REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2018-01-02 11:38 | Rynek | premium-mobile | mvno
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 1

Premium Mobile z tytułem Konsumencki Lider Jakości - Debiut Roku 2017

Polski operator komórkowy Premium Mobile, oferujący abonament No Limit, został wyróżniony w ogólnopolskim programie Konsumencki Lider Jakości, tytułem Debiut Roku 2017, organizowanym przez Redakcję Strefy Gospodarki. Kapituła przyznała to wyróżnienie marce Premium Mobile, jako jedynemu podmiotowi z branży telekomunikacyjnej, za atrakcyjną ofertę produktową, unikatowy Program Ambasador i dynamiczny rozwój w tym roku.

Premium Mobile
Premium Mobile

KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2017 to ogólnopolski, promocyjny program konsumencki prowadzony przez Redakcję Strefy Gospodarki, ogólnopolskiego, niezależnego dodatku dystrybuowanego z Dziennikiem Gazetą Prawną. Jego celem jest wyłonienie najlepszych, w opinii konsumentów, marek i firm funkcjonujących na polskim rynku.

Bardzo cieszymy się z tego wyróżnienia i dedykujemy je naszym Klientom, gdyż to właśnie oni obdarzyli nas swoim zaufaniem licznie przenosząc numery telefonów do naszej sieci. Jest to najmilsze potwierdzenie, że nasza strategia zawarta w motto „Różnica jest w cenie” sprawdza się w praktyce. Prosta oferta, niska cena, umowa bez zobowiązań, przy jednoczesnym zachowaniu wysokich standardów obsługi jest tym na co stawiamy.” – dodaje Dariusz Chlastawa, wiceprezes zarządu Premium Mobile.

Kapituła Redakcyjna przyznaje nominacje do tytułu na podstawie obserwacji rynku oraz prowadzonych w ramach zasadniczej części Programu ogólnopolskich badań konsumenckich. Po analizie informacji zebranych przez Redakcję i nadesłanych materiałów Kapituła Programu przyznaje wybranym, najlepszym markom tytuł Konsumencki Lider Jakości – Debiut Roku 2017. W każdej z kategorii w branży przyznawane jest tylko jedno wyróżnienie.

PREMIUM MOBILE

Premium mobile to polski, elastyczny operator, nr 1 wśród komórkowych operatorów wirtualnych (MVNO, Mobile Virtual Network Operator) oraz jeden z czołowych podmiotów wśród wszystkich operatorów komórkowych w Polsce (w rankingu przenoszenia numerów między operatorami netto, przyjścia minus odejścia).

Premium Mobile to po prostu operator komórkowy z jasnym przesłaniem: „różnica jest w cenie”. Proponuje oferty prowadzenia rozmów telefonicznych i wysyłania wiadomości tekstowych bez limitu na terenie Polski, z dużą ilością szybkiego internetu.

źródło: Premium Mobile

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Tagi: | premium-mobile | mvno Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 1
Komentarze: 1 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

AnonimAsylwekZolkusza
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2018.01.02 12:53 Odpowiedz
Dobra alternatywa, dla zwolenników Plusa.

Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?
Test NavRoad UNI - UNIwersalny asystent kierowcy pod choinkę
Gdyby pomyśleć o najlepszych prezentach dla kierowcy, koniecznie należałoby wymienić uniwersalnego asystenta kierowcy. Nawigacja, rejestrator, antyradar i kamera cofania bez kabli? Brzmi ciekawie. A co, jeśli dodamy, że to wszystko znajdziemy w jednym urządzeniu? - to idealny wybór dla kierowców. NavRoad UNI, bo o nim właśnie mowa, to pierwszy w Polsce asystent kierowcy.
Samsung S5570 Galaxy Mini
703
LG GT540 Swift
440
Samsung Ch@t 335
393
SonyEricsson Xperia neo V
393
Samsung GT-S5620 Monte
362
Samsung GT-C3530
281
Samsung GALAXY Y GT-S5360
279
Samsung Star II (S5260)
247
Więcej telefonów


Ankieta
Co dla Was jest najważniejsze w smartfonie?

Moc obliczeniowa i specyfikacja
System operacyjny
Aparat i multimedia
Jakość wykonania
Czas pracy na baterii
Antena i jakość rozmów
Inne czynniki


WynikiAnkiety

Głosów 180

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)