REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2009-01-09 12:15 | PDA & Navi | plus | promocje | iplus | internet | modemy
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 16

Polska premiera modemu ZTE MF636 tylko w ofercie iPlus

12 stycznia br. Plus jako pierwszy operator na polskim rynku wprowadza do swojej oferty mobilnego dostępu do internetu nowy modem iPlus USB ZTE MF636 HSPA 7,2.

Modem iPlus USB ZTE MF636 HSPA 7,2 wspiera wszystkie dostępne technologie transmisji danych HSDPA, HSUPA, 3G, EDGE i GPRS, umożliwiając pobieranie danych z sieci do komputera z prędkością do 7,2 Mb/s, a wysyłanie danych do sieci z prędkością do 2 Mb/s (w przyszłości 5,76 Mb/s).

ZTE MF636

Ten wyjątkowy modem przeznaczony jest do pracy zarówno w laptopach, jak i komputerach stacjonarnych. Modem działa w technologii plug&play - zero CD, czyli zainstaluje się w komputerze samoczynnie po podłączeniu do gniazda USB, bez konieczności wgrywania oprogramowania z płyty CD.

Modem ma także wbudowane gniazdo na kartę pamięci microSD (o pojemności do 4 GB), dzięki któremu z powodzeniem może być wykorzystywany jako pamięć zewnętrzna (pendrive).

Modem iPlus USB ZTE MF636 HSPA 7,2 będzie dostępny w wiodących promocjach iPlusa oraz w ofertach utrzymaniowych dla obecnych klientów, którym kończy się kontrakt. Przy zawarciu umowy na 24 miesiące do modemu dodawana jest pełna dwuletnia licencja na najlepszy na rynku program antywirusowy Kaspersky Internet Security 7.0 jedynie za 1,22 zł z VAT.

Ceny modemu  iPlus USB ZTE MF636 HSPA 7,2 w poszczególnych taryfach podane są w tabelach poniżej:

Oferta dla klientów indywidualnych (ceny z VAT)

iPlus prywatnie

60

75

110

160

Abonament w promocji

za 1 zł

2 miesiące

2 miesiące

3 miesiące

3 miesiące

Abonament po zakończeniu promocji

60 zł

75 zł

110 zł

160 zł

Liczba GB przesłanych bez zmiany parametrów technicznych transmisji

1 GB

3 GB

8 GB

13 GB

Liczba krajowych wiadomości SMS w abonamencie

20

20

50

50

Cena modemu USB
ZTE MF636

99 zł

99 zł

1 zł

1 zł

Oferta dla firm (ceny bez VAT)

iPlus firmowo

49

59

89

129

Abonament w promocji

za 1 zł

2 miesiące

2 miesiące

3 miesiące

3 miesiące

Abonament po zakończeniu promocji

49 zł

59 zł

89 zł

129 zł

Liczba GB przesłanych bez zmiany parametrów technicznych transmisji

1 GB

3 GB

8 GB

13 GB

Liczba krajowych wiadomości SMS w abonamencie

20

20

50

50

Cena modemu USB

ZTE MF636

79 zł

79 zł

0,82 zł

0,82

Specyfikacja modemu:

  • HSDPA/HSUPA/3G 2100 MHz,
  • EGDE/GPRS/GSM 1900/1800/900/850 MHz,
  • HSUPA z prędkością do 2 Mb/s (5,765 Mb/s ready),
  • HSDPA z prędkością do 7,2 Mb/s,
  • korektor sygnału radiowego oraz podwójny tor anteny odbiornika,
  • technologia zero CD,
  • gniazdo na kartę pamięci microSD o pojemności do 4 GB,
  • obsługa wiadomości SMS.
  • Wymagania sprzętowe dla komputera to: system operacyjny Windows XP lub Windows Vista (w wersji 32 bity),
  • specyfikacja komputera powinna odpowiadać wymaganiom systemu operacyjnego,
  • inne: wolne złącze USB, przeglądarka internetowa Internet Explorer 5.5 lub nowsza, zainstalowane sterowniki do obsługi sieci TCP/IP.
  • Oferta iPlus dostępna jest w sieci sprzedaży Plus oraz w najlepszych sklepach ze sprzętem komputerowym na terenie całego kraju.

    (ź)Plus

    Kan


    Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
    Aktualna ocena: 4.2 (głosy: 327)
    Tagi: | plus | promocje | iplus | internet | modemy Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 16
    Komentarze: 16 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

    AnonimSoul
    Niezarejestrowany




    Zgłoś naruszenie
    Wysłano: 2011.10.19 18:08 Odpowiedz
    Mi chodził wyśmienicie do puki nie zmieniłem kompa na lepszego z Windows 7 wersja 64 bitowa.Od tej chwili zaczął się psuć nie włączał się tak jak należy i nie chce się wyłączyć.Nie wiem co w nim jest takiego złego bo podczas ściągania jakichś plików transfer skacze mi tak ze wogue nie idzie ściągać.Ten modem powinien być do laptopów a nie do komputerów stacjonarnych.Zauważyłem jeszcze jedna rzecz gdy podłącze modem do USB obok wejścia sieciowego to po jakimś czasie komputer zacznie się sam wyłączać.
    AnonimLwica
    Niezarejestrowany




    Zgłoś naruszenie
    Wysłano: 2011.03.26 12:21 Odpowiedz
    Jestem posiadaczką modemu ZTE MF 636 od sierpnia 2010 działał dobrze aż do 15 marca 2011.Zgadzam się z wiekszością wypowiedzi użytkowników jest to modem kiepski.!5 marca nie chciał się zalogować z informacją podłącz modem.Próbowano mi pomóc w Salonie GSM bez rezultatów(niestety nie ma tam fachowców od iplusa) zaproponowałi mi kupno nowej kart SIM co też nie pomogło.Odałam go do serwisu dostałam modem zastępczy.Po 10 dniach wrócił z serwisu z adnotacją że stwierdzono uszkodzenie mechaniczne i sewis odmawia naprawy gwarancyjnej i proponuje naprawę odpłatną za 349 zł.Mam pełna dokumentację wraz ze zdjęciami o uszkodzeniu.Wróciłam do domu i ponowiłam próbę podłączenia modemu i pięknie sie zalogował działa do dziś.Co o tym sądzić -myślę ze internet mobilny to kiepski pomysł
    Anonimzbykoz
    Niezarejestrowany




    Zgłoś naruszenie
    Wysłano: 2010.04.06 16:15 Odpowiedz
    Zgadzam się że to żadna rewelacja.Mam to dziadostwo w Plus i żałuję.Po raz pierwszy się zainstalował,a teraz są cholerne problemy.Pozatm jest widoczny tylko jako dodatkowy dysk.Za każdym uruchomieniem muszę go instalować,a nie zawsze się udaje.
    Anonimabc.cieslakkrzysztof.51
    Niezarejestrowany




    Zgłoś naruszenie
    Wysłano: 2010.04.05 22:33 Odpowiedz
    # Modem ZTE MF 636 - to najgorszy modem , jaki pojawił się na naszym rynku , twierdze tak gdyż nie tyko ja mam z nim problem , poniżej treść listu jaki związany jest z operatorem ORANGE , a dotyczy tegoż modemu tj. Modemu ZTE MF636. # # # Dotyczy modemu ZTE MF636W styczniu zakupiłem : modem ZTE MF636 do internetu mobilnego, który działał tylko: 3 tyg. ( trzy tygodnie ), trzy razy został oddawany do naprawy - gdzie obecnie nadal przebywa. Za każdym razem po naprawie modem nie działał, nie można go zainstalować, co zaprzeczało opinie serwisu. Modem ZTE +MF636 za pierwszym razem - zainstalował się bez problemu do Laptopa z systemem: Windows Vista i działał trzy tygodnie t.j. od 23 stycznia 2010r. do 13 lutego 2010r. i jeszcze żeby było ciekawiej to każą mi płacić, za to za co nie korzystam, czyli przysyła mi się faktury z sumami do zapłacenia. Do dzisiaj nie mam żadnej odpowiedzi o sprawnym modemie ZTE MF636, a nie używam go od 13 lutego 2010r. wieczorem. Modem ZTE MF636, który odbierałem z placówki z ulicy Pańskiej w Warszawie serwis podawał że jest sprawny i był testowany na najnowszym sprzęcie ( tylko nie podano na jakim ), skoro ja pisałem o tym że ma być i używam go z systemem Windows Vista, tylko że po włożeniu do gniazda USB - nie chciał się instalować, a konsultanci z Orange kazali mnie do niego ściągać jakieś sterowniki, które w żaden sposób - nie pomagały instalacji. Wszyscy w placówce Orange na ul. Pańskiej twierdzą że to ja nie potrafię go zainstalować, choć sami również nie potrafili go zainstalować do mojego laptopa, instalując do niego z ich pendrajwa jakieś tam sterowniki o nazwie " Telestar Turbo Connection Mmanager ", które również nie zainstalowały w/w modemu. # P.s. mamy dzisiaj 31 marzec 2010r. - ja modemu nie mam, nie mogąc z niego korzystać żeby było ciekawie, każe mi się płacić za coś z czego nie korzystam. REKLAMA
    Anonimszpunk
    Niezarejestrowany




    Zgłoś naruszenie
    Wysłano: 2010.01.25 21:48 Odpowiedz
    ten modem wogole nie dziala..przerywa...a poza tym nei da sie go zanistalowac do Windows 7, skandal ze t chamy to sprzedja
    Anonimmag
    Niezarejestrowany




    Zgłoś naruszenie
    Wysłano: 2009.12.08 19:01 Odpowiedz
    A czy ktoś zauważył,i czy mu to przeszkadza,że ta cholerna dioda w modemie mruga jak na dyskotece,jak internet hula?
    AnonimKrzysztof
    Niezarejestrowany




    Zgłoś naruszenie
    Wysłano: 2009.11.11 13:29 Odpowiedz
    Zgadzam się z opinią "GSM" Dodam że tego typu modemy, paluszki wkładane w port USB, niezależnie od tego czy jest to ZTE czy Huawei itp. spradzają się dobrze tylko w miastach. Natomiast poza aglomeracjami nie dorastają do pięt teleonowi komórkowemu. Dlatego proszę o rozwagę i w miare możliwości przetestowanie usługi najpierw w postaci kart startowych Prepaid.
    Anonimgosc
    Niezarejestrowany




    Zgłoś naruszenie
    Wysłano: 2009.10.02 14:32 Odpowiedz
    modem ZTE MF636 nie dziala w systemie Vista 64bit
    AnonimGMS
    Niezarejestrowany




    Zgłoś naruszenie
    Wysłano: 2009.09.11 06:40 Odpowiedz
    A mnie bawią komentarze ludzi powiazanych z w/w siecią.Juz jako pierwsi wchodza i zachwalają jakież to cudenko i ze siec PLUS GSM to taka wspanialosc..Modem jak modem,inna siec tez go ma.Natomiast martwi dbalosc o takie szczegoly jak zatrudnianie analfabetow w swojej firmie.Kto jak nie sprzedawca powinien byc bardziej zorientowany,czy model modemu,ktory wlasnie wszedl do sprzedazy i nikt o nim tak naprawde nic nie wie-pracuje na platformie 32 czy rowniez 64bit??? Jakis gosc napisal,ze w pudelku jest instrukcja.Instrukcje,to owszem ma...ale zawsze jest tak,ze czyta sie ją w domu,po zakupie (tak samo jest z telewizorami,sprzetem rtv-agd itd) a nie w sklepie,przy zakupie.Niedouczony sprzedawca i tyle! Paradoks polega na tym ,ze testowalem internet bezprzewodowy roznych sieci,poniewaz duzo podrozuje z uwagi na wykonywana prace.I musze stwierdzic,ze Plus faktycznie jest dobry...na taką czworkę z plusem.Szalu nie ma,ale jest lepszy od innych,poniewaz pozyczajac i testujac modemy innych sieci od kolegow bylem w stanie obiektywnie stwierdzic ,czy to tylko reklama,pic na wode-czy faktycznie jest tak jak mowia sprzedawcy..ze to szybki,tani internet.Boli jeszcze cena za transfer danych....ale i to sie zapewne zmieni (tak kiedys bylo z cenami za polaczenia i sms ).Nie stac mnie bylo wowczs na telefon w plusie,wiec korzystalem z orange...wtedy jeszcze idea.No coz,napisalem sie i tyle mojego.Uwazam,ze dobierajac modem powinno sie wyprobowac kazda siec a dopiero potem zdecydowac sie na optymalne rozwiazanie a nie jak "ludzie plusa" piszacy tu...ze to najlepsze modemy na swiecie a siec wrecz cudowna.Panowie,wiecej powsciagliwosci a mniej reklamy...aż trąci od Was lizusostwem.Pozdrawiam wszystkich mobilnych internautow.GrandMasterSowa
    Anonimsłomek
    Niezarejestrowany




    Zgłoś naruszenie
    Wysłano: 2009.11.16 23:58
    masz racie jednym słowem to jest dupa internet bezprzewodowy powinien być dobry a ja mam teraz kurcze problem z tym gównem cze
    AnonimAndrzej
    Niezarejestrowany




    Zgłoś naruszenie
    Wysłano: 2009.07.16 09:59 Odpowiedz
    Używam tego modemu od kilku miesięcy i tylko raz zdarzyło się zerwane połączenia (z przyczyn mi nie znanych). Wystarczyło ponowne uruchomienie aplikacji iPlus Manager i wszystko wróciło do normy. Co do systemu jaki jest kompatybilny z tym modemem to wystarczy przeczytać informacje zamieszczone na opakowaniu i wszystko staje się jasne... Jeżeli dostając produkt otrzymujemy również jego szczegółowy opis to nie można mieć pretensji do garbatego, że ma proste dzieci! Dodatkowym atutem tego modemu jest slot na kartę microSD - obsługuje max. 4GB ale jak dla mnie jest to w zupełności wystarczające. Dodatkowo cena tego modemu jest dużo niższa niż jego odpowiednika produkcji Huawei. Parametry te same, a w portfelu zaoszczędzone pieniądze. Osobiście POLECAM
    Anonimvgray
    Niezarejestrowany




    Zgłoś naruszenie
    Wysłano: 2009.07.12 15:53 Odpowiedz
    Potwierdzam, z wyglądu fajny, technicznie niby zaawansowany ale okazało się, że w praktyce mogę go sobie wsadzić co najwyżej w dupę, gdyż Plus wspiera tylko systemy od XP do Vista, w dodatku TYLKO 32bit (o czym miła sprzedawczyni zapomniała najwyraźniej wspomnieć). Po konsultacji z biurem obsługi tech. dowiedziałem się, że powinienem sobie zmienić system na... inny.
    Anonimluzakzero
    Niezarejestrowany




    Zgłoś naruszenie
    Wysłano: 2009.06.08 18:29 Odpowiedz
    Kolego sterowniki w środku a pozatym żadna rewelacja zrywa połączenie potem pisze sprawdż kartę podłącz modem ,łącze się i w końcu usługa płatna CSD i d...a pozdrawiam na razie makabra chyba żee położę się z laptopem koło nadajnika POZDRAWIAM
    Anonimkarol
    Niezarejestrowany




    Zgłoś naruszenie
    Wysłano: 2009.05.28 22:22 Odpowiedz
    potrzebuje sterowniki do tego modemu.
    AnonimTomek
    Niezarejestrowany




    Zgłoś naruszenie
    Wysłano: 2009.01.11 18:02 Odpowiedz
    racja ten modem wygląda bardzo oryginalnie. muszę pochwalić plusa za to, iż w Otwocku poszerzył się zakres szybkiego internetu. koszt abonamentu 3GB powinna być w cenie 1 GB
    AnonimKrzysztof