REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2016-06-22 05:57 | PDA & Navi | polycom | skype | microsoft
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0

Polycom RealConnectRealConnect - połączenia wideo Skype for Business jednym kliknięciem

Polycom, partner Microsoft i globalny lider w dziedzinie zgodności operacyjnej, opracował rozwiązanie Polycom RealConnect dla Skype for Business, które eliminuje problemy z łączeniem wielu systemów wideo różnych producentów. Teraz użytkownicy dowolnych rozwiązań wideo, od Skype for Business po systemy Polycom i Cisco oraz dowolnych urządzeń, od telefonów po immersyjne systemy teleobecności, mogą łączyć się jednym prostym kliknięciem.


Klienci chcą, aby ich technologie komunikacyjne współdziałały bezproblemowo i ekonomicznie. Dopóki nie pojawiło się rozwiązanie Polycom RealConnect, użytkownicy wideokonferencji Skype for Business nie mogli spotykać się ani udostępniać treści użytkownikom innych platform wideo. W rezultacie cały proces komunikacji był frustrujący i trudny. Rozwiązanie Polycom eliminuje tę barierę, zapewnia każdemu użytkownikowi znajome środowisko komunikacyjne. Użytkownicy nie muszą uczyć się skomplikowanych kodów wybierania numerów ani obsługi nowych platform.

Nowa wersja technologii Polycom RealConnect pozwala użytkownikom Skype for Business na bezproblemową współpracę z wszystkimi innymi platformami wideo” – powiedział Ashan Willy, wiceprezes działu Product Management & Worldwide Systems Engineering w Polycom. – „Klienci domagają się prostej, ekonomicznej i intuicyjnej technologii, która może współdziałać z innymi systemami. Technologia Polycom RealConnect upraszcza komunikację, łącząc wszystko i wszystkich w jednym prostym etapie”.

Rozwiązanie Polycom RealConnect umożliwia łatwe planowanie spotkań. Wystarczy zaprosić uczestników spotkania za pomocą programu Microsoft Outlook. Mogą oni łączyć się z dowolnego miejsca i za pomocą dowolnego urządzenia, od urządzeń mobilnych do immersyjnych systemów Polycom i Cisco. Użytkownicy Skype for Business poza standardowymi obrazami wideo w galerii mogą zobaczyć obraz z zestawu immersive telepresence w pełnym szerokokątnym kadrze. Jednocześnie można wyświetlić nawet dziewięć lokalizacji.

Polycom przygotował też rozszerzony widok listy uczestników, aby użytkownicy dokładnie widzieli, kto dołączył do spotkania. Rozwiązanie Polycom RealConnect pozwala wyświetlić listę, która pokazuje wszystkich uczestników spotkania. Jeśli do spotkania dołączy niepożądana osoba albo okaże się, że otoczenie uczestnika przeszkadza w spotkaniu, prowadzący może użyć kontrolek na liście do odłączenia wybranych uczestników.

Skype for Business stał się jednym z najpopularniejszych biznesowych narzędzi komunikacyjnych. Rozwiązanie Polycom RealConnect pozwala użytkownikom Skype for Business bezproblemowo łączyć się z użytkownikami innych rozwiązań wideo w ramach jednego procesu, dzięki czemu każdy może komunikować się w znajomy sposób, bez względu na używane urządzenie. Rozwiązanie ułatwia też planowanie konferencji za pomocą programu Microsoft Outlook. Wszyscy użytkownicy dołączają do spotkania jednym kliknięciem i mogą współdzielić treść z pozostałymi uczestnikami.

We współpracy z Microsoft, Polycom oferuje najszerszą gamę zgodnych operacyjnie rozwiązań głosowych i wideo zaprojektowanych pod kątem Skype for Business oraz internetowej usługi Skype for Business w Office 365. Z technologii Polycom RealConnect można skorzystać za pośrednictwem certyfikowanych przez Microsoft rozwiązań wideo, takich jak platforma Polycom RealPresence oraz infrastrukturalne oprogramowanie do współpracy Polycom® RealPresence ClaritiTM. Ponieważ technologia Polycom RealConnect jest częścią platformy RealPresence Clariti, można nabyć ją w postaci subskrypcji na oprogramowanie.

źródło:

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Tagi: | polycom | skype | microsoft Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0
Komentarze: 0 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>


Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?
Test Hykker myTab 10 - telefon i internet 3G w jednym, czyli tablet z Biedronki
W opinii ekspertów o tabletach pojawia się całe mnóstwo głosów, że tablety się kończą, rynek kurczy, a hybrydy 2 w 1 i duże smartfony zabierają im klientów. Wszystko to jest prawdą. Sporo użytkowników jednak zostanie przy tabletach – to typowi konsumenci treści internetowej. To, co wyróżnia Hykker myTab 10 na tle konkurencji, to dwa wejścia na kartę SIM. Oznacza to, że możemy wyposażyć go w Internet, a także w funkcję telefonu.
Samsung S5570 Galaxy Mini
703
LG GT540 Swift
440
Samsung Ch@t 335
393
SonyEricsson Xperia neo V
393
Samsung GT-S5620 Monte
362
Samsung GT-C3530
281
Samsung GALAXY Y GT-S5360
279
Samsung Star II (S5260)
247
Więcej telefonów


Ankieta
HMD Global - Twoim zdaniem kontynuuje tradycje marki Nokia?

Tak
Tak, ale tylko trochę
Nie
Nie znam telefonów tej firmy


WynikiAnkiety

Głosów 46

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)