REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2015-12-02 16:11 | PDA & Navi | poczta | internet
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 3

Poczta Polska z Wirtualną Drukarką do wysyłania listów z komputera

Na internetowej Platformie Envelo, należącej do Grupy Poczty Polskiej, można wysłać kartkę albo kupić znaczek pocztowy i samodzielnie go wydrukować lub wysłać list doręczany tradycyjnie. Już teraz wydruk i wysyłkę listu można zlecić dzięki aplikacji - Wirtualna Drukarka – bezpośrednio z własnego programu komputerowego.


Czym jest Wirtualna Drukarka?

Wirtualna Drukarka (www.envelo.pl) to aplikacja desktopowa umożliwiająca zlecanie wydruku i nadawania pojedynczych listów (neolist) doręczanych tradycyjnie, bezpośrednio z programu tekstowego (np. Word lub Open Office) dostępnego na komputerze, bez konieczności logowania do internetowej Platformy Envelo.

Wirtualna Drukarka umożliwia nadanie listów krajowych i zagranicznych, zwykłych, poleconych lub z polecony z ZPO, a także ekonomicznych i priorytetowych, wydrukowanych w kolorze i czarno-białe, jednostronne lub dwustronne, nawet do 100 stron w jednej przesyłce.

Jak to zrobić?

Do skorzystania z usługi wymagane jest zainstalowanie aplikacji „Wirtualna Drukarka Envelo” na własnym urządzeniu, po uprzednim podpisaniu umowy na płatność post-paid (post-paid oznacza, że klient nabywa usługi za które płaci po skorzystaniu z niej). Opłaty naliczane są cyklicznie (np. co miesiąc). Dzięki aplikacji użytkownik może obniżyć swoje koszty poprzez skrócenie czasu na obsługę czynności wydruku, kopertowania i nadawania tradycyjnej korespondencji. Wszystkie te czynności sprowadzają się do wykonania trzech, prostych kroków: wskazania parametrów druku i przesyłki, dodania adresata przesyłki i zatwierdzenia wysyłki.

Pobranie aplikacji Wirtualna Drukarka jest bezpłatne, jednak aby ją zainstalować i używać należy podpisać umowę. Koszt wydrukowania i nadania listu kosztuje nie więcej niż zakup tradycyjnego znaczka. Ceny dla dużych wolumenów ustalane są w sposób indywidualny.

Szybka obsługa wysyłki ofert, listów, materiałów promocyjnych… 24 godziny na dobę

Aplikacja Wirtualna Drukarka to rozwiązanie przygotowane z myślą o klientach biznesowych, szczególnie dla tych, którzy posiadają rozproszoną strukturę oddziałów lub nadają dziennie niewielkie ilości listów z kilku lub kilkunastu stanowisk (jeden sekretariat/recepcja obsługująca kilka biur/działów), jak i dla firm które mają nieusystematyzowaną korespondencję.

Wirtualna Drukarka to druga po usłudze Neopaczka, nowość zaproponowana przez Pocztę Polską w tym miesiącu. Neopaczka, dostępna także na Envelo.pl, to usługa dzięki której można przez Internet opłacić nadanie paczki (PACZKA48 i PACZKA24) i samodzielnie przygotować dokumenty nadawcze. Dla właścicieli sklepów internetowych wysyłających każdego miesiąca kilkadziesiąt lub kilkaset paczek nowa usługa ograniczy do minimum czas przygotowywania przesyłek do wysyłki.

źródło: Poczta Polska

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Tagi: | poczta | internet Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 3
Komentarze: 3 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

Anonimxxx
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.12.02 19:29 Odpowiedz
Miesiąc się dopiero zaczął (wczoraj), a tu już druga usługa ;-)
KarolSkKarolSk
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 314
Zarejestrowany:
2014-11-13 11:38:20
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.12.02 21:21
Hehe :-) Poczta, jakiej nie znaliście, a kolejki i tak stoją, jak stały. Że o pustych okienkach (bez pracowników) nie wspomnę. Za to w placówce można kupić mydło i powidło. No i "święty" obrazek - chyba, żeby wznosić modły o cierpliwość ;-)
AnonimAdas
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.12.02 23:35
Zgadza się Karol, nie wiem czy to poczta czy kiosk. Niech zrobią paczkomaty jak InPost to będzie osiągnięcie.

Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?
Test Hykker myTab 10 - telefon i internet 3G w jednym, czyli tablet z Biedronki
W opinii ekspertów o tabletach pojawia się całe mnóstwo głosów, że tablety się kończą, rynek kurczy, a hybrydy 2 w 1 i duże smartfony zabierają im klientów. Wszystko to jest prawdą. Sporo użytkowników jednak zostanie przy tabletach – to typowi konsumenci treści internetowej. To, co wyróżnia Hykker myTab 10 na tle konkurencji, to dwa wejścia na kartę SIM. Oznacza to, że możemy wyposażyć go w Internet, a także w funkcję telefonu.
Samsung S5570 Galaxy Mini
703
LG GT540 Swift
440
Samsung Ch@t 335
393
SonyEricsson Xperia neo V
393
Samsung GT-S5620 Monte
362
Samsung GT-C3530
281
Samsung GALAXY Y GT-S5360
279
Samsung Star II (S5260)
247
Więcej telefonów


Ankieta
Co dla Was jest najważniejsze w smartfonie?

Moc obliczeniowa i specyfikacja
System operacyjny
Aparat i multimedia
Jakość wykonania
Czas pracy na baterii
Antena i jakość rozmów
Inne czynniki


WynikiAnkiety

Głosów 15

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)