REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2014-02-05 20:32 | Telefony | t-mobile | pre-paid | zasilenia | promocja
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 12

Podwójne Doładowanie w T-Mobile na kartę

Dla Klientów usług przedpłaconych T-Mobile przygotowało od od 05.02.2014 do 26.02.2014 promocję „2 x Tak Tak”, w której mogą oni uzyskać dodatkowo nawet 150 złotych za doładowanie konta lub Pakiet SMS.

Warunkiem otrzymania promocyjnego doładowania w ramach niniejszej Oferty jest spełnienie łącznie poniższych warunków w okresie trwania Oferty, a także w następującej kolejności:

    Wysłanie SMSa o treści TAK na numer 80404

    Doładowanie konta dwukrotnie w ciągu 5 dni kalendarzowych, dowolną kwotą.

Promocyjne doładowanie w ramach Oferty to kwota dodatkowego doładowania w PLN od Operatora, którego wartość:

    Jest równa kwocie w złotych, którą zostało doładowane konto po raz drugi w ramach warunków opisanych w pkt 2.1 i jeżeli wartość tego doładowania wyniosła od 5 PLN do 150 PLN

    Jest równa kwocie 150 PLN, jeżeli konto po raz drugi zostało doładowane kwotą 150 PLN lub wyższą

    Może być wykorzystane w dowolnym czasie i na dowolne usługi

    Zawiera się w cenie zakupionego kuponu uzupełniającego T-Mobile na kartę lub elektronicznego doładowania

    Nie powoduje przedłużenia ważności konta

    Nie jest premiowane bonusami pochodzącymi z innych ofert.

    Wysłanie SMSa o treści TAK na nr 80404 wiąże się jednocześnie z zakupem pakietu:

Dla Klientów którzy skorzystali z oferty: „ Podwójne doładowanie” obowiązującej w okresie od dnia 02.12.2013 do dnia 15.12.2013 przyznawany jest:

    dla Klientów korzystających z taryf: Happy, Nowy Tak Tak, Tak Tak Hot, HOT -„Internet 250 MB”, którego koszt to 10 złotych z VAT,

    dla Klientów korzystających z taryfy Frii - „Internet 1 GB”, którego koszt to 10 złotych z VAT,

Dla pozostałych i nowych Klientów przyznawany jest :

    dla Klientów korzystających z taryf: Happy, Nowy Tak Tak, Tak Tak Hot, HOT: „500 SMS do wszystkich”, którego koszt to 5 złotych z VAT

    dla Klientów korzystających z taryfy Frii „1000 SMS w T-Mobile i Heyah”, którego koszt to 5 złotych z VAT,

    Warunki dotyczące promocyjnego pakietu „Internet 250 MB”, opisane są w „Warunkach Oferty Promocyjnej „Internet – Pakiety Internetowe,” dla Użytkowników T-Mobile na kartę” dla taryfy: Happy, Nowy Tak Tak, Tak Tak Hot, HOT.

Warunki dotyczące promocyjnego pakietu „Internet 1 GB”, opisane są w „Warunkach Oferty Promocyjnej „Internet 1 GB,” dla Użytkowników T-Mobile na kartę” dla taryfy Frii.

Warunki dotyczące promocyjnego pakietu „500 SMS-ów do wszystkich sieci”, opisane są w „Warunkach Oferty Promocyjnej „500 SMS-ów do wszystkich sieci” dla Użytkowników T-Mobile na kartę dla taryf: Happy, Nowy Tak Tak, Tak Tak Hot, HOT.

Warunki dotyczące promocyjnego pakietu „1000 SMS w T-Mobile i Heyah”, opisane są w „Warunkach Oferty Promocyjnej „1000 SMS w T-Mobile i Heyah,” dla Użytkowników T-Mobile na kartę” dla taryfy Frii.

W okresie trwania Oferty Klient może tylko jeden raz otrzymać promocyjne doładowanie

Warunki Oferty Promocyjnej „Podwójne Doładowanie” dla obecnych i nowych Użytkowników T-Mobile na kartę: Tutaj

źródło: T-Mobile

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Aktualna ocena: 2.335 (głosy: 6)
Tagi: | t-mobile | pre-paid | zasilenia | promocja Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 12
Komentarze: 12 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

LesHLesH
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 3565
Zarejestrowany:
2008-04-27 21:37:25
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.02.20 16:59 Odpowiedz
Promocję ulepszyli: pierwszym ładunkiem dowolną kwotą już od 5 zł. Wcześniej od 20 zł był warunek. Poza tym bezterminowością ważności ładunku promocyjnego, skoro - jak ty czytamy w newsie - podwojenie "może być wykorzystane w dowolnym czasie i na dowolne usługi".
Anonimpspiotr
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.02.20 15:30 Odpowiedz
Mnie dziś skasowali ponad 76 zł opierając się o nowy regulamin który zmienili . Minęło 14 dni jak numer utracił ważność na połączenia wychodzące i jest 0 na koncie tak jak ostrzegali sms-em 4 dni wcześniej. Koniec z t-mobile. Mam dość tych dziwnych promocji i płacenia za miesiąc ważności konta 3 zł Na szczęście mam numer w innej sieci ...
LesHLesH
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 3565
Zarejestrowany:
2008-04-27 21:37:25
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.02.20 16:53
Jeśli nr TakTak-owy masz wypromowany pośród znajomych od dawna, to go przenieś do innej sieci, bo warto, a do T-Mobile wyślij mailem, co sądzisz o takim zmienianiu regulaminu i 'wyżeraniu' - w myśl nowego - kasy ładunku z konta prepaid. Gdyby klienci każdego operatora, zniechęcami zagrywkami wyłuszczali mu pisemnie na odchodne, co fatalnego zrobił, to mogłoby pomóc w korzystnych dla konsumentów decyzjach, ale mało kto stawia jasno kawę na ławę, wychodząc z założenia, iż nie warto, bo to i tak nic nie da... Nieprawda, błędne myślenie. Osobiście, przez jasne i śmiałe przedstawianie swoich negatywnych odczuć, wiele zyskałem nie tylko ze strony operatorów, ale też oferentów innych świadczeń czy towarów. To jest właśnie element negocjacji. Jej zaniechanie przynosi straty, a stosowanie - zyski.
Anonimkardwa
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.02.11 11:14 Odpowiedz
Kto sobie głowę zawraca jeszcze t-mobile na kartę? Konkurencja jest znacznie lepsza w każdym względzie. Ktoś kto jeszcze ma abonament albo na kartę w t-mobile musi być albo ślepy albo głupi.
Anonimzen
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.02.25 21:20
mam tm na kartę, nie jestem ślepy, nie jestem głupi ...
AnonimKajko
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.02.26 15:02
Pomyślmy, nielimitowane smsy do wszystkich sieci w nowych taryfach Play to 7zł, może i mało, ale po co mam za to płacić jeśli w tak tak frii można mieć to samo za darmo jako bonus? Tak samo paczka danych formuła 500MB za 9zł, frii 1GB za 10zł
AnonimZnudzony
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.02.07 14:50 Odpowiedz
Ech... Jestem klientem usiłującym skorzystać z mobilnego internetu... Modem mam... Zasięg też... Ale pierwsza karta sim nie mogła się zarejestrować w sieci 3 G... Nic to myślę widocznie wadliwa wykorzystam na rozmowy telefoniczne. Kupiłem drugą , właśnie mija doba a internetu nie ma... Tylko 2 G ... Cóż poczekam jeszcze 48 godzin ale trzeciej na pewno nie kupię...I nie nie będę używał w telefonie , po wykorzystaniu pieniędzy na koncie karta do kosza...
AnonimTDebile
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.02.06 12:43 Odpowiedz
A gdzie dawniejsza roczna ważność konta ?? Teraz jest taka na niby. Kończy się moja obecność w tej sieci.
Anonimklient
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.02.06 11:50 Odpowiedz
A może sieć ERA zabierze się za przemeblowanie swojego internetowego BOK do zarządzania numerami? Bo BOK internetowy Heyah wygląda przedpotopowo, funkcjonalność niemalże zerowa, brak możliwości sprawdzania historii powyżej miesiąca wstecz - i to ma być cytuję SIEĆ NAJWIĘKSZYCH MOŻLIWOŚCI? Od czasu zmiany kolorków na różowy promocje są tak sprytnie konstruowane, że regulamin trzeba minimum 3 razy przeczytać, żeby nie wpakować się w jakąś promocję "bez wyjścia" (jak chociażby brak możliwości powrotu do starej taryfy jeśli ktoś przejdzie na tą żenującą taryfę pod nazwą dniówka). Jestem rozczarowany tym, co się wyprawia w obecnej sieci ERA - kiedyś w ERZE było znacznie lepiej, promocje też były lepsze i bez haczyków (dawne sławne podwójne doładowanie bez aktywowania jakiś płatnych pakietów - to było coś).
AnonimMalik
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.02.06 11:41 Odpowiedz
Ta akcja z "kontami promocyjnymi" to ogólnie jakaś pomyłka. Tu ok, dezaktywacja pakietu jak komuś nie pasuje i jazda, ale znając życie 3/4 osób nie ogarnie tematu i będzie narzekać zaraz na wykopach itp., że ich okradają, bo ściągają hajs za pakiet, którego nie włączali.
AnonimKajko
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.02.10 14:42
Bez przesady ja poprzedniego pakietu 30 minut do wszystkich za 5zł nawet nie dezaktywowałem był po prostu dobry bo jaki miesiac by nie był i tak te 30 minut przegadałbym. Co do doładowań to przynajmniej wsio ląduje na koncie głównym.
Anonimfiko
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.02.06 08:02 Odpowiedz
Promocja bardzo dobra, bo kasa jest na koncie głównym a nie jak w pleyu na promocyjnym ważnym miesiąc. Jedyny minus, to obligatoryjny zakup pakietu ale można go wyłączyć od razu żeby nie aktywował się ponownie ale jednak to minus. Poza tym super, bo stawki spadają znacznie a w połączeniu z pakietami minut, gdzie koszt minuty spada nawet do 8gr otrzymujemy jeszcze bardziej atrakcyjne stawki.