REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2017-10-20 14:50 | Rozrywka | polsat | telewizja | rozrywka
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 4

Polsat Viasat Explore HD: Królowie złomu - wyburzyć, sprzątnąć, zarobić

Czy zastanawialiście się kiedyś, jak to się dzieje, że z naszego otoczenia nagle znikają ogromne budowle? Był most i już go nie ma. Walący się budynek przestaje straszyć w centrum miasta. Za wszystkim tym stoją specjaliści, którzy potrafią nie tylko zrównać z ziemią wielkie konstrukcje, ale też odzyskać każdy element z rozbiórki – z korzyścią dla środowiska i… własnych portfeli. Kulisy ich pracy prezentuje program „Królowie złomu”, na którego premierę zapraszamy już 1 listopada o godz. 22:00 na Polsat Viasat Explore HD.


„Królowie złomu” to wybuchowa seria opowiadająca o pracy specjalistów od rozbiórki, odzyskiwania surowców wtórnych i utylizacji odpadów, którzy demontują, wyburzają i wysadzająw powietrze różnego rodzaju przestarzałe konstrukcje. Kiedy budowla leży już w gruzach — zaczyna się prawdziwa praca.


Od wieżowców po statki, od mostów po wiktoriańskie rezydencje: każdy (każdy!) pozostały po nich skrawek materiału ma swoją wartość — jeśli tylko wiesz, jak go odzyskać i (co jeszcze ważniejsze) komu i kiedy sprzedać. Przy projektach na taką skalę nawet niewielkie wahania cen na rynkach metali mogą okazać się katastrofalne dla „Królów złomu".


W każdym odcinku serii jej bohaterowie podejmują niezwykłe ryzyko. Przy użyciu ciężkiego sprzętu i ładunków wybuchowych walczą z materią. Tu każdy krok musi być przemyślany, by nic złego się nie stało, a praca była wykonana efektywnie. Mimo codziennych trudów, „królowie złomu” są pasjonatami swojej pracy a entuzjazm mają wypisany na twarzach!


Już w pierwszym odcinku serii pokazana zostanie spektakularna rozbiórka mostu drogowego, wysokiego na 14 i długiego na 110 metrów, o wadze (bagatela!) 1 500 ton. Tu konieczny jest dobry plan – wielka demolka rozpocznie się od środka budowli, a uczestniczyć w niej będzie aż 20 mężczyzn, uzbrojonych w ciężki sprzęt. Zaczyna się wyścig z czasem – panowie mają czas od piątkowego wieczoru do poniedziałku rano. Czy uda im się wykonać zadanie? Jeśli nie, ruch na autostradzie, przy której pracowali, nie będzie mógł zostać przywrócony, a ekipa poniesie finansowe konsekwencje.


Królowie złomu premierowo od 1 listopada w każdą środę o godz. 22:00 tylko na Polsat Viasat Explore HD

źródło: Polsat Viasat Explore

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Tagi: | polsat | telewizja | rozrywka Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 4
Komentarze: 4 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

AnonimGrabson
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.10.22 11:37 Odpowiedz
@Lucek nie narzekaj Dobre info, bo program się zapowiada super, a gdyby nie ten news to bym nic nie wiedział Pozdro!
AnonimLucek
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.10.21 18:38 Odpowiedz
Portal telekomunikacyjny zamienia się w filmowy ? To może jeszcze przedruki z Pudelka (-:
KanKan
Administrator


Posty: 3070
Zarejestrowany:
2008-04-01 19:27:29
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.10.22 11:54
Panie *Lucek, już dawno minęły czasy, gdy telekomunikacja oznaczał tylko rozmowy, czy surfowanie po internecie. Dziś to całkowicie inny termin i dlatego próbujemy się dostosować do realiów. Dziękujemy za dbałość o renomę Telix.pl, ale tak to już jest, że telewizja wkracza do telekomunikacji, Grupa Polsat (Cyfrowy Polsat i Polkomtel/Plus), czy też nc+ o tym dobitnie świadczy. Do tego gro klientów, tych stacji i innych ogląda swoje programy przez internet, na urządzeniach mobilnych. I dlatego nie możemy ignorować tego faktu. Pozdrawiam Andrzej
AnonimLucek
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.10.23 18:28
Panie *Kan . Kierując się aktualnym tokiem pańskiego myślenia oczekuję zatem na szczegółowy program telewizyjny wszystkich polskojęzycznych stacji z tak wyczerpującym opisem poszczególnych pozycji , jak Pan to tutaj przedstawił . Nie wiem tylko , czy portal telekomunikacyjny jakim jest JESZCZE Telix wytrzyma konkurencję z wyspecjalizowanymi portalami typu Pudelka . Będąc dalej zainspirowany Pana metamorfozą proponuję opisy oferty towarowej sieci handlowych bo przecież klienci używają różnych programów czy to informacyjnych , czy lojalnościowych tych sieci a na dodatek coraz częściej płacą bezpośrednio smartfonami . W/g Pana myślenia oznacza to wkraczanie handlu do telekomunikacji . P.S. Mogę dalej kontynuować , ale po co ? Przecież usiłuje Pan jedynie uzasadnić pojawienie się artykułu na zamówienie , niestety bardzo nieudolnie . Pozdrawiam .

Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?


Ankieta
mObywatel - z jakim prawdopodobieństwem zainstalujecie aplikację

100 %
75 %
50 %
25 %
0 %
A co to jest?


WynikiAnkiety

Głosów 225

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)