REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2011-11-15 15:04 | | orange | pre-paid | zasilenia | promocja
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 9

Podwójne prezenty w świątecznej promocji Orange na kartę: Regulamin

Ruszyła świąteczna promocja doładowań w Orange na kartę i w Zetafonie. Na klientów czekają prezenty, a wśród nich nawet 125 SMS-ów i MMS-ów oraz nawet 500 minut na połączenia do wszystkich sieci. Każde doładowanie wykonane w ramach promocji jest nagradzane. Doładowujący może przekazać prezent bliskiej osobie, a Orange go podwoi.

Z promocji świątecznej mogą skorzystać wszyscy użytkownicy ofert na kartę i oferty Zetafon. Wystarczy wysłać bezpłatny SMS o treści PREZENT pod numer 8018, aby po każdym doładowaniu dokonanym w okresie promocji otrzymywać dodatkowe minuty lub SMS-y i MMS-y.

Każdorazowo użytkownik może zdecydować czy zatrzyma prezent dla siebie, czy podaruje go wybranej osobie, korzystającej z oferty Orange na kartę. Aby zatrzymać prezent dla siebie wystarczy wysyłać SMS o treści „JA <ID prezentu>”, pod numer 8018, a żeby go przekazać, wpisać w treści „<numer bliskiej osoby> <ID prezentu>”. Orange podwoi prezent obdarowanym w ten sposób osobom.

Wielkość oraz rodzaj prezentu zależą od wartości doładowania. Szczegóły prezentuje poniższa tabela (ceny z VAT):

Nominał doładowania

Prezent dla właściciela

Prezent dla obdarowanej osoby

Ważność środków

ID prezentu

5 zł

50 SMS/MMS do Orange

100 SMS/MMS do Orange

14 dni

50SMS

10 zł

125 SMS/MMS do Orange

250 SMS/MMS do Orange

14 dni

125SMS

25 zł

40 minut do Orange

80 minut do Orange

31 dni

40MIN

40 zł

80 minut do Orange

160 minut do Orange

31 dni

80MIN

50 zł

100 minut do wszystkich

200 minut do wszystkich

31 dni

100MIN

100 zł

200 minut do wszystkich

400 minut do wszystkich

31 dni

200MIN

200 zł

500 minut do wszystkich

1000 minut do wszystkich

31 dni

500MIN

Regulamin Promocji „Dawanie prezentów cieszy podwójnie”: Tutaj

źródło: Orange

Kan

iPhone6

Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Aktualna ocena: 4.605 (głosy: 15)
Tagi: | orange | pre-paid | zasilenia | promocja Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 9
Komentarze: 9 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

Anonimwenusoneteu
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.02.05 16:43 Odpowiedz
CO TO ZNACZY ?-PROMOCYJNE ŚRODKI MOŻESZ WYKORZYSTAĆ DO ORANGE NA STACJONARNE I NA PRZESYŁ DANYCH. PRÓBOWAŁAM I NIC Z TEGO NIE WYSZŁO.
Anonimderka
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.01.04 17:31 Odpowiedz
wysadzić w powietrze france telecom i całe to pomarańczowe g...no złodzieje jakich mało
Anonimbbel
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.11.21 18:30 Odpowiedz
cytat:
Raczej nikt nie zdecyduje się poza PTC na promocje w stylu podwójnego doładowania heyah/tt, dlaczego? Bo jest ona po prostu zbyt korzystna dla użytkownika- znaczące obniżenie kosztów, kwota z bonusu ląduje na koncie głównym przez co możemy ją wykorzystać na co chcemy i kiedy chcemy z smsami premium włącznie...
no ale właśnie jakoś heyah i tt to podwójne dają inni się nie chcą tak wysilać.
AnonimLowca lamerow
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.11.18 17:23 Odpowiedz
Kupujemy od kogoś kartę SIM (może być pusta) za grosze. Doładowujemy ją za 25zł, podając jako numer bonusowy... ten numer, który posiadamy od dawna. Tam leci bonus, a na naszej karcie roboczej ląduje kasa, którą następnie przelewamy (istnieje taka usługa w Orange)... na ten numer, który posiadamy od dawna. W rezultacie na karcie mamy 80 minut do Orange plus 25 zł.
Anonimbbel
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.11.20 22:44
wszystko fajnie, ale trochę dużo zachodu :/
Anonimbbel
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.11.16 17:07 Odpowiedz
Dla mnie ta promocja jest trochę nie halo. W końcu jeśli ja wydaję moje pieniądze, to logiczne, że liczyłabym na jakiś duży bonus dla mnie. Nie oszukujmy się - doładowanie konta komuś, jest raczej mizernym prezentem, ale taka sama kwota na własnym koncie może cieszyć. Jak zwykle przekombinowali. Myślę, że więcej zwolenników znalazłaby ta promocja, gdyby to podwojenie miało coś wspólnego z podwójnym doładowaniem z Heyah
AnonimIgor
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.11.21 12:25
Raczej nikt nie zdecyduje się poza PTC na promocje w stylu podwójnego doładowania heyah/tt, dlaczego? Bo jest ona po prostu zbyt korzystna dla użytkownika- znaczące obniżenie kosztów, kwota z bonusu ląduje na koncie głównym przez co możemy ją wykorzystać na co chcemy i kiedy chcemy z smsami premium włącznie...
Anonimdarek
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.11.16 11:50 Odpowiedz
@Lechoo: czy ja wiem, czy to takie skomplikowane, po prostu można otrzymać prezent dla siebie albo obdarować wybraną osobę. Jakby nie było promocji, to dopiero byłyby narzekania, a to przecież nie pierwsza nowość w Orange w ostatnim czasie (niedawno nowy pakiet na net z "lejkiem", obniżki fonów). Grunt, że coś się dzieje.
AnonimLechoo
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.11.15 20:23 Odpowiedz
Regulamin jest tak przejrzysty, że ręce opadają. Ta promocja wygląda tak jakby Orange rozdawał działki na Marsie.