REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2010-01-20 07:13 | Telefony | plus | simplus | taryfy | pre-paid | promocje
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 14

Profil 39 gr do wszystkich w Simplusie ? (aktualizacja)

Użytkownicy komórkowej oferty na kartę Simplus informują o pojawieniu się w E-Bok *110# możliwości włączenia nowego profilu 39 gr do Wszystkich. Z nieoficjalnych informacji wynika, że stawka 39 gr ma obowiązywać również do sieci Play.

Jak na razie nie ma żadnych potwierdzonych informacji o wprowadzeniu nowego profilu.

Warto dodać, że ofercie dostępne są również profile: 29 gr do wszystkich (do Play 75 gr), 19 gr do Plusa oraz profil z darmowymi minutami do Plusa po doładowaniu.

Aktualizacja godz. 16.00

Pojawienie się nowego profilu w E-bok było błędem w systemie.

źrodło: www.plusblog.pl

Kan

iPhone6

Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Aktualna ocena: 4.5 (głosy: 2)
Tagi: | plus | simplus | taryfy | pre-paid | promocje Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 14
Komentarze: 14 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

Anonimbruno
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.01.22 16:20 Odpowiedz
Orange daje ostatnio różne promocje, ale ich atrakcyjność jest wysoce dyskusyjna. Bambetl, w TT i Heyah często pojawiają się bonusowe doładowania- ostatnio jedno podwójne w grudniu, jedno podwójne teraz obowiązuje do lutego. Sądzę, że 39gr/min w profilu simplusa to jakiś błąd, bo to stawka astronomiczna, jak na polski rynek. W Hot po podwójnych doładowaniach jest ok. 15gr/min do wszystkich sieci!
Anonimms93
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.01.20 16:50 Odpowiedz
Ja mysle, ze to blad systemu. Na pierwszych starterach z nowej serii bylo zaklejone 39gr naklejka 29gr. Musieli to zmienic z okazji Fresha, moze przypadkiem cos im sie w systemie starego wlaczylo.
Anonimpokost
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.01.20 16:36 Odpowiedz
ja i tak wole pra paidy orange - przynajmniej raz w miesiacu jest jakas nowa promocja...
AnonimBambetl
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.01.21 11:43
w TT i Heyah też masz promocje z taką częstotliwością, ale jakościowo znacznie lepsze...
AnonimBambetl
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.01.20 14:10 Odpowiedz
Każą płacić więcej za rozmowy po innych sieciach, żeby mieli z czego spłacać rozmowy do Play. Nie czaję tej polityki...
Anonimdominik
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.01.20 13:24 Odpowiedz
Ale nie wiem czy zauważyliście ale dziś w e book Simplusa widnieje tylko 19gr do plusa i 39 gr do wszystkich a nie widnieje już tam profil 29 groszy do wszystkich prócz play.
AnonimSimplusowiec
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.01.20 11:48 Odpowiedz
Super że napisaliście ten artykuł, dziś EBOK *110# od rana nie działa.Może jak sie dowiedzieli że był przeciek to myślą nad zmianą oferty...
Anonimlee
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.01.20 10:51 Odpowiedz
no tak trochę lipnie bo co z tego że 39groszy do play jak również i pewnie do plusa też??
KanKan
Administrator


Posty: 2272
Zarejestrowany:
2008-04-01 19:27:29
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.01.20 10:42 Odpowiedz
Dziękujemy za informację, ze etui Hama Polska dotarło. Jak widać warto komentować na Telix.pl Pozdrawiam Andrzej
AnonimSimplusowiec
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.01.20 10:21 Odpowiedz
Zgadza się, wczoraj pisałem o tych 39gr/min. do wszystkich już na plusforum.pl. A kiedy napiszecie o możliwości ukrytej lepszej taryfikacji co 10kB w pakietach internetowych simplusa/36,6 i mixplusa? Dziękuję za małą nagrodę za udowodnienie tego sposobu
Anonimrafaik
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.01.20 09:54 Odpowiedz
mirekb --> No ale mówimy tu o stawce za rozmowy, mobilny internet to zupełnie inna kwestia. Mając Play możesz mieć identyczny zasięg jak w Simplusie. Przełącz się ręcznie na Plus i po problemie. Poza tym ja nie porównuje mixów tylko dwa prepaidy (fresh i simplus)
Anonimmirekb
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.01.20 09:43 Odpowiedz
@rafik owszem tylko warto miec na uwadze ze plus daje najwiekszy zasieg mobilnego internetu i z tego poziomu stawka 39 wygląda trochę jak play mixtura.inna kwestia ze gdyby do play było 39(oby nie po doładowaniu minimum 50pln ;-) to oferta całkiem niezła
Anonimrafaik
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.01.20 09:29 Odpowiedz
No jeżeli tak będzie to według mnie na wstępie przegrali Play ma do wszystkich 29 gr a Plus chce zaoferować 39 gr.
Anonimmirekb
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.01.20 09:17 Odpowiedz
oby tylko nie pakiet 100minut za 39złotych do wszystkich (z cp i p4) ;-))