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.02.27 20:25 Odpowiedz
do d po prostu do d 2 razy był w serwisie i orange mówi że będzie dzałać
Anonimam
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.02.06 22:38
No i co mądrego wyczytałeś bo mojego problemu nie wiedzę, żeby instrukcja rozwiązała chyba, że ty masz super nowoczesną rozszerzoną albo chu... wie jeszcze jaką !!!