REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2017-01-28 09:42 | Rynek | polycom | ise2017 | voip
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0

Polycom na ISE 2017 - komunikacja zunifikowana z futurystycznym UI

Polycom zaprezentuje swoje rozwiązania na dorocznej międzynarodowej konferencji Integrated Systems Europe (ISE) w Amsterdamie w Holandii w dniach 7-10 lutego 2017 r. przedstawi swoje rozwiązania Unified Communications z łatwym w użyciu, intuicyjnym interfejsem użytkownika (UI).


Wartość rozwiązania w oczach klienta zależy bezpośrednio od tego, czy jest ono łatwe w użyciu. Dlatego Polycom zapewnia w swoich rozwiązaniach intuicyjne interfejsy użytkownika. Jesteśmy podekscytowani obecnością na kolejnej edycji Integrated Systems Europe i niecierpliwie czekamy, aż spotkamy się z partnerami i klientami, aby wymienić się opiniami i pomysłami oraz zaprezentować nasze najnowsze rozwiązania UC” – powiedział Tim Stone, wiceprezes ds. marketingu na Europę, Bliski Wschód i Afrykę w firmie Polycom.


Polycom wystawia nowe rozwiązania do komunikacji i współpracy zunifikowanej na ISE 2017


W tym roku Polycom prezentuje na targach ISE szeroką gamę najnowszych rozwiązań do komunikacji i współpracy zunifikowanej (UC&C).

 • Seria Polycom Microsoft Skype Room Systems (MSR). Rozwiązanie, znane poprzednio jako Projekt Rigel, umożliwia prowadzenie spotkań Skype for Business z dźwiękiem i wideo HD w każdym pokoju zebrań. Komfortową pracę z dźwiękiem, treścią i obrazem zapewniono poprzez rozszerzenie serii MSR o przełomowe rozwiązania, takie jak Polycom RealPresence Trio, Polycom RealPresence Medialign oraz Polycom CX5100 Unified Conference Station.
 • Polycom RealPresence Trio. Pierwsze inteligentne rozwiązanie, które zmienia rozpoznawalny, charakterystyczny trójpunktowy telefon konferencyjny Polycom w system do transmisji głosu i wideo oraz udostępniania treści mieszczący się w każdym pomieszczeniu.
 • Polycom RealPresence Centro. Pierwsze w branży urządzenie, które umieszcza ludzi w samym środku współpracy, oferuje opatentowaną przez Polycom technologię 360-stopniowego głosu i wideo, która automatycznie śledzi mówiącego, jednocześnie pokazując całe miejsce spotkania na jednym ekranie.
 • Polycom RealPresence Debut. Łatwe w użyciu, eleganckie urządzenie, które umożliwia współpracę wideo wysokiej jakości w niewielkich pomieszczeniach, a także w małych i średnich firmach z ograniczonymi zasobami IT.
 • Polycom RealPresence Medialign. Rozwiązanie, które umożliwia ujednoliconą współpracę w skali całego przedsiębiorstwa bez potrzeby wprowadzania jakichkolwiek zmian w pomieszczeniach. RealPresence Medialign cechuje się nowoczesną, wielofunkcyjną konstrukcją i jest jedynym rozwiązaniem wyposażonym w opracowaną i opatentowaną przez Polycom technologię transmisji głosu i wideo oraz udostępniania/zarządzania treścią.
 • Polycom RealConnect for Microsoft Skype for Busines. Rozwiązanie działające w tle i umożliwiające bezproblemową komunikację między Skype for Business a wszystkimi innymi dostępnymi środowiskami.
 • Polycom VVX 600 Business Media Phones for Office 365. Pierwsze telefony zgodne z Open-SIP, które wspierają usługi Office 365 Cloud PBX, oferując funkcje, takie jak interfejs dotykowy, interkom, przywoływanie grupowe oraz współdzielone linie.
 • Polycom RealAccess™ Analytics oraz Asset Management. Usługi, które zapewniają dostęp do spersonalizowanych danych w czasie zbliżonym do rzeczywistego za pośrednictwem zabezpieczonego portalu chmurowego, który analizuje środowiska współpracy i pomaga zarządzać nimi.
 • Polycom RealPresence Group Series. Rozwiązania z podwójnym ekranem, przeznaczone do pomieszczeń różnej wielkości, zapewniają wysoką jakość wideo i dźwięku oraz możliwość interaktywnej współpracy nad treściami.
 • Polycom RealPresence Web Suite. Programowe rozwiązanie do współpracy, które może połączyć 1,3 mld użytkowników internetu – bez względu na to, gdzie się znajdują i z jakiego urządzenia korzystają – z siecią wizualnej współpracy poprzez proste kliknięcie łącza na stronie internetowej.
 • Polycom RealPresence Media Suite. Rozwiązanie, które może zmienić dowolną przestrzeń roboczą w studio multimedialne. Rozwiązanie RealPresence Media Suite, inspirowane znajomymi, konsumenckimi bibliotekami wideo, to prosty w użyciu portal nagrań i transmisji internetowych, który pozwala użytkownikom rejestrować, udostępniać, przesyłać strumieniowo i odtwarzać wideo podczas spotkań z wykorzystaniem zwykłej przeglądarki internetowej.

źródło: Polycom

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Tagi: | polycom | ise2017 | voip Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0
Komentarze: 0 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>


Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?
Test Hykker myTab 10 - telefon i internet 3G w jednym, czyli tablet z Biedronki
W opinii ekspertów o tabletach pojawia się całe mnóstwo głosów, że tablety się kończą, rynek kurczy, a hybrydy 2 w 1 i duże smartfony zabierają im klientów. Wszystko to jest prawdą. Sporo użytkowników jednak zostanie przy tabletach – to typowi konsumenci treści internetowej. To, co wyróżnia Hykker myTab 10 na tle konkurencji, to dwa wejścia na kartę SIM. Oznacza to, że możemy wyposażyć go w Internet, a także w funkcję telefonu.
Samsung S5570 Galaxy Mini
703
LG GT540 Swift
440
Samsung Ch@t 335
393
SonyEricsson Xperia neo V
393
Samsung GT-S5620 Monte
362
Samsung GT-C3530
281
Samsung GALAXY Y GT-S5360
279
Samsung Star II (S5260)
247
Więcej telefonów


Ankieta
Co dla Was jest najważniejsze w smartfonie?

Moc obliczeniowa i specyfikacja
System operacyjny
Aparat i multimedia
Jakość wykonania
Czas pracy na baterii
Antena i jakość rozmów
Inne czynniki


WynikiAnkiety

Głosów 3

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)