REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2017-09-06 17:08 | Telefony | tmub | aplikacja | t-mobile
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 1

Powiadomienia i oferty specjalne kredytów w T-Mobile Usługi Bankowe

T-mobile Usługi Bankowe w najnowszej aktualizacji aplikacji mobilnej udostępnia kolejne funkcjonalności, które pozwalają na zarządzenie powiadomieniami w bankowości mobilnej i korzystanie z ofert specjalnych w nowych kanałach. Dodatkowo bank zapowiada wdrożenie logowania i autoryzacji biometrycznej w kanale mobilnym dla użytkowników iOS i Android.

T-Mobile Usługi Bankowe
T-Mobile Usługi Bankowe

Informacja to podstawa, dlatego nowa bankowość T-Mobile Usługi Bankowe poinformuje klienta o wszystkim, co uzna za istotne. Jeśli otrzyma ważny przelew albo pensję, bank od razu wyśle notyfikację na telefon. Zarządzanie powiadomieniami w kanale mobilnym pozwala w prosty sposób uruchomić powiadomienia push, SMS, e-mail. Po aktywowaniu funkcji, zarządzanie w aplikacji możliwe jest w pełnym zakresie, jak w bankowości internetowej. Każdy użytkownik może dostosować powiadomienia do swoich indywidualnych potrzeb. Aplikacja do tej pory pozwalała na odbieranie powiadomień push, które były włączone w bankowości internetowej.

Nowy proces pożyczkowy dla klientów T-Mobile Usługi Bankowe umożliwia wnioskowanie nawet o 200 000 zł na dowolny cel - bez zaświadczeń o dochodach i potrzeby wychodzenia z domu. Dzięki prostemu formularzowi wypełnienie wniosku zajmuje tylko 2 minuty. Oferta jest dostępna w nowej bankowości internetowej i aplikacji mobilnej. Wystarczy kilka kliknięć, aby mieć na koncie dodatkową gotówkę.

- Nowe funkcjonalności w kanałach T-Mobile Usługi Bankowe są elementem długofalowej strategii aktywnego rozwoju kanałów zdalnych. W następnych miesiącach będziemy wprowadzać kolejne zmiany, udostępniając nowe rozwiązania oraz udogodnienia, na które klienci zwrócili uwagę w swych zgłoszeniach i komentarzach. Planujemy wdrożenie rozwiązań biometrycznych w kanale mobilnym i wykorzystanie ich w bankowości internetowej na potrzeby autentykacji użytkowników i autoryzacji operacji. W najbliższym czasie będziemy mogli podać dokładne daty udostępniania rozwiązania użytkownikom systemów Android i iOS – mówi Krzysztof Suchan, Dyrektor Działu Rozwoju Systemów i Kanałów.

Nowe funkcjonalności – zarządzania powiadomieniami i oferty specjalne kredytów są dostępne w aplikacji mobilnej dla Android i iOS od wersji 4.4. O udostępnieniu biometrii bank poinformuje już niebawem.

Po dodaniu kolejnych funkcjonalności T-Mobile Usługi Bankowe zmienił domyślną wersję bankowości internetowej, do której kieruje z menu serwisowego. Obecnie po kliknięciu „Zaloguj” w menu klient kierowany jest na stronę logowania do nowej bankowości internetowej. Dotychczasowa wersja systemu pozostaje nadal dostępna dla klientów pod niezmienionym adresem internetowym. W najbliższym czasie systemy będą działać równolegle, ale zmiana domyślnej strony do logowania, to pierwszy krok do całkowitego wyłączenia dotychczasowej wersji systemu T-Mobile Usługi Bankowe i migracji wszystkich klientów do nowego systemu. Bank zachęca do korzystania z nowej, udoskonalonej wersji systemu, która została udostępniona w kwietniu br.

Platforma jest cały czas rozwijana, niebawem pojawią się kolejne udogodnienia, takie jak np. Koszyk Płatności, Program Rekomendacyjny, Autospłata Faktur za usługi telekomunikacyjne T-Mobile czy Eksport Historii.

źródło: T-Mobile

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Aktualna ocena: 5 (głosy: 1)
Tagi: | tmub | aplikacja | t-mobile Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 1
Komentarze: 1 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

AnonimKrycha
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.09.06 19:40 Odpowiedz
mam juz aktualizacje i daje rade wszutsko

Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?
Test Hykker myTab 10 - telefon i internet 3G w jednym, czyli tablet z Biedronki
W opinii ekspertów o tabletach pojawia się całe mnóstwo głosów, że tablety się kończą, rynek kurczy, a hybrydy 2 w 1 i duże smartfony zabierają im klientów. Wszystko to jest prawdą. Sporo użytkowników jednak zostanie przy tabletach – to typowi konsumenci treści internetowej. To, co wyróżnia Hykker myTab 10 na tle konkurencji, to dwa wejścia na kartę SIM. Oznacza to, że możemy wyposażyć go w Internet, a także w funkcję telefonu.
Samsung S5570 Galaxy Mini
703
LG GT540 Swift
440
Samsung Ch@t 335
393
SonyEricsson Xperia neo V
393
Samsung GT-S5620 Monte
362
Samsung GT-C3530
281
Samsung GALAXY Y GT-S5360
279
Samsung Star II (S5260)
247
Więcej telefonów


Ankieta
Co dla Was jest najważniejsze w smartfonie?

Moc obliczeniowa i specyfikacja
System operacyjny
Aparat i multimedia
Jakość wykonania
Czas pracy na baterii
Antena i jakość rozmów
Inne czynniki


WynikiAnkiety

Głosów 9

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)