REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2017-09-18 18:28 | Taryfy | polycom | telefon
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0

Polycom - 25 lat nowoczesnego telefonu konferencyjnego:

Dwadzieścia pięć lat temu Polycom wprowadził swój charakterystyczny, trójramienny telefon konferencyjny i zrewolucjonizował sposób komunikacji w miejscu pracy. Zaprezentowane ćwierć wieku temu urządzenie, wyróżniające się charakterystycznym kształtem i wyjątkową jakością dźwięku, szybko stało się popularnym telefonem konferencyjnym, sprzedając się w milionach sztuk.

Polycom Trio 8500
Polycom Trio 8500

Dzisiaj Polycom wprowadza nowe rozwiązania do swojej oferty telefonów konferencyjnych. Pierwszym z nich jest Polycom Trio 8500 – mający rozpoznawalną trójramienną konstrukcję telefon konferencyjny, który świetnie sprawdzi się w średniej wielkości salach konferencyjnych. Model 8500 oferuje jakość dźwięku HD, technologię redukcji szumów Polycom NoiseBlock i obsługuje rejestrację w wielu środowiskach. Jest wyposażony w nowoczesny kolorowy wyświetlacz dotykowy i oferuje integrację z kalendarzem Microsoft Exchange, dzięki któremu dołączenie do spotkania wymaga zaledwie jednego stuknięcia w ekran. Producent planuje w przyszłości dodawanie do telefonu Trio 8500 nowych opcji udostępniania wideo i treści.

Już od ćwierć wieku firmy znają i wybierają charakterystyczne telefony Polycom. Nasi klienci wiedzą, że te urządzenia zapewniają najwyższą jakość połączeń” – mówi Mary McDowell, prezes Polycom. „Nowy model 8500 to urządzenie o nowoczesnym wyglądzie, zapewniające krystalicznie czystą jakość dźwięku i najlepszą interoperacyjność międzysystemową – kolejną funkcjonalność wyróżniającą nasze rozwiązania” – dodaje.

Polycom Trio 8500
Polycom Trio 8500

Model 8500 jest dostępny w sprzedaży od dzisiaj. Wsparcie dla opcji udostępniania wideo i zawartości dla Polycom Trio 8500 ma zostać dodane jeszcze w tym roku i zapewni jakość klasy korporacyjnej dla wideokonferencji oraz usługi udostępniania treści w pomieszczeniach małej i średniej wielkości.

Polycom wprowadza także nowe funkcje do Polycom Trio 8800, najszybciej sprzedającego się telefonu konferencyjnego firmy. Dzięki nim model 8800 pozwala uczestnikom na połączenie się za pomocą Apple Airplay lub certyfikowanych urządzeń bezprzewodowych Miracast. Przed końcem bieżącego roku model ten będzie również obsługiwać kamery klasy korporacyjnej z elektronicznym sterowaniem pola widzenia (MPTZ), które oferują szerszy zakres widoczności w jakości HD, umożliwiając komfortową współpracę nawet w większych salach konferencyjnych.

Oba urządzenia z serii Trio będą obsługiwać rejestrację w wielu środowiskach, co umożliwi przedsiębiorstwom łatwą migrację pomiędzy otwartymi środowiskami SIP i Skype dla firm lub pracę w obu środowiskach, pozwalając na współpracę z innymi platformami audio i wideo opartymi na chmurze, w tym z technologiami Zoom, BlueJeans, Cisco, Avaya itd.

Ponadto firma Polycom wprowadza nowe rozwiązanie audio do pracy zespołowej i osobistej, które stosować można np. w niewielkich salkach. Jest nim Polycom VoxBox kompaktowy zestaw głośnomówiący, który pozwala na korzystanie z technologii HD Voice firmy Polycom, niezależnie od czasu, miejsca oraz wybranego urządzenia. Polycom VoxBox będzie dostępny na wybranych obszarach, począwszy od IV kwartału bieżącego roku.

źródło: Polycom

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Aktualna ocena: 5 (głosy: 3)
Tagi: | polycom | telefon Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0
Komentarze: 0 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>


Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?
Test Hykker myTab 10 - telefon i internet 3G w jednym, czyli tablet z Biedronki
W opinii ekspertów o tabletach pojawia się całe mnóstwo głosów, że tablety się kończą, rynek kurczy, a hybrydy 2 w 1 i duże smartfony zabierają im klientów. Wszystko to jest prawdą. Sporo użytkowników jednak zostanie przy tabletach – to typowi konsumenci treści internetowej. To, co wyróżnia Hykker myTab 10 na tle konkurencji, to dwa wejścia na kartę SIM. Oznacza to, że możemy wyposażyć go w Internet, a także w funkcję telefonu.
Samsung S5570 Galaxy Mini
703
LG GT540 Swift
440
Samsung Ch@t 335
393
SonyEricsson Xperia neo V
393
Samsung GT-S5620 Monte
362
Samsung GT-C3530
281
Samsung GALAXY Y GT-S5360
279
Samsung Star II (S5260)
247
Więcej telefonów


Ankieta
Co dla Was jest najważniejsze w smartfonie?

Moc obliczeniowa i specyfikacja
System operacyjny
Aparat i multimedia
Jakość wykonania
Czas pracy na baterii
Antena i jakość rozmów
Inne czynniki


WynikiAnkiety

Głosów 11

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)