REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2015-09-08 10:02 | PDA & Navi | zyxel | software | wi-fi
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0

Prezentacje ZyXEL ONE Connect i Wi-Fi Excellence

W październiku 2015 roku, w czasie Broadband World Forum, ZyXEL przedstawi rozwiązania ONE Connect, Wi-Fi Excellence i G.fast, dzięki którym operatorzy telekomunikacyjni będą mogli zaoferować klientom jeszcze lepsze usługi.

Dedykowana dla dostawców usług, potężna oferta marki ZyXEL - lidera sieciowych i dostępowych rozwiązań

szerokopasmowych - zostanie zaprezentowana w dniach 20-22 października na targach BBWF (Broadband World Forum) w Londynie. Na stanowisku B80, ZyXEL przedstawi swoje możliwości, prezentując światowej klasy rozwiązania oraz wyjątkowe usługi dla abonentów i operatorów. Najważniejszymi punktami wystawy będzie prezentacja przełomowego rozwiązania do zarządzania sieciami domowymi o nazwie „ONE Connect”, prezentacja rozwiązań z serii „Wi-Fi Excellence” oraz najnowsze portfolio produktów „G.fast”, które oferują światłowodową przepustowość w istniejących infrastrukturach miedzianych. Karsten Gewecke, wiceprezes działu usług operatorskich i kluczowych rozwiązań w Europie omówi również temat: „Sieci bezprzewodowe – pięta achillesowa rozwiązań FTTH”.

Prezentacje ZyXEL "ONE Connect” i "Wi-Fi Excellence”

Najważniejszym punktem prezentacji ZyXELa na targach BBWF będzie premiera innowacyjnego rozwiązania ZyXEL „ONE Connect”, które umożliwi operatorom podgląd infrastruktury domowych sieci w technologii 360º. To przełomowe rozwiązanie, wzmocni pozycję operatorów na rynku oraz umożliwi optymalizację czasu i kosztów obsługi klientów.

ZyXEL przedstawi również rozwiązania „Wi-Fi Excellence”, czyli kompleksową gamę produktów umożliwiającą operatorom optymalizację zużycia przepustowości oraz dostarczenie niezawodnych usług bezprzewodowych o bardzo wysokiej wydajności. Produkty te są zgodne z technologią IEEE 802.11ac Wave 2, typu MU-MIMO i przenoszą komunikację bezprzewodową na zupełnie nowy poziom. Rozwiązania ZyXELa z serii „Wi-Fi Excellence” zostały wyposażone w funkcje, które optymalizują ich pracę: kształtowanie sygnału, sterowanie pasmem, sprawiedliwy czas dostępu, jednoczesną obsługę dwóch pasm oraz zoptymalizowaną konstrukcję anten i modułów radiowych.

ZyXEL zaprezentuje też wiele ciekawych i nowoczesnych produktów „G.fast”, które zaprojektowane zostały w celu powiększania zasięgu istniejących już sieci miedzianych, oferując prędkość transmisji podobną jak w technologii światłowodowej. Firma zademonstruje działanie nowoczesnych rozwiązań G.fast OLT (Optical Line Terminal), DPU (Distribution Point Unit) oraz CPE (Customer Premises Equipment).

Karsten Gewecke, w czasie swojej prezentacji na targach BBWF, podpowie również jak zwiększyć poziom satysfakcji klientów wykorzystując potencjał technologii FTTx przy użyciu narzędzi takich jak Wave 2 Wi-Fi oraz IEEE 1905.1.

W tym roku na targach „Broadband World Forum„ zaprezentujemy jedną z najbardziej konkurencyjnych linii produktów” - komentuje Karsten Gewecke. „Operatorzy usług znajdą mnóstwo nowych pomysłów i innowacji, które pomogą im w zarządzaniu sieciami, zoptymalizują ich wydajność i zapewnią możliwie najlepszy poziom obsługi klientów. ZyXEL to lider cieszący się ogromnym autorytetem, posiadający ponad 25 letnie doświadczenie w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań sieciowych. W tym roku jesteśmy wyjątkowo dumni z oferty, jaką zaprezentujemy. Cieszymy się, że będziemy mogli pokazać nasze rozwiązania, które umożliwią operatorom podniesienie atrakcyjności ich oferty i wyróżnią ich na tle konkurencji.”

źródło: ZYXEL

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Tagi: | zyxel | software | wi-fi Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0
Komentarze: 0 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>


Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?
Test Hykker myTab 10 - telefon i internet 3G w jednym, czyli tablet z Biedronki
W opinii ekspertów o tabletach pojawia się całe mnóstwo głosów, że tablety się kończą, rynek kurczy, a hybrydy 2 w 1 i duże smartfony zabierają im klientów. Wszystko to jest prawdą. Sporo użytkowników jednak zostanie przy tabletach – to typowi konsumenci treści internetowej. To, co wyróżnia Hykker myTab 10 na tle konkurencji, to dwa wejścia na kartę SIM. Oznacza to, że możemy wyposażyć go w Internet, a także w funkcję telefonu.
Samsung S5570 Galaxy Mini
703
LG GT540 Swift
440
Samsung Ch@t 335
393
SonyEricsson Xperia neo V
393
Samsung GT-S5620 Monte
362
Samsung GT-C3530
281
Samsung GALAXY Y GT-S5360
279
Samsung Star II (S5260)
247
Więcej telefonów


Ankieta
Co dla Was jest najważniejsze w smartfonie?

Moc obliczeniowa i specyfikacja
System operacyjny
Aparat i multimedia
Jakość wykonania
Czas pracy na baterii
Antena i jakość rozmów
Inne czynniki


WynikiAnkiety

Głosów 15

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)