REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2017-08-11 07:01 | Taryfy | polycom | software
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0

Polycom - nowe oprogramowanie UC dla telefonów multimedialnych VVX

Polycom wprowadził aktualizację oprogramowania biznesowych telefonów multimedialnych z serii VVX. UCS 5.6.0 to najbardziej rozbudowane i oferujące najwięcej funkcji oprogramowanie w branży telekomunikacyjnej do telefonów IP działających w środowiskach Open SIP (Session Initiation Protocol) i Skype for Business.

Polycom VVX 600
Polycom VVX 600

Dzięki nowej wersji oprogramowania partnerzy i klienci Polycom mogą łatwo i sprawnie zarządzać połączeniami komunikacyjnymi z poziomu telefonów nabiurkowych Polycom. Obejmuje ona szereg funkcji integracji z rozwiązaniami BroadSoft, takimi jak oczekiwanie na połączenie oparte na serwerze (Server Based Call Waiting), oddzwanianie pod ostatni numer oparte na serwerze (Server Based Last Call Return) oraz dźwięk powiadamiania o rozłączeniu zdalnego rozmówcy (Remote Party Disconnect Alert Tone). Dzięki tym opcjonalnym funkcjom użytkownicy końcowi mogą korzystać z wielu zalet usprawnionej komunikacji.

Polycom VVX 600: telefon biurkowy

W przypadku Skype for Business, UCS 5.6.0 oferuje usprawnienia w zakresie blokowania urządzenia (Device Lock). Obsługuje też kodek Siren7, schematy połączeń z wieloma numerami awaryjnymi (Multiple Emergency Dial Plan), normalizację planu połączeń (Dial Plan Normalization) oraz pojedyncze logowanie z wykorzystaniem rozwiązań innych producentów.

Wszystkie wymienione usprawnienia podnoszą komfort korzystania ze Skype for Business w biznesowych telefonach multimedialnych VVX. Jednocześnie spełnione są najnowsze wymagania Microsoft w zakresie programu interoperacyjności z produktami innych producentów (3rd Party Interoperability Program – 3PIP).

Do nowej wersji oprogramowania włączono kilka funkcji znanych z VVX D60, takich jak parowanie stacji bazowych na podstawie adresu MAC, przekazywanie aktywnych połączeń między VVX i D60, ręczne parowanie stacji bazowych i maksymalne ograniczenie liczby słuchawek na stację bazową.

Więcej informacji na temat możliwości oprogramowania UCS 5.6.0 można znaleźć w dokumencie zestawienia funkcji UCS UCS Features Summary lub na stronie produktów do komunikacji głosowej Polycom.

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Tagi: | polycom | software Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0
Komentarze: 0 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>


Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?
Test Hykker myTab 10 - telefon i internet 3G w jednym, czyli tablet z Biedronki
W opinii ekspertów o tabletach pojawia się całe mnóstwo głosów, że tablety się kończą, rynek kurczy, a hybrydy 2 w 1 i duże smartfony zabierają im klientów. Wszystko to jest prawdą. Sporo użytkowników jednak zostanie przy tabletach – to typowi konsumenci treści internetowej. To, co wyróżnia Hykker myTab 10 na tle konkurencji, to dwa wejścia na kartę SIM. Oznacza to, że możemy wyposażyć go w Internet, a także w funkcję telefonu.
Samsung S5570 Galaxy Mini
703
LG GT540 Swift
440
Samsung Ch@t 335
393
SonyEricsson Xperia neo V
393
Samsung GT-S5620 Monte
362
Samsung GT-C3530
281
Samsung GALAXY Y GT-S5360
279
Samsung Star II (S5260)
247
Więcej telefonów


Ankieta
Co dla Was jest najważniejsze w smartfonie?

Moc obliczeniowa i specyfikacja
System operacyjny
Aparat i multimedia
Jakość wykonania
Czas pracy na baterii
Antena i jakość rozmów
Inne czynniki


WynikiAnkiety

Głosów 14

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)