REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2017-07-14 07:06 | Rozrywka | e-sport
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0

Poznaliśmy polskiego reprezentanta CS:GO w turnieju ROG Masters

ROG MASTERS to niezwykle prestiżowe zawody e-sportowe w Counter-Strike: Global Offensive i DOTA 2. Są organizowane przez markę Asus Republic Of Gamers, a ich finały na LAN-ie odbędą się w Singapurze i Malezji – w zależności od platformy. Przewidziana łączna pula nagród to aż 500 000 dolarów amerykańskich. W tym roku zaszczyt udziału w turnieju przypadnie również polskim graczom. Wiemy już, który zespół CS:GO z Polski wystąpi na tej ważnej imprezie.


O możliwość reprezentowania naszego kraju na arenie międzynarodowej w CS:GO walczyło 288 zespołów. Aż 8 najlepszych ekip zmierzyło się ze sobą w fazie playoff – 5 z nich otrzymało bezpośrednie zaproszenie do rozgrywek, a pozostałe 3 wyłoniono w otwartych kwalifikacjach. Mecze transmitowane były przez ESPORT NOW TV i w najlepszych momentach oglądało je nawet 10 000 widzów. Zwycięską drużyną, która weźmie udział w europejskich zawodach regionalnych, okazał się zespół PRIDE. Po drodze musieli pokonać takich wymagających przeciwników, jak Team Kinguin czy AGO Gaming.

ROG MASTERS - Polacy zagrają o 500 000 dolarów

To nie koniec emocji związanych z eliminacjami do ROG Masters. W dalszym ciągu czekamy na poznanie polskiego reprezentanta w DOTA 2. W fazie playoff zmierzą się 4 zespoły – Team Singularity, który został zaproszony do tego etapu rozgrywek oraz 3 drużyny wyłonione w turniejach kwalifikacyjnych. Zwycięzca awansuje do europejskich zmagań, a drużyna, która zajmie drugie miejsce zostanie nagrodzona 5 myszkami ROG Sica i 5 podkładkami ROG Strix. Pierwsze otwarte kwalifikacje wystartowały 10 lipca, jednak w dalszym ciągu trwają zapisy do drugiego i trzeciego turnieju. Organizatorzy zachęcają do spróbowania swoich sił w rozgrywce oraz do śledzenia starań naszych przyszłych reprezentantów.

źródło: ROG

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Tagi: | e-sport Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0
Komentarze: 0 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>


Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?


Ankieta
Czy w Polsce mamy roaming w UE według zasady RLAH (jak w kraju)?

Tak
Nie
Inne
A o co chodzi


WynikiAnkiety

Głosów 783

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)