REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2017-10-09 10:38 | Rozrywka | telewizja
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0

Polsat Viasat Explore w Multimedia Polska bez dodatkowych opłat

Do 31 października abonenci platformy Multimedia Polska mogą oglądać kanały z oferty Viasat World w ramach otwartego okna, bez dodatkowych opłat. Z tej okazji zorganizowano również konkurs dla abonentów, związany z programem „SAS: Odważni wygrywają” na kanale Polsat Viasat Explore HD.

Polsat Viasat Explore HD przeniesie widzów do świata wyjątkowych ludzi i ekstremalnych przygód, gdzie męski świat jest na wyciągnięcie ręki. Kanał można oglądać na pozycji 82. W październiku zapraszamy widzów do śledzenia kolejnych odcinków drugiego sezonu pasjonującej serii SAS: Odważni wygrywają. Eitarna grupa byłych komandosów przeprowadza test predyspozycji na trzydziestu sprawnych fizycznie cywilach, odpowiadający realnemu procesowi rekrutacji do sił specjalnych.

Październik to również kolejny sezon serialu Londyński supertunel ukazujący jeden z największych projektów budowlanych w Europie w którym ponad dziesięć tysięcy inżynierów i robotników ściga się z czasem, aby ukończyć nową linię kolejową: Crossrail.

Polsat Viasat History HD to kanał, który prezentuje historię z nowoczesnej perspektywy, ukazując wpływ minionych wydarzeń na współczesny świat - przywraca historię do życia. Abonenci Multimedia Polska znajdą kanał na pozycji 80. Już w październiku poznamy m.in. istorię życia królowej Elżbiety I w gwiazdorskiej, oscarowej obsadzie serialu Elżbieta I: w roli Elżbiety – Helen Mirren, hrabiego Leicester – Jeremy Irons, a hrabiego Essex – Hugh Dancy.

Polsat Viasat Nature to kanał przyrodniczy dla całej rodziny, gdzie natura pokazywana jest w całym swoim majestacie: dzika, dziewicza i nieobliczalna. Polsat Viasat Nature znajduje się na pozycji 81. Wśród propozycji na kanale między innymi serial Wielkie Migracje. Jest to pierwsza taka produkcja w historii telewizji, w której poszukiwacz przygód Ben Fogle śledzi losy pojedynczych, wybranych antylop gnu na drodze ich wielkiej migracji – corocznej, liczącej 650 km wędrówki tych zwierząt z równiny Serengeti w Tanzanii na tereny Masai Mara w Kenii i z powrotem.

Z okazji otwartego okna Multimedia Polska i Viasat World organizują konkurs dla abonentów. Do wygrania m.in. dwuosobowy namiot wyprawowy Fjord Nansen, śpiwory Fiord Nansen, zestawy surwiwalowe oraz karty Victorinox Swiss Card Lite. Szczegóły na stronie https://www.multimedia.pl/ oraz w Biurze Obsługi Klienta.

źródło: Viasat Explore

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Tagi: | telewizja Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0
Komentarze: 0 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>


Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?


Ankieta
mObywatel - z jakim prawdopodobieństwem zainstalujecie aplikację

100 %
75 %
50 %
25 %
0 %
A co to jest?


WynikiAnkiety

Głosów 213

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)