REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2010-03-29 16:28 | Telefony | orange | pre-paid | pop | promocje | post-paid
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 21

Promocje w Orange POP i 2xwięcej w Orange abonament przedłużone

Orange do odwołania przedłuża promocje pakietu 1000 minut w OPOP i 2 razy więcej w Orange abonament.

Pakiet Orange POP za 6 zł z VAT to 1000 minut na połączenia ze wszystkimi numerami w Orange oraz stacjonarnymi. Pakiet jest ważny przez 14 dni od momentu aktywacji usługi. Można z niego korzystać wielokrotnie, bez ograniczeń.

Regulamin Promocji:Tutaj

„2 razy więcej” to promocja dostępna dla osób, które zawierają Umowę o świadczenie usług telekomunikacyjnych w ofercie Orange abonament lub ofercie Orange mix. W ramach Promocji przyznawany jest dodatkowy pakiet jednostek taryfowych.

Aby skorzystać z Promocji, wystarczy zawrzeć Umowę na czas określony 24, 30 albo 36 miesięcy z Kwotą Abonamentu 25 zł lub wyższą w ofercie Orange abonament lub w ofercie Orange mix z jednoczesnym zakupem telefonu w promocyjnej cenie.

źródło: Orange

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Aktualna ocena: 3 (głosy: 3)
Tagi: | orange | pre-paid | pop | promocje | post-paid Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 21
Komentarze: 21 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

AnonimMika
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.05.05 21:45 Odpowiedz
Siemanko. Czy możecie mi powiedziec jaki jest koszt minuty połączenia z orange pop na nr. niemiecki?...byłabym wdzieczna
Anonimmarzena
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.04.16 10:57 Odpowiedz
czy z pakiety 100 minut orange pop można dzwonic z polski do niemiec?
Anonimmarzena
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.04.16 10:55 Odpowiedz
czy z pakietu 1000 minut w orange pop można dzwonić do niemiec?
Anonimzuza
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.04.01 15:28 Odpowiedz
juz sie balam ,ze to jakies krotkie jednorazowe oferty, ale widac ze orange sie rozwija, mogliby tez wprowadzic pakiety podobne do tych w ofertach optymalnych, mozna by bylo miec kompleksowe uslugi za grosze, ale I tak nie ma co narzekac, ostatnio wprowadzili sporo tych ofert
Anonimziggy
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.03.31 15:17 Odpowiedz
Play skopiował też bonus 10% za doładowanie przez stronę operatora od Tak Taka, ale TT daje bonus bezterminowo do wykorzystania na wszystkie usługi, w Play jest ważność 30dni. W Heyah za doładowanie 30zł można było wybrać pakiety, w których można było za darmo wysyłać smsy do wszystkich sieci albo dzwonić za darmo do sieci itp. Dlaczego? Bo ciężko jest teraz wprowadzić całkowicie nową ofertę, której wcześniej nie było. Przedłużyli 1000 minut w Orange- dobry ruch.
Anonimmax
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.03.30 20:57 Odpowiedz
Play też skopiował ofertę Heyah i wprowadził tanie rozmowy do Wietnamu. Ale Heyah oferuję znacznie więcej w tym segmencie niż Play. Co do oferty Orange. Te minuty nie są wymienialne na smsy. Do smsów jest znowu to inny pakiet.
Anonimdaria
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.03.30 16:03 Odpowiedz
@ppp chyba trochę przesadzasz,jaki " śmiech na sali" ? Gdyby wprowadzili identyczną ofertę do Playa  stan darmowy to zaraz by się głośno zrobili że kopiują ofertę itp. jak to było z Heyah A oferta jest naprawdę dobra i przyznam się, że ciężko mi wykorzystać te 1000 minut przez 2 tygodnie. 6 zł to nie dużo i podoba mi się że nie zmuszają od razu do doładowania konta za 30zł i że można łączyć pakiety (np z nakręconymi minutami)
Anonimlukasz
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.03.30 14:55 Odpowiedz
ppp-jestes w sieci Orange, cos cie wystraszylo z tym pakietem. Wedlug mnie promocja jest dobra, ja akurat z Orange nie korzystam, rozstalem sie jeszcze z popem w Idei w 2006 roku.Moi znajomi maja akurat telefony w Erze i Plusie, takze z tych sieci korzystam, akurat w Orange mam dwa kontakty takze tam dzwonie z Playfresha.Pamietajmy tylko dzieki sieci Play jest wojna cenowa miedzy operatorami komorkowymi, aby sprostowac fakty sam nie mam nikogo w tej sieci. Rynek telekomunikacyjny jest zapchany podobnie jak drogi w Polsce samochodami.Jezeli Play oprocz stanu darmowego w sieci jeszcze obnizy koszt minuty do wszystkich sieci i dostep do internetu,to pozostale sieci beda za wszelka cene probowaly zatrzymac swoich abonentow czy uzytkownikow(oferty na karte),jesli tego nie zrobia to beda tracili klientow na korzysc Play.Wiadomo cena to nie wszystko liczy sie usluga i jej jakosc, Play musi polepszyc swoj zasieg bo na roamingu Plusa tez roznie bywa z polaczeniami, sa przypadki gdzie na wyswietlaczu tam gdzie powinna byc siec pisze brak dostepu sieci, recznie na Play sie przelaczy,wniosek prosty to Plus cos kombinuje.Tylko dzieki Play cena glowna z 80gr za minute spadla do 29gr, Plus teraz serwuje natomiast podwyzki z 60gr do 72gr np. w taryfie Nowy simplus,cieszcie sie z tego co daja i tyle a jak nie to Playfresh,konto rok wazne za doladowanie 5zl, darmowe smsy po kazdym doladowaniu, rozmowy po sieci za darmo.
Anonimlasso
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.03.30 11:26 Odpowiedz
ppp: ale jak sobie przeliczysz te 1000 minut na okres obowiązywania pakietu, to wyjdzie Ci, że wychodzi lekko ponad 70 minut dziennie. To jest sporo, ale jak najbardziej do wygadania. Inna rzecz, piszesz, że w takiej sieci jak orange już dawno powinno być "za darmo"...nie wszystko naraz, ostatnio i tak było tam sporo promocji (choćby z ostatnich - nowa odsłona orange free), wiadomo, że my klienci zawsze chcielibyśmy mieć lepiej, taniej itp, ale nie zapominajmy, że opy zawsze będą kierować się rachunkiem ekonomicznym
Anonimppp
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.03.30 09:04 Odpowiedz
ja to nie wiem czym tu koleżeństwo sie podnieca, 6 zł za 1000 minut w orange i na stacjonarne?...co to za ciacho, kto to wygada? nie praktyczny ale ładnie wygląda, w sieci, w takiej sieci jak orange już dawno powinno być za darmo,bez limitów,kupowanie takich durnych pakietów to zachęcanie operatora do wymyślania kolejnych głupich pakietów, gdyby to nawet było milion minut za 6 zł to i tak pozostaje śmiech na sali....
Anonimjadzia
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.03.29 22:34 Odpowiedz
dobre posuniecie,szczerze mówiąc można się było tego spodziewać zwłaszcza jeśli chodzi o pre-paidy, zastanawiam się tylko czy te minuty są w jakiś sposób wymienne na smsy jak to jest w przypadku inny pakietów w orange pop ( swobodne rozmowy wybranym dniu)?
AnonimJezuuu
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.03.29 21:33 Odpowiedz
wymień lepsze oferty zamiast rzucać słowa na wiatr :|
Anonimhansek
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.03.29 19:56 Odpowiedz
To też swojego rodzaju dziwota że sieć która ma takie zaplecze finansowe nie potrafi i nie chce wypuścić porządnej oferty. Czy to abonamentowej czy to przed płaconej... Obecnie są lepsze oferty. M.in w abonamencie można dostać 2x wszystko na cały okres umowy a nie tylko na kilka miesięcy.
AnonimKolec
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.03.29 19:41 Odpowiedz
Świetna informacja. Inny rodzaj SD w POP. 2000 minut nawet moja znajoma nie przegada. 12 zł/miesiąc to nie majątek.
Anonimadam
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.03.29 19:29 Odpowiedz
wlasnie przeczytalem,ze TPSA ma 8 mld wolnych srodkow na inwestycje !! Doja nas jak cholera, zarabiaja krocie, ale cen nie obnizaja, dopiero jak juz sa postawieni pod sicana przez konkurencje. Polecam telefon stacjonarny w play, abonament 50zl z pula 1000 minut, a internet w Netii, 89zl za 8 Mb/s, oczywiscie nie trzeba miec abonamentu telefonicznego, ani placic za podtrzymanie linii !!
Anonimgregor
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.03.29 18:49 Odpowiedz
Z blokadami simlock też zwlekają i zwlekają i chyba nie mają w planie czegoś z tym robić. Trochę dziwne że budzą się na końcu.
AnonimAdam
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.03.29 18:39 Odpowiedz
teraz to juz d... przenioslem numer do play, mam za 61 zl 380 minut do wszystkich i 3 tys minut na stacjonarne. Pakiet 1000 minut w orange jest bardzo dobrym posunieciem, ale qurna dlaczegfo dopiero teraz !!!!!! Orange i TPSA to ta sama firma, wiec to wlasnie orange powinien taka usluge dac jako pierwszy ! Ale nie dal, bo chce kase sciagnac jak najwieksza, przeciez placimy francuzom za nazwe Orange ponad 200 mln rocznie
AnonimAdek
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.03.29 17:48 Odpowiedz
Pakiet jest taki sobie. Bo jednak wykupujesz masz niby te 1000minut ale na jego wykorzystanie tylko 14 dni jak się nie wykorzysta przepada więc to takie sobie jest. A te 2x więcej to ściągnięte od Ery
Anonimirek
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.03.29 17:29 Odpowiedz
1000 minut za 6zł na 14 dni to dobra oferta. 2000 za 12 na 30 byłoby super(takie kłopoty z pamięcią).
Anonimmariusz:-)
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.03.29 16:45 Odpowiedz
ja czekam na nowe pakiety w kwietniu w orange
Anonimsamson
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.03.29 16:36 Odpowiedz
Dobrze. Pakiet jest dobry. Mogliby tez te promocje z orange free bez modemu zrobic juz na zawsze. Bo modem czesto sie ma a to zawsze o 1/4 taniej co miesiac.